Keresés

Részletes keresés

dolcsig Creative Commons License 2012.01.16 0 0 2009

Sziasztok, Szeretnék segítséget kérni tőletek. Ha valaki tud eladó Firstwheels ikerbabakocsit kérem szóljon. Előre is köszi mindenkinek.

Sprec71 Creative Commons License 2011.10.31 0 0 2008

Szombat délután 17.00h-kor (2011.10.31.) az állatkertel szembeni parkolóbol eltünt egy CHICCO Simplycity narancssárga babakocsi. Ha valaki megtalálta megköszönném ha jelezné.

Előre köszönöm.

attila.rind@gmail.com

tel.: 0620-4238839

Monyek88 Creative Commons License 2011.08.20 0 0 2007

Nekem 3 részes Concordom van. Nagyon jó babakocsi, drága, de nem bántam meg! Szóval mindenkinek ajánlom aki ilyet szeretne vásárolni!

Vaszon Vaszonovna Creative Commons License 2011.07.04 0 0 2006

Sziasztok, kérlek, ha valaki be tudja szkennelni egy Pierre Cardin 822 babakocsi használati útmutatóját (az összecsukás érdekel), kérem, tegye meg nekem - esetleg nagyon plasztikus magyarázat is megfelel :-)

dobsika Creative Commons License 2011.06.15 0 0 2005

LEÁRAZTAM, így már szinte ingyen adom. MÓZESES és SPORTÜLÉSES babakocsink eladó csupán 11.000ft-ért!!!!

VIGYE MÁR EL VALAKI!!!
SZÉP ÁLLAPOTÚ, NEM BÁNJA MEG, pláne ennyiért:

 

http://baba-mama.zsibvasar.hu/babakocsi-hordozoeszkoz/mozeskosaras-hagyomanyos-babakocsi-sportresszel-4371970.html

 

Emailt írj: dobsika@gmail.com

Südve Creative Commons License 2011.06.02 0 0 2004

E L A D Ó

 

Bebe Confort Streety babakocsi szett, bordó-piros-szürke színkombinációban:

 

- Creatis hordozóval

- merev falú, autóba is köthető mózessel

- majdnem vizszintesig dönthető sportrésszel.

 

A váz esernyőre csukható alumínium, súlya 6-7 kiló, sportrésszel együtt 8,7. A hordozó és a sportrész is két irányból csatlakoztatható a vázra. Elöl bolygósítható, hátul fix kerekek, jó nagy bevásárlóháló.

 

Ajándékba adok hozzá 2 beköthető bundazsákot, esővédőt, hordozóra való szúnyoghálót, hordozóba való szűkítőket, napernyőt,

 

Ára: 68.000,- Ft (Budapesten, Békásmegyerről elvihető.) 

 

(Ez az utolsó gyári kép, a miénk színben hasonló, csak fekete a kupolája, amint megszárad a huzat, azt is tudom fotózni.)

dobsika Creative Commons License 2011.04.26 0 0 2003

Sziasztok

 

Még mindig eladó  szupi, nagyon jó rugózású, merev mózeses babakocsink (monbebe márkájú) unisex, zöldeskék kockás huzatú. Sport ülést is adok hozzá, csak vigye már el valaki, mert nem férek tőle.

Csupán 13000ft fix áron DUNAKESZIRŐL

Képet kérésre küldök: dobsika@gmail.com

~annamari~ Creative Commons License 2011.04.11 0 0 2002

Szia! Sikerült szervízt találni? A miénknek is ugyanez a baja, eltört a gomb, amivel a pozíciót lehet állítani... Jó lenne, ha meg lehetne javíttatni, mert így tényleg használhatatlan.

Előre is köszi a választ!

Üdv, Annamari

Előzmény: Mnchi (1997)
k.kuli Creative Commons License 2011.03.20 0 0 2001

3 kerekű starapbíró babakocsi a hobája annyi hogy a kosara a sok bevásárlástól kicsit kiszakadt kb:2cm ,de megvarrtam fényképeztem,nem dönthető csak fixen űlve használható . Nagyon szerettük igazi túrázó ,vásárlós kocsi 8000ft 

maranello79 Creative Commons License 2011.03.15 0 0 2000

Eladó egy használt,de kiváló állapotú sport-babakocsi-
A babakocsik Ferrarija!:)))
CHICCO S3
ÁR: 45.000Ft

-sportkocsiváz 3 nagyméretű, tömlős kerékkel(jogger, tolókaron lassítófék, ami a hátsó kerekeket fékezi)

-első kerék bolygósítható,

-állítható kerékfelfüggesztés, minden terepen kényelmesen tolható,

-esővédővel,

-5 pontos biztonsági öv 2 állású,

-levehető karfa,

-10 fokozatba állítható tolókar magasság (90-112 cm),

-háttámlája pánttal fokozatmentesen állítható,

-belső huzata egészében levehető, mosható.

