Keresés

Részletes keresés

kockasfulunyul Creative Commons License 2010.01.12 0 0 7211
Azt írta, nekiáll a reptéren. :-)
Előzmény: rollller (7210)
rollller Creative Commons License 2010.01.12 0 0 7210
na de mi lett a prezivel?!:p
Előzmény: Coge (7209)
Coge Creative Commons License 2010.01.12 0 0 7209

pataporc,

én a multi/manager 'szakmát' ;-) gazdagítom, éppen egy fr. cég, de csak minimálisat utazom (a lányom miatt)

(Ma is mire végigizgultam, hogy anyukám felér-e 240 km-ről minden sztrájk ellenére és a 7,5 évesem ugye nem marad ott az iskolában...már a reptéren ülök, sztrájknak itt semmi nyoma, pedig tele volt vele a net tegnap este, ennyit a media szenzációról :-/ )

Előzmény: pataporc (7203)
franciacsibe Creative Commons License 2010.01.11 0 0 7208
megertem, mert en minel tobbet elek itt, annal kevesbe a szivemcsucske ez az orszag.
Pedig gyonyoru, csak a lakosok egy reszet meg a mentalitast kellene kicserelni...
(mi azt tervezzuk hogy amint Luka 18 eves mult, koltozunk masfele :)
Előzmény: Coge (7200)
Zimizumi Creative Commons License 2010.01.11 0 0 7207

kock, inkább gyere te is korizni!

 

nekem tavaly volt életemben először síléc a lábamon, és egy napon biztosan megtanulok majd síelni - de még nem jött el az a nap, úgy érzem :-) 

tavaly a két gyereket is elvittem síelni, és tök ügyesek voltak, de az nekem egyedül elképesztően fárasztó és irgalmatlan drága volt.. :-( pedig szeretném, ha megtanulnának síelni és élveznék.

 

Fr: szerintem maga az ország gyönyörű. olyan természetei adottságai vannak, hogy betojás, és annyira jó kis pezsgő kultúrális élete, hogy csak kapkodja az ember a fejét! most én is fr cégnél dolgozom (újra), és sokkal, de sokkal pozitívabb tapasztalataim vannak, mint 10 évvel ezelőtt voltak. (kivéve, amikor az ember odautazik és nem vendéglátosókkal vagy kollégákkal találkozik) 

Előzmény: kockasfulunyul (7205)
pataporc Creative Commons License 2010.01.11 0 0 7206
Igen, él!

Kockásfülű: :D :D
Előzmény: hodográf (7204)
kockasfulunyul Creative Commons License 2010.01.11 0 0 7205
Esküszöm kimegyek és megnézlek, úgysem hiszem el, hogy meghíztál, akármennyire is ijesztgeted az embereket mindenfelé. :-)
Előzmény: pataporc (7203)
hodográf Creative Commons License 2010.01.11 0 0 7204
Él ez az email-címed?
Előzmény: pataporc (7203)
pataporc Creative Commons License 2010.01.11 0 0 7203
Franciacsibe, először is óriási gratuláció, én már gyanakodtam karácsony felé... :) Nagyon-nagyon örülök, hogy révbe értél!!

Csajok, nektek mi a szakmátok? Én szabadúszom most, így a saját agyamban tartok munkamegbeszélést meg van egy vidéki támaszom káosz és világvége esetére, de mennék én is sítáborba. :) Talán Milánóba eljutunk tavasszal, tanulok olaszul, jó lenne kimenni egy picit gyakorolni a rokonokhoz (meg amúgy is, ezer éve nem voltam sehol).

Korizást újra meghirdetem hét vége felé. Mi megyünk tutira! A cethal méretű, tokás anyukát keressétek az űrhajós öltözetű gyermekkel. :)

Malenával mi lehet vajon? Készül a tavaszra ezerrel? :)
hodográf Creative Commons License 2010.01.11 0 0 7202
Na, a sielés nem vonz :) (Amúgyis, feb. végén - márc. elején éppen a szóbelikkel leszünk elfoglalva - nekem már akkora gombóc van a gyomrom helyén, hogy nocsak, bezzeg a gyereknek nincs.....)
Előzmény: Pipacsvirág14 (7201)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2010.01.11 0 0 7201

És nekem?:)))

bakker, nekünk hétfőnként van fejtágítás, aligfűtött tanáriban, kabátban ülünk, ááááá.

 

Hol vannak a jó kis idemegyünk-odamegyünk fejtágítani/csapatépíteni stb. kiruccanások...

(oké, most gyerek mellett nem tudám a versenyszférát abszolválni, én is tisztában vagyok vele. De az utazások hiányzonak:)

És tanítani is szeretek, nincs semmi gond, egy-két dolgot leszámítva, amit szívesen megváltoztatnék, de majd legfeljebb nyitok egy iskolát:))

 

Addig is álmodom a február végi-márc. elejei síelésünkről. Szeretném Petinek megmutatni. Hogy pontosan hogy fogjuk kivetelezni (és hol), még nem tudom. De nagyon szeretnék menni.

