Keresés

Részletes keresés

Lord Sage Creative Commons License 2004.09.27 0 0 91
most látom, Draperre mekkora feladatok hárulnak a Blackhawksban :D
Matyika_ Creative Commons License 2004.09.27 0 0 90

ifhlbizottsag kukac yahoo pont com

Előzmény: Tomiboly (88)
Tomiboly Creative Commons License 2004.09.27 0 0 89
akkor elküldöm most mailben, ok?
Előzmény: Matyika_ (87)
Tomiboly Creative Commons License 2004.09.27 0 0 88
küdöm. melyik címre?
Előzmény: Matyika_ (85)
Matyika_ Creative Commons License 2004.09.27 0 0 87

Mailezned se kell, megtaláltam őket

 

22 embered van a csapatban, de csak 20an vannak bent a sorokban, a másik kettőt scratchre vagy farmba kell tenni jól

Előzmény: Matyika_ (85)
Tomiboly Creative Commons License 2004.09.27 0 0 86

Hát, akkor reméljük a legjobbakat!

Meni zenksz!

Előzmény: Soltaire (84)
Matyika_ Creative Commons License 2004.09.27 0 0 85
Hümm. Nálam betöltve az elküldött soraidat dettó 22-en vagy, mailezd el a két embert, akiket a farmba akarsz száműzni
Előzmény: Tomiboly (82)
Soltaire Creative Commons License 2004.09.27 0 0 84

Tékitízi!

Az első forduló után minden klappolni fog.

Maty legalábbis ezt ígérte nekem, miután ugyanezen probléma miatt reklamáltam :)

Előzmény: Tomiboly (82)
Lord Sage Creative Commons License 2004.09.27 0 0 83
A dolog arról szól, hogy hullaszar farm csapatom van, alapból így szedtem össze őket darabra, "sok legyen" volt a cél. Ezek után teljesen lényegtelen, hogy utolsó lesz-e a csapat vagy kilencedik.
Előzmény: Ciani (80)
Tomiboly Creative Commons License 2004.09.27 0 0 82

Totti from Nashville:

Kis problémám van. Megnéztem ma a GM editorban a soraimat, amit pénteken elküldtem T. Bizottságnak. Akkor rendben megvolt a 20 player a ProRosterben, a többiek farmba leküldve, nuku hibaüzenet. Ma, betöltve a friss ligafájlokat, meglepetten tapasztaltam, hogy két user, akit farmba szántam ott csücsül a Pro-k között, 22-re emelve ezzel a játékosok számát. Ezek után visszatöltöttem a lines filet, ahol szintén ezt tapasztaltam, dacára annak, hogy pénteken minden ok volt, ezt Storm. tanúsíthatja, az ő supportját kértem első sorküldésemnél, nehogy technikai hibák folytán egy millát bukjak. Ilyenkor mi a szart csináljak? Ja, és akárhányszor átteszem most ezt a kér szerencsétlent farmba (vállalva minden vonzatát eme cselekedetemnek) a roster not complete üzenetet kapom.

Mit szabtam el? Vagy az Editor? Segítsen doktor úr, mert különben öngyilkos leszek...

 

ui.: lehet, hogy tök nyilvánvaló dolgot csesztem el, de akkor a fától nem látom az erdőt...

Gel Gecco Creative Commons License 2004.09.27 0 0 81
Tárgytalan. Fogunk taxit.
Előzmény: Gel Gecco (79)
Ciani Creative Commons License 2004.09.27 0 0 80
Erről szól a verseny :) A Stanley döntőst sem vigasztalja, hogy második lett, de akkor már nem is érdemes érte küzdeni?
Előzmény: Lord Sage (78)
Gel Gecco Creative Commons License 2004.09.27 0 0 79

Ügyesen kimagyaráztad...:-)

 

Amúgy itt állunk a reptéren kicsiny csapatommal, reptéri néni kérdezi hova lesz a séta, kicsit hülyén érzem magam, meghát a sor is mögöttünk egyre türelmetlenebb...

Előzmény: Matyika_ (77)
Lord Sage Creative Commons License 2004.09.27 0 0 78
ez mind szép, de ez kevésbé vigasztalja mondjuk a legutolsó illetve a legjobb divizó másodikat, aki ugyanazt kapja, ide le is írom, hogy mit :
Előzmény: Ciani (76)
Matyika_ Creative Commons License 2004.09.27 0 0 77

diskuráljunk

 

Döglégy Zolee is megmondta, az élet nem más, mint pénz, pia, hoki, meg pina, a scratchen pedig 3 egészséges játékos ülhet

