Keresés

Részletes keresés

Ügyeletes Ápoló Creative Commons License 2009.10.16 0 0 771
Sejtettem, hogy esetleg volt rajta hsz, de elvesztek, tekintve, mennyire régi nikk.
Ennyit tehettem, sietek ápolni másokat is, hasonlóan rossz hatásfokkal, de a lényeg:

Ügyelünk!
Ápolunk!
Előzmény: telescoper (770)
telescoper Creative Commons License 2009.10.16 0 0 770
Kedves Ügyeletes Ápoló!
Köszönöm, hogy válaszoltál. A dolog természetesen nem annyira égető, hogy mindenképpen meg kellene oldani. Mondhatnám, ha nem, hát nem. Még azt sem tudnám megmondani, hogy miért is jutott eszembe. Amúgy a kis k-val írott volt az enyém, a nulla hsz gondolom az Internetto/Index váltás miatt lehet (vagy nem, már nem tudom eldönteni, az Index fórum felmenőjében voltam aktív, és most egy ideje megint).
Sok törelmet az ápolói munkádhoz, gondolom vannak nálam ápolandóbbak szép számmal!
üdvvözlettel
telescoper

u.i.: ebben a bőrömben i s jól érzem magam :))
Előzmény: Ügyeletes Ápoló (769)
Ügyeletes Ápoló Creative Commons License 2009.10.16 0 0 769
kedves telescoper
Általában próbálunk segíteni ilyen esetben, de félek, ez itt nem fog menni. Ha nem tudod valamelyes hitelt érdemlően igazolni, hogy a tied volt egy másik nikk, akkor más felhasználók neheztelését váltja ki, ha odaadjuk neked. Amúgy 2 db kolomp nikk van, egyik nagybetűvel kezdődik és ha jól látom, nulla hozzászólásuk van, ami azt a lehetőséget is elveszi, hogy tartalom alapján következtessünk. Ezen kívül a mélcímek is ősrégiek, már nem létező cégekhez tartoznak, ami lehetetlenné teszi, hogy azon keresztül adj igazolást.
Előzmény: telescoper (767)
telescoper Creative Commons License 2009.10.15 0 0 768
Kérdezném tisztelettel, ovassa valaki hathatós hölgy/úr ezt a topikot? Ha igen, akkor kérnék csöpp visszajelzést, megy-e a dolog, vagy nem megy-e a dolog.
üdv
Előzmény: telescoper (767)
telescoper Creative Commons License 2009.08.26 0 0 767
Sziasztok!
Nem tűnik túlzsúfoltnak a topik, vagy kevés a feledékeny, mint én :))

Szóval, egy ősrégi nikkemet szeretném leporolni. De már jelszó, akkori mailcím a múlté.

Kaphatok segítséget? A fölélesztendő nick: kolomp

üdv!
telescoper
egyszerencsés Creative Commons License 2009.07.04 0 0 766
Tisztelt Moderátorok!

A beállítások menümben csak email cím változtatási lehetőség van. Nincs jelszóváltoztatási lehetőségem és szeretném megváltoztatni a jelszavam. Mi a teendő?
birsalmasjt Creative Commons License 2009.06.29 0 0 765
Évekkel ezelött regisztráltam a birsalmasajt nicket. Sajna a jelszavat és az email cimet elfelejtettem. Elküldenétek bármelyiket erre a nick cimére?
indian_ Creative Commons License 2009.05.04 0 0 762
Tisztelt Moderátorok!

Segítséget szeretnék kérni! Sok évvel ezelött regisztráltam az index forumán INDIAN nick névvel, használtam is egy ideig, majd évekig nem forumoztam. Most megint szeretném használni a nick nevemet, de azt is elfelejtettem milyen emailcímmel regisztráltam, az viszont biztos, hogy nincs már hozzáférésem ahhoz a fiokhoz, mert emlékeztető emailt nem kapom meg. Regisztrációkor megjelöltem egy weboldalt sajátomként, arra fel tudok ftp-zni bármit, ha így esetleg igazolhatom személyazonoságomat. Tudnak segíteni?
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.04.27 0 0 761
Nem.
Előzmény: Surdi (760)
Surdi Creative Commons License 2009.04.27 0 0 760

Ok, ezt megtaláltam, és akkor jogos is, csak ő azt mondta, hogy állítólag semmilyen értesítést nem kapott erről, és napokig értetlenkedett az indamail technikusaival, hogy miért nem tud belépni.

Én nem tudom mi a módi, szoktatok értesítést küldeni a kizárásról ?

 

Előzmény: Murder Incorporated (758)
kukac7_ Creative Commons License 2009.04.14 0 0 759
hello

a kukac7 nickemet szeretnem osszekotni a vipmail-es cimemmel, de se a jelszavat, se a mail cimet nem tudom, ahova kikuldi a jelszoemlekeztetot.
van vmi lehetoseg, hogy hasznalni tudjam?
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.04.08 0 0 758
Neked már senki. Ki lettél rakva, ugyanis az Ózd topikban kicsit felpörögtél és oda-vissza átgázoltál szabályzatunkon. És mivel az IRL-ezgetés című gusztustalanságot is véghezvitted, ezért most ezt a nickedet is kirakom, pedig nincs hozzá túl sok kedvem. Mármint foglalkozni veled.
Előzmény: Törölt nick (757)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.08 0 0 757

Egyik napról a másikra nem tudtam belépni a megszokott régi nicknevemmel (k2laci). Már vagy 5x kértem új jelszót, de azokkal sem lehet belépni.

Ki tudna nekem segiteni ?

