Keresés

Részletes keresés

GaGa in the room Creative Commons License 2010.12.06 0 0 761

Sok minden.

És egyáltalán nem kell bonyolult dolgokra gondolni.

Először is, saját magával kell kibékülve lennie egy nőnek ehhez. Gondolok itt arra, hogy higgyen magában, legyen önbizalma, stb.

Ha a férfiak oldaláról nézzük a dolgot, akkor meg csak odafigyelés kérdése az egész. És nem a drága odafigyelésre gondolok.

Apró gesztusokra, dolgokra.

Egy nővel máshogyan kell bánni, főleg annak a férfinek, aki párkapcsolatban él vele.

Az, amikor valahol ránk segítik a kabátot, vagy kihúzzák a széket, nagyon jól tud esni. Na én ilyenekre gondolok.

vlacko Creative Commons License 2010.12.01 0 0 760

Pld. a Béla?

Lila Pötty Creative Commons License 2010.11.29 0 0 759

A tükörbe nézéssel teljesen egyetértek. Az elengedhetetlen.

Az viszont, hogy "a királyfi egyre kevésbé látja benne a királylányt. Lassan sárkánnyá, majd vén banyává változik" nekem a tyúk és tojás kérdést juttatja eszembe....és akkor megintcsak oda jutok vissza, hogy ahoz, hogy az ember nőisége teljes legyen, önmagában egy férfi jelenléte nem feltétlenül elég........persze tudom, hogy most  biztos vannak nálam tapasztaltabbak, akik tényleg évtizedeket töltöttek már el házasságban/kapcsolatban, akiknek az ilyen elméleti lamentálástól égnek áll a haja....

Én természetesen nem mondom, hogy pasi nélkül is kerek a világ, hanem inkább azt, hogy ha úgy adódik, hogy épp nincs az ember lánya mellett senki, akkor sem szabad, hogy ez miatt a "hiány" miatt boruljon az ember nőiessége is.

Előzmény: nyílméregbéka (758)
nyílméregbéka Creative Commons License 2010.11.29 0 0 758

Ismét teljes mértékig igazat adok neked, de némi kiegészítéssel. Van úgy, hogy kritikus élethelyzetben a királyfi mellett sem érzi magát valaki nőnek, de ez még nem jelenti azt, hogy a fordítottja is igaz.

Mondok én is egy mesét: a királykisasszony megtalálja a maga királyfiát, és ezután félig-meddig tudatosan kerüli a lovagok társaságát, mert csak annak az egy királyfinak akar nő lenni, senki másnak. Ez működik is néhány évtizedig, majd a királyfi egyre kevésbé látja benne a királylányt. Lassan sárkánnyá, majd vén banyává változik, belenéz a tükörbe, ránéz a naptárra, és beletörődik. Ül a toronyban magányosan. Már nem érzi magát nőnek. Aztán arra jár egy kóborlovag, a vén banya véletlenül belenéz a szemébe, és nem sárkányt, nem boszorkányt lát benne, hanem meglátja, hogy ő igenis királylány. Mit királylány! Istennő! 

Igen, önismeret, önbecsülés, önbizalom. De ehhez néha tükörbe kell nézni, hogy meglásd. 

Előzmény: Lila Pötty (757)
Lila Pötty Creative Commons License 2010.11.28 0 0 757

Lehet, hogy akkor én vagyok rosszul összerakva?...Mert nekem hál'Isten adott egy királyfi is, aki már majdnem 9 éve a királyfim. Ez idő alatt mégis volt egy nagyon rossz időszakom -kb 3 évig tartott- amikor minden összejött, egyebem sem volt, mint egy királyfim, aki nagyon azon igyekezett, hogy nőnek és embernek érezzem magam, én mégis szétcsúsztam és egy igazi zombi lettem... kisugárzásom abban az időben kb zérus volt....királyfim kitartott mellettem, de egy ilyen igazán nehéz időben akárki is van az ember mellett, az este végül mindig egyedül hajtja álomra a fejét. Egyedül, a saját gondolataival.

Ennek a nehéz időszaknak mára vége van és pozitív hozományként rengeteg önismeretre sikerült szert tennem, aminek köszönhetően önbecsülésem és önbizalmam is pozitív irányba fejlődött, mindezektől pedig érzékelhetően visszakaptam női öntudatomat is, amit ma úgy érzem akkor sem veszítenék el, ha a királyfim kilovagolna az életemből.....ami persze nagyon fájna, de azt hiszem, nő tudnék maradni akkor is.

