Keresés

Részletes keresés

szaky23 Creative Commons License 2024.06.08 0 0 20047

Természetesen Sevi! Telefonról nem mindig az megy amit szeretnék...

Előzmény: szaky23 (20046)
szaky23 Creative Commons License 2024.06.08 -1 1 20046

Ha minden igaz Szabó János és sevi is újra a vezetőségben lesz.

Thor. Creative Commons License 2024.06.07 -1 0 20045

Handballexperttől hangminőségben és szakmailag jobb, a fact check-re érdemes jobban odafigyelni, volt egy pár pontatlanság.

Előzmény: paulscholesy (20044)
paulscholesy Creative Commons License 2024.06.07 -4 0 20044

36.12-től Veszprém:

 

https://youtu.be/jnv1r0n4H1Q?feature=shared

 

vélemény?

 

 

Kontakt03 Creative Commons License 2024.06.07 -1 0 20043

Az f4 mindig lutri, 2 nap, napi formák, tán még szerencse is, de én előzetesen rájuk tennék, ha Kristjansson is rendben. 

https://aalborghaandbold.dk/mod-modstanderen-sc-magdeburg/

Zso_Re Creative Commons License 2024.06.07 0 0 20042

Jut eszembe (a nagy veszprémi átalakulás közepette..) mit vártok F4-tól?

Aalborg tűnik kevésbé esélyesnek, másik 3-hoz képest, de aztán nyert már így Vardar, Montpellier..

Előzmény: Kontakt03 (20041)
Kontakt03 Creative Commons License 2024.06.07 0 1 20041

Csak remélem, hogy nem zúdul rám a népharag, de ez a 2 éven belül bl-t kell nyernie duma, ez is csak egy hangzatos valami szerintem.

A többiek(Barca, Magdeburg stb) meg majd leülnek sakkozni eközben.

 

Bejelentések:

Szerintem ezek zöme az F4 után. 

 

tala-hb Creative Commons License 2024.06.07 0 0 20040

Cindric is jön a román sajtó szerint. 200.000 euro volt az edző kivásárlása, Veszprémben havi 30.000 euro a fizuja.

Előzmény: Dr. Jack (20039)
Dr. Jack Creative Commons License 2024.06.07 0 1 20039

Pascualt és az érkezőket mért nem jelentjük még be? Nem most csütörtökről volt szó?

Kontakt03 Creative Commons License 2024.06.07 0 4 20038

2 mejegyzés. 

Szerintem Andre Gomes már Dinamo játékos. 

A másik, hogy Vranjes a cipőjét sem vihetné Zovkónak. 

Ha már minőségről beszélünk. 

Just1Question Creative Commons License 2024.06.07 0 1 20037

Atyaég.. 2éven belül BL-t kell nyernie, ez benne lesz a szerződésébe. Nem gondolod, hogy majd NEKA-s másodvonalas fiatalokat fog elkezdeni felépíteni.. Hoznál egy Nielsent, meg egy Palasics-ot aki ugyan jó teljesítményt nyújt, de nézz rá a keretre.. A csapat gerincének nincs se támadásbeli se védekezésbeli taktikája, stratégiája évek óta. Ha láttál már Bukarest meccset vagy Barca-t amig ő volt az edző láthattad, hogy konkrét elképzelései vannak a 60 perc alatt, jól felkészített játékosokkal. Ő itt a minusz 100ról indul, mert a one-man show-t felváltja majd a csapatjáték, taktikai fegyelem, A-B-C opció.. Nem a haverok fognak játszani.. Molnár Robinokkal (ZS kategória) meg Temesváriak tökéletesek a NEKA-ra, Csurgóra, Dabasra, főképp úgy, hogy az általad Kristopansnak titulált játékos közel sem akkora, továbbá sérülékeny..

Előzmény: kovi1123 (20035)
videkiman Creative Commons License 2024.06.07 -1 1 20036

Pascual kaliberű edző szerintem még sosem ült a veszprémi padon. Vranjes volt a leigazolásakor hasonló kategória, aztán elég hamar kipukkad a lufi.

 

Barthára kíváncsi leszek. Győrben kb. annyiból állt a mesterterv, hogy igazoljuk le mindig az aktuális vb/eb all-starokat, itt azért majd ennél több kell, mert ez nem fog menni. Plusz ő kvázi vitte anno a sportigazgatói feladatok egy részét is (nem volt ott ilyen pozi), érdekes lesz ez hogy fog megoszlani közte és Nagy között.

kovi1123 Creative Commons License 2024.06.07 0 1 20035

Legfontosabb igazolás kapuba kellene.Nielsen szerintem hozható lenne.

