Keresés

Részletes keresés

Operator Creative Commons License 2004.04.20 0 0 520
Orosz-rulettezel?
Előzmény: magilla guerilla (519)
magilla guerilla Creative Commons License 2004.04.20 0 0 519
Éljen a szabad Palesztina, le a zsidó terrorral!
ht2000 Creative Commons License 2004.04.20 0 0 517
Én hülye meg azt hittem, hogy szabadságharcosok mint a csecsenek vagy az észak-írek.
Előzmény: Probatbicol (516)
Probatbicol Creative Commons License 2004.04.20 0 0 516
A Hamász tagjai terroristák. Ha japánok lennének vagy eszkimók, akkor is terroristák. És ennek megfelelően kell bánni velük.
Előzmény: Törölt nick (515)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.20 0 0 515
Egyébként, már meg ne haragudj, de Izraelnek joga van a Hamasz minden tagját kilőni? Eszerint? A Hamasz tagjai nem palesztinek?

Előzmény: Törölt nick (511)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.20 0 0 514
Nem tartom magam alulműveltnek, pontosan tudom a Hamasz és PLO közti különbséget. Ettől volt a kísérlet, gondolat. Pont!
Előzmény: Törölt nick (511)
Probatbicol Creative Commons License 2004.04.20 0 0 513
De még a területe, ezt voltam bátor kifejteni.

Ezért kell a biztonság, tehát hogy olyan palesztín állam jöjjön létre, amely képes garantálni, hogy ne lövöldözzenek által a feje felett. Mivel eddig ilyen garancia nem jött, nem lesz palesztín állam.

Éppenséggel a palesztínok forszírozzák legkevésbé, hogy legyen.

Előzmény: Törölt nick (508)
Probatbicol Creative Commons License 2004.04.20 0 0 512
Rossz kísérlet.

Nem a PLO vezetőket lövik ki, hanem a mocskos Hamászét, amelynek nincs ehhez köze.

Előzmény: Törölt nick (509)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.20 0 0 509
Gondolat kísérlet.

A palesztinok, megint választanak vezetőt, az izraleli katónaság jogot formál arra, hogy őt is megölje. Újra választanak vezetőt, azt is. Unos untalan választanak új vezetőt és unos untalan kilövik azt is.

Egészen addig míg az utolsó palesztint is megválasztják vezetőnek?

???

Probatbicol Creative Commons License 2004.04.20 0 0 507
Ahhoz képest, hogy belőttek egy rakétát a dolgozószobájába, eléggé vigyáztak... Mit csinálnak, amikor nem vigyáznak? Atombombát dobnak rá?

----------

Ja, a haver hall azt-azt. Ez már cak így megy arrafelé.

----------

Ciszjordániát ma is bármikor lezárhatják, azt csinálnak ott, amit jólesik, mert az egyelőre még Izrael felségterülete. Te viszont holmi területfoglalásokról beszéltél (67,73) Ezexerint te sem érted, hogy Izraelnek nem terület kell, hanem biztonság. Minél nagyobb a terület, annál nehezebb. ezért is jöttek ki Libanonból, ahol méá ma is vígan állomásoz6nának.

Előzmény: Törölt nick (506)
Probatbicol Creative Commons License 2004.04.20 0 0 504
Tömören: akkora mázlijuk azért még nekik sincs, hogy most bárki megtámadja őket. Ilyenkor a terroristákat támogató országok óvatosan hátralépnek, és mutatják a kezüket, hogy nincs benne hamiskártya.

Mint a pókernél, amikor nagyon bedurvul a helyzet.

Előzmény: Probatbicol (503)
Probatbicol Creative Commons License 2004.04.20 0 0 503
Majd pont a járőröző IDF-es bakák orrára kötnek bármit.

Elevenítsd fel a ramallahi sztorit, ahols zépen gyilkolták Arafat testőreit, ez azért már túl bonyolult fedősztori lenne, nem?

----------------
És ki támadna be? Egyiptom? Hahaha. Szíria? Bruhaha. Jordánia? Kackac.

Égen-földön senki, aki csak gondolhatna is rá. Nem is gondolnak, szerintem. Ezért is jó az Irak-cucc, de ezt itt sokan még nem értik kristálytisztán.

