Keresés

Részletes keresés

gézamester Creative Commons License 2004.10.01 0 0 64
Üdv mindenkinek!
Jól rájöttem, hogy ki-kicsoda! Asszem...
Gabeszka=H.B.-né K.G. ugye?
Laid Back! Mond Neked valamit " néhány vizszintes vonal" ???
Várom a választ, szombaton BOOLEY !!
üdv G.
Gabeszka Creative Commons License 2004.09.29 0 0 63
Sziasztok! Igen, hallottam, hogy régebben végzetteknek lesz a buli, de azért lenézek, pláne ha utoljára láthatom a sulit. Laid Back! Naná! Mondjuk ott fogok ácsorogni a lépcsőfeljáratnál a földszinten 9-kor, jó? (mi 8 előtt biztos nem érünk oda) Felismerhetsz a lenti fotó alapján (a csíkos ruhás barátnőmet is hívtam), remélem nem öregedtem annyit, hogy ne ismerj fel:-)) Gézamester, Te műhelyeztél?? G
a kiccsaj Creative Commons License 2004.09.29 0 0 62
Nekem édesanyám is odajárt a suliba, Vontszemű Gábor Osztálytársa volt és Sándorfi Éva Alatt járt egy osztályal. Hány generáció , csak a diákokból sokesetben tanárok lettek.
gézamester Creative Commons License 2004.09.29 0 0 61
Sziasztok Dekorsulisok!
Való igaz, hogy lesz buli, mégpedig a 87-88-89-ben végzett osztályok számára.
A szinhely a suli lesz, élő és gépzene is lesz, büfé, tánc, stb..
Időpont: 2004 10 02, szombat, 18 óra.
Valszeg lesz valamennyi beugró a zenészek miatt, de nem lesz vészes!
mindenkit szeretettel várunk
üdv G.
Laid Back Creative Commons License 2004.09.28 0 0 60

Sziasztok!

 

De jó, hogy lesz buli! Nagyon várom, Gabeszka, találkozunk?

a kiccsaj Creative Commons License 2004.09.22 0 0 59
Nem tudom miért bontják le . Valamit építenek a helyére azt hiszem. Nem tudom hogy működik -e, nem is hallottam róla.
Gabeszka Creative Commons License 2004.09.22 0 0 58
Azért az döbbenet, hogy lebontják. 95 körül hozták rendbe teljesen, építettek rá tetőteret, erre most szétszedik. Miért?? Ennyire sok pénz van, tényleg?? A Maja (Egy ideig Király utcai kiállítóterem volt, ha jól tudom), az még működik? Ha igen, azzal mi lesz? G
Előzmény: a kiccsaj (55)
a kiccsaj Creative Commons License 2004.09.22 0 0 57
Nem dolgoztam ott, vittem munkát. De amúgy olyan maradt minden amilyen volt így külső szemlélődőként.
Gabeszka Creative Commons License 2004.09.22 0 0 56
Hahó kiccsaj! Jó hallani hogy még mindig permanens bulik jellemzik a sulit!! És hogy az évek folyamán nem kopott a lelkesedés a szakma iránt:-)) Polonyi műhelyben dolgoztál vagy munkát viszel nekik? (ha netán ott dolgoztál, kérdezném, minden maradt ugyanúgy, Vontcsövű és Polonyi mester a 2 fő irányító, este beindul a verkli, és sok sulis keresi degeszre magát:-))? G
Előzmény: a kiccsaj (55)
a kiccsaj Creative Commons License 2004.09.22 0 0 55
Sziasztok !

Én is a Dekorba jártam igaz egy kicsit késöbb 1999-2001-ig. Jó volt ! Két év buli !

