Keresés

Részletes keresés

vörös_pirula Creative Commons License 2016.05.20 -2 1 12091

Hofer - a jövő!

THE - Nyelviskola Creative Commons License 2016.05.16 0 0 12090

Bécsben élek 2 és fél éve, egy privát nyelviskolám van, nyelvet tanítunk tanár kollégáimmal. Magyarországon is volt nyelvsulim, párhuzamosan a két nyelviskola vezetése minőségileg nem engedte a kettőnek a működtetését, ezért döntésre jutottam, Bécsben folytatódik tovább az általam vezetett nyelviskola. Éltem Németországban 4 évet, mindig vonzott a külföldi élet :)

vörös_pirula Creative Commons License 2016.05.14 -2 1 12089

Van der Bellen - az áruló!

Andi.bobi Creative Commons License 2016.04.20 0 0 12088

Sziasztok! 38 hetes kismama vagyok. 3 éve élek a párommal Bécsben. Szívesen beszélgetnék kismamákkal,anyukákkal.Közös séták,beszélgetések,ne legyünk egyedül!! 

vörös_pirula Creative Commons License 2016.04.02 0 0 12086

Doskozil. Sokoldalú tehetség!

vörös_pirula Creative Commons License 2016.03.30 -1 0 12085

Lugner coooool:)))

Lenka Blahová Creative Commons License 2016.03.13 0 0 12084

Zeneoktatás

Cimbalom, zongora és furulya magánórákat vállalok.A cimbalomórák a Bendlagasse 22-n lennének megtartva, a zongora- és furulyaórák megtartására hajlandó vagyok házhoz menni.Sokéves tapasztalattak rendelkezem a gyerekek oktatása terén. A zenei hallást magyar népdalok és kis darabok segítségével próbálom fejleszteni.Oktatási nyelvek: angol, cseh, magyar.Egy 45 perces óra díja 20€.
e-mail: cimbalistka@seznam.cz
tel.: +420732708747

velivi Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12083

Sziasztok! Tudna nekem valaki segiteni? Filly póni palotát keresek de itthon nem lehet már kapni. Az  amazonon nem tudom megrendelni mert már nem szállitják ki. Nagyon megköszönném. 

Alvinkoncert Creative Commons License 2015.10.29 0 0 12081

ALVIN ÉS A MÓKUSOK koncert Bécsben 2015-11-22

 

Időpont: 2015-11-22

Helyszín: CHELSEA CLUB (U-Bahn Bögen 29-32, Lerchenfelder Gürtel, 1080 Bécs)

Jegyek elővételben: 15,00 EUR Jegyek helyszínen: 16,00 EUR

Jegyelővétel: a Facebook eseményben

 

https://www.facebook.com/events/692502294226964

pi20000101 Creative Commons License 2015.09.25 0 0 12080

Kedves Fórumozók!

 

Szeretnék Ausztriában állást keresni, elsősorban Bécsben, de végül is bárhol nagyon szívesen dolgoznék.

 

Közgazdász és programozó vagyok.

AS/400-on (középnagyságú számítógép) fejlesztettem biztosítási rendszereket RPG-ben rengeteg évig. Egyelőre nem találok munkát Magyarországon sem a szakmában, sem máshol (még mosodai, takarítói munkát is szívesen vállaltam volna...).

 

Angolul tudok csak (meg oroszul - bár lassan elfelejtem), a németet szívesen megtanulom, az alapokat tudom.

 

A három aranyos gyerek miatt (is) sürgős lenne találni végre valamit.

 

Bármilyen munkát elvégzek, ami adódna.

50 éves vagyok.

 

 

Előre is köszönöm a segítséget!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.02 0 0 12079

Kedves Sujutika, kérlek ne indulj el. Miért akarsz még több gondot a válladra venni?

Előzmény: Sujutika (12078)
Sujutika Creative Commons License 2015.06.28 0 0 12078

Kedves Fórum tagok! 

 

Magyarországon élő középkorú (44 éves) nő vagyok. 18 éves, érettségizett fiammal keresek sürgősen ausztriai vagy németországi munkát! A kultúra területén közalkalmazottként dolgozom. Lányom orvosi egyetemre jár, a fizetésem olyan kevés, hogy alig tudom támogatni, tartalékunk elfogyott. Mire kifizetem a rezsit, már a megélhetésre alig marad. A fiamnak esélye sem volt tovább tanulni, mert 2 egyetemista gyereket, már lehetetlen finanszírozni. A fiam csak angolul beszél, én nagyon keveset németül. Kezdetben olyan munkát szeretnénk, ahol nem feltétel a német nyelv ismerete. Minden megoldás érdekel. Ha valaki tud számomra ajánlatot adni a sujutika@gmail.com email címen kérem értesítsen. Valós ajánlat esetén telefonos elérhetőségemet is megadom. Nagyon bízom benne, hogy sikerül majd elhelyezkednünk, augusztusban tudnánk kezdeni. Folyamatosan keresem a lehetőségeket, de nyelvtudás nélkül nem találok. Hálásan fogadom az ajánlatokat.

minie Creative Commons License 2015.06.18 0 0 12077

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni tőletek, a párommal szeretnénk munkát vállalni Bécsben..

