Keresés

Részletes keresés

Peszti 689 Creative Commons License 2006.10.05 0 0 67

Nagyon humoros vagy!

Nem szabad éhezni!!!!!!!!

Most írta nekem a csaj, akitől vettem a bogyókat, hogy egyek délután is kicsit, mert különben elkezd raktározni a szervezet. Igaza van! Tegnap este rossz hangulatban voltam, és bezabáltam rakott karfiolt, de annyit...

Reggelre 1 kg-val kevesebbet mutatott a mérleg, (igaz, előtte wc-n voltam) alig hittem a szememnek! Mikor éheztem dél után napokig, semmi se ment le!

Ha ekkora akarerőd van, fogyni is fogsz szerintem, csak egyél többször picit, és ne hizlalót! Kitartás!

Előzmény: szomorce (66)
szomorce Creative Commons License 2006.10.04 0 0 66

Éhezek!

:(((

:)

Ez amit csinálok, szerinted anorexia? Szerintem nem...

Jövő héten megint 2x eszek majd naponta, csak ezt a mostanit megcsinálom. Meg különben is, telezabálom magam szőlővel mag almával (na nem tele, csak amennyi van, meg amennyire lusta vagyok rá).

 

Én nem tervezem, hogy jövő nyárra lesz eredmény! Nem jövő nyárra lesz... De lesz!

Egyrészt spórolok, ami eddig kb. úgy nézett ki, hogy minden másra elköltöttem a pénzemet... Másrészt annyi éve cipelem a túlsúlyt, hogy ha még 2 vagy 3 évig fogom továbbra is, az nem oszt, nem szoroz! Csak utána ne cipeljem már végleg, örökké...

 

Gondolj bele: jövő nyárra azért nem sikerülhet, mert ezt mind a szádon raktad be, és az orrodon kell kilélegezned!

;)

Előzmény: Peszti 689 (65)
Peszti 689 Creative Commons License 2006.10.03 0 0 65

De aranyos vagy! Sajna 250 km-re lakom Tőled!

Mögöttem is sok a kudarc. Kisebbik fiam születése óta (8 éve) hordom a 30 kg plusszt. Próbáltam már gyógyszert, étrend kiegészitőt, diétát ezerfélét, de nincs erőm végigcsinálni, ill. nem használtak. Minden télen azzal nyugtatom magam, hogy jövő nyárra lefogyok,és tök jó lesz. De mivel nem sikerül, még jobban utálom magam.

Sajnos én akkor is szeretek enni, ha nem vagyok éhes, ezért kellett a gyógyszerhez folyamodnom már, igy sikerülnie kell!

Irigylem az elhatározásodat, és a kitartást!! Sok sikert kívánok!

Előzmény: szomorce (64)
szomorce Creative Commons License 2006.10.03 0 0 64

Nagyon sok kudarc van már mögöttem.

Most csak arra bírok koncentrálni, hogy ne hízzam vissza. Nincs erőm a fogyásban bízni. Nem hízhatom vissza, ezért kell kevesebbet ennem, mint eddig, és ebből hátha fogyás is lesz. De ha nem fogyok, nem fog kudarc érni - mert nem az a célom. Most, rövid távon nem. Majd pár hét vagy hónap múlva megint fogyok 3 kilót. Gyorsan elmegy az idő. Most be kell tartanom a saját magamnak kiszabott szabályaimat.

Vegyél rólam példát, ha akarsz. Tényleg csak nagyon sok kudarc, és hosszú-hosszú kövérség után jut el idáig az ember.

Teljeskiőrlésű lisztből van a kenyér. Budapesten laksz? Odaadjam? Még "friss", vasárnap készült. :)))

Előzmény: Peszti 689 (63)
Peszti 689 Creative Commons License 2006.10.03 0 0 63

De nagyon irigylem a kitartásodat! Jó lenne, ha télleg tudnál erőt adni nekem, mert én hamar elcsüggedek. És akkor vége a világnak, feladom.

Végülis ezzel a gyógyszerrel azt csinálom amit Te, csak nekem többe kerül.

Fini lehet az a kenyér, kár érte!!!

Előzmény: szomorce (61)
szomorce Creative Commons License 2006.10.03 0 0 62

Szia!

Jó látni Téged itt újra!

:)

Irigylünk a zabálásért!!! Én legalábbis nagyon!

Előzmény: H_G (60)
szomorce Creative Commons License 2006.10.03 0 0 61

Egész jól benne vagyok most. Vegyél tőlem erőt! :))) Reggel szőlő, délután alma, ebédre meg főzelék (nem tejjel, hanem paradicsomszósszal készült). Van nálam a kollégiumban egy otthon (kenyérsütő gépben) sütött kenyér is, előre látom szomorú sorsát... :( Nem fogom megenni valószínű... :( Kár így elpazarolni!

