Keresés

Részletes keresés

.vatti. Creative Commons License 2005.12.08 0 0 119
Köszi! Már nézem is!
Előzmény: mona-lisa (118)
mona-lisa Creative Commons License 2005.12.08 0 0 118

Helo mindneki!

 

Akciózik a Sky. Nem kell adókat illetékeket fizetni, és már meg vannak jövö nyári járatok. Én Athénba tervezek utat.  2 főre 24 000,-!!!!

Foglalás  dec 7-14 között.

Hajrá aki olcsón akar utazni!! :)

Noa Pearl Creative Commons License 2005.11.29 0 0 117

nah igen...

es raadasul, ha meg rendor is :-)

Előzmény: omega-fan (114)
Noa Pearl Creative Commons License 2005.11.29 0 0 116

arra emlexem, hogy az Alitalia olcsobban atta a jegyeket ugyanarra a jaratra..

(15-20eHUF-fal)

Előzmény: zahnstein (115)
zahnstein Creative Commons License 2005.11.29 0 0 115

Igen.

Volt időszak, amikor minden milánói járat MA üzemeltetésű volt, és rendelkezett MA és AZ járatszámmal. Sajnos ma fordítva van.

Előzmény: Noa Pearl (113)
omega-fan Creative Commons License 2005.11.29 0 0 114
Az osztrákok sem tudnak mindent, ezexerint. ;o)))
Előzmény: Noa Pearl (113)
Noa Pearl Creative Commons License 2005.11.28 0 0 113

Bizonyara jobban tisztaban vagy a dolgokkal.

mikor havonta atl. 2x repultem Milanoba, akkor 2+2 jarat volt..

az Niki-s infot pedig egy osztrak embertol hallottam (ezexerint teves volt :))

zahnstein Creative Commons License 2005.11.28 0 0 112
Nem, nem így van. A Lauda-t megvette az AUA. Viszont Niki Lauda alapított új céget, Niki néven, szorosan együttműködnek az Air Berlinnel. Tehát az OS+NG és a HG+AB párosoknak semmi közük nincs a másikokhoz.
Előzmény: Noa Pearl (110)
zahnstein Creative Commons License 2005.11.28 0 0 111
Nincs jelenleg MA üzemeltetésű járat MXP-be, csak Alitalia.
Előzmény: Noa Pearl (108)
Noa Pearl Creative Commons License 2005.11.28 0 0 110

Fly Niki, igen

beszeltem kint 1 osztrak pasassal, azt mondta, hogy az Austrian Airlines is hozza tartozik,

talan az AirBerlin is

Előzmény: omega-fan (109)
omega-fan Creative Commons License 2005.11.28 0 0 109
A Niki a Lauda Air?
Előzmény: Noa Pearl (108)
Noa Pearl Creative Commons License 2005.11.28 0 0 108

4 jarat van 1 nap - kooperacioban megy Malev es Alitalia altal

2 Malev, 2 Alitalia

ebben a menuben nekem is volt reszem

delelotti jarat, a kiscsajtol bort kerek, erre o visszautasit, hogy reggeli melle az nem jar... nah errol ennyit.

Niki-vel voltam Lisszabonban

mindenkinek ajanlani tudom!!

semmi keses Becsbol

a kaja first class: 2 menu: teljesorlesi szendvicskenyeren sonka, sajt, irto guszta kinezet

vagy: csirekes szendvics / lazacos szendvics

2x mennek vegig az uditos kocsival!!!

Előzmény: omega-fan (106)
creatie Creative Commons License 2005.11.28 0 0 107
Sziasztok.

Egy barátnőm és én szerdán mentünk ki Velencébe, pénteken jöttünk volna vissza. A sztrájk miatt nem jött a Skyeurope. Ők erről tudtak már az indulásnál, mégsem tájékoztattak minket. Ma (!) hoztak volna haza minket, hogy a 3 napot hogy, miből oldottuk volna meg, az őket nem érdekli. Szerencsére a barátnőm barátja kijött értünk kocsival és így szombato este itthon voltunk. Így "csak" kb. 60e Ft többlet költségünk volt. A Skyeurope-ot meg nem érdekli. ???
omega-fan Creative Commons License 2005.11.04 0 0 106

Az a baj, hogy a Malév milánói járatát az Alitalia üzemelteti.