Elinduláshoz kellene találjunk egy olcsó szállást, esetleg tudnátok ajánlani valamit?

Előre is köszönöm :)

Dorien- Creative Commons License 2015.05.30 0 0 12076

Jöhet - én is Ausztriába készülődök. :)

gmaarton kukac gmail pont com

Előzmény: atesz51 (12075)
atesz51 Creative Commons License 2015.05.26 0 0 12075

Sziasztok! 

 

Segítséget szeretnék kérni !

Írtam mondatokat állásinterjúhoz és motivációs levelekhez és ezeket szeretném ha valaki(k) megnézné(k), hogy helyesen írtam-e !

 

Tervezem, hogy Bécs városába megyek dolgozni, de először a német nyelvet  szeretném megtanulni !

 

Egy jó pár word dokumentumba ( 7 db )  próbáltam összeírni azokat a mondatokat , amelyek  a felvételi elbeszélgetésen elhangozhatnak, amelyekre nagyon kevés igazán frappáns válasz létezik , de én tettem egy próbát!

 

Egy email elérhetőséget is kérek szépen , ahova küldhetem az anyagokat!

 

 

Köszönöm előre mindazoknak , akik segítenek!!!

 

 

 

 

inter05 Creative Commons License 2015.05.05 0 0 12074

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy tudna e valaki ajánlani magyar fogorvost Bécsben? Sajnos van egy sürgősen megoldandó problémám, és nem tudok hazautazni.

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy milyen fogászati  szolgáltatásokért kell fizetni? A WGKK-nál vagyok biztosítva, és nem világos számomra, hogy pl. tömésért, érzéstelenítésért, gyökérkezelésért kell e fizetni? Az esetleges válaszokat előre is köszönöm!

 

neues15 Creative Commons License 2015.05.03 0 2 12073

Sziasztok,
Ausztriában születtem, és mivel nem tanultam a magyar nyelvet az lehetséges hogy helyesírás hibákat fogtok találni ;-)
Most, teljesen semleges és pártatlan szeretnék az életemben egy új fejezetett kezdeni..
Ahhoz szeretnék most Magyar embereket megismerni, Felsö Ausztriában, de lehet messzebbröl is...
Kedves, baratságos ember vagyok aki sokat sportol. Az évkorom 39, fiatal és sportos, komoly ember vagyok, minden évkoral birok, tehát az évkór nem számmit, az se hogy férfi vagy nö, pár vagy szingli...
Tanulhatunk egymásnak a nyelvet, sportolhatunk, segithetünk egymásnak, mindent tudok Ausztriárol...
Irjatok ide ha érdekkel... neues15@gmx.at
Károly

Bence' Creative Commons License 2015.04.09 0 0 12072

A bécsi egyetem német-angol tanári szakán végzett fiatal nemzetközi tapasztalatokkal rendelkező nyelvtanárként nyelvoktatást vállalok német és angol nyelvből kezdőknek és haladóknak is Bécsben a 9. kerületben(10Euro/60 perc)
Az alábbi dolgokban tudok segíteni:
Nyelvoktatás minden szinten
Beszédkészség fejlesztése
Nyelvtani Rendszerezés
Nyelvvizsgára való felkészítés
Iskolások korrepetálása
Üzleti szaknyelv
Állásinterjúra való felkészítés
Diplomamunkák, önéletrajzok, motivációs levelek átnézése illetve azok korrigálása.
Forduljon hozzám bizalommal. telefon:+43604912056  e-mail: gondabence@mail.com

BabiTak Creative Commons License 2015.03.22 0 0 12071

50-es házaspár munkát keres Ausztriaban letelepedett Magyar csaladoknal! Ferj:(festo, kerteszkedes) Feleseg:(takarit, idosgondozas, gyerekfelugyelet) Kerjuk aki tud segiteni az segitsen!! Hálásan megkoszonjuk! 

0620/2539227.

vargababika@gmail.com

Nagyek

nopa Creative Commons License 2015.03.20 0 0 12070
Sziasztok

Szeretném a segítségeteket keni abban, hogy Dr. Pintér Gábor prelátus, a Vatikán egyetlen, Magyarországról származó diplomatája, a bécsi Apostoli Nunciatúra első tanácsosa elérhetőségét meg tudná e adni valaki. Mail cím vagy telefonszám.
A Kastli magyar gimnáziumban tanította a férjemet és most szeretném elérni. Kôszônöm a segítséget.
GPM123 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 12069

Sziasztok,

 

Koltai Adrienn vagyok, és a cégemmel több mint 15 éve foglalkozunk ingatlan menedzsmenttel.

