Keresés

Részletes keresés

jedi1 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 101

:-)))

Az hogy egyik oldal sem igazán győz a másik felett, az valahol rossz is. Pl párkapcsolatokban. Persze az is lehet hogy ha találnék egy igazán nekem való nőt, akkor és lenne család, gyerek, meg ilyen tökáltalános dolgok, akkor átalakulna az értékrendem. jelenleg úgy vagyok hogy néha látok egy pici gyereket, és elfog az érzés hogy milyen jó lenne nekem is ilyen, de aztán elmúlik és hosszú ideig föl se merül bennem ilyen kívánság.

Ami pedig az összes többivel való megküzdést illeti: nem feltétlenül örömmel csinálom, legföljebb nem térek ki, néha ha tudom hogy szívás lesz, akkor se. Persze azért néha tetszik is.:-)

Köszönöm a jókívánságod. Én sajnos tudom hogy nekem csak valami kivételes társ segíthetne, olyan kivételes, amilyen szerintem nincs is.

Előzmény: Anus (99)
tyutyus Creative Commons License 2005.03.07 0 0 100

akkor rólad szól ez a régebbi képversem :)

Előzmény: Anus (99)
Anus Creative Commons License 2005.03.07 0 0 99
Hát , ha mindkét dologra igényed van, akkor örülj neki, hogy egyik sem győzedelmeskedik a másik felett!
Én csak abból gondoltam, hogy valahol tetszhet neked ez a dolog, mert látom, hogy nem félsz egyedül megküzdeni az összes többivel szemben sem.

Azért tudod, én örülök, hogy általában vagy nagyon nagy hülyeséget álmodok, vagy valami kellemeset. (Általában a kettőt együtt), mert ettől már jókedvűen indul a napom.

Azt hiszem, nagyon szerencsés vagyok emiatt.
Abban viszont biztos vagyok, hogy az, hogy valami mennyire hagy mély nyomot bennünk, azt valamilyen mértékben mi magunk is befolyásolni tudjuk!
Én nagyon figyelek arra, hogy a kellemetlen dolgok ne ronthassák el hosszútávra a kedvem! Keresem a jót magam körül tudatosan. Persze ez sokakat irritál, (mármint, hogy ilyen boldog mókus fejem van), de az az igazság, hogy nekem ez ennyit megér.
Vallom, hogy sokkal kellemesebb dolog boldog mókusnak lenni, mint meg nem értett hősnek, vagy vigaszra szorulónak, vagy örök csesztetőnek, akinek semmi sem jó.

Mondom én ezt persze egy nagyon kellemes élethelyzetben, ami az én dolgomat nagyon megkönnyiti, igy tudom, hogy nekem könnyű beszélni, de azt is tudom, hogy ha nem igy álnának a dolgaim, akkor is próbálnám a lehető legboldogabb állapotot kihozni a rendelkezésre álló anyagból.
Mondhatok most olyat, hogy ezt kivánom neked is? Ezt a képességet megélni a mindennapokban.
Előzmény: jedi1 (97)
jedi1 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 98
Izé, ha magam kéne jellemezni, bennem az érzelmi hatások villámgyorsan alakulnak, viszont nagyon mély nyomot hagynak. Szóval semmiképpen sem vagyok szalmaláng típus.
Előzmény: jedi1 (97)
jedi1 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 97

Miért szeretném? Én legalább annyira vagyok magányos hős, mint közösségi ember. valahogy mindkét dologra igényem van, és sajnos egyik oldal sem tud egyértelműen győzni a másik felett.

Ugyanakkor a magányos hős szerepet gyakrabban teszi elém az élet, mit szeretném. Néha úgy érzem hogy semmiképp nem hagy nekem más teret az élet.

Bár ez az álom szerintem nem is igazán erről szólt, inkább csak arról hogy a csalódások milyen végletesen eltudnak keseríteni.

Előzmény: Anus (96)
Anus Creative Commons License 2005.03.07 0 0 96
Ez olyan igazi szenvedős, magányos, jedi -lovag álom.
Ha én álmodtam volna, biztos nem ilyen lenne a vége.

