Keresés

Részletes keresés

toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 170
Mi a teendő?
Visszaállamosítani a vagyonát?
Előzmény: spooler (154)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 169
Szerinted egy újjáéledő MDF az MSZP-től venne el inkább szavazatokat? Érdekes...
Előzmény: syllus (163)
arvydas Creative Commons License 2005.07.21 0 0 168

Kolléga, komolyan kérdezem: hol élsz te?!? Ez Közép-Európa - itt minden lehetséges, és annak az ellenkezője is!

 

Hát Istenem, az ügyészségen dolgozók is szeretnék kihúzni a nyugdíjig... jólétben és nyugalomban.

Előzmény: syllus (159)
lajafix Creative Commons License 2005.07.21 0 0 167
Hihi a vonalat te is tartod(általánosítasz). Azt kell ilyenkor kérdezni, hogy ha valaki OV fan, akkor hogy lehet ugyanakkor komcsi is? :)

Előzmény: Neocortex (161)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 166
Csányinak nem való a pártelnökség. Szerintem ő partneri kapcsolatban gondolkodik.
Előzmény: Anticato (157)
syllus Creative Commons License 2005.07.21 0 0 165
A gázárat kihagytad...
Előzmény: tüzes fal (149)
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 164
Bocs: MDF-Centrum...ez már több egy kicsit...
Ugyanis Kupa nem lép koalícióra senkivel /ha bejut/, hanem az a szándéka, hogy a győztes párt /ha így alakul/ kisebbségből dolgozzon meg a sikerért...nem mondom, hogy könnyű feladat lenne és tkp. a győztes szimpatizánsai mondhatnák azt is, hogy van kicsike zsarolás-szaga is...
Előzmény: Törölt nick (151)
syllus Creative Commons License 2005.07.21 0 0 163

csakhogy akár 10%, akár 20%, az nem a fideszesektől jönne, hanem a szociktól...

Orbánnak kőkemény bázisa van (az összes választó cirka 30%-a), ezt növelni és csökkenteni is nehezen tudja...

Előzmény: Neocortex (156)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 161

Miért van az, hogy ha valakinek több pénze lesz mint esze, mindjárt a hatalomra is szüksége van.

Az kéne, hogy egy ilyen uzsorás legyen a ME. megnézhetné magát minden bérből és fizetésből élő, még a levegővételért is külön kéne adózni.

 

Ennyit a Orbán-hívek hozzáállásáról.

Előzmény: tüzes fal (149)
lajafix Creative Commons License 2005.07.21 0 0 160
pihi van az Auróra fedélzetén? Ki vannak az ágyúk belülről is pucolva?
Előzmény: tüzes fal (149)
syllus Creative Commons License 2005.07.21 0 0 159

Gy.F., mint az ügyészség főnöke???

Érdekes...

 

Előzmény: arvydas (153)
arvydas Creative Commons License 2005.07.21 0 0 158

Mert jelenleg nem látok más alternatívát...

 

Zuhanunk a kétpártrendszer felé.

Előzmény: toloba (150)
Anticato Creative Commons License 2005.07.21 0 0 157

Ha Csányi egy már meglévő pártot jól _felhasználni akar, akkor azt szerintem inkább mint az adott párt új vezetője tudja hatékonyabban. Egy már "bukott" vezető mögött én kevesebb esélyt látok az érdemi szavazatszerzésre.

 

Előzmény: Neocortex (88)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 156
Az most pont elég, ha Ovi 2006-ban megbukik, akkor megszűnik a Fidesz egyeduralma a jobboldalon. Az tetszik, hogy 20%-ot jósolsz, én a 10%-kal is elégedett lennék! :-)))
Előzmény: Törölt nick (151)
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 155
Feleslegesen terheled a szerver tárkapacitását...
Előzmény: tüzes fal (149)
spooler Creative Commons License 2005.07.21 0 0 154
CSányival az a helyzet, hogy lassan nem a miniszterelnöke, hanem a TULAJDONOSA lesz az országnak...
Előzmény: toloba (128)
arvydas Creative Commons License 2005.07.21 0 0 153

Nem hinném, hogy az ügyészségen kizárólag fideszesek ülnének... Tartani kell az egyensúlyt, mert mégiscsak Gy.F. a boss.

 

A főnöknek betartani pedig nem szép dolog...

Előzmény: toloba (147)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 152
Ez a lényeg. Szerintem aki nem Orbánra szavaz, az ellene van. Aki nincs vele, az ellene van.
Előzmény: arvydas (145)
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 150
Itt a baj: csak GYF-ben és Orbánban tudsz gondolkodni...mindkettő vakvágány...
Előzmény: arvydas (145)
tüzes fal Creative Commons License 2005.07.21 0 0 149

Miért van az, hogy ha valakinek több pénze lesz mint esze, mindjárt a hatalomra is szüksége van.

Az kéne, hogy egy ilyen uzsorás legyen a ME. megnézhetné magát minden bérből és fizetésből élő, még a levegővételért is külön kéne adózni.

syllus Creative Commons License 2005.07.21 0 0 148
Az EP választás jó példa erre, időközire csak a fanatikusok mennek, a kis pártoknak meg olyan nincs.
Előzmény: kopasznyakú (141)
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 147
Az ügyészség örült volna, ha fogást talál GYF-en...már csak azért is, hogy bukjon, Orbán jön, Polt marad...az ügyek továbbtusolva...
Előzmény: arvydas (135)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 146
Nem tőkellenes, hanem a tőke ellenfele, ha tetszik, a vetélytársa. Ha a tőke (politikai) hatalomra tör, akkor Orbán a legnagyobb ellenfele. Egyezkedne ő a tőkével, de az miért akarna egyezkedni, amikor övé lehet a jackpot?
Előzmény: Törölt nick (142)
arvydas Creative Commons License 2005.07.21 0 0 145

Nem erről beszélek.

 

Hanem arról, hogy én mint egyszerű választópolgár (leszámítva a pártszimpátiámat) nem tudom hova rakni az MDF-et.

 

Egyszerrűbben fogalmazva: Gyurcsánnyal vannak vagy ellene, Orbánnal vannak vagy ellene.

Előzmény: toloba (140)
syllus Creative Commons License 2005.07.21 0 0 144

merész forgatókönyv.

 

Előzmény: Neocortex (137)
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 143
Lásd 137. Szerintem Neocortex jófelé tapogatózik...
Előzmény: arvydas (139)
kopasznyakú Creative Commons License 2005.07.21 0 0 141
Szeretném felhívni a figyelmet, hogy állítólag alacsony részvételnél a kis pártok felértékelődnek. Most aszongyák mindenki utálja a pártokat, ehhez képest időközin Sopronban 26 %-os részvételnél a kicsik még 4%-ot sem értek el.
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 140
Látom működik a szelektivítás...nem egészen van ez a 2002 így...
Azért, mert egy párt ellenzékben van, nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindent ellenszavazni kell. Ezen az alapon is a fidesz legalább ugyanolyan kiszámíthatatlan, mert már többször szavazott együtt a kormánykoalicióval...
Előzmény: arvydas (132)
arvydas Creative Commons License 2005.07.21 0 0 139
Akkor ez egy vadiúj párt lenne, vagy a régi(ek)re gründolnák rá?
Előzmény: toloba (136)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 137
Szerintem életet lehell az MDF-be, Kupáék pedig csatlakoznak és keletkezik egy partiképes középpárt. A tőke össztüzet zúdít Orbánra, ugyanis a valódi vetélkedés a tőke és ellenfelei között zajlik.
Előzmény: syllus (134)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!