Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.19 0 0 68
Fujj, micsoda gusztustalan diszkrimináció!Phü!Szakllas,mii?Kirekesztjük a szőrös embert?Hallatlan.Ez Európa?És bá-csi?Már az öregeket is kiszorítjuk az európai tagköztársaságunkból?Miulyen ócska, inkorrekt duma, kérem szépen!Hah, szóra se érdemes.Kérem az sélyegyenlőségi ombuszpunci vizsgálatát!Le az aljas kirekesztőkkel!
noir2 Creative Commons License 2005.05.19 0 0 67

akkor elmondhatjuk, h megvan a célközönség:-))

 

a Szakállas Bácsi-díj elérte, amire nem számított, lelkes jobbosok zakkanását...

 

talán a 1. sz. pédakép: Semjén Zsolt bácsi örömét fokozni kellene azzal, h Ő legyen az első, aki ezt átveheti..

a harsonák, és az omló jerikó falai csak dísznek..

:O)

occy Creative Commons License 2005.05.19 0 0 66

Bejelentem, hogy ezennel én is megalapítottam A Pofátlanságnak Tényleg Nincs Határa!  (Piha!) díjat.

Egyben javaslatot is tettem az első díjazandókra. Javaslatomat elfogadtam, majd összesítettem e havi véleményemet. A zsűri elnökeként egyetértettem tagjaimmal, és viszont.

Tisztelt közönség, most tehát eredményhirdetés következik!

 

Fő-Piha! díjjal jutalmazom azt a közéleti szereplőt, aki a "hátrányos megkülönböztetés szószolója" Magyarországon, vagyis Pető Iván nem rasszista urat, aki tavaly december 1-jén az Info Rádióban azzal érvelt a "nem" szavazat mellett, hogy aggasztó volna, ha a határokon túlról esetleg cigányok akarnának áttelepülni.

 

Al-Piha! Tiszti Kádkővel, homofób kategória: Gyurcsány Ferenc: "Magyarország hálával tartozik, amiért a Szovjetunió felszabadította a fasizmus alól"

 

Közép-Piha! Nagy Veres Valamivel, érzéketlen kategória: Eörsi Mátyás kolozsvári jelenése.

 

Gurááááá!

Előzmény: Mal Voisin (-)
Álmos Creative Commons License 2005.05.19 0 0 64

És ha kirekesztem a szakállas bácsit ?

Vagy mindenkit, aki nem szakállas bácsi ?

 

Kicsit rekúrzív.

Előzmény: P.I. (61)
Álmos Creative Commons License 2005.05.19 0 0 63
Yes.
Előzmény: untyi (62)
untyi Creative Commons License 2005.05.19 0 0 62
A szakállas bácsi?
Előzmény: Álmos (60)
P.I. Creative Commons License 2005.05.19 0 0 61
Ügyes! A humor ölni tud.
Álmos Creative Commons License 2005.05.19 0 0 60

Csak nehogy fordítva süljön el.

Czibók Kálmán Creative Commons License 2005.05.19 0 0 59

hát 20 éve még begyűjtötte volna a társaságot az erkölcsrendészet.

 

Azért van egy két dolog amiben átestünk a ló tulsó oldalára...

Előzmény: Törölt nick (58)
velo Creative Commons License 2005.05.19 0 0 57

:)))

Es a "holgy" IQ-ja pedig vetekedett a sarokban allo fikuszeval:)

Előzmény: Kovarcz (34)
Bendegoose Creative Commons License 2005.05.19 0 0 56

Az az érzésem, hogy a "Szakállas bácsi" díjat a jóérzésű emberek kitüntetésként élnék meg.

 

Tudjátok, a nagyapámnak cak egy Signum Laudis jutott a kormányzó úrtól, de ha egyszer én egy ilyen szakállasos kitüntetést hordhatnék a mellemen...

:))))

Czibók Kálmán Creative Commons License 2005.05.19 0 0 55

filofób, filoszemita is lesz?

 

Külnben milyen alapon várja el az szdsz a társadalomtól, hogy ne hányja el magát ha két izzadt, szőrös férfitest összesimul?

