Keresés

Részletes keresés

Quantumleap Creative Commons License 2005.11.17 0 0 78
Anyás, arra én is emlékszem! A címét nem tudom, de ha szilveszterkor volt, akkor egyszerű a dolog: fel kell lapozni régi tévéújságok bekötött példányait.
Előzmény: Kiccs (77)
Kiccs Creative Commons License 2005.11.17 0 0 77

Sziasztok!!

 

Emlékeim szerint egyszer régen, talán valamikor a rendszerváltás idején volt egyik szilveszterkor egy olyan magyar krimi, ami párhuzamosan ment az egyes és a kettes csatronán. CSak az egyiken mintha nő nyomozott volna a másikon meg a egy pasi. És voltak közös pontok, mikor át lehett kapcsolni a másik csatornára.....

De ezek csakemlékek....

Nagyon szeretném megtudni mi volt ennek a filmnek a címe.

 

Pár évre rá indult is egy vetélkedő (Krimiben tudós , ha jól emléxem), aminek a főcímében abból a filmből voltak bevágások, de ez is csak mintha .....

 

semi-sweet wine Creative Commons License 2005.11.12 0 0 76

Raszputyin a bolondos barát(Metro-Goldwyn-Mayer)  címmel jelent meg egy film ami nagy port kavart a maga idejében, az 1930-as években ,az "istenember" életét vonultatja fel egészen a haláláig.A filmet akkoriban betiltották de mára már lehetőleg fellelhető,ha vki találkozott vele vagy esetleg csak sejtése van róla h honnan lehet megszerezni pliz szóljon!

Old England Creative Commons License 2005.11.06 0 0 75

Hello

Keresem Jancsó Miklós Játssz, Félix, játssz című potréfilmjét Lajkó Félixről.

Quantumleap Creative Commons License 2005.10.28 0 0 74
Szevasztok!

Keresem a Ketten a hadsereg ellen című 1986-os amerikai vígjátékot. Bármilyen formában jó, csak legyen magyarul.
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.18 0 0 73
Sziasztok!

Keresem a "Hóbortos népség" 1. 2. (dél-afrikai?) filmet. Megköszönném, ha valaki tudna ebben segíteni.

boraka
adsr Creative Commons License 2005.10.14 0 0 72
Keresek egy régi horrorfilmet, ami a 80as években volt meg nekem videón alámondással, de sajnos szarrágyűrte az egyik lejátszó, és számomra sajnos elérhetetlen ma film. Neten is kerestem eredménytelenül.

A címe: WARNING

(Egy földönkívüli kap el embereket és egy viskóban tartja a hullákat kajálási céllal. Vmi szarokat dobál rájuk, amik tulképp élőlények, és csápokat nyomnak ezerrel az emberekbe:))

Ha vki tud róla, kérem írjon ide a topikba.
köszi
üdv.
goog Creative Commons License 2005.10.13 0 0 71

azaz

Zazaza Creative Commons License 2005.10.13 0 0 70

Keresem a Fehér telefonok című régi olasz filmvígjátékot,  Cd-n, DVD-n  vagy akár VHS-en. Aki tud, légyszi segítsen!!!

Előre is köszönöm.

madzioreczek Creative Commons License 2005.10.04 0 0 69
HELP! Emberek segitsetek! Lengyel diak vagyok, Magyar Tanszeken tanulok Varsoi Egyetemen, irodalombol, Hajnoczy Peterrol fogok irni szakdolgozatomat..Ehhez szuksegem van: "A halal kilovagolt Perzsiabol "(angolul "Dead rode out of Persia"vagy ilyesmi) cimu filmre..Neztem utana interneten , de asszem mar nem jatszanak moziban, dvd-n, videon sem..honnan lehet szerezni????Magda (madzioreczek1@wp.pl)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.04 0 0 68
Homolkáék?
Előzmény: Holaanstop (62)
Erika Péron Creative Commons License 2005.10.04 0 0 67
Ez hihetetlen! Azért jöttem fel újra ide, hogy megkérdezzem, kinek van meg a Vámpírok Havannában c. rajzfilm, kicsit visszalapozok erre látom, hogy más is keresi! :-) Már ketten vagyunk, segítsetek! 
Előzmény: Sájlerésemberei (60)
Lock Ness Creative Commons License 2005.09.19 0 0 66

Sziasztok!

 

Én egy nem is régi filmet keresek, és még a címét is tudom: Kényelmetlen karácsony. Arról szól, hogy van egy nőci, aki lopkod, és az unokahugát is ebből tartja el. Karácsonykor valahogy megbukik, és nem emlékszem pontosan, de egy pasinál karácsonyozik (oda menekülnek be, vagy mi). 2000-ben, vagy 2001-ben (de lehet, hogy 1999-ben) az HBO leadta a karácsonyi filmek között, és nekem nagyon tetszett. Akkor hanyag módon nem vettem fel, de most szeretném megszerezni. Sehol nem fellelhető. Ha tudtok, légyszi segítsetek!

 

Előre is köszi!

semi-sweet wine Creative Commons License 2005.09.18 0 0 65
Anyabanya,semmi hír rólad,a filmmel kapcs légyszi keress meg ha még kell...
semi-sweet wine Creative Commons License 2005.09.18 0 0 64
Nem semmi filmet keresel,hallod-e :)jó az alapsztori,tartalmas:)
Előzmény: Holaanstop (62)
kapor-x. Creative Commons License 2005.09.18 0 0 63
Keresem Martin Lawrence:Nekem 8 c. filmjét,eredeti szinkronnal!
Köszönet előre is
Holaanstop Creative Commons License 2005.09.18 0 0 62

sziasztok!

