Keresés

Részletes keresés

jucajuca Creative Commons License 2004.12.16 0 0 133

 

 

Sziasztok!

 

Újból itthon vagyok, bár kint 18 C és napsütés volt, mégis torokgyulladásom van!! De jövő héten, vagy 2 ünnep között kimehetnénk korizni, ha hétvégén megyünk jobb lenne délelőtt, hogy kevesebben legyenek!! Jöjjön mindenki!! Időpontra javaslatot azt tegyen aki 8 órában dolgozik!!

 

Köszönöm a névnapi üdvözleteket!!!

 

Dóri!

 

Firenze nagyon jó volt. Az egyetem küldött ki.  Egy firenzei gazdag ember- 5 szálloda tulajdonosa- csinált egy alapítványt, melynek az a lényege, hogy 6 egyetemről jön 8-8 diák és 1 tanár (ez voltam én), van egy téma (most: 15. sz-i firenzei humanizmus). A hét elején felosztják az embereket, hogy egy csoportba 6 különböző nemzetiségű ember (bolgár, kazah, orosz, ukrán, lengyel és mi) kerül és közösen kell felkészülni egy előadásra, amit a hét végén az alapítványnak előadnak. Különben egész héten múzeumokat, templomokat néztünk és este foglalkoztunk az előadásokkal. A társoság nagyon jó volt, főleg a bolgárok és a lengyelek voltak jó fejek. Az oroszok nem nagyon beszélnek angolul, így az 5 éves orosz tanulásnak végre hasznát vettem... persze úgy, hogy szavakat raktam egymás mellé... A tanároknak kétszer volt díszvacsora, képzelheted milyen jól éreztem magamat a 40-50 közötti oroszul beszélő professzorok között!!

Viszont az alapítványnak egyértelműen a kedvencei lettünk, jó hangulatot csináltuunk (egy lány 5-6 kisebb hangszert hozott) + az angol mellett olaszul is tudtunk kommunikálni, ami nekik elég kényelmes volt.

 

Firenze mellett átmentünk 1 napra Sienába is.

 

De most itt a szomorú valóság: minuszok, torokgyulladás, dolgozatot, cikket kell leadnom, vizsgák... ebből a hideg a legrosszabb.

 

sziasztok:jucajuca

Vándorbéka Creative Commons License 2004.12.16 0 0 132
Ohh, örülök, hogy megkaptad, már kezdtem aggódni. Vicces volt, mert kiderült, hogy nem fér be az átlagos postaládák nyílásán ez a gömb-formátum, de a postán szélesebb réssel ellátott levélgyűjtő van. :)
Zsuska-baby Creative Commons License 2004.12.16 0 0 131
Deák ZS fincsi a Chupa Chups.:)
Előzmény: Vándorbéka (124)
Zsuska-baby Creative Commons License 2004.12.16 0 0 130

Ok, Vera. Szívesen látunk.

Remélem sikerül időpontot találni. Juca neked mikor lenne jó? Dóri, neked?

Előzmény: gvera (129)
gvera Creative Commons License 2004.12.15 0 0 129
Zsuzsa! Megnézve az előzményeket, és remélve, hogy Juca megérkezett, a közös korizáshoz én is csatlakoznék, ha lesz valamilyen konkrét időpont... Vera
Előzmény: Zsuska-baby (128)
Zsuska-baby Creative Commons License 2004.12.14 0 0 128

Köszi Vera!:)

Látjátok milyen jó marketingtevékenységet folytatok a fórumunk érdekében??

Állást kellene váltanom. :)

Zs

Előzmény: gvera (127)
gvera Creative Commons License 2004.12.13 0 0 127
Deák Zsuzsa! Légy szíves a Török Zsuzsának küldd el az értem járó nyalókát is:) Mindenkinek mondom, hogy a Balázsék esküvője nagyon szép volt. Vera
Előzmény: Zsuska-baby (126)
Zsuska-baby Creative Commons License 2004.12.10 0 0 126

Szia Dóri!

Remélem lesz majd miről beszámolnom. De tuti hónapokat kell majd várni.

Tibi szerintem majd csak akkor gondolkozik el komolyan, ha kapok ajánlatot és mér "éles" a helyzet.

 

DZs. Várom a postást!

 

Laci: Köszi, hogy írtál és én most kapok még egy nyalókát.:)

 

A többiek tényleg írhatnának. Pl. Prága Zs!!

 

Én is minden Juditnak Boldog névnapot kívánok!

 

Zsuzsa

Előzmény: teokedora (125)
teokedora Creative Commons License 2004.12.10 0 0 125

Szia Zsu!

Számolj majd be arról is, ha kapsz majd ajánlatot!!!! Hát igen... nagy úr a pénz! Barátod nem gondolta meg magát, még mindig nem akar kimenni?