Előzmény: Mal Voisin (-)
Ferike Gábor Creative Commons License 2005.05.19 0 0 54
Nagy baj lehet a szadesznál.
A szadesz a legrasszistább párt az országban.
Magyarokat kirekesztik.
Lebenstod Creative Commons License 2005.05.19 0 0 53
Ön tudja, mégis összehozza lazán Lenint az anarchistákkal? Lenin irtotta az anarchistákat, ők meg gyűlölték és harcoltak a leninizmus ellen. (General Lebenstod, orosz tábornok.)
Előzmény: NORMÁLIS (45)
Tub Creative Commons License 2005.05.19 0 0 52
De izgi, a szadi eljutott arra a szintre, hogy már mindegy, csak benne legyenek a hírekben?

Pedig régen nagy méretű párt voltak...
pucros Creative Commons License 2005.05.19 0 0 51
Pártját ritkítóan...

Amúgy szerintem ez egy jó ötlet, csak éppen sajnos kárt okoz, ha az SZDSZ valósítja meg. Nem számolnak azzal, hogyan veszi ki magát a dolog a külső szemlélő számlára: "az SZDSZ nekiáll morálisan zsürizgetni?"

Nem az ő dolguk.

Ebből sajnos az lesz, hogy olyanok, akik egyébként rászolgálnak a közmegvetésre, megússzák annyival, hogy ők csupán "az SZDSZ ellenségei".

Már megint pártpolitika lesz olyasmiből, ami nem kéne az legyen. Nagyon szép dolog, hogy X és Y urak tevőlegesen fellépnek mindenféle métely ellen, viszont ezt nem pártjukon keresztül kellene tenniük, mert az megosztó, és magát az ügyet alacsonyítja le.
Előzmény: Tzp (48)
capture the flag Creative Commons License 2005.05.19 0 0 50

"nőgyűlölő, homofób, rasszista és érzéketlen"

 

Javaslom a díjat testületileg odaítélni a Magyarországi Iszlám Közösségnek, illetve, ha irodalmi mű is részesíthető benne, a Koránnak. 

Lapitha Creative Commons License 2005.05.19 0 0 49
Javasolnám az SZDSZ elnökcsinálóit a "zsidó kommunista utódot nem választunk elnöknek" mint kritérium alkalmazásáért.
Tzp Creative Commons License 2005.05.19 0 0 48
Zuschlag parjat ritkitoan hulye.
Előzmény: untyi (47)
untyi Creative Commons License 2005.05.19 0 0 47
Mióta egyedülálló Zuschlag?
Előzmény: kobaltselyem (19)
_krapulax_ Creative Commons License 2005.05.19 0 0 46
Ez az öt majom meg a bandája a cirkuszi bohóc szintű magamutogatás helyett inkább azzal foglalkozna hogy kihúzzák az ország szekerét a sz@rból amibe belehajtották.
Sorolhatnám a sok undorító mocskot ami a hétköznapi ember életét megkeseríti, és amit ezek az idióták magasról lesz@rnak, mert őket csak az érdekli hogy reflektorfényben legyenek és deviáns alakokat fényezzenek.
Amíg a cigány kisebbség terrorizálja a többséget, és amíg magukat nemileg besorolni képtelen idióták nagyobb eséllyel fogadnak örökbe gyereket mint szerencsétlen gyermeknemzésre/szülésre képtelen rendezett életű házaspárok, addig ne jöjjön itt nekem senki elnyomott kisebbségekről szóló mesékkel.

NORMÁLIS Creative Commons License 2005.05.19 0 0 45

Persze tudom én, hogy nem a Nagy Lenin elvtársra gondoltak kedvenc anarchistáink. De hogy el tudják dönteni, kinek adnák oda, itt van egy pofabehelyettesítő társasjáték:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;)

Előzmény: NORMÁLIS (36)
Wic Creative Commons License 2005.05.19 0 0 44

Pető cigányozik, Gyurcsány jugoszláviázik (publicisztika)

2004. dec. 02., 12:47


Tegnap még azt hittem, hogy a kormány népszavazási kampánya mélyebbre már nem süllyedhet. Tévedtem. Tegnap az Info Rádiónak nyilatkozva Pető Iván érveit sorakoztatva végül eljutott a szolíd cigányozásig, Gyurcsány Ferenc ma reggel meg a közszolgálati tévében közölte, hogy ő azért szavaz nemmel, mert nem akar Jugoszlávia sorsára jutni.

