Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

jokutya Creative Commons License 2006.09.19 0 0 12

Szevasztok,

 

Segítségeteket szeretném kérni am köv. kérdésben: E46-os BMW-m bal első elektromos ablaka ijesztő hangokat hallat le- és felhúzáskor - kb. olyant, mintha vmi fogaskerék forogna el, és vmibe csúnyán beleérne. Úgy tudom, gyakori hiba ez az ilyen korú BMW-knél. Amerikai topicokban olvastam, hogy ez a "window regulator" hibája. Hogy mondják ezt magyarul? Hol érdemes ilyet venni és megcsináltatni (Bp vagy Kecskemét jöhet szóba)? Itthon új vagyok BMW-ből, eddig csak kint javíttattam autót. Köszi előre is,

 

jokutya

hasty Creative Commons License 2006.09.13 0 0 11
ImportEUr Creative Commons License 2006.05.22 0 0 10

Sziasztok,

 

tudjátok-e esetleg, hogy E46-hoz lehetett-e rendelni RDC-t?

Ha igen, akkor mikortól?

 

hasty Creative Commons License 2006.01.04 0 0 9
titslover Creative Commons License 2005.12.27 0 0 8

Milyen hibák fordulnak elő a leggyakrabban ennél a modellnél? Mit kell feltétlenül megnézetni?

BMWS Creative Commons License 2005.12.21 0 0 7
Az Én véleményem az, hogy ha azt szeretnéd, hogy a BMW-d mindig szép legyen akkor ezüstöt, vagy szürkét veszel. A fekete gyönyörü, de lehetetlen tisztán tartani, míg pl. egy ezüstön a kosz meg sem látszik.
Volt E46-om fekete (320d M technik), sötétkék (330ci), szürke (320d), most egy ezüst Z4-em van. Mindegyiket szerettem, tetszettek, de a koszos autó nagyon idegesít és a feketével meg a kékkel sokat mérgelôdtem.
Ezért a helyedben ezüstöt keresnék, persze a használtautó vásárlásnál a szín egy sokadik szempont vanak fontosabb dolgok is melyek a színválasztást megakadályozzák. De éppen ezért kár ezen gondolkodni, ha "beleszeretsz" egy kocsiba és az ár is jó, akkor megveszed azt is ami nem teljesen az eredeti elképzelésed volt.

titslover Creative Commons License 2005.12.20 0 0 6

Ezek szóba jöhetnek:

 

 

BMW1

 

BMW2

G6 Creative Commons License 2005.12.18 0 0 5

Hát ez attól függ, mennyit engedhetsz meg magadnak nyilván :) Ha csak 1,6-osra van pénzed, akkor végülis elég, de ha futja többre is, akkor egyértelműen érdemes nagyobb motorral venni, mert az a sportos érzet, amit a BMW sugall, megfelelő erő párosításával tud igazán érvényesülni.

Előzmény: titslover (4)
titslover Creative Commons License 2005.12.17 0 0 4

Szerintetek az 1.6-os motor városi autózásra elég vagy nagyobb motorral érdemesebb megvenni?

 

És melyik a megbízhatóbb konstrukció: a 98-ban kiadott vagy a 2002-ben "ráncfelvarrott" verzió??

hasty Creative Commons License 2005.12.16 0 0 3

A fekete BMW "ütősebb", viszont sokkal inkább meglátszik a karc rajta.

 

Az ezüst "szolidabb", de nem kell vacakolni annyit a polírozásával.

 

Én az ezüstre szavazok (ha feketét veszel, legalább világos belsővel tedd).

 

Egyébként tényleg csak ebben a 2 színben mutatós az e46. Zöld, kék, fehér stb. mind gyenge.

 

 

G6 Creative Commons License 2005.12.15 0 0 2
Én a feketére szavazok. Az ezüst az elég elcsépelt szín, szinte minden második autó manapság ezüst. Ráadásul nem is sportos, inkább elegáns, a BMW meg ugye inkább előbbi felé van pozicionálva.
Előzmény: titslover (1)
titslover Creative Commons License 2005.12.15 0 0 1

Szerintetek melyik színben mutatósabb?

 

Ezüst vagy fekete?

 

 

bindera Creative Commons License 2005.12.15 0 0 0
én vennék egyet de csak 0 f0rint0m van
titslover Creative Commons License 2005.12.15 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Mindenkinek, aki BMW fan!

 

Ide írjanak e46 tulajdonosok, e46-ot vásárolni szándékozók, vagy csak e46 érdeklődők:

 

tapasztalatok, eszmecsere, képek saját autóról, adásvétel, csere, felszereltség, típushibák, alkatrész, stb. Ezüst vagy fekete a szebb?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!