Eddig a hétfőt teljesítettem, illetve a fél keddet.

Nem fog elmenni a kedvem, ha nem fogyok. Csak ne hízzam vissza!!! Ez sokkal fontosabb!! Ha beáll ez a súly normálisra, lehet, hogy egy hónap múlva megint könnyeben tudok majd fogyni 3 kilót. Most erre vagyok beállva. Hosszútávra tervezek.

Előzmény: Peszti 689 (59)
H_G Creative Commons License 2006.10.02 0 0 60
Én is, de én tényleg bűnöztem -- szalámis pogácsa, kacsamáj zsírban, Lindt desszert (szülinapi vendégség).

Előzmény: Peszti 689 (59)
Peszti 689 Creative Commons License 2006.10.02 0 0 59
Hajaj, én is visszaettem 1 kg-ot hétvégén! Pedig nem sokat csaltam, a régi életemhez képest éhezek. Adjunk egymásnak erőt, mert ha megint elfogy, elásom magam! Eddig olyan boldog voltam a 4 kg minuszommal, most kezd elmenni a kedvem.
Előzmény: szomorce (58)
szomorce Creative Commons License 2006.10.01 0 0 58

Be kéne terveznem megint egy soványítós hetet.

Mer ezek a kilók egyenként visszajönnek.

Napi 2 telezabálás helyett napi 1-re kéne váltani..., egy hétig..., vacsora kilőve..., illetve uzsonna...

:(((

Almát fogok enni, meg szőlőt!

:(((

Gyerekek, szurkoljatok...

(Az aktuális vétkeim ezen a héten ennek a szabálynak az áthágásai lesznek - de remélem: NEEEM!)

Jövő héten után visszaváltok napi 2-re.

De a hétvégét is bele kéne venni... ...

Én nem bánom, ha csak 3 kiló megy le, azt az egyet is beleértve, amit most hétvégén visszaszedtem (tartottam a napi 2-t, ezért nem szedtem vissza többet...), csak maradjon is úgy!!!

Majd iszok cickafark teát, az jó gyomorfájásra, meg apróbojtorjánt vagy mit ír a Mária Treben... Majd, majd... Minden reggel kéne inni, sőt este is, már megint órákig csak főzni-főzni azokat a teákat...

Nagyon kényelmes ember vagyok!

szomorce Creative Commons License 2006.09.30 0 0 57

Tartom!

:)))

Előzmény: Peszti 689 (56)
Peszti 689 Creative Commons License 2006.09.28 0 0 56

Köszi!

2 hét = 4kg minusz!

Előzmény: szomorce (55)
szomorce Creative Commons License 2006.09.27 0 0 55

Hm.

Hát szurkolok.

:)

Előzmény: Peszti 689 (54)
Peszti 689 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 54

Gratulálok! Nagyon ügyes vagy! Spórolsz is, fogysz is!

Sajna én nem birom ki ezt! Egyszer próbáltam hasonló alig evős diétát, a héten fogytam 4 kg-ot, vasárnap szabadott mást enni, a fele visszajött.

Én is sok mindenféle csodaszert és kapszulát ettem már, de nem adom fel a reményt, saját erőmből nem megy, pedig nagyon félek, hogy igazad van! De azért jó ez a gyógyszer, mert tényleg nem vagyok éhes, abszolút nem kivánok enni! Reggel tejeskávé, kevés ebéd, aztán semmi! Hát igy csak lefogyok!

Előzmény: szomorce (53)
szomorce Creative Commons License 2006.09.23 0 0 53

Ezen a héten fogytam 3 kilót.

Becsszóra nem fogyókúrából.

Spórolásból.

Délig csak almát meg körtét ettem, és ebédre meg uzsonnára ettem valamit, vacsorára semmit.

Így egy nap kétszer eszek - és ezt szeretném folytatni is, mivel, hát spórolásból.

Becsszóra nem fogyó, én nem hittem volna, hogy ettől fogyok is.

De úgy látszik, igen.

Próbáld ki.

A gyógyszer hazugság, NEKED kell megcsinálnod, nem a gyógyszer erejével kell lefogyni. Mer akkor úgyis visszahízod, ha abbahagyod a szedést. Már számtalanszor megjártam ilyen csodaszerekkel.