Előzmény: Törölt nick (502)
RogerWilco Creative Commons License 2004.04.20 0 0 501
A tanács állandó tagjai közül Oroszország elítélte az izraeli akciót

Leszakad a arcom! Ha a csecsen vezért (Baszajev?) lövik ki rakétával, az OK, ha a palesztint akkor elítéljük.

mindkét felet felszólította arra, hogy térjenek vissza a tárgyalóasztalhoz.

Ez a másik szép mondat. A Hamasz mikor tárgyalt valaha bárkivel is? Akkor meg hové térjen "vissza"?

Kína is mélységes megdöbbenésének
Kissé részletesebben: "Vazze, azért megdöbbentö, hogy egy helikopterröl ilyen pontosan lönek, nem Wu-hei?"

Előzmény: kábelbúvár (489)
Probatbicol Creative Commons License 2004.04.20 0 0 500
M16-om nekem is van, ha a hónom alá kapom, akkor jólértesült leszek?

Egyébként győzze meg őket a fene, talán jobb is, ha így hiszik.

Milyen határokat kellene lezárni, amiket most nem lehet lezárni?

Előzmény: Törölt nick (499)
Probatbicol Creative Commons License 2004.04.20 0 0 498
A legendát én is ismerem, de nem igaz. Van forgatókönyv egy Arafat utáni helyzetre is.
Előzmény: Törölt nick (497)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.20 0 0 496
Topicunk hőse, a rakétás csávó is volt már a "palesztin hatóság" őrizetében, méghozzá 27 hónapot ült, ha jól emléxem. Arafaték néha berágnak rájuk, máskor engedik őket garázdálkodni, ahogy neki éppen legjobban megfelel.
Előzmény: Törölt nick (493)
Probatbicol Creative Commons License 2004.04.20 0 0 495
Azért az az izraeli testőrség túlzás.

Levették a listáról, de ha valaki kilövi, azt nem bánnák olyan nagyon.

Előzmény: Törölt nick (493)
Kamukáze Creative Commons License 2004.04.20 0 0 494
"Úgy tudom, hogy azok is terroristáknak minősülnek, akik terroristákat képeznek ki, bújtatnak, pénzelnek, stb."

Marhasag, tuzes kartacs. Legfeljebb terroristak tamogatojanak minosul. Az sem erdem, de azert legyunk pontosak.

Előzmény: tüzes fal (492)
tüzes fal Creative Commons License 2004.04.20 0 0 492
"Kádár terrorista? Hmm, érdekes meglátás. Esetleg a terrorista szó jelentésének kellene utánanézned."

Úgy tudom, hogy azok is terroristáknak minősülnek, akik terroristákat képeznek ki, bújtatnak, pénzelnek, stb.

Kádár mint tudjuk Carlost bújtatta, tehát kádár terrorista is volt.

Előzmény: RogerWilco (486)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.20 0 0 491
mindkét felet felszólította arra, hogy térjenek vissza a tárgyalóasztalhoz

A Hamasszal nincs miről tárgyalnia Izraelnek. A Hamaszt Arafat dolga lenne -- ha kell erővel is -- feloszlatni, vezetőit bebörtönözni.

Előzmény: kábelbúvár (489)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.20 0 0 490
Szerintem se volt terrorista Kádár, de gyalázatos hazaáruló és bunkó gazember viszont minden bizonnyal volt. Ezzel együtt köztéri szobrot nem javasolnék neki, de a történelmünk része volt, még ha nem is lehetünk rá és a nevével jelölt korszakra büszkék.
Előzmény: tüzes fal (485)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.20 0 0 489
Éles vita az ENSZ BT-ben ar-Rantiszi célzott kivégzéséről
Jordánia királya lemondta találkozóját Bush elnökkel

Közel 40 ország fejezte ki megdöbbensését és aggodalmát a szélsőséges palesztin Hamász szervezet vezetőjének Izrael általi meggyilkolása miatt hétfőn az ENSZ Biztonsági Tanácsában. A testület arab országok kérésére rendkívüli és nyílt ülést tartott a válsághelyzetről, amely azt követően alakult ki az amúgy is feszült izraeli-palesztin viszonyban, hogy az izraeli hadsereg szombaton rakétával megölte Abdel-Azíz ar-Rantiszit.

A vitában a palesztinok képviselője emlékeztetett arra, hogy alig négy héttel korábban a BT-nek a Hamász-alapító Ahmed Jaszin sejk hasonló jellegű meggyilkolásával kellett foglalkoznia. Izrael nem hagyott fel a gyilkolás és rombolás módszerével, és szinte naponta sérti meg a nemzetközi és emberi jogi szabályokat - tette hozzá Nászír al-Kidva.

