Keresés

Részletes keresés

scratch Creative Commons License 2006.06.07 0 0 204
MSI-nél nekem is csak a saját szoftvere megy, a Windows-os nem. Ez ilyen... :(
Előzmény: sanyisoft (202)
gpx Creative Commons License 2006.06.06 0 0 203
Nem akarlak elkeseríteni, de én januárban próbálkoztam hasonlóval és máig nem megy (188-as beírás).
Előzmény: sanyisoft (202)
sanyisoft Creative Commons License 2006.06.05 0 0 202

Sziasztok!

 

Van egy MSI Star Key 2.0 bluetooth kütyüm és az XP nem akarja fölismerni. Fönt van az SP2 és minden új frissítés.

A Nokia PC Suite-ot szeretném használni, de az csak akkor tudja kezelni a bluetooth kapcsolatot, ha az XP látja a gépbel a BT-t. De nem látja. Az XP szerint nincs bt adó a gépben.

Ha fölteszem a sok gyári progit, azon keresztül látom a telefont (tehát az adó jó), de az XP akkor sem látja, hogy lenne bt a gépben.

Az eszközkezelőben látszik rendesen, nem akad semmivel.

Mit tehetnék, hogy az XP alapértelmezett bt kezelője is lássa az eszközt?

Zeus SH Creative Commons License 2006.02.08 0 0 201

Igen, már leveleztem ez ügyben Nokiáékkal, ők is megerősítették hogy a 7650-nek semmi verziója nem támogatja a BT audiót.

 

A laptopban lévő DTL-1-el szeretném összelőni a headsetet, de az a bajom, hogy nem látja audioeszközként. Ez persze elég rossz előjel, de a "házi módszerek" alkalomszerűleg csodákat művelnek, ezért próbálok itt nálatok érdeklődni ;)

Előzmény: nanoja (200)
nanoja Creative Commons License 2006.02.08 0 0 200

Helló!

7650 ha jól emlékszem nem támogatja az audió eszközöket BT-n keresztül!

Én is elkínlódtam vele annakidején!De inkább nézz utánna a Nokia oldalán.

Üdv.

Előzmény: Zeus SH (199)
Zeus SH Creative Commons License 2006.02.06 0 0 199

Sziasztok!

 

Mint újonc bluetooth headset-tulaj szeretnék kérdezni egy jót:

 

Nokia DTL-1 kártyám van a gépemben, 7650-nel szépen működik, ahogy illik. Hozzájutottam egy bluetooth headsethez, és szeretném audio-eszközként használni (telefonálni vagy efféle), ám sehol nem tudom audioeszközként konfigurálni (sőt, csatlakoztatni sem). A kereséskor előkerül, látszik a bluetooth környezetben, de semmit nem tudok vele kezdeni.

 

Lenne valakinek tippje, hogy mit kéne tennem, hogy ez a dolog működjön?

 

scratch Creative Commons License 2006.01.11 0 0 198
Akkor ez bukta. :)
Előzmény: gpx (197)
gpx Creative Commons License 2006.01.09 0 0 197
...én vagyok 4.000 km-re... (c:
Előzmény: scratch (196)
scratch Creative Commons License 2006.01.09 0 0 196
Csak 100km! :)
Előzmény: gpx (195)
gpx Creative Commons License 2006.01.06 0 0 195
...hmmm. Mit jelent a nem messze? Bp-től 4.000 km? (c:
Előzmény: scratch (194)
scratch Creative Commons License 2006.01.06 0 0 194
Ha nem nagyon messze vagyunk egymástól. :)
Előzmény: gpx (193)
gpx Creative Commons License 2006.01.04 0 0 193
Akkor esetleg összehozhatnánk valamit ketten.... (c: Mondjuk egy sörözést...
Előzmény: scratch (192)
scratch Creative Commons License 2006.01.04 0 0 192
Nekem meg a kódot fogadja el, kapcsolódik, viszont audio hardverként nem ismeri fel. :(
Előzmény: gpx (191)
gpx Creative Commons License 2006.01.03 0 0 191
Azért nem olyan eccerű ám. Ne nézzük egymást hűlyének, ha lehet. Természetesen van bluetooth a laptopon. természetesen már használtam is (GPRS-nethez, telefonnal, rendszeresen).