Szó szerint:"én azt mondom, hogy nemet kell mondani, mert nem akarok Jugoszlávia sorsára jutni". Hogy egy emberi lény hogyan juthat egy egykori szövetségi köztársaság sorsára, arról fogalmam sincs. Talán valami tudathasadásos állapot bekövetkeztétől tart a miniszterelnök, ahogy egykori déli szomszédunk is öt részre szakadt a polgárháború nyomán. Tegyük hozzá nem teljesen alaptalanul. Alig egy hete még legalábbis lebegtette, hogyan fog szavazni. A riporter kérdésére azt válaszolta, hogy szerencsére a szavazófülkében egyedül lesz. Korábban meg azt is mondta, hogy "nemekből nem lehet országot építeni". Mostanra meg Jugoszláviával fenyeget.

Ennél azonban ez a mondat sokkal súlyosabb jelenségre világít rá. Az még hagyján, és valójában nem újdonság, hogy Gyurcsány Ferenc egocentrikus személyiségjegyekkel rendelkezik, és spontán mondataiban akár országokkal méri nagyságát, az azonban, hogy a balkáni háború rémével fenyeget a népszavazás kapcsán, minden határon túl megy. Leginkább azt jelzi, hogy a kormány reálisan az igenek győzelmével és a népszavazás érvényességével számol, s most megpróbál a legősibb félelmekkel riogatni. Mindazok ellenére, hogy maga a feltételezés is abszurdum. Az Európai Unió egyik kormányfője két napja még csak nyilvánvaló valótlanságot válaszolt három nyugdíjas szervezet levelére, ma meg már irracionális kijelentéseket tesz.

Ahogy Pető Iván tegnapi inforádiós produkciója sem volt méltó egy magát liberálisnak valló párt vezetőjétől. Hosszas, a nemek mellett agitáló magyarázkodás után végül eljutott odáig, hogy kissé farizeus módon elkezdett aggódni az esetleg áttelepülő cigányok miatt. Kíváncsi vagyok, mit szólnak mindehhez az Európai Parlament liberális frakciójában!

És kíváncsi vagyok a kormánypárti kampány ilyeténvaló mélypontra süllyedése után, hogy mit is mutattak azok a kormányzat által megrendelt és titkosított közvéleménykutatások, melyek eredményét már csak a népszavazás után ismerhetünk meg, minden korábbi ígéret ellenére.

- benyovszky -

Előzmény: Turulmadár (42)
sesebese Creative Commons License 2005.05.19 0 0 43
És mitől érzéketlen Dávid Ibolya?
Előzmény: kobaltselyem (19)
Turulmadár Creative Commons License 2005.05.19 0 0 42
Tényleg. Hol lehet erről bővebben olvasni?
Előzmény: Messire (37)
Messire Creative Commons License 2005.05.19 0 0 41

Hát akkor a nőgyülölő kategóriában tisztelettel nominálnám a barátnője orrát törő, Demszky "Bátor" Gábort és a feleségét szintén elagyabugyáló, majd vagyonából kiforgató Wekler "Erkölcsös" Ferencet.

 

A rasszista kategóriában pediglen Németh Sándor lépcsőház-takarító szektavezért javallom, akik szerint az arabok mind terroristák. E kategóriában jelölöm még Gyurcsány Ferenc urat is.

 

Általános tolerancia-díjra jelölném Kuncze K... anyád Gábort és Eörsi Mátyást, aki hosszú éveken át egy véreskezű ávós gyilkos főtiszt üzlettársa volt.

Morgue Creative Commons License 2005.05.19 0 0 40
Öröm látni, hogy ennyire rendben van minden ebben az országban, hogy a mostani kormánykoalíció egyik tagjának ennyi szabad kapacitása van minden gazdasági, pénzügyi probléma megoldása után.

Wic Creative Commons License 2005.05.19 0 0 38

neked mindent ész nélkül védeni kell, ami az szdsz fejéből kipattan?

 

Előzmény: geszthi (12)
Messire Creative Commons License 2005.05.19 0 0 37
Pető Iván.
Előzmény: Turulmadár (35)
NORMÁLIS Creative Commons License 2005.05.19 0 0 36

Mán' vót' ilyen:

 

 

 

 

Előzmény: Mal Voisin (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!