Keresés

Részletes keresés

sin x Creative Commons License 2004.12.10 0 0 124
Gyurcsány és Hiller Erdélybe készül, egy mai hír szerint.

Na, ez jó hír, bár kétlem, hogy lesz belőle valami.
Épp mondani akartam, hogy én ugyan nem tiltanám őket ki Erdélyből, sőt, meghívnám az egész díszes bagázst.
Jöjjenek, és meséljék el, hogyis volt ez a NEM-kampány. Jöjjenek, és nézzenek az erdélyiek szemébe. De nem Markóéba, hanem a pórnépébe.
Meglátjuk, legalább ehhez lesz-e gerincük.
Előzmény: Probatbicol (98)
Probatbicol Creative Commons License 2004.12.10 0 0 123
Mit kampányolnak? Már onnan is kiestek.
Előzmény: suto (99)
Tolvaj Dezi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 122
Köszönöm, hogy valaki végre érti! A hitemet adtad vissza abban, hogy léteznek a hon területén szórványnormálisak!:))
Előzmény: kakukkboy (119)
Gép-ész Creative Commons License 2004.12.10 0 0 121
Meghatódni én se fogok, elvégre ő is csak egy politikus, de azért meg lehet érteni az ő helyzetét is. Eléggé kényszerpályára került ezzel az egésszel, de azért próbálja normálisan megoldani a helyzetet. Ellentétben pár emberrel.
Előzmény: Tolvaj Dezi (120)
Tolvaj Dezi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 120
Markó félseggel próbált fennmaradni a lovon, hol erre beszélt, hol arra (ld. parlamenti spontán agyömlése), úgyhogy én nem hatódok meg attól, hogy a vérhülyéknél valamivel békésebb húrokat penget. Kenje a hajára az egészet!
Előzmény: Gép-ész (117)
kakukkboy Creative Commons License 2004.12.10 0 0 119

Sajnos, röviden de pontosan, tényszerűen írtad le EUrópa XX. szd-i történelmét, Magyarország gonosz földarabolását, és a 2004-ben kierőszakolt népsavazási gyalázatot!

 

Ez lett a valódi trianon, az ország belső szétszakítása.

Előzmény: Tolvaj Dezi (116)
Wic Creative Commons License 2004.12.10 0 0 118

Mire gondolsz?

 

a szexre, de miért kérded? :o)

 

egyébként arra, hogy mikor volt pl. a 800.000-es riogatás, és mikor volt az "aki magyar, igennel szavaz" dátumilag, hogy ily szépen fejezzem ki magam.

csak hogy ne keveredjen össze ok és okozat.

 

Előzmény: Törölt nick (112)
Gép-ész Creative Commons License 2004.12.10 0 0 117
Kedves Wic, én eddig úgy vettem észre, hogy nem vagy teljesen hülye, akkor viszont szándékosan kevered itt a szart, elég undorító módon :) Markó és az mpsz között az az apró különbség, hogy M. nem akar kitiltani senkit Erdélyből. Emiatt az apróság miatt kapta az mpsz az őrült minősítést. Nem tudom, minek magyarázok, amikor ezt te is nyilván értetted, csak átlátszó módon játszod itt a hülyét.
Tolvaj Dezi Creative Commons License 2004.12.10 0 0 116
Ez az egész tulképp a ht-król szólt volna, de mindig Erdélynél kötünk ki. Nem véletlen. Abba kéne már hagyni a környező országokkal meg a németekkel való példálózást, hogy bezzeg... az ugyanis teljesen más. A németeket a II. vh után kettészakították, az újraegyesítésnek a szovjet birodalom összeomlása után semmi akadálya nem volt, nem érintett más országokat. A csehek meg a szlovákok a szétválást egymás között meg tudták oldani, magánügyük, kinek mi köze hozzá? A Jugoszláviát alkotó kis délszláv területek kibújása a szerb uralom alól nem ment ilyen szép békésen, de az is csak az egykori Jugoszlávia területén élőkre korlátozódott. Kárpátalján kisebb a magyar lélekszám, és ők egyébként is nagyon normálisan gondolkoznak az egészről: minden segítségnek, könnyítésnek örülnek, velünk együtt keresik a lehetőségeket a határ átléphetőségére, a rendszeres kapcsolatra, stb. Erdély az, ami nem ilyen egyszerű, ugyanis egy már korábban is folyton változó, vitatott státuszú, milliós magyar népességgel bíró egybefüggő területet a mocsokbéke Trianonban egyszerűen átadott egy másik országnak. Ezzel a probléma örökre nemzetközivé vált, így nem lehet egy tollvonással megszüntetni. Amikor láttam a Szörényi-Bródy darab csíksomlyói előadását, azt mondtam: megtört a jég, magyar zászló, magyar himnusz, székely himnusz, tömegrendezvény tévéközvetítéssel, most már lehet valamit kezdeni az együttműködéssel komolyan is. Ezt az esélyt rombolták le évtizedekre azok a felelőtlen önérdektől vezérelt szűklátókörű nemzetmentő handabandázók, akik képtelenek öt sornál többet egyszerre elolvasni és felfogni bármiből. Jelszópártok, nylonhazafiak! Ennyi.
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.10 0 0 115

