Keresés

Részletes keresés

nikU Creative Commons License 2018.04.14 -1 1 4167

Részemről minden politikust ótvaros szemkilopó hazug ótvaros ............................................................................................trógernek tartok.

Parlamenti képviselőnél nncs képesítési követelmény, a nyolc általános alap, de csak azért, mert a kommenisták alatt muszáj volt.

 

Ha, megkeresel egy fejvadász céget, kérik az iskolai végzettségedet,  szakmai múltadat, kompetenciáidat.

Országgyűlési képvislő-jelöltnek ezekre a fetételekre nincs szüksége, ő beül, és dönt.

Jelenről, jövőről, de főleg magáról.

 

Öszintén !

Nem mindegy, hogy melyik trógerbrigád mellé állsz?

Anzixx Creative Commons License 2018.04.13 -2 1 4166

Majd megszereted őket, állítólag hamarosan elindulnak, most majd nagyon meg akarják magukat szerettetni.

 

 

Aki ezt nem látja, az agymosott barom, aki nem tud önállóan gondolkodni.

Előzmény: Clark. (4165)
Clark. Creative Commons License 2018.04.11 0 0 4165

Bocsánat 2010ben szavaztam először a Fideszre, 2006után sokalltam be Gyurcsányéktól.

Előzmény: Clark. (4164)
Clark. Creative Commons License 2018.04.11 -1 1 4164

Én nem Fidesz taps miatt írtam,  tag se vagyok, politizálni se szoktam,  felhúztam magam a bal oldal és a jobbik tömeg uszításán, erőszakos mocskolódó kampányuk miatt, hogy emiatt kezdtem írogatni és a tömeghez úgy se ér el az írásom, mert a nagy narancs média elnyomásban ez a rengeteg bal oldali oldal az indexxel az élen cenzúrázza a fidesz hozzászólásokat. 

Bukott Gyurcsány-Bajnai kormány végénél lett 2/3-ada a Fidesznek, elfelejtettétek?? Ekkor váltottam életemben először Mszpről Fideszre és most is a biztonságra mentem, hogy jobb az életem azóta, de lakást persze most se tudnék venni magamnak, és azt se bánom nem a jobbikra szavaztam, ahogy viselkednek most is a választások után, elment tőlük a kedvem, a programjuk szimpatikus volt, nem a börtön fenyegetések.  Első 2/3ad óta mást se tesznek ezek az ellenzéki pártok csak mocskolódnak, tömegeket uszítanak tüntetésekre mindenféle eszközökkel és erre kevés ember fog szavazni, ezért kaptak ki megint, nem először. Nem kell a Fideszre szavazni, megvan az oka, de értsétek meg a vereség okát, senki se hajlandó erre 2006 óta a mai napig és ahogy elnézem jó sokáig.

Előzmény: kiskun968 (4161)
Anzixx Creative Commons License 2018.04.11 -2 0 4163

Ne izgulj, hamar elszalad ez a négy év, akkor aztán biztos leváltják, vagy eltakarodik...

 

 

Veled ellentétben, én úgy látom, az ellenzék is nagyon jó volt, külön-külön is meg együttesen is remek teljesítményt nyújtottak.

De a kormány még náluk is nem sokkal, csak kicsit jobb volt.

Előzmény: kiskun968 (4161)
Anzixx Creative Commons License 2018.04.11 -2 0 4162
kiskun968 Creative Commons License 2018.04.11 0 2 4161

Klárika, ezt a választást elcsalták, ilyen egyszerú. Komolyan gondolod hogy vikike jobb a többinél? 

Szétlopták az agyukat, te meg tapsikolsz nekik. Gratulálok. Ne gyere azzal hogy a többi is lopott,

mert ez nem mentség erre.  

Előzmény: Clark. (4153)
LV- NEV Creative Commons License 2018.04.11 0 0 4160

Orban Viktor szemelyesen mondott koszonetet a Ferencvarosnak es Kubatov Gabornak.

 

Ez ugye teljesen termeszetes.

Igy megy ez a vilagon mindenutt.

LV- NEV Creative Commons License 2018.04.10 -1 0 4159

En talan picit optimistabb vagyok, hiszek abban, hogy az emberek egyszer csak megunjak, hogy kiraboljak, - kifosztjak oket es ez az ido nincs messze.

 

Nem tudom elhinni, hogy egy ilyen gyuloletre epito gepezet Europa kozepen fennmaradjon.

Ez is veget er egyszer.