Tennap két órát gépészkedtem, HP oldalról driver-t frissítettem, és sikerült külön audio hardverként elfogadtatnom a bluetooth-t. Eddig jó. De a bluetooth a gépen megtalálja a headsetet, kéri a kódot, megadom a kódot és nem hajlandó kapcsolatot teremteni vele. Holott a headset elfogadja a kódot (tudod, másképp villog)....

Na ez a bajom.
scratch Creative Commons License 2006.01.03 0 0 190
Azért annyire megsé az, én se tudtam eddig sehogy össehozni, hogy külön hangkártyának lássa a fülest a PC!
Előzmény: Törölt nick (189)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.03 0 0 189

Mi a kérdésed?

Van bluetooth a laptopban?

Ha nincs, vegyél egy kulcsot és telepítsd a saját programját a laptopra. Ezt persze kinyírja az XP, de lejjebb leírtam, hogyan tudod beüzemelni. Azután már gyerekjáték a párosítás.

 

Üdv

Előzmény: gpx (188)
gpx Creative Commons License 2006.01.02 0 0 188
Help!

Új vagyok nálatok, elég sokat visszaolvastam, de nem találtam megoldást a problémámra.

Vettem egy SE HBH-600 bluetooth headset-et, a mobilomhoz. Azzal megy is, nics gond. De mivel külföldön vagyunk, sokat beszélek skype-on és felmerült bennem a perverz ötlet, hogy a fejhallgatót a laptopomhoz párosítanám (win xpprofsp2). Eddig körülnéztem a világhálón és mindenhol HLFE meg HELP kezdetű bejegyzéseket találtam a témában.

Most lehet, hogy a felhasználói igények ezen szegmensben megelőzik a fejlesztői szintet?

Ja, és sem a HP (laptop HP) sem sonyericsson honlapon nincs semmi segítség.

Szóval
Help!
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 187

Nincs mit.

Előzmény: mrjoni (186)
mrjoni Creative Commons License 2005.12.17 0 0 186
akkor most már marad a konkrét próba élesben.
elvileg tehát működnie kell
Köszi szépen !
Előzmény: Törölt nick (185)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 185

A headset tudom, nincs 100m-es, de a kulcs lehet nem ? Csak a számítógéptől vagyok távol (max 20m falon keresztül), a mobiltól nem.

Ezt csak akkor tudnám, ha próbáltam volna távolódni a géptől, igazából Neophone-nal teszteltem, de maradtam egy-két méteres távolságon belül.
Még egy kérdés, ha lehet : ha csörög a mobil, az hallatszik a headset-ben is ? Igen.
ja, és mégegy : a kulcson keresztül minden "géphangot" hallok ? (e-mail érkezett, hívásom van , stb...) Igen, bár itt a csengés véleményem szerint kliens függő. Az X-lite-nál mintha azt panaszolták volna, hogy csak 3-at 4-et cseng, azt annyi.

Előzmény: mrjoni (184)
mrjoni Creative Commons License 2005.12.17 0 0 184
Köszi a segítséget !
A headset tudom, nincs 100m-es, de a kulcs lehet nem ? Csak a számítógéptől vagyok távol (max 20m falon keresztül), a mobiltól nem.
Még egy kérdés, ha lehet : ha csörög a mobil, az hallatszik a headset-ben is ?
ja, és mégegy : a kulcson keresztül minden "géphangot" hallok ? (e-mail érkezett, hívásom van , stb...)
Előzmény: Törölt nick (182)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 183
Még egy, figyelj arra, hogy az eszközök láthatósága csak addig üzemeljen, amíg össze nem hangolod őket, így megelőződ, hogy valami jószándékú pajtás körbenézzen a gépeiden (mondjuk ez sem 100%-os). Ha nem használod, akár ki is veheted az USB kulcsot.
Előzmény: Törölt nick (182)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 182

Teljesen kompatibilisek, persze van aki arra esküszik, hogy jobb, ha egy márka...