Fő profilunk a lakások rövid távú bérbeadása.

 

Amennyiben külföldön dolgozik, de van Budapesten lakása és nem szeretné hosszú távra kiadni, hogy bármikor rendelkezésére álljon, viszont szeretné belőle kedvező bevételt elérni, úgy keressen minket!

Mi meghirdetjük a lakást külföldi bérlők körében, intézzük a takarítást, mosást, átadás-átvételt, elszámolást. A lakás bérbeadásából így 3*-os hozam érhető el, mint hosszú távú bérbeadásnál, a lakást a turisták nem lakják le (szinte csak alvásra használják), a lakásod nem áll üresen, viszont bármikor elérhető.

 

Hívjon bizalommal a részletek egyeztetésére!

 

Üdv: Koltai Adrienn

+3670-320-6600

R A S Z T A Creative Commons License 2015.01.22 0 0 12068

Mindenkinek köszönöm a segítséget! :-)

bányamester Creative Commons License 2015.01.21 0 0 12067

St Pölten környékén keresek olyan Magyart aki kint él és autóvételnél segítene tolmácsolni. banyamester@citromail.hu  Előre is köszönöm.

asx Creative Commons License 2015.01.18 0 0 12066

Szerintem ne aggódj, mire megtanul németül még háromszor át fog költözni a hivatal...

Előzmény: zmagix (12065)
zmagix Creative Commons License 2015.01.18 0 0 12065

Már elköltözött a Dresdenerről ez a hivatal!

Az új cím:

12., Arndtstraße 65-67, Stiege 1, 1. Stock

 

Tehát a 20.-ból a 12. kerületbe mentek át. Megközelíthető: az U4 Margaretengürtentől gyalog 10 perc.

 

Nyitvatartás:

Hétfő, Kedd, Csütörtök és Péntek 8 - 12 és Csütörtökön továbbiakban 15.30 - 17.30 

Amúgy érdemes odamenni reggel fél nyolcra, én így tettem és hamar elintéztem. Persze ez még a régi helyen volt több éve.

Szerintem bármelyik ügy elintézése német nyelvtudás nélkül nehézkes...

 

 

Előzmény: Order of Hermes (12064)
Order of Hermes Creative Commons License 2015.01.18 0 0 12064

Na, ha kimész, és sikerül kinn lakást találni, két papírra lesz szükséged.

 

1. Meldezettel: Ezt a beköltözés után pár napon belül ki kell tölteni, és leadni az önkormányzatnál. Lényegében egy bejelntőlap arról, hogy ott laksz.

 

2. Anmeldebescheinigung: Ezt három hónapon belül kell elintézned. A nyomtatvány kitöltése mellett szükséged lesz asszem a munkaszerződésedre, a lakcímbejelntésre illetve az e-card számodra. Szintén az önkormányzatnál kell elintézni - ha Bécsben laksz, az a szopó, hogy a meldezettelel ellentétben, amit minden kerületi hivatalnál leadhatsz, ezt csak a Dresdner strassen található központban teheted meg, ahol mindig istentelen tömeg van.

Előzmény: R A S Z T A (12063)
R A S Z T A Creative Commons License 2015.01.18 0 0 12063

Köszi a segítő szándékot! :-)

Sajnos elfelejtettem írni, hogy csak magyarul beszélek...

(most még... Nem holnap akarok indulni... De kellene infó)

Előzmény: asx (12062)
asx Creative Commons License 2015.01.17 0 0 12062
Előzmény: R A S Z T A (12061)
R A S Z T A Creative Commons License 2015.01.17 0 0 12061

Sziasztok! :-)

Segítséget szeretnék kérni!

Mit jelent az "Anmeldebescheinigung"?

 

Pontosan mit és hol kell intézni, ha Bécsben / Ausztriában akarok élni, dolgozni, letelepedni?

Mi a sorrend?

A segítséget előre is köszönöm!

ZoltanKom Creative Commons License 2015.01.16 0 0 12060

Magyar nyelvű színdarab Bécsben!

 

A nagy sikerre való tekintettel a Napfényes Színi Társulat Bécsben is előadja
Goethe: Mese a Zöld Kígyóról és a Szép Liliomról című meséjéből készült látványos színdarabot.
A darab magyar nyelven, német feliratozással kerül előadásra.

 

Időpont: 2015. február 7., 19:30
Helyszín: Theater Akzent
Cím: Theresianumgasse 18, Wien

 

Minden kedves Érdeklődőt szeretettel várunk!
http://www.goethemaerchen.hu

 

Jegyvásárlás:
http://www.akzent.at/home/karten/tickets?eventid=4738

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!