Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.12 0 0 457

Értem. Ha megmondod, hol van meg a teljes Gaunt sorozat, a héten valamikor megveszem.(Azt nem garantálom, hogy attól még nem fogom gépen is olvasni.)

Előre is köszi.

Előzmény: Dohi (456)
Dohi Creative Commons License 2011.07.12 0 0 456

nem kell kulfoldrol rendelni, minden normalisabb magyar konyvaruhaz forgalmaz angol (es egyeb nyelvu) konyveket, az erre specializalt helyekrol nem is beszelve. online kedvezmeny, ingyenes szallitas (akar kulfoldrol is, ha egyszer megis raszanod magad), sokszor kedvezobb ar es/vagy igenyesebb kiszereles, mint a hazai valtozat, etc.

Előzmény: Törölt nick (454)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 455

Évszám volt? Nem? Akkor 2019-re gondoltak. :D

 

 

Előzmény: perec11 (453)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 454

Nem tudom, de ebben mondjuk igazad van. Külföldről megrendelni nem fogom az biztos, de ha nagyon elkap a lelkiismeretfurdalás, majd átutalom az árát Abnettnek. :)

Előzmény: Dohi (451)
Dohi Creative Commons License 2011.07.11 0 0 451

ja, mert ezek olyan beszerezhetetlenek angolul legalisan? (a magyar konyvekrol en is lemondtam egy ideje, egyszerubb, gyorsabb es foleg olcsobb angolul, igy csak minimalis mennyiseget koltok a magyar kiadok toketlenkedeseire)

Előzmény: Törölt nick (450)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 450

Nyilván nem.

Magyar, vagy egyébként megvásárolható könyveket minek lopjak le netről? Bár van egy pár, amit megvettem, de pont nem volt nálam amikor újra akartam olvasni, és olyankor leloptam.

 

Adják ki őket normális ütemben, és akkor meg fogom venni. Azért ne a szukits gyakoroljon már kegyet.

Előzmény: Dohi (449)
Dohi Creative Commons License 2011.07.11 0 0 449

Olvasd el angolul, az tök ingyen van


nyilvan nem a konyvtarra gondolsz. ezzel az erovel a magyar konyveket is le tudod lopni a netrol, csak arra varni kell.

Előzmény: Törölt nick (448)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 448

Olvasd el angolul, az tök ingyen van, visszaadja az eredetit, és azonnal ott lesz. Lehet hogy nálam is erre a sorsra jut szegény Gaunt.

Én gyakorlatilag csak ezeket veszem Szukitséktól úgyis.

 

A hús és vér ugyanaz, ami vagy 20 éve filmben is volt? (Nemtudommilyen zsoldoslovag szentakárkit követve megfektet egy hercegnőt, stb?)

Előzmény: ArthurClarke2001 (446)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 447

Na azt talán még kivárom.

Előzmény: Darth Revan9 (440)
ArthurClarke2001 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 446

hát igen

én pl. megrendelem ha van olyan ami kell, de a legtöbb ember ezzel nem lesz így

a Betondzsungelt ugye megvettem, a Királynő nevében, Heisenberg szeme, 2001 Űrodisszeia köteteket is majd megveszem könyvesboltban (Alexandra), a Hús és vért majd megrendelem (de idegesít a szállítási költség)

remélem azért vannak jó páran akik szintén sokat olvasnak és vesznek könyveket a Szukitstól, mert azért nem lenne jó ha ez a havi 4 kötet megint megszünne, és az lenne, hogy Karácsonykor dobnak meg csak minket egy-két kötettel

Előzmény: Darth Revan9 (445)
Darth Revan9 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 445

Sajnos ebbe még könnyen belebukhatnak.