Előzmény: hodográf (7198)
Coge Creative Commons License 2010.01.10 0 0 7200

Hát csajok, nevezzetek akárminek, de Franciao. mindig azok közé a helyek közé tartozott, amit én nem szerettem, jártam többször Párizsban, 'letudtam a kötelező kultúrprogramot', de az nem az a hely, ahova magánban visszajárnék...és ezen a nemszeretem-en a tény, hogy most francia cégnél dolgozom, francia mgt.-el...háááát nem segített től sokat ;-) De van ezer másik hely, amit imádok :-)

Zimi,

amikor pl. egészen véletlenül Milánóba szólít a munka, akkor 'véletlenül' mindig gyerekmentes hétvége elé kerülnek a munkanapok és valahogy mindig ottragadok ;-)))

(És ugye nekem a repülésfóbiám eleve gázossá tesz minden ilyen üzleti utat (is), bár most a decemberi nyaralás alkalmával mintha javult volna a helyzet (kop, kop, kop) szóval még a végén 10 év után sikerül kigyógyulnom belőle és megint kimozdulhatok a kocsival elérhető országok köréből...:-)

Előzmény: franciacsibe (7199)
franciacsibe Creative Commons License 2010.01.10 0 0 7199
Koszi a gratulakat :)

Parizs jo hely, meg dolgozni is, en ket honapot voltam ott anno kikuldetesben, igaz, este 8-ig dolgoztam, de utana ejfelig csatangoltam a Szajna partjan.. (jo helyen, a Bastille-tol nem messze volt a szallodam). Meg ebedszunetben is, amikor tudtam elszabadultam es valamelyik parkba mentem ki :)

Persze most mar nehezebben menne, tavaly visszautasitottam egy haromhetes parizsi melot (plusz az kulvarosban lenne, az nem ugyanaz), meg a parhos marokkoi megbizasokat is, jol is jott ez a kenyszerszunet, mar kezdtek ram megorrolni, hogy sehova nem akarok menni.
Előzmény: Coge (7196)
hodográf Creative Commons License 2010.01.10 0 0 7198
Hogy nekem mért nem tudnak ilyen helyeken fejtágítást tartani :))))))
Előzmény: Zimizumi (7197)
Zimizumi Creative Commons License 2010.01.10 0 0 7197
hehe, nekem meg pont olyan volt az első hetem, hogy ha ez így folytatódik, már most tökönszúrom magam.....

korizni tutira nem fogunk délután, mert mindhárman göthösek vagyunk. már megszerveztem a legkisebb göthös felvigyázását a jövő hétre.

Párizs meg mindenhogy tökjó, még ha meló is! nem tudod valamelyik nemCsibés hétvégéd beleszervezni? most én is ilyesmit partizánkodok, csak nekünk egy síparadicsomban lesz a dolgozós fejtágításunk :-)
Előzmény: Coge (7196)
Coge Creative Commons License 2010.01.10 0 0 7196

Franciacsibe,

WOW! Nemmondod? :-O Óriási gratula, na ez nekem ma a nap híre ;-)

 

Zimi,

hát csak rajtunk múlott :-/, de igazad van, talán hétközben suli után valamikor?

Én leredukáltam a lányom iskola utáni programját, ő bírta, de én nem (:-), úgyhogy H-K-Cs szabad suli után...Nektek hogyan?

 

Hát csajok én lekopogom, ha ilyen lesz az év, mint az első hét, akkor nem fogok panaszkodni, tegnap éjjel még a kezemet is megkérték, haha ;-) - kár, hogy csak fél órája ismertem meg az illetőt...de még azóta is úgy gondolja, bombáz az sms-eivel (túúúúúúúúúdom, így jár, aki megadja a számát :-)

 

Jövő héten Párizs, munka ugyan, de már tudom a pozitív oldalát (is) nézni, februárra már szervezem a szülinapi csajos kiruccanásomat...meg tervezem a nyarat, Olaszország, mi más... (látszik, hogy nem pörgök már munkafronton annyira, hihi, időm az végre van)

 

Egy boszi azt mondta, 2010 az én évem lesz, hát ámen :-))))

Előzmény: franciacsibe (7190)
Zimizumi Creative Commons License 2010.01.09 0 0 7195
nem volt véletlen, hogy épp ezt a szófordulatot használtam ;-)
Előzmény: franciacsibe (7190)
Pipacsvirág14 Creative Commons License 2010.01.09 0 0 7194

öööö, én is gömbölyödöm, csak én a saját kiloimtól:) / :(

 

Gratulálok itt is!