Meg a piros tűzoltóautó is az enyém.:)

Sokáig tűrtem és nem szóltam vissza. Vége.

Előzmény: Zsebenczy Klopédia (114)
Zsebenczy Klopédia Creative Commons License 2004.12.10 0 0 114

Először mindig a másik üt vissza. Így kezdődik.

 

zsk

Előzmény: Törölt nick (108)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.10 0 0 113
Persze. Minél rosszabb - nekik annál jobb. A szokásos. Csak most már exportálják is.
Előzmény: malaclopo (111)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.10 0 0 112
Mire gondolsz? A rühedék a mocskos láb után jött.
Előzmény: Wic (110)
malaclopo Creative Commons License 2004.12.10 0 0 111

erre gondolsz?" Borbély szerint Basescu többször nyilatkozta, ha államelnök lesz, leállítja az erdélyi autópálya építésés, legalábbis kezdeményezi a szerződés újraértékelését. Basescu egyszer olyan kijelentést is tett, miszerint a romániai magyarok tudnak csárdásozni, a marosvásárhelyi nemzeti színháználl ugyanis van magyar tagouzat, mit akarhatnak még?"

szóval, az erdélíyi fideszmagyarok ezt támogassák?

Előzmény: Törölt nick (80)
Wic Creative Commons License 2004.12.10 0 0 110

A szarozás, becstelenezés, aljanépezés, magyarság méricskélés, hazaárulózás és a konkrét hsz. mocskos lába után mit vártál?

 

talán ha pár dátumot összevetnél. :-/

 

 

Előzmény: Törölt nick (108)
Wic Creative Commons License 2004.12.10 0 0 109
már írtam, bibibííí! :)
Előzmény: tekipna (106)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.10 0 0 108

A szarozás, becstelenezés, aljanépezés, magyarság méricskélés, hazaárulózás és a konkrét hsz. mocskos lába után mit vártál?

Lehet, hogy nem így kellene beszélni. De te nyílván az előzőek miatt is szóltál.

Előzmény: Zsebenczy Klopédia (101)
Wic Creative Commons License 2004.12.10 0 0 107

Gyurcsány és Hiller Erdélybe készül, egy mai hír szerint.