Előzmény: ArthurClarke2001 (444)
ArthurClarke2001 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 444

én is láttam

mindennap megszoktam nézni mi hír a Szukitson

hogy naturalisztikusan fejezzem ki magam: a jó édes......

muszály lesz megrendelnem tőlük

de legalább kiadnak havonta 4 kötetet ha jó látom

Előzmény: Darth Revan9 (443)
Darth Revan9 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 443

Szeptember 14-én jelenik meg a Hús és vér. (Predator) Sajnos ez is csak a Szukits honlapján lesz kapható.

Darth Revan9 Creative Commons License 2011.07.06 0 0 442

Megjelent a Vérvihar.

ArthurClarke2001 Creative Commons License 2011.06.30 0 0 441

én is láttam

bár én "szerencsére" nem olvasok Warhammert és Warhammer 40000-et

a Katlan, Hús és vér, Dél-kínai tenger könyveket nagyon várom, meg természetesen a Heisenberg szemét és a további Herbert könyveket

Előzmény: Darth Revan9 (440)
Darth Revan9 Creative Commons License 2011.06.30 0 0 440

Tegnap megjelent A Kettő szabálya.

Szeptember 7-én jelenik meg a Rendíthetetlenek, a 10. Gaunt szellemei regény. Sajnos csak a szukits.hu-n lesz kapható.

ArthurClarke2001 Creative Commons License 2011.06.26 0 0 439

Betondzsungelt megvettem, igaz megvan régibe és olvastam is, de újban is elolvasom :)

A Heisenberg szemét nagyon várom. (bár jobban örültem volna én is a keményfedelesnek)

ami igaz az igaz a Galaktika jobban intézi a könyvek kiadását, reklámozását, rengeteg könyvet kiad egy évben, aminek legalább a fele jó könyv (számomra)

 

és végtére tartogatom a legfenomenálisabb hírt, mondjuk főleg csak számomra az, SIKERÜLT MEGSZEREZNEM A TELJES ŰRODISSZEIÁT amit ugye a Szukits adott ki

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.26 0 0 438

Egyébként a Szukits vegyen már fel egy normális lektort. Ha nincs más, engem. Teli vannak a könyveik nyelvhelyességi meg helyesírási hibával, és ez elég zavaró. Nekem.

Annak a tizenéves kölyöknek akiben ez még nem alakult ki, meg cseszett káros, mert ő azt fogja hinni, hogy így van jól.

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.26 0 0 437

És mikor jelenik meg a következő része? A szukits hatalmas bakot ló ha nem _nagyon_ hamar, ugyanis a legrosszabb ponton volt abbahagyva. Ha két hónapon belül nem dobják ki, elolvasom angolul. Ingyen.

Előzmény: Darth Revan9 (435)
Darth Revan9 Creative Commons License 2011.06.24 0 0 436

Augusztus 24-én jelenik meg A gonosz dinasztia. Ára: 2690 Ft lesz. Úgy tűnik mégse lesz klubkönyv. A hírlevélben, amit ma kaptam nincs ilyen információ, a Sámánvadásznál egyből közzétették.
A honlapon sincs erre utaló infó.

Darth Revan9 Creative Commons License 2011.06.22 0 0 435

Megjelent a Végső parancs.
Augusztus 17-én újra megjelenik Arthur C. Clarke 2001 űrodisszeia című műve.
Nem lesz klubkönyv, tehát ez azt jelenti, hogy A gonosz dinasztia az lesz. Az augusztusi 4 megjelenésből 2 csak náluk lesz rendelhető.

Darth Revan9 Creative Commons License 2011.06.20 0 0 434

Drew Karpyshyn: Darth Bane: Gonosz dinasztia megjelenik: 2011 augusztus
Timothy Zahn: A jövő látomása 2. kiadás megjelenik 2011 szeptember
Micheal A. Stackpole: Én, a Jedi megjelenik: 2011 október.

Dohi Creative Commons License 2011.06.16 0 0 433

ugy erted, mar nem valasztjak ket kotetre (szerencsere). anno mindennel ezt csinaltak, meg azokkal is, amik egyben sem lettek volna tegla nagysaguak.

