Keresés

Részletes keresés

Predators#6 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 818

 

Ezt találtam...

Predators#6 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 817

Jól látom, hogy csaj a futótok? :)

 

Előzmény: Skatekok (811)
Big-B Creative Commons License 2006.05.10 0 0 816
Keszthelyen is most alakulgat egy csapat. A megyében a 4.
Predators#44 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 815

Kullancs,

 

gondoltam, hogy rad lehet szamitani ebben (is).

:)

 

Előzmény: KULLANCS_28 (814)
KULLANCS_28 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 814
Szasztok emberek:) Zoli én benne vagyok ebben a látogatás témában tiszta jó hogy lett még egy csapat kiváncsi vagyok énis elnézek:)) Ma meg Zuzás 1000rel:)))
Predators#44 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 813

Skatekok,

 

mikor vannak edzeseitek? neztem a honlapot, de a szombat (6)- utanit nem lattam.

ha gondoljatok en speciel szivesen meglatogatnalak benneteket egy edzes alkalmava, es meg talan egy ket ember a csapatbol szinten kivancsi lenne ratok.

Z

Előzmény: Skatekok (811)
Predators#44 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 812

6-os!!

 

hallom az uj protectorod ma fel akarod avatni.

jelentkezem alanynak. :)

Z

Skatekok Creative Commons License 2006.05.09 0 0 811

Sziasztok Predátorok!

 

Először is gratulálok a Demons elleni helytállásotokért! Tisztelet jár érte.

 

Másodszor pedig Lentiben is alakul egy csapat. Nagyon az elején járunk még úgyhogy nagyon-nagyon szívesen fogadunk bármilyen tanácsot vagy segítséget a csapat fejlesztésével kapcsán. Látogassatok el nyugodtan a honlapra, és ha van ötletetek, az Impresszumba feltüntetett címekre nyugodt szívvel írhattok!

 

lenti-wildboars.gportal.hu

 

Előre is nagyon köszönöm!

Kovács Márk

Predator #86 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 810
Ki az Zoli csak nem a Jack?

Ő kezdte el azt a kutyázást... :)
Big-B Creative Commons License 2006.05.09 0 0 809
Nocsak. Ki az?
Előzmény: Predators#44 (808)
Predators#44 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 808

Kutyak!!

 

van egy ujsagom szamotokra. sot! mindenkinek! :))

lesz egy uj vedojatekosunk! a fo-fo KUTYA!!

kemeny!

ugyhogy nem csak fizikailag hoz plusszt, de remelem a moralt is emeli!!

Z

 

Big-B Creative Commons License 2006.05.09 0 0 807
A StatCrew-t használja a liga, a csapatok is azt kapták (kapják).
A Demons-nál le lehet tölteni a statcrew roster-fjlokat. Szerintem tegyétek ki ti is, így megkönnyítitek a másik csapatok stat-készítését, később nektek sem kell felvinni az opponent rosterét.
Előzmény: Predator #86 (806)
Predator #86 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 806
Na látod azt nem tudom milyen progit használnak...
De tavaly amikor a BBk elleni statisztikát néztük az szerintem sima Excel dokumentum volt.
Előzmény: Big-B (803)
Big-B Creative Commons License 2006.05.09 0 0 805
Teskánd
Előzmény: KUTYA1111 (804)
KUTYA1111 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 804
Hali skaok a kérdésem: Zegen lesz a mecss ugye?????
Big-B Creative Commons License 2006.05.09 0 0 803
Gratula!
A StatCrew-t használjátok, vagy valami mást? Esetleg Fixed It!-et?
Előzmény: Predator #86 (802)
Predator #86 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 802
Az egyik sérült játékosunk elvileg elvégezte a pesti tanfolyamot...