Szóval szerintem a nőiséget kellő önismeret birtokában lehet megélni....és akkor az tartós lehet.

Előzmény: nyílméregbéka (756)
nyílméregbéka Creative Commons License 2010.11.28 0 0 756

Nagy vonalakban egyet is értek veled, de...! Ahhoz, hogy "nap mint nap felfedezhesse magában A NŐT és át is élhesse a nőiségét", ahhoz azért csak kell egy pasi. 

Előzmény: Lila Pötty (755)
Lila Pötty Creative Commons License 2010.11.27 0 0 755

Szerintem ehhez egy férfi jelenléte önmagában nem elégséges....sokkal inkább arra van szükség, hogy az embernek legyen annyi "megspórolt energiája", amit önnmagára fordíthat és nap mint nap felfedezhesse magában A NŐT és át is élhesse a nőiségét.

Ez azért nehéz a mai világban, mert az úgynevezett sikerességhez annyira a pasis energiák a nyerők, hogy aki magának szeretne/vagy magának kénytelen egyedül egy normál exisztenciát összehozni, annak eléggé át kell lényegülnie egy macsólelkű pasi bőrébe, egyszóval legyen határozott, legyen kissé agresszív, törtető, munkabírása, mint egy muraközi pacinak, egyszóval fát lehessen vágni a hátán.......és ebben az állapotban egy normál munkahelyen lehetőleg töltsön el a napból min 8 órát.....

....Szerintem........

tilosbananő Creative Commons License 2010.11.27 0 0 754

Biztos, ami biztos....legyen

FÉRFI  :))

Előzmény: nyílméregbéka (751)
kispancsika Creative Commons License 2010.11.26 0 0 753

Szerintem pont az a szép egy párkapcsolatban , hogy kölcsönösen függnek egymástól a felek.  Persze jó ha pénzügyileg független vagy és el tudod tartani a csaláádod, mert minden történhte és a pénzügyi stabilitás nagyon fontos

Szerintem olyan párkapcsolat a működő, ahol inspirálják egymást. Tudnak beszélgetni, még ha nincsenek is mindenben azonos véleményen tisztelik a másikat és megértik, hogy miért gondolja másképp. Nem a rivalizálás meg, hanem egy csapatban játszanak. Olyan sokszor látom, hogy barátnőim is szinte ellenfélnek látják a párjukat és harc folyik a mindennapokban.

Kiegyensúlyozott nő az aki megtalálja a helyét az életben és van sikerélménye a mindennapokban. Ismeri és elfogadja önmagát.

Előzmény: hotblood (750)
Cserzsebet Creative Commons License 2010.11.18 0 0 752

Nézzetek fel a blogomra...

nyílméregbéka Creative Commons License 2010.11.13 0 0 751

Férfi

hotblood Creative Commons License 2010.10.24 0 0 750
Mindenkori élethelyzetében(függetlenül attól, hogy párban él, vagy egyedül)kell, hogy meg tudjon állni a lában. Ezzel függetlenséget tud magának biztosítani, ami szerintem nagyon fontos. Korától függően meg tudjon felelni a "szerepeinek".Tudja és merje vállalni a nőiségét. A munkájában, a pár és társas kapcsolataiban jól érezze magát. Később, ha gyerekei születnek, sikerüljön olyan harmóniában nevelnie a társával őket, hogy a gyerekei büszkék lehessenek rá. Nem utolsó sorban éljen úgy, hogy merje vállalni önmagát mások, és önmaga előtt. Ha van mellette egy férfi, akkor olyan legyen, akire fel tud nézni.
bibega Creative Commons License 2010.10.08 0 0 749
Szerintem leginkább önbizalom.Én nőnek érzem magam úgy is viselkedek.Tehát ez a kisugárzásom.A férfi arra kell ,hogy ezt megerősítse,ha erre képtelen akkor nem ő a férfi a szemembe.Nem attól leszek nő ,mert megpuszil ,vagy megcsokól,hanem azért ölel meg ,mert nő vagyok és csodál.:)))))))Ahhoz ,hogy nőnek érezzem magam nem kell csillogo szép ruha.Ha a viseletem tükrözi a személyiségemet akkor melegítőben is nő vagyok.(sose járok melegítőbe:)))))
Előzmény: athene1111 (748)
athene1111 Creative Commons License 2010.10.08 0 0 748
legfőképp egészség...majd az, hogy A FÉRFI éreztesse vele, hogy NŐ...ezt hogyan...szeretettel! ...néha egy puszi...csak úgy egy csók...egy ölelés...nem kell mindig virág meg csoki! :)
mh. Creative Commons License 2010.10.06 0 0 747

....hogy egy férfi kinyisson előtte egy ajtót, és előreengedje őt egy mosoly kíséretében.

