A nem tudja és a nem akarja között van egy kis különbség. Jelen esetben nyugodtan kimondhatjuk, hogy sportszerűtlen volt.

Fradista Utazó Creative Commons License 2011.11.28 0 0 2062

Csak azért kérdem, mert írtad, hogy máskor szóljak ;-)

Előzmény: lovi26 (2061)
lovi26 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 2061

Pénzbüntetést kifizettük, a két zárt kapus bajnoki mérkőzésnek eleget tettünk. Így a tegnapi nappal leróttuk a jól megérdemelt büntetésünket. A klub körül dolgozók tanultak az esetből. Szóval nem nagyon szeretnénk több zárt kapus mérkőzést játszani.Lehangoló volt nagyon...

Előzmény: Fradista Utazó (2059)
nicko 2.0 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 2060

PTE-PEAC Siófok KC-Galerius Fürdő II. 47 : 32  ( 30 - 17 )

79!! gól.

ZÁMBÓ TIBOR " - Blahó Renáta, Csendes Szabina, Karsai Anna, Káldi Blanka, Körösztös Barbara, Mihályi Fanni, Mikó Gréta, Takács Dóra, Varga Nikolett - a hiányzóink, így a többieknek kellett megoldaniuk két mérkőzést. A jelenlévők közül is többen kisebb-nagyobb problémákkal küzködtek, s ma sajnos csak ennyire futotta. A csapat egy része már 06:00 órakor buszon ült, de azért az első félidőre illett volna felébredni. "Két mérkőzést" játszottunk a felnőtt találkozón, hiszen az első félidőben a megdöbbentő harminc kapott gól után a szünetben megbeszéltük a gyerekekkel, hogy a második játékrészben egy új mérkőzést kezdünk. Szerencsére a lányok összekapták magukat, és egy türhető eredményt értünk el."

Fradista Utazó Creative Commons License 2011.11.28 0 0 2059

1., Kösz.

2., Gondolod, hogy lesz még zártkaputok mostanában?

Előzmény: lovi26 (2057)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.28 0 0 2058

Valóban, Lovin nem múlt semmi, mindent megoldott a szövetség határozatának keretein belül. :)

lovi26 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2057

megoldottuk volna...:) máskor szóljál.

Előzmény: Fradista Utazó (2056)
Fradista Utazó Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2056

Kimentem volna, de nem volt kedvem akkreditáltatni magam, akkor cikket is kell írni, csomó macera. Amúgy meg nem mehettem be :-/

lovi26 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2055

így van..nem tudom miért de az első írásomnál kitörlődött a fele...:-) hát soha rosszabb mérkőzést.

Előzmény: Törölt nick (2054)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2054

...és Virág 1. Valóban jó kis hajtós meccs volt. Elhiszem, hogy fáradt vagy, elképesztő mennyi mindennnel jár eg zárt kapus meccs rendezése.

Előzmény: lovi26 (2051)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2053

Nehéz ezt így eldönteni... : -6 junior válogatott, -Róth Kálmán, +Misi és Gros, nem tudom. A mai meccs alapján Misi a végére lendült csak bele, mondjuk akkor nagyon. Gros inkább az ellenféllel volt, bár a végén sorsdöntő gólt lőtt.

kritikus74 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2050

köszönöm a felvilágosítást, azt hittem c csapattal jönnek majd, de a nevekt olvasva, talán a csapat is volt

lovi26 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2049

Kispest NKK: Hoffmamann - Lázár - Mohácsik - Kiss - Roszinszki - Balázs D. - Veszeli - Rédli - Kolos - Szabó Edina - Dancs Nóri - Kovács O. Zsófia

ETO II Németk K. - Sirián- Tóth G - Vékássy - Manga - Virág - Ács - Anna G. - Kurucz - Pelczédre - Korsós - Szemerey - Polics - Kovacsics

G:Balázs D 13, Veszeli 7,Kolos 4,Lázár 4,Roszinszki 3,Szabó E. 1 ill. Kovacsics 7,Korsós 7,Kurucz 7,Tóth G 5,Gros 4,

nicko 2.0 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2048

Gyakorlatilag semmivel sem voltak gyengébbek a nevekből ítélve..van 238 játékosuk a kezdőből hiányzott 3-4?

olyan mint a kanadai hoki válogatott..kiállítanak 3 válogatottat is ha kell mind erős..ilyen a Győr junior kézilabda is.

Fradista Utazó Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2047

Még nem találtam jegyzőkönyvet, de úgy hallottam, az ETO II erősebb csapattal jött a Kőérbe, mint ahogy jöttek volna, ha nincs a válogatott program most.