Meg az edzők az eddigi összes meccsről csináltak statisztikát, ja és a pálya széléről valaki mindig írta hogy épp mikor mit csinál a csapat
Big-B Creative Commons License 2006.05.08 0 0 801
Szerződtettetek egy profi statisztikust? Mi próbáltuk csinálni, de az első 2 drive-t fél óráig elemezgettük, se lett semmi.
cmena Creative Commons License 2006.05.08 0 0 800
Hali Predators,

jo felkeszulest a meccsre jobbulast a serulteknek!

UFF
BKK #79

ui.: Predators#44 teljesen egyetertek!
Előzmény: Predators#44 (799)
Predators#44 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 799

sziasztok,

 

 

folyton olvasgatom az iromanyokat amik itt vannak (szandekosan irtam "iromanyt") :) es mindig hozza akarok szolni, de aztan mire belepek...stb elszall az indulat. ez jol jonne masoknak is. ugy a forumon, mint a palyan. ez kemeny sport. tobben ereztek mar a csontjaikon, izuleteiken....

velemenyem szerint egy dolog nagyon fontos, hogy sportnak tekintsuk. es ehhez higgadtnak kell maradni a palyan is. ami nem konnyu nehany kapott pofon utan... es mindenki csak azt latja, hogy O mit kapott a playan, es emiatt csak egy szemszogbol hajlando vizsgalni az esemenyeket.

nekem is reklamalt egy Demon,  mert ugy erezte Holding-ot kovettem el, lehet hogy igaza is volt. en is ereztem ugy, hogy "szandekosan" a szuszpenzorom vette valaki celba..... (volt rajtam, nem ugy mint edzesen!!) :)

de voltak jatekosok, akik felsegitettek az ellenfelet a palyan, voltak kik megkerdeztek az "elkaszalt" jatekost, hogy jol van-e?

miert nem ezekkel foglalkozunk?

persze Kanizsa es Egerszeg.... mindig is kemenyebb es feszultebb meccsek lesznek. igy elmaradhatatlan a szajkarate. de mindenki nezzem magaba is.. es ha teljesen tiszta a lelkiismerete, akkor kezdjen reklamalni. es ez mindket csapatra vonatkozik. sajnos a meccs heveben tesz es mond olyant az ember, amit nem gondol meg elore. tapasztaltam.

nos remelem sikerult partatlanul fogalmaznom.

Z

 

Big-B Creative Commons License 2006.05.08 0 0 798
Ja, és sok sikert a vasárnapi meccsre. Verjétek el a BBK-t!
Big-B Creative Commons License 2006.05.08 0 0 797
Hamarosan a honlapon lesz (Média) a teljes meccs videója.
Előzmény: X_X_L_ (795)
Predator #86 Creative Commons License 2006.05.07 0 0 796
Szerintem hagyjuk abba a "fórum-harcot"!!!!!!!!

Mindenkinek meg van a saját véleménye a meccsről, de már nem ezzel kéne foglalkoznunk, hiszen vasárnap már a Budapest Black Knights csapatát fogadjuk a Mocsárban!
Ne a múlttal foglalkozzunk, azt a meccset már rég lefújták!!!!
Inkább a ránk váró többi mérkőzésre kellene koncntrálnunk, hiszen egyik sem lesz sétagalopp. Sok kulcsfontosságú emberünk sérült, így a többieknek még több feladata lesz.

Remélem mindenki olyan elszántsággal, kitartással, és kedvvel fog játszani, mint Kanizsán, és akkor talán okozhatunk meglepetést az ellenfeleinknek, hiszen az tény hogy nem sok esélyünk van megnyerni akármelyik találkozót is...
De a remény hal meg utoljára, és küzdeni kell a végsőkig!!!!!!!!!!


HAJRÁ MAGYARORSZÁGI AMERIKAI FUTBALL!!!!!!!!!!!!!
GO PREDATORS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zolee
X_X_L_ Creative Commons License 2006.05.07 0 0 795

Köszi van felvétel. De ha odaadod szívesen megnézem másik kamera állásból is.

A büntetésekről annyit, hogy a játékvezetést elvből nem minősítem.

