Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 2004.12.02 0 0 506

ha a KÁPról van szó akkor szerintem méltóbban kellene dönteni róla

Így igaz. De ha már másképp nem ment, mert valahogy senkinek nem volt itt sürgős méltóbban dönteni, akkor legalább most kellene jól válaszolni.

Előzmény: pancer1 (502)
Sir Balambér Creative Commons License 2004.12.02 0 0 505
Nagyon méltatlan az ügyhöz ez a pénzszámolgatós eu-ra romániára mutogatós kampány, az már igaz. Mennyivel szebb lenne, ha nemzeti egység lenne, mindenki KAP igenre buzdítana, aztán a pártok megegyeznének abban a minimumban ami az őket választók szerint még elfogadható. Hasonló volt a kokárdás eset. Már annó sem értettem miért lehet magyarországon megosztottság olyan kérdésben, hogy kirakom e kokárdát vagy sem. Ki kell rakni. Mindenkinek. Nem ciki a nemzeti jelképek viselete sehol a világon, csak nálunk..
Előzmény: pancer1 (502)
pancer1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 504

Azt irtam korábban hogy nem a Fideszes IGEN miatt döntök NEMmel hanem mert én gondolom igí. Eredetileg érvénytelent akartam.Oka pedig az hogy nem párt hanem kiamagyar alapon lett elkönyvelve az IGEN/NEM.

Előzmény: suto (501)
Thor Creative Commons License 2004.12.02 0 0 503
Vagy érdekesmód a románok is megadták egy szó vita nélkül az öszes moldáviai románnak a román állampolgárságot és a büdös francot se érdekelte, hogy ki mit szól ehhez.
Előzmény: Sir Balambér (500)
pancer1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 502

Nézd, nem akarok túlságossan beleártani magam ebbe a vitába tovább. Ha megnézed ennek a halál-csermelynek-nek a hozzászólásást, benne van az EZEK- AZOK tudathasadás beteges ismételgetése. Na erről szól a szavazás. A höbörgő ámokfutókról.

 

"Hanem hogy az a 3 millió, a lelkében. És csúnyán semmivé lesz minősítve az egész eddigi élete, és kitartása."

 

Ne haragudj hogy ezt mondom de eddig is magyarok voltak és éltek eddig is, más ország polgáraiként. és ha a KÁPról van szó akkor szerintem méltóbban kellene dönteni róla, nem így ilyen eszetlenül kapkodva, kieröltetve.

Egy népakarattól távoli de mégis magyarsághoz kapcsolódó dolog jut erről eszembe.

Koltay Gábor Honfoglalás filmje. Az a Kárpát medencei magyar történelem kezdetét örökítette meg, de milyen szánalmas és méltatlan módon. Ég az ember arca ha arra gondol hogy ezt a gagyit külföldön is forgalmazták.

Szóval ez jut eszembe róla, hogy ezt az állampolgárságot méltóbban kellene megadni, nem igy. Ez igy csak ellenérzést és megosztást hoz, ha igy eröltetik.

Erre mondok NEM et.

 

Részemről bef. 

Előzmény: Thor (489)
suto Creative Commons License 2004.12.02 0 0 501
"de a szaporodó minősítésgetés és magyarságkétségbevonás miatt rájöttem hogy ez megint nem rólatok szól, nem nektek szól, nem értetek....."

Minek nyitod ki a füledet az ilyesminek?

Lehet politikamentesen is szavazni, a pártok és képviselőik meg le vannak szarva.
Előzmény: pancer1 (488)
Sir Balambér Creative Commons License 2004.12.02 0 0 500
Azért vannak érdkes példákmáshol is. Dél Amerikában többszázezer teljes jogú kettős olasz állampolgár él, akik még az életben nem jártak Olaszországban..
Előzmény: originalqszi (497)
Sir Balambér Creative Commons License 2004.12.02 0 0 499
Szerintem ebből nem kéne viccet csinálni. Ha már mindenképpen humorizálni akarsz és az anyagi jólét a mindened, akkor javasold, hogy üzenjünk hadat svájcnak, aztán adjuk meg magunkat és várjuk a megszálló csapatokat..
Előzmény: pudli (495)
Sir Balambér Creative Commons License 2004.12.02 0 0 498
"1. "A népszavazást Orbán találta ki!"" A jelenlegi kormánypártok meg épp azt rótták fel a fidesznek, hogy csak most, a finisben állt az ügy mögé. Az a röhelyes az egészben, hogy folyamatosan változtatják az érveiket és a taktikájukat a nem érdekében. Mindegy hogy miért, csak nem legyen. Amúgy meg az mszp is elég megosztott. Asszem pont tegnap hallottam az inforádióban hogy sokak szerint ki kellene vonulniuk erről a frontról. A mai heti válaszban Német Miklós is az igen mellett voksol. Ő sem egy kifejezetten jobboldali. Kicsit történelmi távlatba kellene helyezni a dolgok megitélését. Ami természetes pl. USA részéről (mármint az, hogy hatékonyan képviselik nemzeti érdekeiket) miért kell, hogy főbűn legyen nálunk? Márpedig a magyarság összetartozásának a megteremtése stratégiai érdekünk. Gazdaságilag politikailag kulturálisan. Az összes kézzel-lábbal tiltakozó szomszédunk megteremtette ezt a lehetőséget és él is vele már jó ideje.
Előzmény: Waters of Styx (490)
originalqszi Creative Commons License 2004.12.02 0 0 497