Nyár végén volt hozzájuk szerencsém.

A fedélzeti "SNACK" ellátás ennyi volt:

kifelé menet egy punnyadt péksütemény

visszafelé egy olvadásnak indult félarasznyi jégkrém.

Meg az italok.

Előzmény: Noa Pearl (105)
Noa Pearl Creative Commons License 2005.11.02 0 0 105

rendszeresen repultem Milanoba

Sky Europe: regebben adott vmi kavenak nevezett lottyot..

a minoseget ne firtassuk, de a semmitol jobb

WizzAir: no comment. arra emlexem, hogy a steward az a fiatal srac volt, aki egygatyaban viritott vmelyik ker. csatorna kritikan aluli magazinmusoraban

600ert adnak ok is 1 csomag mogyorot. meg 3az1ben kavet 300 korul

Malev: megszokott biztonsag, megszokott szolgaltatascsomag

regebben mindig: sonkas, oazis (v. karavan) sajtos szendvics. 1 2 dl (dobozos!) Happy Day narancsle. 1db Bonbonetti. cukor, kavekevero, pohar. Idovel a Happy Day narancsle elkopott, egy ideje mar azt nem adnak.

Alitalia: ar-ertek arany a legrosszabb!!

sajnos legtobbszor veluk kellett utaznom a korai jarat miatt.

nalam ugy festett a dolog, hogy hajnali fel 4kor keles, irany a repter. 5ora Ferihegy

het elott nem sokkal indulas. Akkor mar eros ehseget szoktam erezni.

Gondoltam nem fapad, adnak vmi szendvicset. De nem (amihez idovel, tobbszori repules utan, hozzaszoktam. ), 1 kb 40 grammos suti, aztan hello..

Repultem tengerentulra Eurofly aircrafttal (szinten Alitalia), nem minositheto a fedelzeti szolgaltatas. Raadasul total lazas voltam, egyebkent is szaraz a levego a gepen, de majdnem megfulladtam. Eletem legrosszabb repulesi elmenye volt 18 oran kresztul!!! Jah. es majdnem ehen haltam (azert nem, de...)

Előzmény: omega-fan (102)
Noa Pearl Creative Commons License 2005.11.02 0 0 104

AirBerlin-nel+Niki-nel van

mint irtam: nem is akarmilyen

Előzmény: omega-fan (98)
Pendy Creative Commons License 2005.11.02 0 0 103

Sziasztok, nem tudjátok véletlenül, hogy a sky-nál kb mikorra várhatóak a nyári árak? a wizz már adott ki májusi időpontokat is, de spec nekünk Párizsba nem annyira jók a (viszonylag) messzi reptér miatt, a sky meg orlyra megy...

köszi szépen, ha vki tud vmit..

 

omega-fan Creative Commons License 2005.10.31 0 0 102

Bocs, nem olvastam, mit írtál lejjebb, mivel épp Noa Pearl-lel váltottam üzenetet, viszont azt nem árt tudnia mindenkinek, hogy ha egy légitársaság charterként üzemel, akkor nem a saját üzletpolitikáján múlik a fedélzeti ellátás, hanem kizárólag azon, hogy a megrendelő mit kért.

 

A kiváló cukorka, szendvics és magazin nem a Sky érdeme, hanem azé az utazási irodáé, aki megbízta őt az utasai röptetésével.

Előzmény: Gyáva Nyúl (99)
szasza7 Creative Commons License 2005.10.30 0 0 101

Sziasztok.

Szerintetek mi a legjobb megoldas arra,ha en szeretnek mondjuk elrepulni november masodikan valahova-teljesen mindegy,csak ne legyen hideg es lehetoleg azert Europa legyen),es ugy hogy november 4 vagy 5 legyen a visszutazas napja.Erdemes keresgelni a neten,vagy eleve remenytelen az egesz?Erdemes csak ugy kimenni a repterre egy stand-by jegyert,aztan hajra?Letezik erre valamilyen forum,ahol esetleg lehet szerezni jegyet?Persze ugy hogy ne keruljon mondjuk 200ezerbe.Ha ez igy orultseg,akkor is irjatok meg.Koszi.

