Keresés

Részletes keresés

angyalhentes Creative Commons License 2006.10.04 0 0 364
A kovetkezot leszamitva felolem minden hazai meccsuket megnyerhetik.
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (363)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.10.04 0 0 363
de akkor marad ezaz 1 gyozelmuk az idenyben..
Előzmény: angyalhentes (362)
angyalhentes Creative Commons License 2006.10.04 0 0 362
Ne hergeld oket.
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (361)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.10.04 0 0 361

gyerekek ti senkit sem tudtok elverni csak a Chelsea-t..

 

ez keves.

Ramos_ Creative Commons License 2006.08.31 0 0 360
láttam, de ma lett hivatalos baszki
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (359)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.08.31 0 0 359
mar reg megirtak baszki
Előzmény: Ramos_ (358)
Ramos_ Creative Commons License 2006.08.31 0 0 358

már rég kint van baszki

 

amugy Huth és Woodgate érkezett

Előzmény: Turbó Fix Banán PC (357)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.08.31 0 0 357

jobb mint a semmi

 

tegye mar ki vki baszki

Előzmény: Wác (355)
Wác Creative Commons License 2006.08.30 0 0 356
Látom, gyorsabb voltál :)
Előzmény: eguzki (352)
Wác Creative Commons License 2006.08.30 0 0 355

Banner!

 

 

zeuszka Creative Commons License 2006.08.30 0 0 354
Huthnak a megvétele is baromság, nem érzem indokoltnak, főleg 6 millióért nem. Ennyiért egy jó csatárt is lehet venni, nemhogy egy lassú, szellemi fogyatékos védőt.
Előzmény: Mr. WHITE (353)
Mr. WHITE Creative Commons License 2006.08.30 0 0 353

Huth és Woodgate lett a Soutgate-pótlék. Érdekes.  Huth eladása is,meg Woodgate kölcsönadása is igen nagy baromság az ex-kluboktól,de ez legyen az ő bajuk:)

 

: =

eguzki Creative Commons License 2006.08.30 0 0 352

Sziasztok!

 

Íme egy banner:

 

Ayreon Creative Commons License 2006.08.29 0 0 351
Turbónak ez a szavajárása, ez biztos a korral jár:)
Előzmény: zeuszka (346)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.08.29 0 0 350
ott egyebkent tenyleg igy van. nezd csak meg a 11020. hozzaszolast es a kovetkezmenyeket. az kiugrasztotta a titkos fanokat a bokorbol.:)
Előzmény: angyalhentes (348)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.08.29 0 0 349
annyian azert nincsenek.:)
Előzmény: angyalhentes (348)
angyalhentes Creative Commons License 2006.08.29 0 0 348
Mint a Chelsea topikon. :)
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (347)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.08.29 0 0 347
vannak itt sokan csak olvasnak, nem irnak.
Előzmény: zeuszka (346)
zeuszka Creative Commons License 2006.08.29 0 0 346

na gyerekek mar megint kezditek

 

Azt remélem tudod, hogy itt egyetlen Middlesbrough-szurkoló sincs. Kinek szól ez?

Előzmény: Turbó Fix Banán PC (344)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.08.29 0 0 345
2-1
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (344)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.08.29 0 0 344

na gyerekek mar megint kezditek

 

2-0 a Chelsea ellen utana 5 nappal 0-4 zako a Pompitol.

brady Creative Commons License 2006.06.08 0 0 343

Ez így van!

 

"sokkal inkább Southgate, mint Venables"

Előzmény: zeuszka (335)
zeuszka Creative Commons License 2006.06.08 0 0 342
De ez esetben ennek realitása is van.
Előzmény: Ayreon (341)
Ayreon Creative Commons License 2006.06.08 0 0 341
A feljutókat leszámítva (és a big 4-t) mindig mindenki a top 10-et tűzi ki célul...:))
Előzmény: zeuszka (339)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.06.08 0 0 340
nem tunik de azert nagyon kivancsi leszek
Előzmény: zeuszka (339)
zeuszka Creative Commons License 2006.06.08 0 0 339
Top 10-es helyezést tűzött ki célul, ami nem tűnik lehetetlen küldetésnek ezzel a kerettel és háttérrel.
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (338)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.06.08 0 0 338

hat ezaz h megcsak nemis indulnak!

 

igy nehez lesz megismetelni a dontobe jutast.:)

Előzmény: Ayreon (337)
Ayreon Creative Commons License 2006.06.08 0 0 337
Miért indulnak az UEFA kupában? Mire fel?
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (336)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.06.08 0 0 336

az UEFA kupaban sanszos h sokkal rosszabbat fog.

 

a bajnoksagban en sem hinnem.

Előzmény: zeuszka (333)
zeuszka Creative Commons License 2006.06.08 0 0 335
Így van, sokkal inkább Southgate, mint Venables.
Előzmény: angyalhentes (334)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!