 

Álmomban osztálytalálkozót tartottunk. Sajna sok dologra nem emlékszem, csak arra, hogy Dani, meg Laci ott voltak, és Lacinak már több gyereke is volt :o) Ráadásul különböző volt az anyuka a gyerekeknél :o) Bocsi Laci! Látjátok, ha nem írtok magatokról mindenféle hülyeségeket képzel el/álmodik az ember!!! :o))

Viszonylag gyakran álmodom egyébként volt osztálytársakkal való találkozásokról, szóval úgy látszik mégis mély nyomot hagyott bennem a gimi.....................pl. a PSZF-ről nem is emlékszem, hogy álmodtam volna..régebben voltak olyan rémálmaim, hogy valamiből vizsgáznom kell, nem tudok semmit és meg fogok bukni, vagy, hogy tele van az index 1-esekkel, de ezeknek az álmoknak szerencsére pár éve vége :o)

 

Üdv mindenkinek!

Dóri

 

UI: Ez úton szeretnék az osztály Juditjainak, és Jucájának BOLDOG NÉVNAPOT kívánni!!

 

 

Előzmény: Zsuska-baby (123)
Vándorbéka Creative Commons License 2004.12.09 0 0 124
Feladtam. Enyhült az időjárás :)
Előzmény: Zsuska-baby (121)
Zsuska-baby Creative Commons License 2004.12.09 0 0 123

Szia!

Még nem biztos, hogy kapok is ajánlatot. Ha igen, akkor valamelyik uniós intézménynél fogok dolgozni, Belgiumban, vagy Luxembourgban.

Végül is mindegy nekem, hogy hol.

 

Otthon örültek is meg nem is. Illetbe büszkék, de szomorúak lenének, ha elmennék.

 

Nekem is elég nagy dilemma. Az uniós állás melett egyetlen indok a fizetés.

De ez a jövőm szempontjából azért jelentős "súly a mérlegen."

Előzmény: teokedora (122)
teokedora Creative Commons License 2004.12.09 0 0 122
WOW!!!!!! De jó Zsu!!! Gratulálok!!!! :o))) Szóval akkor külföldön fogsz majd dolgozni/ élni?! Melyik országba mennél a legszívesebben? Mit szóltak otthon?! Ügyes vagy nagyon!!!
Előzmény: Zsuska-baby (121)
Zsuska-baby Creative Commons License 2004.12.09 0 0 121

Ok. Akkor türelmesen várok.

 

Dóri, ígértem, hogyha tudok eredményt, akkor megmondom.

Szóval, sikerült a szóbeli. Felkerültam a várólistára.:)

ZS

Előzmény: Vándorbéka (120)
Vándorbéka Creative Commons License 2004.12.08 0 0 120
Hát, már a hátizsákomban van a boríték, de amíg ilyen hideg van és nem gyün közelebb a postaláda, addig várni kell egy kicsit.
Előzmény: Zsuska-baby (114)
Zsuska-baby Creative Commons License 2004.12.08 0 0 119

Dóri, ha  a Klári is tud jönni őt is vigyük magunkkal.

 

ZS

Előzmény: teokedora (118)
teokedora Creative Commons License 2004.12.06 0 0 118

Sziasztok!

Zsu, Juca, ez nagyon rendes tőletek :o) Majd akkor megbeszéljük a részleteket! De jó Juca, megint utazol? Mit csinálsz Firenzében? Hivatalos, vagy csak városnézés? Irigyellek a sok utazás miatt!!!! Jó utat!!

 

Balázs! VÁrjuk majd 11-e után az esküvői beszámolódat!!! :o))

 

Laci!!! Jó, hogy bejelentkeztél!!!!! Mesélj kicsit magadról! Mivel foglalkozol odakint? Hallottuk apuka is vagy! Gartulálok! Nincs honvágyad? Vagy az már rég elmúlt?

 

Üdv mindenkinek: Dóri

 

 

Előzmény: Zsuska-baby (117)
Zsuska-baby Creative Commons License 2004.12.06 0 0 117

Szia Juca!

tényleg már emlékszem. Valamikor hétköznap suliszünet volt és akkor voltunk kint.

Nekem a mostani hétvége nem lesz jó, mert szombaton vizsgázom, vasárnap meg nem leszek otthon, de valamikor tényleg kimehetnénk. És Dórit is visszük magunkkal!!:)

 

A brüsszeli munkához meg nem kell ismertség, ezt tudom. Ha van az sem ér sokat. Szigorúan veszik a versenyvizsgát.

 

DZs. várom a nyalókát Rosdy miatt.:)

 

 

Előzmény: jucajuca (116)
jucajuca Creative Commons License 2004.12.02 0 0 116

Sziasztok!

 

Hé, Zsuska-baby hogy-hogy nem emlékszel a korizásra!? Hiszen még fogoztunk is (ikremmel...)!!!

Kb. 5 éve én sem voltam, de szívesen mennék! Sőt, szívesen elvenném Dóri bátortalanságát!

Mikor menjünk??

 

Igen, tényleg régen írtam...nincs kifogás.

 

Viszont találkoztam a Balázzsal szombaton, szóltam neki, hogy jelentkezzen a fórumon, megígérte, de lehet, hogy csak az ESKÜVŐJE (dec.11.) után ír.

