Keresés

Részletes keresés

Andragolika Creative Commons License 2009.06.10 0 0 101
én is ma jelentkeztem,megjött a fizu,úgyh kezdődhet a nyár:))
jó kis időtöltés lesz ez a balcsinál...kellemest a hasznossal elven:)
Iriszk_mackoka Creative Commons License 2009.06.10 0 0 100
Hasonló helyzetben voltam én is....

3 hónapja nem utalták az ösztöndíjat(elkeverték :S )

és nem mertem jelentkezni pénz nélkül...

Most összejött a melóból is ...

Szóval csak a visszajelzésre várok...
Előzmény: zöldjulcsika (99)
zöldjulcsika Creative Commons License 2009.06.10 0 0 99
Na igen, attól féltem én is, hogy betelik... Halogattam a regisztrációt, mert nem volt elég pénzem, most meg amikor lesz, lehet már nem is tudok menni??? :(
Iriszk_mackoka Creative Commons License 2009.06.10 0 0 98
Nah most kaptam egy másik fórumról értesítést... nagyon sok részlettel...
Jelenetkeztem is...

Beababy20 !

Ha jönni szeretnél akkor még most jelentkezz,azt írták lehet már ígyis megtelt a létszám...(de azért én még reménykedem... )

A honlapon láttam az előadók listáját...

Mondanom sem kell,nagyon jól megvan szervezve...
Lesznek a Coca Colától, Chiotól,Triumphtól...és ez még csak a kezdet...


Remélem jut nekem és másoknak is hely...rettentő hasznos lehet egy ilyen esemény azoknak akik ebben a témában és közegben mozog...
beababy20 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 97
Én egy ismerőstől hallottam róla! Bár még én sem voltam ott, de mivel tudtommal igen nagy nevek lesznek ott és tartanak majd előadást, nem árt ha előveszed a nyitottabb éned és próbálsz minél több profival összehaverkodni, ezek a kapcsolatok később jól jöhetnek. Én ha megyek, akkor főleg emiatt... de gondolom csak van a táborról valami a neten is.
zsuzsa Creative Commons License 2009.06.10 0 0 96

Huh... iszonyu árakat irtok.  Alice neked hány éves az unokagyereked ?  mert ha 10 év körüli, akkor igen jóárasitva Ugy emlékszem <5 ezer per hét mehet pl a KSI kajak nyári táborába, reggel bead, délután elhoz a Népszigeten a Duna Plaza mögött.

www.kajakozz.hu

 

Bár ahhoz valamilyne szintü uszni tudás kell..... Mindenetre kék metro vonalán dolgozóknak és energikus gyerekenek ideális.

Előzmény: AliceCsodaországban01 (91)
Iriszk_mackoka Creative Commons License 2009.06.10 0 0 95
Látom néhányan írtak táborokkal kapcsolatban is... remélem találok itt valaki olyat aki ismeri vagy volt már a Brand Camp-ben...Nekem sajnos kevés információm van róla...és esetleg megoszthatná a tapasztalatait és élményét a táborral kapcsolatban valaki...

Köszönöm !
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.04 0 0 94
Robinson tábor Madaras

Olcsó és nagyon frankó

túlélőpark, kalandtúra, minden éjjel buli

filmvetítés, kommandós, rendőrségi, tűzoltó és mentős bemutató

számháború

strandolás

és rengeteg szórakozás



Komolyan olcsó!!!!!!!!!

http://robinsonok.extra.hu

Robinson tábor
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.04 0 0 93
robinsonok.extra.hu
Fafara Creative Commons License 2009.06.02 0 0 92
nyári táborokról itt informálódhattok:

HAGYOMÁNYŐRZŐ NYÁRI TÁBOROK BÖRZÉJE
A NÉPRAJZI MÚZEUMBAN

2009. június 6. 10–18 óráig
Családi program

Hol ápoljuk hagyományainkat nyáron?
Ennek eldöntésében is segítséget nyújt a Táborbörze a Néprajzi Múzeumban.

A nyári időszakban sem feledkezhetünk meg kézműves, illetve zenei- és tánchagyományaink élményszerű ápolásáról. Június 6-án első alkalommal sikerült összehívni számos hagyományőrző és honismereti tábor szakembereit, hogy ízelítőt adjanak a nyári időszak folklór programjaiból. Az egész napos családi esemény napján kicsiket és nagyokat egyaránt várják a kézműves foglalkozások, játszóházak, látványos zenei- és táncműsorok. A táborok - információs standjaik mellett - megmutatják magukat a színpadon is. Reggel 10-18 óráig félóránként változatos műsor keretén belül pillanthatnak be a táboréletbe az idelátogatók. Igazi különlegességnek ígérkezik a betyárok régi erőpróbája vagy a baranta bemutató. Aki még nem látta, az most megtudhatja, hogyan küzdöttek eleink a karikásostorral!

Ezen a napon mutatkozik be a Néprajzi Múzeum Átjáró című napközistábora is, mely a múzeum kulturális kincseinek megismerésére ad majd lehetőséget a belváros szívében, a Néprajzi Múzeumban.

Vajon értik-e a mai gyerekek a népmesék, mondókák nyelvezetét? A program részeként bemutatkozik az ősztől folytatódó Mesefórum is, kiknek résztvevői arra szövetkeznek, hogy a magyar népmesék, a magyarországi nemzetiségek, kisebbségek meséi iránt érdeklődő gyerekeket és felnőtteket megismertessék a mesékben rejlő varázslattal.