Mellé Palasics, hosszú évekre megoldaná ezt a posztot.

Balátlövőben egy Elliot Stenmalm,André Gomes típusú lövő kellene,akit lehet használni védekezésben. Pascual vinni akarta a portugált Bukarestbe,de azóta nagy a csend felőle,mióta évközben Ázsiába igazolt.

Nem lennék meglepve,ha Pascualnak lenne egy fiatal tehetség a noteszében,akit fel tud építeni.

Molnár Robint is jó lenne a Szeged elől megszerezni és 2 évre kölcsönbe lepasszolni Logronoba .Vele sok szerkezeti probléma megoldódna.

Temesvári Gáborra , a magyar "Kristopans"-ra is kiváncsi vagyok, hogy hogyan lesz menedzselve a karrierje.

Összességében a legnagyobb igazolás, Pascual idehozatalával megtörtént.

 

Szucsi0110 Creative Commons License 2024.06.06 -2 2 20034

Bocsánat, én nem. 
Ideje volt a teljes megtisztulásnak. 

Előzmény: Just1Question (20030)
travisgold Creative Commons License 2024.06.06 0 1 20033

Jobban örülnék egy Corrales-Nielsen cserének. Barca sem maradhat  kapus nélkül.

Előzmény: Gabho28 (20032)
Gabho28 Creative Commons License 2024.06.06 0 0 20032

Szerintetek egy Fabregas, Nielsen csere elképzelhetetlen lenne? Ugyanarról a polcról valók.

Már ebben az évben.

Veszpremi Creative Commons License 2024.06.06 -6 4 20031

Nem tudom, ki utálja NL-t itt. Játékos nagysága kétségtelen. De mint vezető?! Amit sportigazgatóként letett évi horror költségvetésű klubunkban, az igencsak kevés, ígérgetés volt (magyarítás, bl helyezések...), amiből lett az, amit láttunk, egyre soványabb. Egy jellegtelen és szerintem koncepció nélkül drágán összevásárolt játékosokkal üzemeltetett klub (kifizető hely). Ha megnézi az ember az összeállításban a nációkat, elkeserítő, szinte annyi ország, ahány játékos. Ebből hogy lehet csapatot csinálni? Nem könnyű. Volt anno spanyol vonal. Most mi van? Az összes BL élcsapatnak van egy nemzeti gerince, német, francia, dán, lengyel, spanyol... Mi meg a tehetséges magyarokat kölcsönadjuk a beépítés helyett. Egy-egy posztra sokszor érthetelenül sok konkurens klasszis játékos, meg pl. világklasszis(ok) mellőzése (Mahe az eklatáns példa, de nem egyedi). Az edzők gyengeségét mindenki látja évek óta, csak a sportigazgató nem? Leült velük, próbált nekik segíteni, vagy hagyta őket a mélyvízben? Mondom, ha átnyúltak a feje fölött, akkor annak hangot kellett volna adni és tiszta vizet önteni a pohárba. Felelősség: igen, minden ilyen vezetői poszton van felelősség, és azt vállalni is kell. Sevi vállalta, holott a legkevésbé neki kellett vállalnia. Nálunk ebben az országban elszoktatták az embereket a fellelősség vállalásától. A legfelsőbb szinten!

Előzmény: local_vp_fan (20016)
Just1Question Creative Commons License 2024.06.06 0 0 20030

Meg merem kockáztatni, hogy nagyon nagyon rég volt ilyen kaliberű vezetőedző a Veszprém kispadján. Továbbá most, hogy rendeződött a CEO szerepkör, várom vissza Sevit a cégvezetői pozicióba.

Thor. Creative Commons License 2024.06.06 0 1 20029

A két Dejant (Milosavljev és Peric) Davis vétózta meg és nem Laci, mondván, hogy nem akar túlsúlyos játékosokkal dolgozni.