 

mh. Creative Commons License 2010.09.25 0 0 746
Női nemi szervek.:-))
tantusz92 Creative Commons License 2010.09.24 0 0 745
Én ma rájöttem az igazságra: jó munkahely, ahol megbecsülik a munkánkat és ahol érezhetjük, hogy értékesek vagyunk az adott cég/hely számára. Megbízható családi háttér, és nagyon nagyon sok barát!! Ééés persze időt szánni arra, hogy kikapcsoljunk néha, één a mozit választanám, főlleg úgyhogy megyek is palace westend ééééss KAPTÁÁR!! 3D-BAN :D:D:D
anciii Creative Commons License 2010.09.24 0 0 744
nah, helyes!!:DD nem szabad elkeseredni, csak mert eddig nem nyertél, ilyen ez a fortuna: egyszer fent egyszer lent:DD Sok Sikert!!
Előzmény: susielove (738)
marcony Creative Commons License 2010.08.17 0 0 742
Egy profán választ akartam adni a kérdésre, de válaszodon elgondolkodtam.

Igazad van. pusztán a szex nem elég.

Annyit tennék hozzá, férfi szeresse!

Másrészről egy nő meztelenül is nő lehet, s annak érezheti magát, nem kell ahhoz ruhatár...
Előzmény: A hajófenék lidérce (739)
kabalaa Creative Commons License 2010.07.22 0 0 740
Szerintem ezt néha csak a nők tudják megmondani! :D
A hajófenék lidérce Creative Commons License 2010.07.21 0 0 739
Az én nőmnek ehhez az kell, hogy érezze: szeretem. Érzi is:-)
susielove Creative Commons License 2010.07.13 0 0 738
én nem hiszek ezekben a nyereményjátékokban, sosem nyerek semmit sem!
mondjuk mivel megnézegettem a ruhákat akkor már csak azért is beküldtem egy összeállítást, ki tudja talán most szerencsém lesz....
Előzmény: anciii (737)
anciii Creative Commons License 2010.07.06 0 0 737
Szerintem pedig egy jó ruhatártól. :D :D :D :D Természetesen a "belsőségek" is számítanak, viszont az előzőre egy remek megoldás egy kis nyereményjátékkal megfűszerezve a westrend is lehet. :DDDD
peterfizora Creative Commons License 2010.05.11 0 0 736
Sztem akkor érzi magát nőnek egy nő, ha valaki mellett (mondjuk egy pasi, vagy sok legyeskedő pasi) az lehet. Vagy e tekintetben pasi híján csaj, akivel rivalizálhat, vagy aki mellett jobb vagy nőbb. sokszor vannak olyan barátnőségek, ahol az egyik látványosan szebb, csinosabb - nyilván jó megerősítés ez neki, hogy ha együtt vannak, őt nézik meg..
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.04 0 0 735
Mert visszajelzések nélkül már nem is érezheti magát nőnek?
Előzmény: Lauri10 (734)
Lauri10 Creative Commons License 2010.05.04 0 0 734
Folyamatos visszajelzés arról, hogy nőnek érezhesse magát.
szektina Creative Commons License 2010.04.15 0 0 733
Hétvégén én is megnéztem, a nagy glamour vásárlások közepette:) sztem is érdekes, tök ötletes...
morfolgus59 Creative Commons License 2010.03.31 0 0 732
Jó-jó, de egy kicsit. Meg tök jó innovációs fejlődést mutat be.
Előzmény: stuncenpudli (731)
stuncenpudli Creative Commons License 2010.03.31 0 0 731
hát ha neked az a kiállítás kell hogy felhívják a figyelmedet ránk... :D:D :P
Előzmény: morfolgus59 (730)
morfolgus59 Creative Commons License 2010.03.31 0 0 730
Szerintem nem rossz! Érdemes kilátogatni, ingyenes így hát kifogást nem nagyon lehet találni. Nekem tetszett. Legalább egy kis figyelem felhívás a nőkre.
Előzmény: stuncenpudli (729)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!