Az Ipach még ott tanít,bár nekem nem vot tanárom. És van még egy elég fontos infó : a sulinak el kell költözni a Damjanich-ból mert lebontják az épületet ezért januártól már a Szentkirályi utácan kezdődik a tanítás. A tanárok teljesen oda vannak hogy elveszik az a légkör. Én is sajnálom, mert mikor néha bementem a Polonyihoz (munka miatt) előjöttek az emlékek. A háromnapos vizsgák.......
Félig meddig a szakmában maradtam, mert egy Rendezvényszervező cégnél dolgozom és elég sok a dekor munka is .
Gabeszka Creative Commons License 2004.09.22 0 0 54
NAGYON FONTOS!! OKTÓBER 2.-ÁN RÉGEN VÉGZETTEKNEK BULI LESZ (ÚGY TUDOM A 90 ELŐTTI - 87,88,89- ÉVFOLYAMOKNAK!!! GYERTEK!! (bár én 92-ben végeztem, azért odamerészkedek) G
Gabeszka Creative Commons License 2004.09.21 0 0 53
:) Ipachról lentebb írtam, hogy egy lakbarendező iskolát csinált a Kovács Istvánnal, ami jól ment, de hogy az van-e még, és ezért feladta-e a dekorsulit, azt nem tudom... Nálunk sincs össszetartás. Még 95-ben volt egy "csoport-találkozó", ahol a 22 emberbúl eljött talán 9, aztán mi 9-en is kettéváltunk, szóval nem egy nagy banda. De pl. a tanárok fantasztikusan bírnak emlékezni a diákokra, és nem úgy üdvözlik őket, mintha csak 2 évig tanították volna őket, hanem mint egy családtagot. (pl. Mezei Mari engem nem is tanított, mégis puszit adott múltkor, annyira megörült nekünk) G
Előzmény: bourbon2 (52)
bourbon2 Creative Commons License 2004.09.20 0 0 52
Szia!
Az Otthon-Divatcsarnok az egy dekor volt.
Nem tartom senkivel a kapcsolatot, amit nagyon sajnálok, nem is tudom, miért alakult így. Talán azért, mert pont a vidéken élő osztálytársaimmal voltam jóban.
Egyszer találkoztam a HÉV-en a Menyussal (L. Menyhért L. művtöri tanár), akivel elég jóban voltam, de ezen kívül semmi.
Amúgy meg ilyen-olyan munkahelyeimen dolgoztam együtt volt dekorsulisokkal, tőlük jutottam némi információhoz volt tanárainkról. Azt is hallottam például, hogy az Ipachnak volt valami komoly műtétje. Ő még ott tanít vajon? Nagyon szerettem!
Mindíg mondta nekem, hogy mi vörösök (vörös hajúak) tartsunk össze. :-)))
Előzmény: Gabeszka (51)
Gabeszka Creative Commons License 2004.09.14 0 0 51
Nem tűntem el:-) Szóval a Divatcsarnokban volt? (én csak az Otthonról tudtam) Erika is szakmában maradt, aztán valahogy kijutott az USA-ba, és ha jól tudom ott is ragadt. (bár ez régi információ) Abszolut senkivel nem tartod a kapcsolatot, nem tudsz senkiről semmit? (beleértve tanarak) G
Előzmény: bourbon2 (50)
bourbon2 Creative Commons License 2004.09.08 0 0 50
Az Erát én is nagyon bírtam, igen együtt voltunk a Diviben. A szakmában maradnék, de nem mindegy természetesen, hogy hol. Mondjuk ilyen Cora és társai már csak az éjjeli munkák miatt is kiesenek. Persze lehet, hogy fél év múlva mást mondok, ha akkor sem lesz még semmi.
Előzmény: Gabeszka (49)
Gabeszka Creative Commons License 2004.09.08 0 0 49
Bocsánat, a kérdés helyesen: a szakmában maradNál? (mert pl. a CORA-ban kerestek dekoratőrt, bár elég nevetséges bérért) G
Előzmény: Gabeszka (48)
Gabeszka Creative Commons License 2004.09.08 0 0 48
Akkor a Golyán Erikát ismered, nem? (Otthon dekorból). Csoporttársnőm volt, nagyon bírtam. Szegény Divatcsarnok... Sazkmában maradtál? G
Előzmény: bourbon2 (47)
bourbon2 Creative Commons License 2004.09.03 0 0 47

Otthon Áruház-Divatcsarnok.

Csak itt, de nagyon jó volt!!!!!

Előzmény: Gabeszka (46)
Gabeszka Creative Commons License 2004.09.03 0 0 46
Szia! A Mincza Ildinek én is drukkoltam (bár a suliban sose láttam személyesen. Aztán elvégezte a TF-et is, s a jogot is... Mely dekorokban gyakorlatoztál? G
Előzmény: bourbon2 (45)
bourbon2 Creative Commons License 2004.09.01 0 0 45

Szia!

Sajnos nem nagyon ismertem a többi évfolyamot, max 1-2 embert.

Legalábbis név szerint.

Amúgy nagyon örültem mikor idetaláltam, mert imádtam oda járni, de sajnos mi nagyon szétszéledtünk, senkivel nem tartom a kapcsolatot. Mondjuk akikkel jóban voltam, azok pont vidékiek. Egyedül a Mincza Ildit tudom szemmel tartani, most is drukkoltam neki az Olimpián.