Előzmény: bahnhof55 (20023)
Dr. Jack Creative Commons License 2024.06.06 0 0 20028

"Napok óta az edzőváltásról és Xavi Pascual érkezéséről szólnak a hírek. Erről mit lehet tudni?
– Csak szerdán bíztak meg a feladattal, csütörtökön találkoztam a kollégákkal. Tudom, hogy mindenkit ez foglalkoztat, de első körben Momir Ilicsék helyzetét kell rövid időn belül tisztázni, akiknek június harmincadikáig szól a szerződésük. Határozott elképzeléseim vannak, de több információra van szükségem, át kell néznem, mi hogyan áll a klubnál."

paulscholesy Creative Commons License 2024.06.06 0 0 20027
Dr. Jack Creative Commons License 2024.06.06 0 0 20026
Dr. Jack Creative Commons License 2024.06.06 0 0 20025

Ezzel teljesen egyetértek. 

Előzmény: Kontakt03 (20024)
Kontakt03 Creative Commons License 2024.06.06 0 0 20024

Én inkább arra gondoltam, hogy ne kelljen már a szurkolónak azt a szerencsétlenkedést látnia, amikor pl El Deraa kiesett és a csapat úgy esett össze, mint a colostok megfelelő ember hiányában... 

Mahé meg nem csak az ominózus bajnokin nem kapott szerepet.. 

Legyen az a 17-18 as keret egy komplex, mjndenkit tűzben tartott minőségi keret.

10 millából. 

Előzmény: Dr. Jack (20021)
bahnhof55 Creative Commons License 2024.06.06 -4 4 20023

Az igazolásokban sok hibát vétett: a legnagyobb az volt, amikor nem igazolta le Milosavljevet (pedig jött volna Periccel együtt), akivel kb 10 évre megoldódott volna a legfontosabb poszt.

 

Teljesen felesleges volt Mahé és Nilsson hosszabbítása erre a szezonra. Ugyancsak érthetetlen számomra el-Deera hosszabbítása.

 

Ha jól megnézzük - a véletlenül beesett Remilin kívül - két éve nem tudott a klub új játékost bejelenteni.

 

Három éve hiba volt az Iics-Gulyás duó kinevezése.

 

Az viszont biztos, hogy neve és tekintélye van a kézilabda világban. Véleményem szerint több időt és energiát kellene beletenni a vp-i munkába.

Előzmény: local_vp_fan (20016)
csakaveszprem Creative Commons License 2024.06.06 0 0 20022

Igen, ő inkább itt-ragadt, mint -maradt, pláne -marasztalt, de legalább saját nevelés (mondjuk szomorú, hogy ilyen kézilabdakultúrában ő az egyetlen). Fazekas lehet talán majd az, aki meghaladja őt ebben a tekintetben is.

 

 

Előzmény: Kontakt03 (20017)
Dr. Jack Creative Commons License 2024.06.06 0 0 20021

Magyar bajnokságban van a "fiatal szabály" ezért valaki mindenképpen kimarad a bajnokikon. Ezért ültek be a szurkolók közé most a Szeged elleni bajnokin. 

Előzmény: Kontakt03 (20020)
Kontakt03 Creative Commons License 2024.06.06 0 3 20020

Annyit még hozzátennék, hogy remélem elmarad a jövőben, hogy olyan igazolások és hosszabbítások is vannak, akik ülnek, vagy szurkolnak a lelátón, netán az edző nem foglalkoztatja, mert nem bízik benne, esetleg utólag kiderül, hogy téves igazolás. 

Mert az szerintem elvárható egy kb 10 milla eurós költségvetésű klubtól, hogy olyan keret legyen, ahol mindenki hadrafogható, ha nem sérült. És azon a bizonyos szinten. 

Most a formaingadozásoktól tekintsünk el. 

local_vp_fan Creative Commons License 2024.06.06 0 3 20019

Gulyás - akármennyire is veszprémi - akkor rombolta le a nimbuszát a szurkolók előtt, amikor a petíció és a tüntetés hallatán annyi volt a reakciója, hogy "hadd menjenek az Aréna elé, úgy se lesz ebből semmi..." Hát lett.

Előzmény: csakaveszprem (20015)
Psenior Creative Commons License 2024.06.06 0 0 20018

Momoékkal kapcsolatban már jóideje szerettem volna magam is megírni, hogy attól Ők még Veszprémi ikonok maradnak, hogy az edzői pályájuk hagyott kívánnivalót maga után. Ezen a szinten nem feleltek meg, de attól még szerintem ugyanazok maradtak és szerethetők, tisztelhetők!

Előzmény: csakaveszprem (20015)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!