Egyetlen kiemelt nem a pályán történt esetről: a mi edzőnk kilép a boxból, mert nem adnak időt pedig már ordít 2 perce: büntetés meg "a következőre kiállítom", a tietek 20 yardal bent a PÁLYÁN, és a kiadott ellenetek szóló büntetést visszavonják.

Nézd vissza a kiállítást és döntsd el magad.

 

De tényleg érdeke a felvétel, ha komoly az ajánlat.

Előzmény: 88-as (792)
Timtschee Creative Commons License 2006.05.07 0 0 794

Sziasztok!

 

BÉKÉT A NÉPNEK!

 

Ehhhh.... micsoda nosztalgikus érzéseim vannak... ismerős nickek, egy lapon ;-)

 

Jók legyetek

Cheersy Creative Commons License 2006.05.07 0 0 793
Sziasztok srácok

Na hát ehhez már nekem is hozzá kell szólnom.
Sztem ne foglalkozzatok azzal h miket írnak ezek a démon fajták. Nem ér ennyit az egész.
tudom h most oltári nagy igazságtalanságot éreztek de hagyjátok.
Nem kell velük foglalkozni.
Sztem nagyon jók voltatok és lesz ez még jobb is.
Fel a fejjel.
pusssz
88-as Creative Commons License 2006.05.07 0 0 792

"Nem mondom 100 %-ra, de a szándékosságot sajnos nem tudom kizárni"

 

Ismételtem kérem, hogy nézzétek meg, melyik csapatot büntették abban az esetben amikor sérülést okozott, (ha jól emlékeszem minket nem), melyik csapatból állítottak ki embert, és melyik csapat kapott personal fault-ot. Ha jól emlékeszem nem is egyszer. Melyik csapat próbálta úgy kizáratni a másik játékost, hogy direkt provokálta, lökdöste? Ha nincs felvételetek a meccsről nagyon szívesen adunk. Érdemes lenne megnézni és hamar kiderülne, hogy a szándékosság és direkt sérülésokozás messze elkerült minket.

 

Amúgy valóban igaz, hogy a sérülések és kevés létszám ellenére becsülettel küzdöttetek és a végén se éreztem én személy szerint semmilyen "lendületvesztést" vagy bármi csüggedést. Ezért egyértelmű gratuláció jár.

 

Egy jó tanácsot viszont a saját érdeketekben fogadjatok meg, azok a játékosok akik nem bírnak viselkedni a pályán, nem oda valók. Saját magatokat büntetitek azzal, hogy játszanak, többet ártanak mint használnak. Nvezzük nevén az embert, a kedves #65-ös számmal játszó játékosotokat csak egy hajszál mentette meg a kiállítástól és egy újabb verekedés kirobbantásától ami már nem biztos, hogy hamar véget ért volna. Gondoldok arra amikor egy szerelés után felállva az odasétáló játékost látványossan mellbelöki, hátha visszalök az ember és mehet a box. Mindezek ellenére a mecsc alatti teljesítménye meg se közelített több játékosét közületek. Természetesen nincs jogom ilyesmibe beleszólni, csak jótanácsként említettem meg.

 

A lényeg a lényeg, mindent úgy és akkor csináltok ahogyan nektek a legjobb. De hát tanácsokat adni csak lehet, hátha az egyik egyszer még jól jön.

X_X_L_ Creative Commons License 2006.05.07 0 0 791

Helló Srácok!

 

Nem nagyon akartam beleszólni ebbe a "vitába", mert nem sok értelmét látom :o), de mint egy "kanizsai ragadozó" (aki teljes szívvel predator, de a kanizsai csapat játékoskeretéből többeket személyesen ismer, talán haveri vagy baráti szinten is) talán én tudom a legsemlegesseben, mégis belülről, nézni a dolgokat.

 

    Nos nézzük sorba.

 

   1.: Tény, hogy sok hibával vesztettünk. Tanultunk is sokat belőle.