Előzmény: Peszti 689 (52)
Peszti 689 Creative Commons License 2006.09.18 0 0 52
Én már csak a drasztikus dolgokban hiszek, annyi mindent kipróbáltam, de akaraterő híján nem sokáig bírtam. Valaki azt írta, a gyomorballon 150 ezer, rögtön ráugrottam, erre kiderült, hogy 360. Annyit azért nem tudok rá áldozni. Aztán találtam valakit, aki gyógyszert ajánlott. Szerencsére nem volt hajlandó postára adni, oszt találtam mást is, aki feladta, egyellőre nagyon jó, pár napja szedem, és nem ártalmas, mint az előző lett volna!
Előzmény: szomorce (51)
szomorce Creative Commons License 2006.09.16 0 0 51

Ha mostantól kezdve naponta 500 forintot költenék kajára, akkor pont 2 év kellene hozzá, hogy visszaspóroljam azt, amit az elmúlt 3 évben egy napi ezresen fölül kajára elszórtam.

Most számoltam ki.

Azt hiszem, nekikezdek a kúrának.

Ötletek?

:)))

Előzmény: Peszti 689 (50)
Peszti 689 Creative Commons License 2006.09.11 0 0 50

Igen, az a gond, mikor az ember elé teszik a fini kaját. Én kénytelen vagyok a gyerekek miatt főzni, ezt-azt tartani otthon, és sokszor a szüleimnél eszünk. Ezeknek lehetetlen ellenállni.

Most rendeltem egy külföldi gyógyszert (nem adipex!), valahol itt ajánlották egyik fórumon. Nagyon bizom benne, bár rohadt drága, de kipróbálom.

Előzmény: szomorce (49)
szomorce Creative Commons License 2006.09.10 0 0 49

Szia!

Szerintem az az első  legfontosabb, hogy ne szedj föl többet, vagyis ne keseredj el és ne add fel. Én mindig akkor hízok.

Illetve, ne legyen olyan, hogy nem érdekel...

Én akármilyen diétát kezdek el, már évek óta így van, egyedül mindig be tudom tartani, két hétig is. De aztán hazamegyek a szüleimhez. És akkor vége. És fogalmam sincs, hogy mi lenne a megoldás... Szeretem a szüleimet, néha nagyon, néha nem, de akkor ritkábban jövök haza, de hiába szeretem őket, ha anya mindig főz. Nem mondhatom azt, hogy akkor ágyő, nem kell a főztöd. Ki kell várni, amíg végre megváltozik az életem, és havonta vagy kéthavonta kell hazajárnom. Vagy valami mérőedényből kéne ennem itthon, gyomorgyűrű helyett. :(((

Előzmény: Peszti 689 (48)
Peszti 689 Creative Commons License 2006.09.08 0 0 48

Sziasztok!

Én 8 éve (második kisfiam születése óta) cipelek 30 kg felesleget magamon, és oltári nagy adag haragot, szégyent. Valamikor fogytam 15 kg-ot, de már rég visszajött.

Állandóan fogadkozom, hogy elmegyek konditerembe (otthon van evezőpad és lépcsőzőgép), de még nem értem oda. Minden este megfogadom, hogy holnaptól kevesebbet eszem, mert utálom igy magam, mégsem megy.

A legelején még jártam tornára, már nem birnám. És semmilyen idegesség, vagy jókedv nem veszi el az étvágyamat.

szomorce Creative Commons License 2006.09.05 0 0 47

Ehetnékem van! A fene a belemet.

:(

Mit kajáljak?

szomorce Creative Commons License 2006.09.03 0 0 46

Könnyen lehet, hogy megeszem az egészet... :(

:)

szomorce Creative Commons License 2006.09.03 0 0 45

Bezabáltam puliszkából, ami kukoricadarát és túrót jelent.

Bár még nem érzem, hogy tele lennék, de a fele elfogyot...

légüres tér Creative Commons License 2006.06.18 0 0 44
Bezabáltam zöldséges pizzából! Bár úgy tudom a 90 napos diétába belefér...:)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.30 0 0 43
Az is valami...sőt... Egy valamire való pasi az a mai világban nem semmi:)
Előzmény: H_G (42)
H_G Creative Commons License 2006.05.29 0 0 42
Ezt gondoltad? :) Hát ez háromszoros tévedés (a pasas, az stimmel).
Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.29 0 0 41
Nem, a fotóid és dorgálásaid alapján azt gondoltam, hogy Te egy gyönyörűtestü, hibátlan és önmagához is szigorú pasas vagy. Most kiderült, hogy csak velünk vagy ennyire szigorú:) Ejj-ejj:)
Előzmény: H_G (40)
H_G Creative Commons License 2006.05.29 0 0 40
Azt hitted, véletlenül járok ebbe a topikba?
Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.28 0 0 39
Azért Te sem panaszkodhatsz, nem nevezném ez sem éppen fegyelmezett étkezésnek.
Előzmény: H_G (33)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.28 0 0 38
Keress fel sürgősen egy pszichiátert!
Előzmény: zsin.orka (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!