Előzmény: Gel Gecco (68)
Ciani Creative Commons License 2004.09.27 0 0 76
Az a divíziókénti 2 edzőtáborpont rohadtul nem mindegy, hova megy.
Előzmény: Lord Sage (74)
Ciani Creative Commons License 2004.09.27 0 0 75
Matyika azt írta, hogy 3 _egészséges_ játékos, amibe a sötét oldad értelmezése szerint a sérültek nem számítanak bele.
Előzmény: Gel Gecco (68)
Lord Sage Creative Commons License 2004.09.27 0 0 74
de ha már itt tartunk, nem baromira mindegy, hogy hol végez a farmcsapat? Tavaly valami középmezőny voltam, akkor se kaptam ezzel semmit...
Előzmény: Sumo (71)
Lord Sage Creative Commons License 2004.09.27 0 0 73
izé, szóval AHL drafton, de majd az OHL-ből draftolunk jól
Előzmény: Lord Sage (72)
Lord Sage Creative Commons License 2004.09.27 0 0 72
Nem baj, OHL drafton akkor van egy 1st pickem? :)
Előzmény: Sumo (71)
Sumo Creative Commons License 2004.09.27 0 0 71
remelem, akkoris ezt irod majd, amikor a farmod az utolso helyen vegez. :P
Előzmény: Lord Sage (69)
Gel Gecco Creative Commons License 2004.09.27 0 0 70
Persze, de gondolj a növényekre, kagylókra, zuhanyrózsákra, akik a te agyi kapacitásodnak csak a 97 százalékával rendelkeznek. :-DDD
Előzmény: Lord Sage (69)
Lord Sage Creative Commons License 2004.09.27 0 0 69
én célirányos igazolásokkal és meggondolt emberválasztással már kezdéskor is tökéletes farmcsapatot tudtam alkotni, akik innentől kezdve önellátóak, nem igényelnek külső beavatkozást, mindíg a jobb formában lévő ember fog játszani a meghatározott poziciókon, hiába van 7 LW a farmban
Előzmény: Gel Gecco (68)
Gel Gecco Creative Commons License 2004.09.27 0 0 68

Diskuráljunk akkor tovább. IRL 3 a scratch, itt a gép ötöt enged. Nagy különbség viszont, hogy a játékban a sérültek is ide kerülnek, tehát a Te általad megszabott 3--at csökkentik. 2 sérülés, és máris csak 1 helyed marad.

IRL megmondhatnám, hogy X,Y ne játszon a farmban, menjen a farm farmjába, itt, ha a gép úgy akarja simán berakhatja. Minimális szabad kezet szeretnék csak, hogy a minor életébe is beleszólhassak, ne csak feltöltsem, oszt jólvan.

 

Előzmény: Matyika_ (66)
Matyika_ Creative Commons License 2004.09.27 0 0 67

EX, LD marad, és azt raksz kapitánynak, akit akarsz, nem kötelező Stevie-t

Előzmény: Lord Sage (64)
Matyika_ Creative Commons License 2004.09.27 0 0 66

A scratchen 3 egészséges játékos ülhet csak, azért méghozzá, mert IRL is ez a szabály. Ez benne van a szabályzatban is egy ideje, korábban sárgával, most feketével.

 

Én pl az egy farmkapusos ötletnek is ellene vagyok (ez pl már a drafton se volt másképp), főképp mivel nem jellemző egy farmcsapatban, hogy 82 meccset végigvédene valaki. Ha lenne fórum, kiírnék egy szavazást, ha lesz, ki is írok, addig csináld ahogy jólesik, de farm-cserekapusodnak át kell majd mennie waiveren, ha a tömeg nem díjazza a scratch asztalfiók-funkcióját.

Előzmény: Gel Gecco (61)
Gel Gecco Creative Commons License 2004.09.27 0 0 65
Ötöt a népnek! Hallgass a szívedre, szavazz az ötre! Tán véletlen, hogy az olimpiai karikák is öten vannak? Ötször öt az huszonöt, hát még ez sem elég? Valósítsuk meg az ötök országát!:-D
Lord Sage Creative Commons License 2004.09.27 0 0 64
szabályzat egy része nem világos számomra: CSK pontozás egy része levonásra kerül PO után. Az EX,LD pontok is levonásra kerülnek? Nagy geciség, ha nem Yzermant teszem meg CSK-nak, akinek már úgysem nőhetnek ezen pontjai? (mellékesen gondolom visszavonul év végén, hova növeljem...)
Visszavonulási lista lesz valamikor?
Lord Sage Creative Commons License 2004.09.27 0 0 63
Lamothe nálam az egész szezont pihiben töltötte :))
Előzmény: Gel Gecco (61)
Lord Sage Creative Commons License 2004.09.27 0 0 62
ja, csak cache frissítés...
Előzmény: Lord Sage (60)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!