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.13 0 0 755
Sziasztok!
Nick váltással nem tudom jó helyen járok-e?
A jelenlegi nick-emet szeretném megváltoztatni,segítségeteket előre is köszönöm!
Jóska papa Creative Commons License 2008.11.01 0 0 754

Kérném szépen a nick név és az eggyetlen ehhez a nickhez tartozó hozzászólás törlését!

Köszönöm!

már megint én Creative Commons License 2008.09.14 0 0 753

T Modik

Kérném a nickem törlését,és regisztráciom megszüntetését.

köszönöm

Rece-fice Creative Commons License 2008.09.11 0 0 752

Zöldfülű barátnőm nickjét egy tapasztalt kolléga állította be egy családtagja címén: azóta nem lépett ki. Ezért nemigen tudja a jelszavát sem. Az e-mail-címét már megváltoztatta a sajátjára.

Két nap óta be kellene jelentkeznie, de nem boldogul. Csak az átmeneti nehézségek okozzák ezt? hisz nem jelentkezett ki sose.

A régi tapasztalt kolléga már nem ér rá ezzel bíbelődni, az IndaPass előtt regisztrált(állítólag ez jelent valamit - én sem tudom mit): mit tehet a barátnőm?

A valós címén már nem tud újra regisztrálni, ugye? Nincs Elfelejtett jelszó segítség?

Kérem, sadjanak tanácsot!

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.06 0 0 751
Köszi. Sose mondta senki, hogy ennek a sornak ez a neve. Mostmár ezt is tudom.
Előzmény: békésen szántogató traktor (750)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2008.09.06 0 0 750
Ott, ahová a http://forum.index.hu-t beírod.
Előzmény: Törölt nick (749)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.05 0 0 749
Szeretném módosítani az e-mail címemet, hogy megadhassam. Már eljutottam a visszaigazolásig, de nem tudom, hogy hol van a "böngészője címsora, ahová ezt be kéne másolnomNem tudom, hol van a "böngészője címsora". Ebben kérem a segítséget. Köszönöm.
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.28 0 0 747
Sziasztok!
Tegnap történt, hogy szerettem volna hozzászólni az egyik topiban. Mivel vipmailes vagyok csak egy nicket kellettlétrehoznom, ez meg is történt. A 60 percet kivártam és megírtam a hozzászólást. A küldés nem sikerült többszöri probálkozásra sem, mindig azt írta, hogy rosszul írtam be, kössem össsze (ez már megvolt szerinte is). Sehogyan sem sikerült, kértem új jelszót is de nem ment. Hozzáteszem számtech-technikus vagyok egy regisztráció nem szokott kifogni rajtam. Miutám meguntam a próbálkozásokat csináltam egy másik nicket, ezzel elsőre sikerült hozzászólnom. Az első nicket szerepel a listában de azóta sem működik. Mivel az első nick abszolút halott, hozzászólás nem volt róla kérem annak törlését. Segítségeteket előre is köszönöm.
nereusz Creative Commons License 2008.06.18 0 0 746

Régi nicknevem megtartásával szeretnék itt jelszót cserélni. wojtek@citromail.hu

 

Előre is köszönöm: nereusz.

Gabkoo Creative Commons License 2008.05.16 0 0 745

Üdv!

A régi jelszavamat nem tudtam, inapasson keresztül sikerült belépnem.

Kértem jelszómódosítást,meg is kaptam.

Be tudok lépni, decsak indapasson keresztül.

A nicknevemmel nem.

Hogy tudnámmegváltoztatni a nickes jelszavam?

 

Köszi!

Üdv:Gabkoo

Törölt nick Creative Commons License 2008.04.04 0 0 744
Tyra,mizu? nickre miért nem lehet váltani?
suxxa524td Creative Commons License 2008.03.19 0 0 743
Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudnám a régi nickemet életre kelteni? Ugyanis azóta az e-mail címem megváltozott (szolgáltató váltás) és sajnos a kódomat nem tudom de az emlékeztető pedig a régi mailomra megy. Topikot is nyitottam (e36 fanatics) ezért lenne rá nagy szükségem.

Régi Nick: Bimmer (suxxa) és annak szeretném a suxxa@pr.hu-ra az emlékeztetőt megkérni

Előre is köszönöm

Üdv.

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 742
Szeretném használni a régen regisztrált eredeti nickemet (Döbi) de a jelszómat nem fogadja el a régi e-mail címem pedig megszűnt. Megkaphatnám a jelszót vagy törődjek bele?
SylverRat Creative Commons License 2008.03.10 0 0 741
köszönöm a segítséget, sikerült! :-)
Előzmény: SylverRat + Bogee (740)
SylverRat + Bogee Creative Commons License 2008.03.08 0 0 740

sziasztok!

 

mi a teendő, ha a régi nick-emmel (SylverRat) nem tudok belépni? a jelszót (úgy tűnik... :-( ) elfelejtettem, a régi e-mail címem meg a szolgáltató megszűnése miatt nem tudom elérni, így a jelszavas leveleket sem kapom meg...

lehetséges lenne, hogy az ottani levélcímet erre módosítsam valahogy, vagy a jelszavát megváltoztassam, hogy be tudjak lépni azon is?

 

előre is köszönöm az ötleteket!

Annush Creative Commons License 2008.02.23 0 0 739
Kérném, hogy töröljék erről az e-mail címemről való regisztrációt. köszönöm
indigo girl Creative Commons License 2008.01.24 0 0 737
Sziasztok, modik! Nézzétek meg, kérlek, a nikkemhez csatolt ímélcímemet, mert belépni csak a régivel enged, a nickemhez csatolni is csak a régit kínálja fel, azt viszont nem tudom már elérni, nem is akarom itt használni, az adatlapomban pedig már a helyeset, az újat tünteti fel. Cseréljétek ki, legyetek szívesek az újra, hogy azzal léphessek be, mert így nagyon gázos a használat! Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!