 

   2.: Az is tény, hogy 16:0 után 16:6 és mikor kezdett magára találni a csapatunk 6 play-ből 4 kulcsemberünk sérült meg (olyanok akik fel voltak készítve az ütközésekre). Nem mondom 100 %-ra, de a szándékosságot sajnos nem tudom kizárni. Remélem a játékvezetés is elemzi a mérkőzéseket és ők is felfigyelnek és felkészülnek "érdekes" dolgokra, amitől tisztul a játék.

 

   3.: Miután a sérülések következtében olyan csapat állt a pályán a mérkőzés 60-70% ában mint pl. én (2 hónapos a.footbal pályafutással a hátam mögött, 8 év kihagyás vagyis bárminemű rendszeres sport nélkül) támadó és védőfalban nyomtuk végig. Én személyesen sajnos sem fizikailag, sem taktikailag, sem kondicionálisan nem voltam kész erre, de egy emberként felvettük a kesztyűt. Az így felálló, deffenzív playeket nem ismerő, alkalmi védőcsapat azért csak végrehajtott több területnyerést és egy labdaszerzést is, és a támadásba átkerülve csak összehozott még 2 TD-is.

       Ebből kiindulva én továbra is büszke vagyok a csapatra. És kedves ellenfelünk, minden elismerés, nyertetek gratula meg minden, de ezeket a dolgokat vegyétek figyelembe Ti is, és nem kell lekicsizni senkit.

 

   4.: Egy zalai rangadó mindig heves indulatokat vált ki mindenkiből, legyen az foci kézilabda vagy szavaló verseny. Én ezt eddig sem értettem, most meg kicsit a helyzetem is "érdekes", ezért nézzétek el nemkem, hogy merek rálátni a meccsre felülről :P.

 

Természetesen szeretettel várunk minden kanizsai játékost, szurkolót, edzőt a meccsre. Végre próbáljunk előnyt kovácsolni abból, hogy Zala egyedülálló módon 2 csapattal is bír.

 

Kutyuskák ne feledjétek eb csont befor, HAJRÁ!

 

Jó felkészülést mindenkinek!

EmperorGömbi Creative Commons License 2006.05.06 0 0 790
Kullancs egyet értek veled ezekben a dolgokban!!!
És csak annyit hogy mi még Kaposvári Golden Fox nem hogy nem nyertünk de nem is játszottunk egy mérkőzést sem!!
Előzmény: Kullancs #28 (785)
Woobel Creative Commons License 2006.05.06 0 0 789

Nah tegyük ezt az egészet gyorsan tisztába. Mindenkinek igaza van és mégsem!

Ezt mindenki értse úgy ahogy szeretné. Jogos h, az off emberek miért nem tudnak ütközni. De sajnos azok az emberek akik nincsenek benn a csapatban nem tudják azt h, a csapat miken megy keresztül. a legtöbb játékos aki ottvolt a metcsen éppen h, csak elkezdett játszani ezt a sportot pár héttel a bajnokság elött.

 

szóval ahhoz képest nem rossz teljesítmény! az is jogos h, hol az a 7x ember nos időközben a weblapunk relatíve elavult és nemigen frisítették állítólag készül a uj lap de jelenleg kb 40en vaunk 10ember aki nem volt ott az a munkája v. sérülése miatt nem játszhatott.

 

nemérten h, miért kéne egymást szekálni ilyenek miatt. mindenki nyugodjon meg hiszen mindent meglehet értelmesen beszélni.

 

hozzáteszem ezt a hozzászólást egykézzel egyujal irtam mert eltört a ball kulcs csontom szóval hétfőn műtenek és sajnos az én részemről ez a bajnokság végetért.

legalábbis nemsok eséjt látok arra h, akár a debreceni metcsre rendbejöjön.

doki aszonta h, hétfőn műtik és valszeg kapok bele csavarokat meg lemezt is.

 

nah szóval kérek mindenkit ezúton h, felnőtt emberek vagyunk ne cseszegessük egymást!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!