Szereted a magányos hős szerepét?
Előzmény: jedi1 (95)
jedi1 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 95

A mai álmomban egy lány szerepelt, aki a valóságban is létezik. Álmomban egymás mellett volt a munkahelyünk. Nekem nagyon tetszett, szerettem volna valahogy megismrkedni vele, és tudom hogy ezt ő is észrevette.

Egyszer valahogy felfedeztem hogy a két hivatal a legfelső emeleten össze van kötve. Álmomban valahogy nem tünt ez furának.:-)

Mikor a legfelső emeleten volt dolgom, átkukkoltam az ablakon át a másik hivatali részbe, és meglepetésemre ott dolgozott az a lány. Ráadásul kibökte hogy nézem. Nagy zavarban voltam, de gondoltam ha már úgyis csak pár méter választ el tőle, átmegyek hozzá beszélgetni. Úgy is lett. Viszont ez a munkaidő vége felé volt már. Jöttek barátaim, kollégáim, és a lány velük nagyon aranyos volt, sőt mindenkivel flörtölt. Csak velem volt hűvös és távolságtartó. Rájöttem hogy valószínűleg ez egy direkt jelzés nekem, csak nem értettem hogy miért kell ezt így. Nem zaklattam, nem bántottam, csak tetszett és szerettem volna vele megismerkedni. Nagyon elszomorodtam. Úgyhogy amikor a társaság elindult haza, én mondtam hogy még a másik irodában hagytam a kabátom, és visszamegyek érte.

Nagyon lassan mentem. megvártam hogy végleg elmenjen mindenki. Nem akartam szólni senkihez, se baráthoz, se kollégához, senkihez. Már az utca is kihalt volt mikor az autómhoz ballagtam.

jedi1 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 94
Ez jó volt. Bár kevésbé szolid befejezésre számítottam.:-D
Előzmény: tyutyus (93)
tyutyus Creative Commons License 2005.03.05 0 0 93
Régi történet viszonylag új köntösben:

Két apáca, Logika (L) nővér és Matematika (M) nővér hazafelé tartanak a kolostorba.

M: - Észrevetted, hogy egy férfi követ minket 38 és fél perce?  Vajon mit akarhat?
L: - Logikus: meg akar minket erőszakolni.
M: - Oh, jaj! Ennél a sebességnél és távolságnál legkésőbb 15 perc múlva utolér minket Mit tegyünk?
L: - Az egyetlen logikus dolgot: fussunk gyorsabban.
M: - Nem megy.
L: - Persze hogy nem megy. A férfi ugyancsak az egyetlen logikus dolgot teszi: ő is gyorsabban fut.
M: - Tehát mit tegyünk? Ezzel a sebességgel egy perc múlva utolér.
L: - Az egyetlen logikus dolgot: elválunk. Te ezen az úton mégy, én a másikon. Mindkettőnket nem tud követni.

A férfi Logika nővért követte. Matematika nővér elérte a kolostort és nyugtalan volt Logika nővér miatt. Végre megérkezett Logika nővér.

M: - Logika nővér! Istennek hála, hogy itt vagy! Mondd, mi történt?
L: - Az egyetlen logikus dolog: a férfi mind a kettőnket nem tudta követni, tehát utánam jött.
M: - Igen, igen! De mi történt aztán?
L: - Az egyetlen logikus dolog: olyan gyorsan kezdtem futni, ahogyan csak bírtam.
M: - És aztán?
L: - Logikus. O is olyan gyorsan kezdett futni, ahogyan csak bírt.
M: - Igen, és aztán?
L: - Az történt, aminek történnie kellett: a férfi utolért.
M: - Te szegény, és mit tettél?
L: - Az egyetlen logikus dolgot: felkaptam a szoknyámat.
M: - Oh, nővér!? És mit tett a férfi?
L: - Az egyetlen logikus dolgot: leengedte a nadrágját.
M: - Oh, nem! És? Mi történt azután?
L: - Hát nem logikus, nővér? Egy apáca felemelt szoknyával gyorsabban tud
futni, mint egy férfi leengedett nadrágban!