 

egy barátom keres egy régi cseh filmet, amiben... várjatok, megkérdezem mi is van...

 

ja igen, szóval tipikus cseh család (pár gyerek, dagadt asszonyság) megy nagypapihoz, aki haldoklik egy skoda s100-assal. útkötzben az egyik gyerek baseball sakpója beleesik egy pottyantós budiba, mire az egész csaklád összefog, hogy kihalássza.

 

segítsetekk!! előre is köszi! :))

naplány Creative Commons License 2005.09.15 0 0 61

Keresek egy filmet, de nem tudom a címet.

Amire emlékszem:

A föhösnöt valmilyen igazságtalan okból börtönbe zárják.
Ott is van néhány évig és mikor kiszabadul nem talál munkát.
Az egyetlen ajánlat amit kap, elöször nem akar belemenni, hogy raboljon.
Végül mikor belátja, hogy a társadalomba úgy is képtelen beépülni, belefog a rablásba, és egyre jobb lesz.
A film különbözö furfangos akcióit mutatja be, azt hiszem két részben.

Az egyik elsö akcióján megszólal a riasztó és egy rendör jön ellenörizni, hogy minden rendeben-e.

A nö rögtönöz magának egy krémmaszkot, felkap egy hálóruhát és úgy nyit ajtót. Elmagyarázza, hogy tévedés az egész és mikor utólag kiderül, hogy mégsem az volt, a rendör mégcsak azonosítani sem tudja, mert nem látta az arcát. 
A börtönböl és az elözményekböl alig van kb. 10 perc. Szinte az egész film csak a rablásról szól.
Végül megismerkedik egy "munkatársával" is, és az utolsó projektet együtt végzik.
A nöt a filmben azt hiszem  Trayce-nek hívják.

Sájlerésemberei Creative Commons License 2005.09.13 0 0 60

Szerbusztok!

 

Keresek egy filmet. A címe: Vámpírok Havannában. Ez egy kubai rajzfilm, és néhány éve (kb. 8-10) adta a magyar tévé. Sehol nem tudom fellelni, segítsen, aki tud!

lavinaGOTU Creative Commons License 2005.09.13 0 1 59
Ah ezt én is láttam!!! Mazsolaszőlőt evett a srác harc közben, mikor elküldték követ szedni a parittyához. A címre nem emléxem.

Volt még egy ász, azt hiszem Időlabirintus volt a neve. Valami barlangokban játszódott, és Rothgónak hívták a főgonoszt. Rémlik?
Előzmény: cerebrum (58)
cerebrum Creative Commons License 2005.09.12 0 0 58

Nagyon régen, talán 15-16 éve, még gyerkőcként láttam ezt a filmet és sajnos nem emlékszem a címére... Valami olyasmiről szólt, hogy egy srác a szőlősorban szaladgál, és mikor kiér, egy másik korban találja magát, ha jól emlékszem a vikingek között, mert ha minden igaz, akkor egy viking srác tanítja meg parittyázni... Ez minden, ami rémlik, és bosszant, hogy ezen kívül semmi infóm nincs róla. Pedig kedves emlék, valamiért nagyon megmaradt bennem...

semi-sweet wine Creative Commons License 2005.09.11 0 0 57
Hüm,ma éppen jártam arra:)Na mindegy akkor majd postán, gondolom minél előbb kellene...emilem fel van tüntetve az adatlapomon,arra el tudod küldeni a címed,minél hamarabb küldöd annál hamarabb lesz meg...postaköltséget kifizeted ,mást nem kell,így jó?
Előzmény: anyabanya (56)
anyabanya Creative Commons License 2005.09.11 0 0 56
Békéscsabán...
Előzmény: semi-sweet wine (54)
semi-sweet wine Creative Commons License 2005.09.11 0 0 55
nem,nem,nem:)Már megvan a címe ha minden igaz de h honnan szerzem meg és hogyan nézem meg az még egy másik kérdés...West side story annak a címe ami nekem kellett,de nem látta még senki:(
Előzmény: anyabanya (53)
semi-sweet wine Creative Commons License 2005.09.11 0 0 54
Merre laksz,lehet élőben is megoldható,dvd-n okés?
Előzmény: anyabanya (51)
anyabanya Creative Commons License 2005.09.10 0 0 53
Előzmény: anyabanya (52)
anyabanya Creative Commons License 2005.09.10 0 0 52
ez nem az, amiben Leonardo DiCaprio volt Romeo....?
Előzmény: semi-sweet wine (26)
anyabanya Creative Commons License 2005.09.10 0 0 51
hát postán a cimemre és persze fizetném az árát...
Előzmény: semi-sweet wine (50)
semi-sweet wine Creative Commons License 2005.09.10 0 0 50

Hogy szeretnéd?Lehetséges...

Előzmény: anyabanya (46)
semi-sweet wine Creative Commons License 2005.09.10 0 0 49
Love song for Bobby Long(2004),hallott már róla vki?Készülődöm a megnézésére,Cinderella  Man,azt meg most fogom megnézni:)érdemes??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!