Előzmény: erasmus4 (430)
clive. Creative Commons License 2011.06.16 0 0 432

Igazad lehet, talán tényleg a kis példányszám az oka, hogy ennyibe kerül.De azért durva, hogy egy 300 oldalnál is kevesebb oldalszámmal rendelkező puhafedeles könyv kerül 3500 Ft-ba. Persze értem én ezeket a dolgokat csak azért zavar, hogy szerintem simán kihozhatnák olcsóbban, ha puha vagy pedig Tengeri sárkány áron, de akkor keményfedelesként. Ez így valahogy a legrosszabb köztes állapot.

 

 

 

Annyiban javítom magam, hogy a Tengeri sárkány 3900 Ft volt a Csillagkorbács meg kb 2700.

Előzmény: Darth Revan9 (431)
Darth Revan9 Creative Commons License 2011.06.16 0 0 431

Szerintem is hülyén néz ki így. Egyik puha, másik kemény.

A puhában kiadott Csillagkorbács finoman szólva se fogyott jól. A keményben kiadott Tengeri sárkány már jobb eredményeket produkált.

Szerintem azért adták ki puhában, mert a keményfedeles könyvek előállítási költségei sokba kerülnek.

Az ára viszont tényleg nagy, ahhoz képest, hogy puha és vékony könyv is. Valószínűleg piszok alacsony példányszámban nyomják ki. Olyan 1000 db-nál több nem lesz szerintem belőle.

Előzmény: clive. (429)
erasmus4 Creative Commons License 2011.06.16 0 0 430

Én sem értem miért adják drágábban mint a nagyterjesztők, pl: az új predator könyv alexandárban 20%, szukitsnál nincs kedvezmény, csak előrendelésre, de az csak 10%. Akkor már megvárom azt a kis időt míg nagyterjesztőhöz jut és úgy is olcsóbb mintha előrendeltem volna, ráadásul itt van még a szállítási díj stb.

Tudom tudom raktározást túl sokat nem tudnak megoldani, deha már előrendelésnél komoly akciót adnának akkor sokan előrendelnék akkor raktározni sem kell, és még így is többet kapnának mintha a nagyterjesztőtől vennénk meg.

De hogy azért jót is mondjak, legalább ők nem választják két kötetre ha egy terjedelmes művet adnak ki, és nem húzzák le a vásárlókat, hogy dupla árat fizess egy könyvért.

clive. Creative Commons License 2011.06.16 0 0 429

Nagyon örülök a könyvnek, de ez a szukitstól egy kicsit pofátlanság szerintem. Puhafedelesként kerül majd 3500 Ft-ba? A Tengeri Sárkány 3990 Ft-os árát is sokan sokallták pedig az keményfedeles volt! Az előző puhafedeles Herbert, a Csillagkorbács 2500 Ft alatt volt. Ennyiért lehetne keményfedeles vagy pedig, ha puhafedeles akkor olcsóbb. De sajnos muszáj lesz így is megvenni :(

Előzmény: Darth Revan9 (421)
Darth Revan9 Creative Commons License 2011.06.16 0 0 428

Ja igen, a Betondzsungel második kiadás megjelent, az Alexandra csak most kapott belőle.

Darth Revan9 Creative Commons License 2011.06.16 0 0 427

Hát most ezzel a klubkönyves dologgal tényleg nagyon rosszul csinálják.

És az a baj, hogy minden kategóriában lesz majd ilyen könyv.

És ahogy most elnéztem csak korlátozott példányszámban adnak a terjesztőknek.

Előzmény: Dohi (426)
Dohi Creative Commons License 2011.06.16 0 0 426

remek uzletpolitika: szart se adnak ki, amikor pedig veletlenul megis megjelenik valami, azt nem lehet kapni sehol. bar igy ovek a teljes haszon, hiszen nincsenek terjesztok meg egyebek.

Előzmény: Darth Revan9 (425)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!