 

kamu hírügynökség. mond valamit? :)))))))))))

Előzmény: Probatbicol (98)
tekipna Creative Commons License 2004.12.10 0 0 106
Aki szelet vet, vihart arat.
Előzmény: Probatbicol (-)
Wic Creative Commons License 2004.12.10 0 0 105

nem Te vagy a topicnyitó? :o)

talán ha elolvasnád, amivel nyitottad a topicot... :o)

Előzmény: Probatbicol (88)
suto Creative Commons License 2004.12.10 0 0 104
A kettő nem áll ellentétben egymással. Kedvenced, Orbán mintha kijelentette volna, hogy ez nem jó, és közben mégis az igenre buzdított.
Előzmény: Probatbicol (97)
Wic Creative Commons License 2004.12.10 0 0 103

válaszoltam is abban a topicban.

olvasd el nyugodtan, lassan, hátha megérted.

 

meg mintha lefelejtetted volna a cikk végét... :o)

tudod, ahol írják, hogy kamu az egész.

Előzmény: mamami (94)
wizes Creative Commons License 2004.12.10 0 0 102

Csak lennétek többen akik belátytyák, hugy mekorra ökörséget csináttak!

Ha a Fidesz nem támogatytya Patrubányt, Mádl nem írja alá, -> nincs népszavi!

De ez a kibacott hatalomakarás (most mindegy mellik párt) nem veszi fidelembe a zembereket.!

Nna!

WIC szaporogygyá ez nem vicc!

,-)

wizes.

 

Előzmény: Wic (71)
Zsebenczy Klopédia Creative Commons License 2004.12.10 0 0 101

Hát kb. erről beszéltem. Olyan európai ahogy ezt a "rühedéket" mondani tudod.

 

zsk

Előzmény: Törölt nick (100)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.10 0 0 100

Oda már nem is kell, ahol a fityeszes rühedékek most éppen bújtogatnak, csak majd ha elzavarják onnan őket. A topicnyitóban pedig mpsz van, ha jól olvasom.

Előzmény: sin x (95)
suto Creative Commons License 2004.12.10 0 0 99
Nem őrültek meg, csak kampányolnak. Ne mondd, hogy te ezen csodálkozol! :)

Markó Béla nem kampányol, nagyon helyesen.
Előzmény: Probatbicol (-)
Probatbicol Creative Commons License 2004.12.10 0 0 98

Gyurcsány és Hiller Erdélybe készül, egy mai hír szerint.

 

De előbb még GYF elmegy Irakba.

Előzmény: sin x (95)
Probatbicol Creative Commons License 2004.12.10 0 0 97

MArkó próbálja kimosni magát ebből a szarból.

 

Nem emlékszem arra, hogy október-november táján vagy korábban bármikor egy kurva szava is lett volna arról, hogy ez nem jó. Mintha az IGEN-re buzdított volna.

Előzmény: Wic (61)
Zsebenczy Klopédia Creative Commons License 2004.12.10 0 0 96

"Durayt személyesen hallottam fegyveres forradalomra biztatni a választások két fordulója között"

 

Aha. Fegyveresre. Namegpersze.

 

"- A forradalom elkezdődött - jelentette ki Duray Miklós, a szlovákiai Magyar Koalíció Pártjának elnöke. Duray szerint a nemzet egy része már tudja, hogy elkezdődött a forradalom, amit "most vívnak". Azért vagyunk itt, hogy ezt elmondjuk a másik részének is - tette hozzá Duray.

- Ez lesz a legbékésebb forradalom, a választásokon, az urnákban fogunk győzni - mondta a szlovákiai magyar politikus, aki szerint Magyarország sorsától függ a Kárpát-medence sorsa is. Ha Magyarország süllyed, a Kárpát-medence is süllyed. "

http://index.hu/valasztas/kampa0413/

 

grat.

zsk

Előzmény: vizinikk (76)
sin x Creative Commons License 2004.12.10 0 0 95
Most akkor kik kiáltották ki nemkívánatos személyeknek ezeket a protozoákat?
Mert a cím szerint "OV erdélyi emberei", a topiknyitó szerint meg maga a fidesz.
Ha az utóbbi, akkor annyiban tényleg hülyék, hogy már megint szereptévesztésben vannak.
Egyébként, kétlem, hogy a fent nevezettek mostanában be mernék tenni Erdélybe a mocskos lábukat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!