 

A mérete miatt csak személyes átvétel lehetséges!  Vas megye-Szombathely

 

Figyelem!

A terméket máshol is hirdetem!


dobsika Creative Commons License 2011.03.11 0 0 1999

Olcsón hírdetem, mert már nem férek tőle: Szupi, merev mózeses és sport üléses kockás uniszex színű babakocsimat.

Ha valakit érdekel emailt írjon, küldök képet, árat:

dobsika@gmail.com

 

Mnchi Creative Commons License 2011.02.25 0 0 1998
Előzmény: Kiskokasok (1996)
Mnchi Creative Commons License 2011.02.25 0 0 1997

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy Espiro Vector 4 AIR babakocsink van és ma tapasztaltuk, hogy a sportülés pozicióit nem lehet állítani, mert valószínűleg eltört. Csak vízszintesen marad meg, de akkor a gyerek feje lentebb van, mint a lába. Kicsit morbid. Esetleg hasonló tapasztalata volt valakinek a termékkel kapcsolatban, vagy tudnátok szervízt mondani, ahol meg tudják nézni? Vajon mi pénzbe kerül egy javítás? Esetleg ha valaki tudna segíteni, ide is írhat mnchi@citromail.hu. Elég fontos lenne mihamarabb dűlőre jutnunk, mert a gyereket addig nem tudjuk miben vinni...

 

Ezer köszönet:

Encsi

Kiskokasok Creative Commons License 2011.02.25 0 0 1996

Tud valaki infót hol tudok mutsy urban kocsit vásárolni? :)

moszmota Creative Commons License 2011.02.22 0 0 1995

Sziasztok!

Eladó Peg Perego Pliko esenyőra csukható babakocsi. Fekvő felülete majdnem viszintesig dönthető. Napvédőjét többféle pozicióba lehet állítani. Kb 6 kg.
Anyaga egy két-helyen javításra szorul (szegélynél feslett a az anyag). A bevásároló tartó része javítottam, mert sokat nyúztuk. Adok hozzá egy esővédőt is, amit 1-szer használtunk csak.
Budapest 15. kerületében eladó.
Ára 15e Ft

Érdeklődni mailen lehet: illesnegyongyi@freemail.hu

kat44 Creative Commons License 2011.02.16 0 0 1994

Nekünk CAM Cortina X3 van, nagyon szeretjük. Barátnőmnek Neonatoja van, nem tudom melyik modell, de ő is szereti.

Előzmény: --zerge-- (1992)
samsung123 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 1993

A barátnőm ilyen  Coletto Matteo multifunkciós babakocsit vettünk és nagyon dicséri, én is nagyon gondolkodom rajta, hogy ilyet veszek: http://www.olcso.hu/baba_mama/babakocsi_babahordozo/coletto_matteo_multifunkcios_babakocsi_ingyenes_kiszallitassal-arak_108868928.html

Szerintetek is jó választás lenne?

--zerge-- Creative Commons License 2011.02.13 0 0 1992
Van valakinek tapasztalata Cam Portofino babakocsival? Vagy Neonato Piumaval? (Ugy nezem, gyakorlatilag ugyanaz a ketto.)
Anízia Creative Commons License 2011.02.13 0 0 1991

ELKELT - legszuperebb ikerbabakocsi / testvérbabakocsi

Előzmény: Anízia (1989)
Anízia Creative Commons License 2011.02.13 0 0 1990

ELKELT - Peg Perego Pliko P3 Switch Modular System

Előzmény: Anízia (1973)
Anízia Creative Commons License 2011.01.20 0 0 1989

ELADÓ a legszuperebb ikerbabakocsi / testvérbabakocsi!!! Ez nem jön veled szembe, ne hagyd ki!

 

 

Egyedi, szuper babakocsit kínálok akár ikreknek vagy testvéreknek is, nem fogtok benne csalódni!

A vázra mindkét irányból rátehető a sportülés, variálhatóak a feltétek
1. mózes - mózes
2. mózes - sportülés (menetiránnyal megegyezően / menetiránynak háttal)
3. sportülés - sportülés (menetiránnyal megegyezően / menetiránnyal megegyezően vagy menetiránynak háttal / menetiránynak háttal esetleg menetiránnyal megegyezően / menetiránynak háttal)

egyszóval a legszuperebb, sokoldalú babakocsi amit aztán igazán jól kilehet használni.

Unisex szine miatt bárkinek szívből ajánlom, minden terepen elmegy a hatalmas kerekeivel.

Nagyméretű alsó kosarába sokminden belefér de még a tolókarra is kényelmesen felakasztható a pelenkázótáska, sem a gyereket sem a babakocsit toló lábát nem fogja zavarni.