Dan Gillerman izraeli nagykövet ezzel szemben arra hívta fel a figyelmet, hogy a Hamász Rantiszi halála előtt csupán néhány órával követett el öngyilkos merényletet, amely egy izraeli férfi életét is kioltotta.

A tanács állandó tagjai közül Oroszország elítélte az izraeli akciót, és Kína is mélységes megdöbbenésének adott hangot.

Günter Pleuger német ENSZ-nagykövet az erőszak fellángolásának veszélyére figyelmeztetett, és mindkét felet felszólította arra, hogy térjenek vissza a tárgyalóasztalhoz.

Jordánia királya lemondta találkozóját Bush elnökkel

Lemondta szerdára tervezett washingtoni találkozóját George Bush amerikai elnökkel II. Abdalláh jordániai király, mert kérdésessé vált az Egyesült Államok elkötelezettsége a közel-keleti békefolyamat iránt - derül ki egy ammáni közleményből.

A két fél megbeszélését május első hetére tették át.

A washingtoni Fehér Házban megerősítették, hogy a találkozót elnapolták, de ennek okaként a közel-keleti térségben zajló újabb fejleményeket nevezték meg. A jordániai közlemény szerint a megbeszélést azért halasztották el, hogy az amerikai kormányzat illetékeseivel tisztázhassák a békefolyamatra vonatkozó álláspontot, különös tekintettel a palesztin területek jövőjére a legutóbbi amerikai nyilatkozatok után.
NOL


Álliberális féreg Creative Commons License 2004.04.20 0 0 488
Csak az a baj, hogy ez nem politika, hanem háború...

BTW Arafatot éppen azért nem "lőtték ki", mert nem csak terrorista vezér, hanem részmunkaidőben politikai színezetű tevékenységet folytat. (Pl. zsebre teszi a pénzt meg nemzeti gyászt hirdet ... ööö ... a bestiálisan lemészárolt ... ööö ... szabadságharcosokért.)

Előzmény: tüzes fal (485)
Álliberális féreg Creative Commons License 2004.04.20 0 0 487
Ilyenkor mindig a "Szegény kis Góliát" jut eszembe Efraim Kishonttól... :-)
Előzmény: Törölt nick (288)
RogerWilco Creative Commons License 2004.04.20 0 0 486
Kádár terrorista? Hmm, érdekes meglátás. Esetleg a terrorista szó jelentésének kellene utánanézned.

(ami a hazaárulást illeti, Horthyval pont egy szinten van. Mindkettö idegen szuronyokkal vert le egy forradalmat)

Előzmény: tüzes fal (485)
tüzes fal Creative Commons License 2004.04.20 0 0 485
"Nem beszélve arról, hogy egy hamaszos terrorista vezető megölése nem bűncselekmény..."

A politikában ez nem ilyen egyértelmű.

Kádár pl egy hazaáruló terrorista volt, mégis vannak akik szobrot emelnének neki, sőt politikusnak mondják.

Előzmény: Törölt nick (476)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.20 0 0 483
Ilyen alapon a fél Polfórumot le lehetne csukni egy hétre veled és velem együtt. És ez a szerencsétlen még nem is volt valami igazán vicces.
Előzmény: Törölt nick (477)
Vérpistike Creative Commons License 2004.04.20 0 0 481
Bocsáss meg, ha kötekednék, nyugodtan büntess meg:)
De tudnál mondjuk ideidézni pár dolgot abból, amellyel érdemessé vált a büntetésre beszédünk tárgya?
Előzmény: rajta vagyunk (479)
rajta vagyunk Creative Commons License 2004.04.20 0 0 479
Én voltam. Nálam verte ki a biztosítékot a "humora".
Előzmény: Törölt nick (475)
Vérpistike Creative Commons License 2004.04.20 0 0 478
"Beleesett a szórásba"
Nekem is ezt mondt Wágner úr, mikor megkérdeztem tőle, mióta szokás egy hétre levágni engem maszopozás miatt?
Hiába küldtem a leveleket a polmodiknak, hogy ugyan már, stb stb, példákkal és egyebekkel alátámasztva, még úgy három hét múlva sem engedtek ki, magasról tojtak a fejemre.

Ne lepődj meg, ha ilyet látsz.
Inkább örülj, ha egy hét után tényleg kiengedik...

Előzmény: Törölt nick (477)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!