Ennyire azért nem terjeszteném ki, mert ez nem fedné a valóságot, de hogy nincs olyan szeglete a világnak, ahol nem élnek magyarok, nos, olyan bizonyára nincs!!!:)))) Nem is tudom, hogy van e még olyan nép, amelynek ennyi küldöttje lenne a világon??????:DDDDDDDDD Magyar eszkimóról már hallottatok???? Neeeem, nem az aki hűtőszekrényt árul:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD de úgy tudom az 5-re hazajön és IGENnel voksol:))))) Isten áldja a kezét és kevés jeget kívánok a sarkkörön:DDDDDDDDDDDDD

Előzmény: pudli (495)
Probatbicol Creative Commons License 2004.12.02 0 0 496

Egyetértek.

 

Magyar nyugdíjat Bill Gatesnek!

Előzmény: pudli (495)
pudli Creative Commons License 2004.12.02 0 0 495
Kedves magyar Barátaim! Mélymagyarok és nemzetfiak!

Nem kéne ezt a szavazást elaprózni! Hiszen a világ minden népével bizonyítottan rokonságban állunk (sumérok, japánok, egyiptomiak, stb...) ! Mondjuk már ki végre, merjük végre kimondani, hogy igenis a földkerekség minden népe magyar!!! Magyar az egész világ! Szavazzuk meg minden embernek a magyar állampolgárságot! Akkor leszünk csak igazán Nagy-Magyarország! Gondoljatok csak bele, mekkora politikai és gazdasági hatalmunk lehet! Erre írjunk ki népszavazást! Legyen mindenki magyar!

üdv
pudli
norris21 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 494

IGEN

IGEN

Előzmény: originalqszi (493)
originalqszi Creative Commons License 2004.12.02 0 0 493

Hász én is ezt mondom, már vagy 1 hónapja!!!!:)))))) Ilyet kérdezni magyartól????? Dőreség!!!:)))))

Elmegyünk vagy 6 millióan, magyarok és egyszerűen beírjuk a 2 IGEN x-et!!! A KH várhat, nem eszik olyan forrón a kását!!!:DDD De a kettős állampolgárság????? Ki a f@sz tilthatja meg nekünk, hogy magyaroknak megadjuk e az állampolgárságot????

Vajon van a világon egy olyan ország, ahol ezt megkérdőjelezik????????

Előzmény: Anakh Su Namun (491)
originalqszi Creative Commons License 2004.12.02 0 0 492

Elvtársak inkább szavazzato!!!:)))) Ez a topic szavazós topic!!!!:))))

Szavazzatok minél többen IGENnel!!!!!:)))))

Anakh Su Namun Creative Commons License 2004.12.02 0 0 491

Ez nem lehet kérdés:

IGEN

IGEN

Waters of Styx Creative Commons License 2004.12.02 0 0 490

Tudod, a végeredmény egy "nem" esetén nem az lesz, hogy a faszkalap Duray vagy Patrubány kék-zöld lesz a szeme alatt. Hanem hogy az a 3 millió, a lelkében. És csúnyán semmivé lesz minősítve az egész eddigi élete, és kitartása.

 

Ugyanmá, ez ennél SZÁMUKRA jóval egyszerűbb:

 

1. "A népszavazást Orbán találta ki!"

 

2. "Az Orbán-fullajtár Tőkés/Duray stb. saját cirkusza az egész, jól kiba$zok velük, ha nemet mondok!"

 

Éppen csak a 2-3 milliónyi magyar lelke, élete és önérzete nem számít, EZEKNEK. Akár Tőkés, Duray stb. ellenében is, értük.

Előzmény: Thor (489)
Thor Creative Commons License 2004.12.02 0 0 489

Vagy csak nem akarjátok észrevenni az eredeti kérdést. Sztem abszolút magyarok vagytok, csak a magyar talál ki ezer nyakatekert indokot arra, hogy ha már jót nem tesz, legalább rosszat tehessen egy (vagy sok) másik emberrel.