Masszív, erős, nagyon strapabíró darab mégis nagyon könnyű navigálni!
Befértem vele a postára, patikába, lakásajtón, kertkapun...

Eredeti ára több mint 200.000 Ft, mondj rá egy árat és ha korrekt az ajánlatod már a Tied is a legszuperebb ikerkocsi!

Általános:
- Márka: Happy Baby
- Szín: Unisex, piros
- Tolási irány: két irányból tolható (mindkét irányból rátehetők az ülések)
- Kerekek: 4 db, nagyméretű, felfújható, egy mozdulattal levehetők a vázról, első kerekek bolygósíthatók / fixálhatók
- Egyéb: teleszkópos rugózás
- Alsó kosár: nagyméretű, levehető, mosható
- Tolókar: több fokozatban dönthető
- Fék: központi fék (lábbal)
- Összecsukás: lap alakúra

Tartozék:
- váz (4 db nagyméretű, felfújható kerékkel, teleszkópos rugózással, hatalmas alsó bevásárlóhálóval, központi fékkel)
- 2 db sportülés (5 pontos biztonsági övvel, karfával)
- 2 db kupola (sportülésre vagy mózesre igény szerint rátehető, alsó része lezippzározható)
- 2 db keményfalú mózes (lábzsákkal)

Sportülés:
- Biztonsági öv: 5 pontos
- Lábtartó: több fokozatban állítható
- Ülőrész: vízszintesig, több fokozatban dönthető
- Tető: kupolás, több fokozatban állítható, alja lezippzározható, levehető, mélyre lehajtható
- Karfa: 2 db

Mózes:
- keményfalú
- 2db levehető lábzsák
- mózesenként 2-2 db erős hordozófül
- a kupola rátehető
- a belső bélések illetve a fekvőfelülete a szivaccsal együtt kivehető, mosható

 

 

További fotók: http://picasaweb.google.com/abesszin

Érd: abesszin@gmail.com

monabukta Creative Commons License 2011.01.14 0 0 1988

Kifogástalan állapotban lévő nagyméretű többfunkciós Symbaba Confort babakocsi sötétkék színű, világoskék felhőmintás betéttel. Fix, nagyméretű kerekekkel.

 

Kiegészítókkel - 7.000,- Ft értékben: egy színben hozzá illő pelenkázótáska, szúnyogháló és esővédő.

-   Ötpontos, állítható biztonsági öv

-   Teljesen leszedhető, mosható huzat

-   Átfordítható tolókar, melynek magassága állítható

-   Nagy bevásárlókosár alul

-   Kétféle karfa van hozzá. A nyári (pohár- és játéktartóval), illetve a téli, mely tartalmazza a lábzsákot is, ezáltal teljesen zártan téliesíthető.

-   A háttámla 6 állásban dönthető (teljesen vízszintestől az ülőig). Fekvőfelülete: 85 x 40 cm. A nagyméretű fekvőfelület biztosítja, hogy a baba vastagon felöltöztetve is kényelmesen feküdjön a kocsiban.

-   Széles, kényelmes fekvőfelület-kialakítás (szabványon felüli).

-   Felül hálós szellőzőablak, mely zipzárral zárható, két oldalán kicsi zseb, hátul még egy zipzárral zárható zseb.

-   A lábtartó fóliával bevonva (később védi a koszos cipőtől), mely 6 fokozatban állítható, alatta műanyag lábtartó.

-   Puha rugózású váz.

-   Négy nagy kereke van (kerék átmérője: 25 cm), mely elől-hátul fékezhető. A kerekek egy mozdulattal leszerelhetőek a szállításhoz. A kerekek helyére ilyenkor műanyag kupak kerül, hogy az autóban ne sérthessen meg semmit a váz. Ilyenkor még kisebbre csukható össze.

 

A baba születésétől egész nagy koráig nagyon kényelmesen használható.

Méretei:

- Nyitva:105 x 63 x 105 cm

- Öszecsukva: 65 x 63 x 50 (h x sz x m )

- Súlya: 12 kg

- Belső fekvőfelület: 85 x 40 cm.

 

 A huzat levehető, mosógépben mosható, használatra készen, tisztán adom át.

 

Rengeteg képet csináltam róla, amit megnézhetsz a weblapomon!

 

 

Kérlek, a szilvasinemoni@invitel.hu privátra írj, mert nem mindig tudom nézni a fórumot! Köszönöm!

 

 

monabukta Creative Commons License 2011.01.14 0 0 1987

Eladó a képen látható többfunkciós, téliesített, nyáriasítható Chicco 6WD Tech babakocsi + hozzávaló hordozó (0-13 kg).
A babakocsi több fokozatban teljesen vízszintesig dönthető. Nagy kerekei miatt teljesen jó a "helyi" utakra, mindegyik kereke fékezhető és az első kerekei kanyarodnak.

A kerekei teleszkóposak, az első pár bolygósítható, de fixálható.

