Keresés

Részletes keresés

Fafara Creative Commons License 2004.06.29 0 0 34

van egy rush tribute lemez és ott seb bach énekli pont ezt a dalt, de ez nem ő.

lövésem sincs mi ez. meg a többi is micsoda :)

Előzmény: Törölt nick (33)
araya Creative Commons License 2004.06.29 0 0 32

ez a topik átalakítás nem kedvezett a játékunknak. ezért kicsit hosszabítsuk meg a határidőket, várjunk egy kicsit, hogy akit érdekelne a dolog idetaláljon. új feladványok persze jöhetnek.

moby-dick Creative Commons License 2004.06.26 0 0 30
Rush: Working Man
Előzmény: Törölt nick (21)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.06.25 0 0 28
Itt egy újabb.
T01
Alhazred Creative Commons License 2004.06.25 0 0 27
az utolsó kurvajó, de csak tippelni tudok. Lynyrd Skynyrd?
Előzmény: araya (23)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.06.25 0 0 26
igen, nagyon gyors voltál, mire beírtam már ki is javítottad. viszont a részletek kifognak rajtam.
Előzmény: araya (25)
araya Creative Commons License 2004.06.25 0 0 25
az a 22es hozzászólás csapdája, te meg beleestél
Előzmény: Chaosmönger (24)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.06.25 0 0 24
na ez tényleg könnyű, mind a 3-nak az a címe, hogy: 404-a keresett oldal nem található.
kedvenc számom
Előzmény: araya (22)
araya Creative Commons License 2004.06.25 0 0 23
persze elbasztam az ékezeteket
tehát helyesen:
1
2
3

lehet tippelni

Előzmény: araya (22)
araya Creative Commons License 2004.06.25 0 0 22
na hétvégén nem vagyok anett közelében.
3 feladvány szerintem elég könnyűek:
1
2
3
Fafara Creative Commons License 2004.06.25 0 0 19
jó helyen jársz...
Előzmény: Chaosmönger (18)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.06.25 0 0 18
ja azok akiknek néhány hónapja a honlapját linkelted be ugye? a nevüket nem tudom, valami duci énekes rémlik
Előzmény: Fafara (16)
Fafara Creative Commons License 2004.06.25 0 0 16
olaszok
Előzmény: Törölt nick (15)
Fafara Creative Commons License 2004.06.25 0 0 14
uhh, ez megtisztelő, h ilyeneket írtok.

jesszus, dehogy. a watchtower jó, ez meg...

Előzmény: araya (12)
araya Creative Commons License 2004.06.25 0 0 12
igen szerintem is madzsar, mintha slogenék vagy a bedlam ökörködne. de az is lehet hogy valami egészen más.

a másik nem watchtower?

Előzmény: Törölt nick (9)
Fafara Creative Commons License 2004.06.25 0 0 11
ezmi tényleg magyar és '93-as
a másodikra koncentráljatok inkább, az első kitalálhatatlan, viccből raktam fel.
Előzmény: Törölt nick (9)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.06.25 0 0 10
fú ebben a másodikban az ének nagyon durva..
Előzmény: Fafara (4)
Fafara Creative Commons License 2004.06.25 0 0 8
jah, várható volt, h sok másod- és harmadfikanick idetalál :)
kíváncsi vagyok ki veszi majd őket komolyan :))
Előzmény: araya (7)
araya Creative Commons License 2004.06.25 0 0 7
az elsőhöz még mindig semmi közöm, a második ismerős. az elsőből feltehetnél egy hosszabb részt.

viszont megtalálták a topikot a noxos topik emberkéi:)

Előzmény: Fafara (4)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.25 0 0 6
Mi az az mp3?

Sajnos a az általad linkelt http://forum.index.hu/uw.hu topik sem jön be :[

No de ki az az anett?

Előzmény: araya (-)
jack pepsi Creative Commons License 2004.06.25 0 0 5
Szia. És ezt most mind le kell tölteni a vincheszeteremre, hogy megoldhassuk a feladványt. Csak azért, mert ha túl nagy file-okat raktok föl, az nem jó nekem, mert a vincheszterem hamar megtelik.
Előzmény: Fafara (4)
Fafara Creative Commons License 2004.06.25 0 0 4
na jó, átmásolom ide

ezmi


de ezt úgysem találjátok ki, adok egy könnyebbet, hátha

éssezmi

Fafara Creative Commons License 2004.06.25 0 0 2
fél percet elvileg bármiből felhasználhatsz nyilvánosan
Előzmény: jack pepsi (1)
jack pepsi Creative Commons License 2004.06.25 0 0 1
Szia. Lehetne régi rock-metál-számokat föltenni kéárdésnek. Na csak azért kérdezem, mert én főleg a régi metált szeretem, de azon belül is a noise metált és a noise rockot tehát ami így szétzúzza az agyad annyira durva. Mondok példát. Hát például az Unsane zenekar, ami a kilencvenes évek végéig létezett amerikai noise brutálmetál zenét játszott pl. egy lemezüók a Total Destruction (Teljes pusztítás), ezek után el tudod képzelni, milyen súlyos zenét játszottak. Szerintem azt te nem szeretnéd meghallgatni mert az életedért könyörögnél annyira kemény. Na szóval szertienm jó lesz ez a topic, de csak jogtiszta mp3-számrészlettel fogunk dolgozni, ugye. Hát remélem.
Előzmény: araya (-)
leos carax cornelius Creative Commons License 2004.06.25 0 0 0
bonyolult
Előzmény: araya (-)
araya Creative Commons License 2004.06.25 0 0 topiknyitó
Na szóval. Ez egy olyan játék lesz, hogy berakunk egy linket egy lehetőleg mp3 számrészlettel, aztán lehet találgatni, hogy mi a túró az.
Néhány szabályt azért írnék.
Azt nem szabom meg hogy milyen hosszú legyen a számrész, és azt se hogy vokális vagy instumentális legyen , de
1. lehetőleg csak rock-metal közeli stílusokból kérném a feladványokat. britniszpírsz legújabb remixét tehát nem akarjuk ebben a topikban kitalálni.
2. ha a feladványra határidőn belül nem érkezik megfejtés akkor a feladó köteles beírni a megoldást. egyenlőre legyen mondjuk 3 nap a határidő.
3. ha nem jön 1-2 napon belül jó tipp akkor egy hosszabb résszel, esetleg szöveges segítséggel segítse a feladó a találgatókat.

Azoknak az egyorrúaknak akiknek technikai gondot okoz egy mp3 számrész felrakása anettre annak itt egy kis help:
1. töltsd le pédául az MP3 Surgeon nevű kis progit mondjuk innen. ezzel egy ovodás is ki tud vágni egy mp3 fájlból egy tetszőleges hosszú részt.
2. adj egy frappáns nevet az állománynak vigyázva arra, hogy ne utaljon az előadóra. ja az mp3 tag-et is töröld persze.
3. töltsd fel valahova anettre. ha nincs sehol tárhelyed regisztrálj mondjuk itt. a regisztráció max 2 perc. aztán ftpvel töltsd fel a mp3at.
4. tedd be ide a linket

Jó játékot mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!