 

Korizás és/ vagy valami más találkozás érdekel, mert ez a fórumozás nekem nem nagyon megy.

Szombaton megyek Firenzébe, dec. 14-én jövök haza, tehát utána lenne jó nekem.

pusz: Juc

 

Ja, Zsuska-baby!

 

Remélem összejön a munka!! Néhány ismerősöm jelentkezett különböző munkákra (tolmács, politikai nem tudom mi...) Brüsszelbe, nem volt ismeretségük és mindenkinek sikerült, tehát abszolút nem lehetetlen. Nem az a "csak ismerősök jöhetnek"-dolog. Úgyhogy hajrá!!

Azért azt is leírom, hogy ugyan a munkával meg vannak elégedve, de elég unalmasnak tartják a kinti életet, buli nincs nagyon. Nagy ritkán megrendeznek egy focis délutánt... 

rosdylaci Creative Commons License 2004.12.02 0 0 115

Sziasztok!

 

Zsuzsatol kaptam a forum cimet. Gondoltam benezek hozzatok, ha mar egy nyalokat kap erte...

Zsuska-baby Creative Commons License 2004.12.01 0 0 114

Sajnos nem tudom Jucáék jártak-e. Juca mostanában nem is ír a fórumra. Meg Snejdi sem.

 

De, ha jól viselkedtek szolgálok egy meglepi emberrel:))) Meglepi ember írj!!;)

DZS készítsd a nyalókás borítékot!!!:))))

 

Zsuzsa

Előzmény: Vándorbéka (113)
Vándorbéka Creative Commons License 2004.11.30 0 0 113
Jucáék is jártak, nem?
Előzmény: Zsuska-baby (110)
Zsuska-baby Creative Commons License 2004.11.30 0 0 112

Azt hittem sűrűbben voltál korizni.

Miért ne mernél ráállni a jégre?! Ez hülyeség.

 

Lenne kedvem találkozni, csak most kezdődik a vizsgaidőszak, meg a szakdolimat isbe kell fejeznem. Januárban már államvizsgázom.

Brrrr...

Előzmény: teokedora (111)
teokedora Creative Commons License 2004.11.29 0 0 111

Szia Zsu!

A jártam az erős kifejezés :o) Volt 3 év, amikor Klárival évi 2-3-szor kint voltunk, de ez a  3. év, hogy nem volt kori a lábamon..Ráadásul korit mindig Klári hozott nekem, és ő fogta a kezem korizás közben, ő tanított meg, de mivel későn kezdtem tanulni, nagyon béna vagyok!!!! Már rá sem merek állni a jégre!

Mást viszont szívesen csinálnék, pl. összejöhetnénk páran beszélgetni, egyik este, ha van kedvetek...............................!!!!

Üdv: Dóri

Előzmény: Zsuska-baby (110)
Zsuska-baby Creative Commons License 2004.11.26 0 0 110

Akkor köszönöm a "Cukrosnéninek"!

 

Karácsony már csak 1 hónap. Az meg hamar itt van.

Nálunk is vannak előtte szülinapok.Holnap is nagy családi banzáj lesz. :)

 

Tényleg Dóri, te régen jártál korizni. Valamikor kimehetnénk korizni. Ki csatlakozik?

 

Előzmény: teokedora (109)
teokedora Creative Commons License 2004.11.26 0 0 109

Nem én javítottam, hanem a cukrosnéni! :o)

 

Semmit sem vettem még, sőt a családban még karácsony előtt is van 4 ünnep, jöv. héten Gábor szülinapja, húgom szülinapja, öcsém névnapja, karácsony előtt 1 héttel meg anyukám 50. szülinapja lesz, ezekből én még csak a húgomnak vettem ajándékot, szóval sehogy sem állok......a karácsony még messze van! :o)

Előzmény: Zsuska-baby (108)
Zsuska-baby Creative Commons License 2004.11.26 0 0 108

Szia Dóri!

Igen. Képzeld postán küldött egyet.

Köszi a névkijavítást.

 

Ezen felbuzdulva próbálok másokat is bevonni.:)

 

Hogy álltok a karácsonyi bevásárlással? Nekem semmi ötletem, hogy miket vegyek.

Előzmény: teokedora (107)
teokedora Creative Commons License 2004.11.25 0 0 107
De jó :o) Elpostáztad a nyalókát! :o))
Előzmény: Vándorbéka (106)
Vándorbéka Creative Commons License 2004.11.25 0 0 106
Hát azt hiszem nem nagy ár még egy régi osztálytársért. :)))
Előzmény: Zsuska-baby (105)
Zsuska-baby Creative Commons License 2004.11.25 0 0 105

Ráadásul finom is volt.:)

Ha hozok még egy embert kapok még?:)

Előzmény: Vándorbéka (104)
Vándorbéka Creative Commons License 2004.11.25 0 0 104
Jó, akkor nem béna. Örülök, hogy tetszik.
Előzmény: Zsuska-baby (103)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!