És ti mindannyian, akik azt hittétek, hogy itt most egy piszkos történet következik, mondjatok el kettő Üdvözlégyet!! :-)

jedi1 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 92
Óvatos duhaj vagyok.:-)
Előzmény: hannika (91)
hannika Creative Commons License 2005.03.05 0 0 91
na mija? :D nem szeretsz veszélyesen élni? :)
Előzmény: jedi1 (90)
jedi1 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 90
ejnye!:-)
Előzmény: hannika (89)
hannika Creative Commons License 2005.03.05 0 0 89

ilyen extrém szexekről? :)

Előzmény: jedi1 (85)
hannika Creative Commons License 2005.03.05 0 0 88
jaja :) most mennem is kell, mert úszik a lakás. majd délután még visszanézek. bár alvó oroszlánt felébreszteni nem jó ómen :)
Előzmény: jedi1 (87)
jedi1 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 87
De nagyon belemerültünk a témába!:-)))
Előzmény: hannika (86)
hannika Creative Commons License 2005.03.05 0 0 86

oroszlánfark nevű virág:

jedi1 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 85

Hason fekve szoktam aludni, és azt is nagyon éberen.

Ezért is emlékszem gyakran az álmaimra. Ma este is volt kettő, de azok nagyrészt kiestek már a fejemből. Azt tudom hogy az első a szokásos harcos-küzdős volt, a második viszont igazi hardcore szexes.:-)

Előzmény: hannika (84)
hannika Creative Commons License 2005.03.05 0 0 84

ha alszol, megszűnik az akaratod :)

Előzmény: jedi1 (82)
hannika Creative Commons License 2005.03.05 0 0 83

ezen talán jobban látszik

Előzmény: hannika (81)
jedi1 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 82
Szegényke, ő is biztos túl sokáig aludt.:-) De ez nem az én farkam, az vissza van símulva oldalt, és nem is engedek hozzá nyúlkálni senkit.:-)
Előzmény: hannika (81)
hannika Creative Commons License 2005.03.05 0 0 81

az 1-es nem látszik, mert öt orrhosszal vezet :)

nézd, ez egy cseppkő, oroszlánfarok a neve :)

Előzmény: jedi1 (80)
jedi1 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 80

Alakul, bár én az egyes rajtszámú autónak drukkolok.:-)

Miből gondolod hogy csak úgy szanaszét hagyom lógva a farkam?:-)

Előzmény: hannika (79)
hannika Creative Commons License 2005.03.05 0 0 79
hannika Creative Commons License 2005.03.05 0 0 78

ha sokat alszol, véletlenül rálépek a farkadra !! :)

ha csukva a szemed, már értem, miért nem láttad meg a szép barlangrajzaimat... :(

de azért megpróbálok egy kocsit is rajzolni, bár, nem ferrari, ahhoz profinak kellene lenni :)

Előzmény: jedi1 (77)
jedi1 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 77

Nem nagyon van már miért ébren lenni az oroszlánnak.

De mától végre ismét lesz egy pici öröme, mert felbőgnek az F1 motorok, és újra lehet drukkolni egy tűzpiros Ferrarinak.

Előzmény: hannika (76)
hannika Creative Commons License 2005.03.04 0 0 76

jaj, egy alvó oroszlán!!! :)

Előzmény: jedi1 (75)
jedi1 Creative Commons License 2005.03.04 0 0 75
Az oroszlán a barlang legtávolabbi szegletébe ballag. Leheveredik, de égőzöld szemei a bejáratra szegeződnek. Ahogy lassan lecsukódnak a szemei, úgy huny ki a barlangban fény.
hannika Creative Commons License 2005.03.03 0 0 74
én meg kikaparnám a szemed!!! :)
Előzmény: Joana (73)
Joana Creative Commons License 2005.03.03 0 0 73

A koktélt meghagynám neked, de többröl szó sem lehet :)

Előzmény: hannika (72)
hannika Creative Commons License 2005.03.03 0 0 72
képes lennél rá?! :) elnéznéd, hogy megszakad a szívem???!!
Előzmény: Joana (71)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!