Keresés

Részletes keresés

soltika Creative Commons License 2006.01.17 0 0 67
Asszem már megkaptad a válaszod!
Előzmény: Maotai (48)
soltika Creative Commons License 2006.01.17 0 0 66
Hi, majd mingyán jön a Semjén elvtársad, és jól helyre tesz!
NEOLIBERÁLIS GAZDASÁGPOLITIKÁNAK HÍVJÁK azt amit Orbán elvtársatok Dombóváron összehordott, eddig mindig tiltakoztak ellene!
Előzmény: Cé có (60)
toloba Creative Commons License 2006.01.17 0 0 65
Oda a fidesz?
Előzmény: Cé có (60)
Maotai Creative Commons License 2006.01.17 0 0 64
Te se nagyon válaszoltál, koma !
Előzmény: soltika (62)
apple48 Creative Commons License 2006.01.17 0 0 63
Nem te írod OVI beszédeit? Ritka nagy baromságok. :-)))))))
Előzmény: Cé có (52)
soltika Creative Commons License 2006.01.17 0 0 62
Valszeg most sincs annak, aki ilyen ökörséget ír le!
Előzmény: bogel (58)
Maotai Creative Commons License 2006.01.17 0 0 61
Még nem szívatlak, az csak később jön !
Előzmény: bogel (58)
Cé có Creative Commons License 2006.01.17 0 0 60
Ami most van azt meg kell változtatni. Abortusz kell!!! Gyökeresen ki kell irtani a liberálisokkal összefeküdt posztkommunizmus természetellenes embrióját.
Előzmény: Törölt nick (55)
soltika Creative Commons License 2006.01.17 0 0 59
Marhaságot hordasz össze, ha emelik a munkabért, akkor mi a lófaxot ér a vállalkozó a lecsökkent TB befizetéssel?
Ugyanott van!
Előzmény: Cé có (52)
bogel Creative Commons License 2006.01.17 0 0 58
Te most szivatsz? Nem volt munkád OV alatt, vagy már nem emlékszel a sávokra, kulcsokra?
Előzmény: Maotai (54)
bogel Creative Commons License 2006.01.17 0 0 57
haggyá má, szadesz elmehet a ***, valszeg idén is rájuk szavazok :-((
A programjukat olvastad? Abban az volt, hogy 18% az átlagkereset 2szerese felett 36%
Előzmény: disznógépsonka (50)
toloba Creative Commons License 2006.01.17 0 0 56
Fussa mind a magáét....
Előzmény: Maotai (53)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.17 0 0 55
Először ki kell rúgni őket, aztán majd meglátjuk mi lesz.De hogy jobb lesz, az biztos.
Előzmény: toloba (42)
Maotai Creative Commons License 2006.01.17 0 0 54
konkrétan !
Előzmény: bogel (49)
Maotai Creative Commons License 2006.01.17 0 0 53

Kartács,

 

Nem a szadesz folytatott itt ámokfutást  4 éven keresztül ?

 

vagy hagyjuk inkább a konkrétumokat és maradjunk az üres retorikánál ?

 

 

Előzmény: toloba (46)
Cé có Creative Commons License 2006.01.17 0 0 52
Nem hiszem, hogy a "Munkát meg kell fizetni!" jelszó mögé ne kerülne tett. Orbán ezzel új eszmét követ, hiszen a vörös "luxusproletárok" kormánya a kizsákmányolás természetességét hirdeti a panelproliknak.
Előzmény: soltika (34)
apple48 Creative Commons License 2006.01.17 0 0 51
Orbán meg egy elmebeteg pojáca mégis kibírtuk a 4 évet (sokat kibír ez a nép), de még egy OVI......Jujjj!
Előzmény: Cé có (30)
disznógépsonka Creative Commons License 2006.01.17 0 0 50

Édes Soltika.:-)

A szadeszod 2002-ben 1kulcsos jövadót igért, azt a 18%-sat.