Nekem a kulcs X-micro, a headset motorola és működik együtt, mondjuk amit tudnod kell, hogy az itthoni motorola, ha valami illesztési gond van azt mondja, hogy ők ezt telefonhoz forgalmazzák, de persze nem lehet gond.

Még egy megjegyzés, én nem hallottam 100 m-es headsetről, sőt ahogy 4-5 m-nél nagyobb távolság, úgy kezd torzítani, szakadozni.

Előzmény: mrjoni (181)
mrjoni Creative Commons License 2005.12.17 0 0 181
Ez szuper ! (egyszerre persze nem gondoltam)
Köszi szépen !!!!
A három eszköz (headset, mobil, BT-adapter) lehet három féle márkájú is , ugye ?
A bluetooth egy szabvány, amit minden BT-eszköznek fel kell ismerni ? Jól gondolom ?
Előzmény: Törölt nick (180)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 180
Ugyanarról igen, de egyszerre nem.
Előzmény: mrjoni (179)
mrjoni Creative Commons License 2005.12.17 0 0 179
Sziasztok !
Bár eléggé kihalt a topic, azért reménykedve teszem fel a kérdésem, hátha valaki még rátalál :
Amit szeretnék :
eléggé szőke vagyok a bluetooth-hoz, de hátha nem megoldhatatlan a gondom:
ugyanazzal a headsettel tudok-e mobilról telefonálni és számítógép-USB-s Bluetooth-adapterről telefonálni (pl.: skype, MSNMassenges, stb.)
A ház egyik felében van az asztali gépem, a másik felében a műhelyem. Szeretném, ha nem kellene mindig a gép előtt ülnöm, mikor beszélek, ha dolgozhatnék is közben, illetve nem akarok 2headsettet.
Remélem nem nagyon naiv a kérdésem.
Van-e valami, amire figyelnem kell, miközben megveszem a cuccokat (pl.: 100m hatótávolság természetesen)
Köszi előre is !!!!!
izsakig Creative Commons License 2005.10.29 0 0 178

Sziasztok!

Van egy Cellink-es Bluetooth adapter PC és mobilteló közé, IVT 1.4.8.1
BlueSoleil
progival. eddig minden OK volt.
Egyik nap váratlanul "A Bluetooth Application hibát észlelt, ezért leáll. A
kellemetlenségekért..
.". Újratelepítettem a programot, de továbbra is
ugyanez van. De csak akkor, ha az adapter csatlakoztatva van, ekkor nem
tudok vele semmit csinálni. De ha nincs csatlakoztatva, akkor nem áll le a
program.
Mi lehet az ok, mit lehet csinálni?

 

Érdemes válasz lécci e-mailre, ha lehet! :) (izsakig@freemail.hu)

scratch Creative Commons License 2005.10.24 0 0 177
Kapcsold a fülest párosítható módra, ilyenkor kerestesd a telefonnal.
Előzmény: szafika (176)
szafika Creative Commons License 2005.10.23 0 0 176

 

                           Sziasztok !

 

   most vásároltam a nokia 6600-hoz egy Cellink mini bluetooth headset-t./BTHS6023-FC/. aZ A PROBLÉMÁM ,HOGY NEM TUDOM SZINKRONIZÁLNI,MERT 17 ÓRÁIG TÖLTÖTTEM,de hiába nyomom meg az S1 gombot nem csatlakozik nem is világít.A telefonon meg van a bluetooth,de azt írja nincs szinkronizálva.

 

 

        Aki ismeri segítsen!

 

 

                  Köszi

                 

                    Toldi Ágnes

Törölt nick Creative Commons License 2005.08.07 0 0 175
Sajnos minden bizonnyal ez csak rosszabb lesz. Amit tapasztalsz, azért van, mert a windóz ki akarja sajátítani az eszközkezelést. Ebben nem várok javulást. Viszont nekem hálisten, még soha nem írta vissza.
Előzmény: JiG (174)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!