Old England Creative Commons License 2005.10.30 0 0 100

Most úgy tűnik, meg tudom oldani, ha nem Velencéből, hanem Milánóból jövök haza ugyanazon a napon. Tulajdonképpen nem lesz kerülő, mert úgyis készültem Milánóba is.... átfoglaltattam, s kíváncsian várom a visszaigazolást, mert a munkahelyi e-mailemre küldték. A vicc az, hogy ez egy 39.900 forintos visszaút, míg a törölt járat azt hiszem 1990 ft. lett volna.

 

Akkor, ha jól értettem, a SkyEurope-on is van fedélzeti ellátás, csak pénzért?

Előzmény: Gyáva Nyúl (97)
Gyáva Nyúl Creative Commons License 2005.10.30 0 0 99
mint lejjebb is írtam: kivéve, ha a fapados éppen charterként üzemel.
Előzmény: omega-fan (98)
omega-fan Creative Commons License 2005.10.30 0 0 98
Nekem pl. igen, de nagyon meglep, ugyanis úgy tudom, hogy a fapadosok egyik sajátja, hogy NINCS semmiféle fedélzeti ellátás.
Előzmény: Noa Pearl (92)
Gyáva Nyúl Creative Commons License 2005.10.29 0 0 97
más légitársasággal nem tudsz menni? az ügyfélszolgálat mit ajánlott?
Előzmény: Old England (95)
Gyáva Nyúl Creative Commons License 2005.10.29 0 0 96
biztos charter volt, egyébként minden ilyesmiért fizetni kell (kivéve ha magazin alatt a reklámújságjukat érted, mert az, úgy emlékszem, minden gépükön van)
Előzmény: Noa Pearl (92)
Old England Creative Commons License 2005.10.28 0 0 95
Hogy érthetőbb legyen, kénytelen vagyok vagy 2 nappal későbbi, vagy 3 nappal korábbi járatot választani... ha lesz olyan.
Előzmény: Old England (94)
Old England Creative Commons License 2005.10.28 0 0 94

Én pár hete decemberre foglaltam jegyet Velencébe.

Ma véletlenül nézegettem a Sky honlapját, és kíváncsiságból megnéztem, most mennyiért tudnék foglalni. A visszaútra azt írta ki, a megadot időpontban nem áll járat rendelkezésre. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol a legnagyobb nyugalommal közölték, hogy igen, az adott járatot törölték. Amikor megkérdeztem, hogy erről miért nem értesítettek, a hölgy hebegett-habogott, hogy ők is most tudták meg, értesítettek volna, stb. Most kezdhetem el újraszervezni az utat, ráadásul egy adott időpontban mindenképp kint kell lennem. Mi rá a biztosíték, hogy az új időpont járatát nem fogják törölni?

Azt hiszem, nálam egyelőre nem mutatkoztak be valami jól.

passager Creative Commons License 2005.10.28 0 0 93
Én is repültem  Sky Europe-al, de sem ujságot, sem normális kaját nem adtak, nem szerepelt ilyen a menükártyájukon sem, ettől függetlenül az ár miatt megérte velük repülni, barcelonába repültünk, a gép oda-vissza 2 órát késett, a pilóta szerint nem az ő hibájukból.
Előzmény: Noa Pearl (92)
Noa Pearl Creative Commons License 2005.10.28 0 0 92

a fedelzeti szolgaltatas:

cukorka, ujsag, magazin (!), normalis kaja

lehet, h vkinek ezek nem befolyasolo tenyezok.

 

Előzmény: omega-fan (91)
omega-fan Creative Commons License 2005.10.27 0 0 91

Juj, erre nagyon kíváncsi lennék!

Mi volt jobb náluk, mint a MALÉVnál?

Előzmény: Noa Pearl (89)
fluoride Creative Commons License 2005.10.11 0 0 90
Kösz, akkor velük megyünk :)
Előzmény: Noa Pearl (89)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!