Bolygósított első dupla kerekek

Fékezhető hátsó kerekek

Könnyen irányítható

A tolókar magassága 3 fokozatban állítható

Hátulján kukucskálónyílás

A kupola két oldalán szellőzőnyílása kupolája teljesen előre hajtható és téli-nyári változatban használható

Ótpontos biztonsági öv

Állítható lábtartó magasság
Karfa, melyről a huzat cippzárral rögzített

Alul nagy bevásárlókosár

Lapra csukható

Tartozék: meleg lábzsák

A hordozó rögzítéséhez külön adapter.

A hordozóban is hárompontos biztonsági öv, és kivehető újszülött fejszűkítő van, ami a babakocsiba is betehető.

A hordozó megfelel a mai biztonsági előírásoknak.

A hordozóhoz levehető napellenző.

A hordozó 13 kg-ig autósülésként használható.

A hordozó alja teljesen domború, ezáltal ringatni is lehet benne a csecsemőt, fogókarja nem csak vízszintesig, hanem kitámasztás céljára teljesen ledönthető. 

A hordozó direkt ebbe a kocsiba való, menetiránnyal ellentétesen lehet beletenni (lásd képen). 

Megkímélt állapotban, még bőven kiszolgál 1-2 babát és anyukát! Én azért vettem, mert kicsire összecsukható, könnyen nyitható, viszonylag keskeny (beférni vele bármilyen ajtón ? pl. üzletekbe), és állandóan az autómba volt. Így bármikor útközben szükségem volt rá, mindig kéznél volt. Nagyon praktikus, hogy amikor a babát kivettem az autóból bébihordóban, egy mozdulattal babakocsiba került, és még fel sem ébredt, meg sem fázott.
Nagyon jól kihasználható, igyekeztem a funkcióit fényképezni, de ha bármilyen kérdésed lenne, szívesen válaszolok!

 

Ajándék esővédőt és szúnyoghálót adok hozzá!

 

Ára: 45.000,- Ft.

 

 

Rengeteg képet csináltam róla, amit megnézhetsz a weblapomon!

 

 

Kérlek, a szilvasinemoni@invitel.hu privátra írj, mert nem mindig tudom nézni a fórumot! Köszönöm!

 

bogyesz77 Creative Commons License 2011.01.06 0 0 1986

Sziasztok. Babakocsi vásárlás előtt állunk, a Kunert Vip-et néztük ki. Békés megyében, Szarvason lakunk. Vásárlás előtt szeretnénk valahol megtekinteni, kipróbálni ezt a típust, de megrendelni csak webáruházon keresztül tudjuk, boltot csak Nyíregyházán találtunk. Van-e esetleg valakinek ilyen babakocsija Békés vagy Csongrád megyében, esetleg Budapest környékén?

vakika Creative Commons License 2011.01.04 0 0 1985

Vette- már valaki Abc design babakocsit 3-tec? én csak jót hallottam róla német megbízható kocsi és fullos.

Juhász Noémi Creative Commons License 2010.11.29 0 0 1984

Aki elérhető árakon keres, babakocsit, ülést, hordozót, stb.-t, annak csak ajánlani tudom ezt az oldalt.

www.babakocsipiac.hu

Nagyon megbízható. Rengeteg dolog között lehet választani. ELÉRHETŐ ÁRAKON.

Több 10 éves tapasztalattal rendelkező szakemberek segítik megtalálni a megfelelő babakocsit, akár telefonon, akár levélben, ha nem tudod melyik lenne a megfelelő a baba számára.

Tényleg mindenkinek csak ajánlani tudom.

Remélem tudtam segíteni.

myrtill82 Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1983

Rákérdezek,mert barátnőméknél egy ilyen futott "rongyosra"...

Előzmény: barhelg (1982)
barhelg Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1982
TopRider, esernyőre csukható sportbabakocsi..
Előzmény: myrtill82 (1981)
myrtill82 Creative Commons License 2010.10.22 0 0 1981
Milyen fajta babakocsi??lehet valakinek lenne csat aki épp kiselejtezné a kocsiját.
Előzmény: barhelg (1980)
barhelg Creative Commons License 2010.10.20 0 0 1980
Barátnőm babakocsiján eltört az ötpontos biztonsági öv csatja, és a márka nem gyárt után alkatrészeket, így nem tudja mivel pótolni.. a gyerek meg persze nem utazhat anélkül, hogy be lenne csatolva, főleg, hogy elég izgága már a 1,5 éves gyerkőc, folyton kimászna..
Van valakinek ötlete, honnan lehetne szerezni, esetleg más márkától lehet-e ilyen ötpontos csatot venni, hátha az is odaszerelhető lenne..
Köszi, ha valaki tudnak valami tanácsot adni, mert egy ilyen banális dolog miatt nem vennének új babakocsit..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!