Szervező: Néprajzi Múzeum Baráti Köre Egyesület

Házigazda: Bartók Eszter, Emerton díjas énekesnő és Násztor József a Népzene.hu főszerkesztője
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.05.24 0 0 91
Most kiderült, hogy a Darnyi tábor nem jó, ugyanis képtelenség munka előtt odavinni a lányomnak, pont ellenkező oldalon van mint a munkahelye... Ami szóba jöhet, az a Rubin hotel, a Testnevelési Főiskola vagy a Sportcenter a Gesztenyéskertben...
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.05.24 0 0 90
Pannus is megy ide iden is....imadja......uszni mar nem akart jarni,de a taborba mindenkeppen....
Előzmény: zso70 (84)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 89
Mittudomén... :-))) Nem is érdekel. A gyerek imádja ezt a zeneovit, jót tesz neki, egyszerűbb lett volna azt kiírni, hoyg a díja 23 ezer és kész...
Előzmény: zso70 (88)
zso70 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 88
5000 a kaja ?????ááá, nem semmi, abban már habzsidőzsi innivaló minden van ????
Előzmény: AliceCsodaországban01 (87)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 87
Kösz, ez még vállalható - utánanézünk.

Egy tábort már lefoglalt a lányom - a gyerek zeneoviba jár hetente egyszer, és az hirdetett egy egy hetes tábort. Nagyon akarta ide beiratni, de aztán hazajött, hogy kész, nem megy 38 ezer + 5000 étkezési hozzájárulás. Magamban én is eleresztettem egy káromkodást, de aztán a következő foglalkozás után jött röhögve, hogy be van iratva a gyerek, mert új ártábla készült, 18 ezer + 5000... úgy látszik agyilag felfogták, hogy válság van... :-)))

(MÉg így is megtalálják a számításaikat szvsz. )
Előzmény: zso70 (86)
zso70 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 86
huu, pedig megnéztem, de nem emlékszem, hoyg 14, vagy 16..napi 3x étkezéssel
Előzmény: AliceCsodaországban01 (85)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 85
És mennyibe kerül egy ilyen manapság?
Előzmény: zso70 (84)
zso70 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 84
én a Darnyit javaslom, enyémek már többször voltak, ezek az úszótáborok szinte egykaptafásak....napi 2x úszás, délelőtt - délután 1-1 óra, közte kaja, csendes pihenő, játék. Két helyen van, Komjádi és Sport uszoda ( utóbbiba beviszik a omjádi elől busszal )
Előzmény: AliceCsodaországban01 (82)
emeremi Creative Commons License 2009.05.22 0 0 83
tuti nem lesz tobbszor! evente 1szer rendezik meg, de megeri elmenni. az állásbörzéken nem hallasz ilyen előadásokat... aki teheti ne hagyja ki
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 82
Ovodások ( pontosabban júliusban 5 éves gyerek) számára keresek úszótábort.
Ha valaki tud linket, ne restellje idepötyögni.

Azok jelentkezését is várom, akik ilyenen túl vannak, hogy mik a poz. neg. tapasztalatok.
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.22 0 0 81
Nem nagyon van ehhez hasonló dolog szerintem, max jövőre. Vagy esetleg állásbörze, de az szerintem más kategória :)
Előzmény: silentdiszno (79)
silentdiszno Creative Commons License 2009.05.22 0 0 79
Jól hangzik ez a dolog. Bár én nem érek rá ebben az időpontban. Tud valaki esetleg másik időpontot, vagy hasonló rendezvényt?
Gs_user Creative Commons License 2009.05.15 0 0 78
nem akarok a moderátoroktól "gyufát lopni" :)
Amúgy érdemes megnézned a gyakornoki munkákat is.Eléggé tetszetősek ;)
Lehet próbálkozni:)
csudess Creative Commons License 2009.05.15 0 0 77
Ja jól van értem bár egy linkért én biztos nem haragudtam volna meg!:D
Előzmény: Gs_user (76)
Gs_user Creative Commons License 2009.05.15 0 0 76
nem akarok reklámozni szóval...írd be a google-be :D:D:D
hogy brandcamp és az elsők között ott lesz az oldal. Nincs túlbonyolítva a címe.Szóval megtalálod:)
csudess Creative Commons License 2009.05.15 0 0 75
Melyik oldalra gondolsz pontosabban?
Előzmény: Gs_user (74)
Gs_user Creative Commons License 2009.05.15 0 0 74
hullog te nem jöhetsz...nem tetszik a neved...




:D

vicceltem:)
De nézzétek meg az oldalt is.Nehogy az legyen,hogy azt se tudjátok miről van szó és nem fogjátok értékelni az egészet:P
csudess Creative Commons License 2009.05.15 0 0 73
Miért ne lehetne?:D Nem hinném h ez ilyen zártkörű rendezvény lenne!:D
Előzmény: Törölt nick (72)
csudess Creative Commons License 2009.05.15 0 0 71
Alap!:) Meg úgy is megosztom majd az élményeim...meg hátha jön vki még esetleg aki tud egykét okosat a dologról
Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.15 0 0 70
Ha már kiderült hogy mentek-e azért még dobjatok 1-2 hsz-t ide ne csak privátba :P Ki tudja hogy állok majd akkor én is anyagilag
Előzmény: csudess (69)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!