Tudod, a végeredmény egy "nem" esetén nem az lesz, hogy a faszkalap Duray vagy Patrubány kék-zöld lesz a szeme alatt. Hanem hogy az a 3 millió, a lelkében. És csúnyán semmivé lesz minősítve az egész eddigi élete, és kitartása.

Előzmény: pancer1 (488)
pancer1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 488

Igazából az is zavar ám hogy ehhez a NEM hez az én magyarságom vagy nem-magyarságom eldöntése lett már hozzámagyarázva tudod.. Hogy IGENtől vagy magyar aki meg NEM az nem....

Eredetileg arra gondoltam hogy érvénytelennel szavazok mert NEMmel azért mégse, de a szaporodó minősítésgetés és magyarságkétségbevonás miatt rájöttem hogy ez megint nem rólatok szól, nem nektek szól, nem értetek.....

Előzmény: Thor (487)
Thor Creative Commons License 2004.12.02 0 0 487

Ez a szavazás most csupán szándéknyilatkozat, hogy akarjátok-e a többi magyart, vagy dögöljenek meg ott, ahol vannak. A törvényalkotás csak az igen után következ (ne)ik, és ott lehetne mindenki számára elfogadható tartalmat adni hozzá. A nemmel viszont azt mondjátok, hogy nem érdekel, leszarjátok, tök mindegy, hogy mit tartalmazna egy ilyen törvény, nem kellenek a többiek, számotokra minden fenyegetés és mindenki kolonc, jajistenem, ki ne rángassák a kenyérhéjat a számból.

Előzmény: pancer1 (486)
pancer1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 486

Ha le lenne fixálva hogy mit is tartlmazna egy ilyen törvény és az elfogadható , kedvező lenne nekem is és a határon túliaknak is, akkor arra IGEN-t mondanék.

Előzmény: Thor (476)
pancer1 Creative Commons License 2004.12.02 0 0 485

A fenét gonoszság, csak éppen gondolkodom is egy kicsit és csak úgy blindre semmihez nem akarom adni a nevem. meg aztán nem tudom hogy nem beéföldön, hanem külföldön mi lesz a hatása? nyitottam is erröl topicot, és abban szót sem ejtettem a járulékokról meg egyebekről.

Te se lásd csak fekete-fehérben a dolgot, lehet nekünk is véleményünk remélem.

Előzmény: Thor (476)
originalqszi Creative Commons License 2004.12.02 0 0 484

Köszi!!!:)))) Már éppen kezdtelek hiányolni:)))))

HAJRA MIEP, SZAVAZZ IGENT!!!:))))

Előzmény: miwa (483)
miwa Creative Commons License 2004.12.02 0 0 483
IGEN IGEN
originalqszi Creative Commons License 2004.12.02 0 0 482

Összesítés, a legújabbakkal:

KÁP: 75 Nem, 121 Igen
KH:   101 Nem,  92 Igen

 

mibi 2x szerepelt, tehát egyet töröltem:(((((

Waters of Styx Creative Commons License 2004.12.02 0 0 481

Egyébként szívesen szavaznék igennel, de ezek miatt NEM!!!!!!!!!!!

 

Logikus. Végülis... ne ők akarják eldönteni, hanem te, te viszont miattuk választod a nemet. Jól kiszúrsz velük. CSAK velük, nyilván.

 

Előzmény: NICK (480)
NICK Creative Commons License 2004.12.02 0 0 480

1. Nem

2. Nem

 

Na nehogymá egy Patrubány vagy egy félőrölt Duray akarja eldönteni, hogy mi történjen Magyarországon!!! Egyébként szívesen szavaznék igennel, de ezek miatt NEM!!!!!!!!!!!

Turulmadár Creative Commons License 2004.12.02 0 0 479
Az Index összefoglalójából megtudod, hogy mennyire kell féltened a kis szociális juttatásaidat & hogy csak úgy lenne szavazati joguk, ha nem élnének tartósan a határokon túl.
Előzmény: AliceCsodaországban (467)
Powersystem Creative Commons License 2004.12.02 0 0 478
Úgy látszik aki gondolkodni mer az már gonosz a szemetekbe!Gratulálok!
Előzmény: Thor (476)
originalqszi Creative Commons License 2004.12.02 0 0 477

Tudod kedves Thor én haza és nemzetügyben nem szoktam mérlegelni!!! Tudom rossz tulajdonság, de elég öreg vagyok ahhoz, hogy ne szarozzak azon, hogy kevesebb jut nekem, ha más is kap, pláne ha megalázott magyarról van szó!!!! Szvsz ezt még talán Neked jobban is kellene érezni!!!!:)))))) Aki meg mérlegelésre képes ilyen ügyekben, azt bármi eltérítheti jobbra vagy balra:((((((( Maradok a nemzetárulási kategóriánál!!!!:))))))

SZAVAZZATOK IGENNEL:))))!!!!!

Előzmény: Thor (441)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!