Nem emlékszel?

Mi lett belőle?:-))

 

 

Előzmény: soltika (34)
bogel Creative Commons License 2006.01.17 0 0 49
Kulcsok csökkentek, sávhatárok nőttek, hasonlítsd össze 2001-es adatokkal. Emlékszel még a 40%-os felső kulcsra? Egyösszegű eüjárulék lassan a múlté. A gazdagok most jól jártak.
Előzmény: Maotai (40)
Maotai Creative Commons License 2006.01.17 0 0 48

Hali,

konkrétan ?

Előzmény: soltika (45)
soltika Creative Commons License 2006.01.17 0 0 47
Hi, kicsit összefüggőbben, mert ennek se füle, se farka:-)))
Amit Orbán tegnap Dombóváron összehordott, az neoliberális gazdaságpolitikát jelent, eddig úgy tiltakoztak ez ellen, úgy utálták, mint ördög a tömjénfüstöt!
Előzmény: kutato (44)
toloba Creative Commons License 2006.01.17 0 0 46
SZDSZ: Orbán ámokfutásának része a járulékcsökkentési javaslat

2006. január 17. 19:47

Horn Gábor szerint Orbán Viktor hónapok óta tartó ámokfutásának része a radikális járulékcsökkentésre vonatkozó javaslat. Az SZDSZ ügyvivője ezt kedden közölte az MTI érdeklődésére.

"Én ezt annak az ámokfutásnak tulajdonítom, amit Orbán Viktor itt most már hónapok óta folytat; ugye hallottunk már a teljes foglalkoztatottságról, radikális adócsökkentésről, egykulcsos adóról(...) aztán kiderült, hogy ez nem így van, hallottunk árcsökkenésről(...)" és most hallunk egy 10 százalékpontos járulékcsökkentésről, ami több mint 500 milliárd forintos költségvetést kiesést jelentene - hangsúlyozta. (MTI)

http://www.uno.hu/news/story/192950
soltika Creative Commons License 2006.01.17 0 0 45
Hi, ÁFA, SZJA, asszem a TB is.
Előzmény: Maotai (40)
kutato Creative Commons License 2006.01.17 0 0 44
raadasul a befizetett ado kamatfizetesre megy
2002ben OV kormany 800 mrd kamatot fizetett - korabban 880 mrd kamatot fizettunk - ekkor 8120 mrd adossagunk volt

most 12000 mrd Ft adossag utan 1200 mrd?? - csaknem 4000 mrd Ftot fizettunk mar ki a Medgyessy- Kuncze-Gyurcsany idejen csak a kamatokra... :(((((((((((((
Előzmény: disznógépsonka (31)
bogel Creative Commons License 2006.01.17 0 0 43
Senki sem felesleges. mindenki meg tudja magyarázni, miért jó, hogy ott van. Feleslegessé kell tenni mondjuk 200000 főt és kirúgni.
Előzmény: Törölt nick (39)
toloba Creative Commons License 2006.01.17 0 0 42
...és rengeteg új munkahely jön létre a munkanélküliség meg számottevően csökken....
Előzmény: Törölt nick (39)
toloba Creative Commons License 2006.01.17 0 0 41
Láttunk már egykulcsos adót....:)) Ami ma már nincs...nem?
Előzmény: soltika (34)
Maotai Creative Commons License 2006.01.17 0 0 40
Mer mé, milyen adótábla csökkent e ciklusban ?
Előzmény: bogel (35)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.17 0 0 39

,,államigazgatás és közalkalmazotti állomány felét"

Ha feleslegesek, a többiekre való tekintettel ki kell rúgni a felesleget,

Előzmény: bogel (8)
toloba Creative Commons License 2006.01.17 0 0 38
de jó lett nektek hirtelen a pufajkás...meghíjjátok a fideszkongresszusra is? Jesszus!
Előzmény: Cé có (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!