Nekem már az anyukám is oda járt, a Vályi Zoli volt az egyik kedvenc osztálytársa.

Meg a Vikár, azt hiszem.

Gabeszka Creative Commons License 2004.08.31 0 0 44
Hahó Bourbon! Akkor ti pont váltottátok egymást Laid Back-kel a zöldeknél. És mi akár találkozhattunk is volna egy éven keresztül. Épp ma kérdezte egy másik ex-dekoros barátnőm, tudok-e utolérési lehetőséget Komjátszegi Krisztától. Nem emlékszem rá, a Ti évfolyamotokba járt. Te ismered? (ha tudsz kontakt címet légyszi dobd át mailban) G
Előzmény: bourbon2 (43)
bourbon2 Creative Commons License 2004.08.31 0 0 43

Sziasztok!

Most találtam rátok. Én is a Dekorsuliba jártam, 89-91-ben. Ipach Tóni osztályába. Az Otthon-Divatcsarnok dekorban dolgoztam.

Én dekoratőr maradtam, bár most éppen munkanélküli vagyok.

Most nem tudom mit írhatnék még, de ha válaszoltok, majd belejövök.

Sziasztok!

Gabeszka Creative Commons License 2004.08.27 0 0 42
Gondoltam, lassan kezdődik a suli, előveszem, hátha idén több érdeklődő lesz. Voltunk a Szigeten, mereszetettük a szemünket (itt mindig találkozunk régi kirakatosokkal, de hiába no, már túl öregek vagyunk:-)) Viszont tegnap, itt Hidegkúton találkoztunk a Mezei Mari "terv-tanárnővel". Persze egyből felismerte a férjem, akit tanított, nagy ölelkezés, dícsérte a fiainkat, engem is felismert (hogy párhuzamos osztályba jártam). Örült, hogy a férjem a szakmában maradt. Hát ez a szép ebben a suliban, hogy bár csak 2 évig tart, nagyon erős köteléket ad. (a képeket, gondolom, Te sem látod) G
Laid Back Creative Commons License 2004.06.24 0 0 41
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Laid Back Creative Commons License 2004.06.24 0 0 40
Laid Back Creative Commons License 2004.06.24 0 0 39

Laid Back Creative Commons License 2004.06.24 0 0 38
Szia!

Így van, oviszünet nincs még, de mivel a Nagy itthon van, a Kicsi sem akar oviba menni. (Ma elvittem oviba, mert unatkozott.)

Mindjárt nézem a postafiókot.

Előzmény: Gabeszka (37)
Gabeszka Creative Commons License 2004.06.24 0 0 37
Szia!

Ha férjre várok, soha nem jelenik meg itt az a kép, úgyhogy ha nem haragszol e-mailben terhellek vele, légyszi próbáld meg betenni.

Köszi

(jön az ovi- és suliszünet, gondolom a te szabadidőd is arányosan csökken:)

G

Laid Back Creative Commons License 2004.06.17 0 0 36
Szia!

Voltam a szüleimnél, és kerestem az újságot, de nem leltem...
:-(

Nem piros volt, egyszerű fehér papírra nyomtatott, vagy fénymásolt, talán 4 oldalas. Nem lehet, hogy kidobtam, ilyet nem teszek egy olyannal, amit kimentettem
A "pinyóban" találtam egy sarokban anno, annyira emlékszem a címoldalra is. Sebaj, nem adom föl, majdcsak meglesz.

Emlékszem egy bulira a pincében, táncverseny volt, Hernádi Iván táncolt egy lánnyal és egy képkerettel. A keret installációként lógott a falon. "Avantgárd" volt...

Találtam egy másik báli meghívót is, azt a Ménesiék évfolyama rendezte, Csik-l-ó Bál volt a neve. Megtaláltam a vizsgakirakatom akkori útvonalát is, olvasgattam a régi neveket.
Az is jó volt a suliban, hogy összvissza 88-an voltunk, ettól lett olyan meghitt.

Jó html-ezést, Férj segít, miért lenne ciki?

Minden jót!!

Előzmény: Gabeszka (35)
Gabeszka Creative Commons License 2004.06.17 0 0 35
Na jó, béna vagyok, nem megy, elolvastam a linket (mulan), de nem tudom kihámozni:-(((
Ciki, de majd megkérem férjet.

(meg az index is vacakol, néha eltűnik a fórum és "page can not display", mint oly soxor)

Úgyhogy kérném szíves türelmedet:-))

(de lehet, hogy napközben még próbálkozgatni fogok)

G

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!