Iránban az elnökválasztást az ottani Orbán, Mahmud Ahmedinedzsad nyerte.
"Őszülő szakállával, nyitott gallérú ingével, szürke öltönyével, Mahmud Ahmedinedzsad az iráni iszlám köztársaság lső éveinek a harcosát eleveníti föl - írta első oldalas elemzésében a Le Monde. Ez a 49 éves mérnök büszke arra , hogy sohasem árulta el azokat az eszméketamelyekel megdöntötték a monarchiát. Amikor pénteken bedobta szavazólapját az urnába, úgy mutatkozott be a bizottságnak, hogy ő a nemzet utcaseprője. Amikor 2003-ban Teherán polgármestere lett, a szemetesek egyenruháját öltötte magára "
A politikai hasonlóság közte és Orbán között meglepően hasonlatos, igazolva azt a tételt hogy a hülyeség nemzetközi, internacionalista tulajdonság:-)))
http://kamikaze.tvn.hu/vegyes/irani_utcasepro.jpg
Helyes, nem jó, ha mindenki balfasszá vedlik át, de remélem megfelelő mennyiségű kockacukorral rendelkezem énlóságom megnyerésére! Ajajj, ebből előbb-utóbb kihozzák, hogy egy SZDSZ-es szakállas cukros bácsinak ajánlottam fel magam. Ajajj, ezt mivel magyarázom majd meg? Szólok alfredoonak, hogy segítsen, ő annyira bölcs!
Próbálkozhatsz ezzel is, de nehéz eset vagyok, még nem sikerült betörnie senkinek. Próba szerencse! Lehetséges, hog feladom a Szervusz Szergej szerepemet, majd pedig csipogva Vili a verébbé vedlek. Kérem szépen, ebben a bolondokházában minden lehetséges.
Ezzel a produkcióval felléphetnél a cirkuszban is, kiváló istállómester lennél! A verebek körkörösen csipogva laknak jól a lócitrommal, közben pedig pajzán örömet éreznek. Azt mondogatják magukban, hogy csak azért esszük, hogy ne legyen itt, pedig mindig van friss utánpótlás, ezért már régen rákaptak a lóproduktumra.
Hi, gondolod? Asszem ti keresztény-konzervatívok majdnem ugyanezt mondjátok mint ez az iszlám főmufti:-))) Ti is 3 éve nemzethalált vizionáltok mint ez a mókus:-)))
Soltika, csak szolok, hogy weblapodon is kene apdjtolni a wiktator eletrajzat ezzel az uj kederkepzo elitsulis verzioval.
Aze ez fura, hogy az irani ultrakonzervativ vezeto is kadarista-leninista-fasiszta-kommunista stilusban beszel mint a wiktator. Azt hiszem kezdek egy kicsit osszezavarodni. Jo, nem vagyok olyan okos mint te, de ezt mar tenyleg nem ertem.
Az iráni nemzet utcaseprője :-))) Nálunk Orbán Viktor hasonló mondatokkal kezdte el a kádárizmust éltető ámokfutását, ő traktoros lehetett volna, ha nem b@cnak ki vele az elvtársai és nem emelik ki a káderképző elitsulijukba:-)))
Néhány veretes mondat, kijelentés Mahmud Ahmedinedzsad választási kampányából, olyanok amik meglepően egybeesnek Orbán politikai hitvallásával és a róla költött legendákkal: "Én vagyok a nemzet utcaseprője" "Elnökjelöltségekor kijelentette, hogy az iszlám köztársaság eddigi vezetői bitorolják a posztjukat. Ő maga -mondta - független minden politikai alakulattól, kizárólag isten akaratából lett elnökjelölt" "Az irániak nem azét robbantották ki a az iszlám forradalmat, hogy demokráciában éljenek" "Az országban minden rohad, a külpolitikától kezdve a szociális helyzetig, az olajbányászattól a gazdaságig" "a társadalom eltért a muzulmán értékektől, az erkölcsök fellazultak" "a forradalom példás gyermeke" "elitéli a nők szabados öltözködésmódját" "az asszonyok az utcán nem rendezhetnek divatbemutatót, nem hordhatnak tarka ruhákat" "Az Usa azért szakított az iszlám köztársasággal, hogy szétzúzza. Ha ez a szándéka megteheti, de Irán dönti majd el, hogy akarja-e a kapcsolatok helyreállítását vagy sem"
Hi, még mondja azt valaki hogy a hülyeség nem internacionalista tulajdonság:-)))