Előzmény: franciacsibe (7190)
_tyúkanyó Creative Commons License 2010.01.08 0 0 7193
Ez tök jó, gratulálok!
BÚÉK mindenkinek! (Még csak 8-a van végülis...)
Előzmény: franciacsibe (7190)
hodográf Creative Commons License 2010.01.08 0 0 7192
Rolll, teljesen konkrétan :)))))
Előzmény: rollller (7191)
rollller Creative Commons License 2010.01.08 0 0 7191
franciacsibe ezt most mennyire konkretan ertsuk?! :D
Előzmény: franciacsibe (7190)
franciacsibe Creative Commons License 2010.01.08 0 0 7190
Koszi, Zimizumi! :)
(kozben azon rohogok, hogy nem csak az eletem gombolyodott ki szepen, hanem en is, alaposan :)))
Előzmény: Zimizumi (7188)
Zimizumi Creative Commons License 2010.01.08 0 0 7189
Pp, Gabi, nekünk ma este nem fog összejönni a korizás, de vasárnap jó lehet. Még egyeztessünk előtte. 
Előzmény: pataporc (7185)
Zimizumi Creative Commons License 2010.01.06 0 0 7188

Csibe, annak meg annyira örülök, hogy a te életed ilyen szépen kigömbölyödött! BUÉK nektek is!

 

Cöge, ezek szerint az idén nem egyszerre lesznek gyerekes hétvégéink :-( (na nem mintha tavaly akár egyetlen közös programot is össze bírtunk volna hozni). Hajrá neked is egy klassz 2010-ért!

Előzmény: franciacsibe (7182)
Coge Creative Commons License 2010.01.05 0 0 7187

Szintén BUÉK!

Én azok táborát erősítem, akik örülnek, hogy vége a grrrrrrrrr 2009-nek, bazinehéz volt (az egyetlen jó hír, hogy vége), a nyári betörést is kihagytam volna belőle, ha megkérdeznek...

De a lakást belaktuk, Csibe sikeresen veszi a suli akadályait (én kevésbé), túl vagyok 2 nyaralós kalandon, de még mindig határozottan ontopic tag :-)))

(viszont már nem agyalok ezen, sőt, max. a barátnőmmel vagyok hajlandó összeköltözni, ha 1x mégis valakivel ;-), forraltbort azt nagyon innék, de gyerekmentes vagyok ezen a hétvégén, szóval ha jövő hétvégén is lesz ilyesmi, akkor beszállnék!

Röviden ennyi, ja még annyi, hogy a 2010 SZUPER LESZ!!! :-)))

Előzmény: Zimizumi (7186)
Zimizumi Creative Commons License 2010.01.05 0 0 7186

a péntek este jó lehet (és nekem is be kell mennem a kölkecekkel a pályára) és mennyire jól esne egy kis forraltbor is.

 

remélem, ebben a lakásos körben minden rendben lesz!

 

Hodo, neked is kitartás!

Előzmény: pataporc (7185)
pataporc Creative Commons License 2010.01.05 0 0 7185
Nálunk éppen a kocsi lépett haldokló stádiumba :). Viszont szilveszter éjszakáján megúsztam egy jogsielvételt, szóval nekem nagyon jól indult az év... :)

Fő tér: nekünk a szombat nem jó, de a péntek este vagy a vasárnap igen... ZZ, jöttök? Vagy jöjjön mindenki és segítsetek nekem iskolát választani, cserébe fizetek egy rund forralt bort (és/vagy kürtöskalácsot) :). Nekem ugyan be kell mennem támogatni a gyereket a pályára, de valahogy megoldjuk. :)

Lakásról is mesélek majd, egyelőre még Kelenföldön táborozunk, nem írnám ki ide, de kellően komplikált (ma megyek ügyvédhez épp ezügyben).
Gabiiiiii Creative Commons License 2010.01.03 0 0 7184

hala istennek az enyem kezdi megunni a Fo teri korcsolyazast,mert mivel en nem vagyok egy foka-tipus,ezert nekem ott acsorogni minden perc szenvedes:)

 

viszont isteni a kurtos kalacs meg a forrat bor

Előzmény: pataporc (7177)
Gabiiiiii Creative Commons License 2010.01.03 0 0 7183

kerdezz nyugodtan,ha tudok szivesen segitek.Pannus a Harrerba jar azon megfontolasbol,hogy itt van tolunk 100m-re:)

 

Es az apja megigerte neki,hogy tavasztol egyedul johet-mehet.....engem torjon ki a frasz:)

Előzmény: pataporc (7177)
franciacsibe Creative Commons License 2010.01.03 0 0 7182
ex-topiktagkent is boldog uj evet mindenkinek!

az ujaknak meg kitartast, sok erot, az eleje a legnehezebb.

Pipacs, az ilyesmi mindig a legrosszabbkor jon, de hatha ezzel letudtad a katasztrofakat egesz evre...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!