Előzmény: kritikus74 (2044)
lovi26 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2046

Meg a Korsós Dorina,Kurucz Ivett és a Tóth Gabriella...Azt hiszem sok csapat szeretne ilyen c csapatot...

Előzmény: eric.c (2045)
eric.c Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2045

csak nehogy megsértődjön mondjuk  Gros vagy Kovacsics a "c"-s besoroláson.

kritikus74 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2044

ez érdekes, a győr kb a c csapatával volt, a nagyok és RK válogatotton vannak, furcsa eredmény

Fradista Utazó Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2043

A Győr II nyert Kispesten. Innen kezdve kb. csak direkt veszíthetik el a bajnokságot.

VASAS SC 1911 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2042

Még menyire, hogy szerethető a csapat. Vasárnap le kell győzni a Fradit.

CSAK A PIROS KÉK!

Attila G. Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2041

Minden szavaddal egyet értek.

Előzmény: vasas11 (2038)
Attila G. Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2040

Én nem tudok örülni ennek a Mohács elleni 5 gólos vereségnek, s ez nem feltétlenül a csapattal szembeni kritika.

Ez a meccs nyerhető lett volna, s most nem tud érdekelni, hogy a Mohács a 2. helyen van.

Ott voltam és láttam a meccset, szurkoltam is, ami a torkomon kifért, egy kissé be is rekedtem a végére.

Talán kb. 7 perccel a vége előtt - most az időpontra nem emlékszem pontosan - 21:20-ra vezetett a Mohács. Kismillió lehetőségünk volt arra, hogy egyenlítsünk, de 1-gyel sem sikerült élni. Aztán szerzett még egy gólt a Mohács, s onnantól kezdve érezhető volt, hogy elúszott a hajó.

A Mohács megérdemelte a győzelmet, mert szinte végig vezetett. Bár hozzá kell fűznöm, hogy rendesen megkapták a hazai pályát, s a sporikat nem lehet igazán pozitív jelzőkkel illetni, s most finoman fogalmaztam. S most nem zavar, hogy mindjárt úgyis jönnek a hazaiak azzal, hogy miről is beszélek.

Ugyanakkor ismét érezhető volt, hogy jelen van a Vasas-szív, például akkor, amikor 13:8-ról, vagy 13:9-ről sikerült egyenlíteni még az első félidőben. Tőlem a csapatból most elsősorban Hegyesi Mónika érdemel dícséretet, ő főleg a második félidőben volt jó. Most nem tudom eldönteni, hogy Tzintzis Alexandrának mekkora szerepe volt abban, hogy az első félidőben sikerült egyenlíteni, de ő sem védett rosszul.

Előzmény: VASAS SC 1911 (2036)
nicko 2.0 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2039

semmi köze hozzá..fradinak sem rakták át másnapra tavaly mondván nekik csak arra a napra van szabad csarnokuk.

Kispest sem tudja akár melyik napra pakolgatni a meccseket...nálatok jobb a helyzet saját csarnokotok van.

Előzmény: Gega1 (2037)
vasas11 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2038

Szerethető csapat a mostani Vasas, és van bennünk annyi fejlődési potenciál, hogy tavasszal itthon megverjük a Mohácsot, ha a sérülések és egyéb nem várt dolgok nem jönnek közbe.

Gega1 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2037

Én ott voltam 1982-ben a BEK győzelemnél, csordultig telt ház volt a Fáy utcában a Radnicki Beográd ellen (legnagyobb sztárjuk, Svetlana Kitic még ma is előttem van). Ennek ellenére, vagy éppen ezért örülök a mostani csapat minden apró sikerének is. Bizonyos szempontból még szerethetőbbek is a mostani fiatal, lelkes lányok mint az akkori sztárok. A gyengébbeknek mindig jobban szorít az ember.

Valóban nem sok Mohácson a -5, főleg Fekete Bozsana nélkül. Pukkadjon meg Tabajdi, hogy nem ment bele az időpont módosításba. A kispesti affér óta biztos minden "pösti csapat" a bögyében van.

VASAS SC 1911 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 2036

Mohács ellen nem is rossz az ötgólos vereség!

Miket is írok 82-es BEK győzelemnél még nem voltam jelen annál inkább tíz évvel utáni BEK ezüstéremnél.Az osztrák" sztár" edző mit hisztizett.

Nem voltam jelen a 11-kupagyőzelemnél sem. Sőt a 15 -bajnoki címnél csak az utolsó kettőm 92,93. Akkor még azt hittem lesz még BEK döntő, bajnoki elsőség.Később már örültünk az első hatba kerülésnek, utána a bent maradásnak, és most örülünk egy 5-gólos vereségnek a Mohácstól a második vonalban.