Előzmény: Juhos2 (4158)
Juhos2 Creative Commons License 2018.04.10 0 0 4158

Minden tiszteletem Ágicáéké, ők nagyon tolják, de néha felpattanok egy-egy buszra /Klárival ellentétben/ és ne legyenek kétségeid ez a kisebbség. Nem fogjuk egymást megváltoztatni felesleges vitát generálni. Persze néha az ember szeretné kiírni a fájdalmát és azt hiszi jó helyen jár . . . . , de rájössz, hogy nem.

Előzmény: LV- NEV (4157)
LV- NEV Creative Commons License 2018.04.10 -1 0 4157

Abszolut azonosan latjuk a helyzetet.

Előzmény: Juhos2 (4155)
Clark. Creative Commons License 2018.04.10 -1 1 4156

Én két rossz közül a jobbikat választottam a Fideszt. 2006ig mszpre szavaztam, soha többé nem fogok rájuk és azóta se változtattak magukon, mint hibát írtam,hogy addig soha nem fognak nyerni amíg ugyanazok az emberek vannak, gyurcsánnyal szövetkeznek és 10pártot indítanak még maguk mellett, ami annyira hiteltelen már számomra és gáz ,még hülyítik az embereket, hogy csalás volt, tüntetés face csoportok, balhé előkészületek(ami nálam gyűlölet keltés), mutogatnak, ahelyett, hogy felfognák mi a hiba, ezért lett 2/3ad, szerintem, még azt is mondhatnám független pártatlan szavazóként írom.

Juhos2 Creative Commons License 2018.04.10 -2 1 4155

Igen én is egy olyan balodalt szeretnék mint a Fidesz. Aki mindenkit maga alá gyűr pénzzel, fenyegetéssel, börtönnel. Az a különbség, hogy Simon 200 milliójánál baloldaliként szégyelltem magam. Még ma is fejbe . . . , ha találkoznék vele. A fidesz szavazók oldaláról egy orbán vej, . . . .ügyes. A migrációról csak annyit. A kötelező kvótát suttyomban ugyanúgy befogadja akikből egyből menekültek lesznek a fideszesek olvasata szerint. Beenged 20000 vállalkozót a fideszesek olvasata szerint. Közben halálra keresik magukat, de még ez se elég, a kp-t is ellopják az irodából amit majd valaki visszafizet. Leöntik a migráncs masszával itt meg megy a hörgés hogy 400 ezer/?/ migránst zúditana ránk a a baloldal /akkor ki szít gyűlöletet?/  Amikor innen inkább menekülnek az itteniek, mint letelepedést keressenek a gyökértelen külföldiek.

Előzmény: Clark. (4153)
LV- NEV Creative Commons License 2018.04.10 0 0 4154

En csak picit valaszolok, a tobbit meghagyom tanult kollegaimnak.

 

A Fidesz es ennek elnoke aki miniszterelnok is egyben a letezeset csak a gyuloletnek, a kirekesztesnek, az emberek tevhitben tartasanak koszonheti.

Semmi erdemleges tevekenyseguk nincs es nem is volt, az emberek legalantasabb osztoneire jatszanak, ami lathaton mukodik.

 

A csalas - lopas, - allami szintre emelt korrupcio a masik, ami ennek a kormanynak koszonheto.

Tortenelmi buneik vannak amiket csak ideig - oraig lehet takargatni.

 

Ezt gondolom en.

Előzmény: Clark. (4153)
Clark. Creative Commons License 2018.04.10 -1 1 4153

Kiskun :) Én úgy látom a gyűlöletkeltést a bal oldal csinálja kis jobbik fűszerezéssel, vereséget se fogadtál el, szavazati csalással jönnek, facebook csoportokban buzdítják az embereket menjenek szombaton tüntetni stb, demokráciáról- fair playról annyit, hogy ezen az oldalon is az összes fideszes vélemény kommentet törölték. Bal oldal hibája hogy harmadszor is kikaptak 2/3addal, harmadszor. Jobbiknál én is azt hittem többet érnek el, de ez a rasszizmus meg ezt meg amazt zárnak börtönben nem volt nyerő húzás, szintén inkább feszültség keltő, agresszív, ijesztő. Ez a momentum, meg kétfarkú kutya párt, meg a többi álneves bal pártok, nem kommentálom a szintet, de szintén közrejátszott a bukásukra.

Előzmény: kiskun968 (4141)
LV- NEV Creative Commons License 2018.04.10 0 0 4152

Volt egy hosszu idoszak a 90-es evek kozepe es vege kozott amikor rengeteg roma vandorolt ki Canadaba.

Politikai menekultnek mondtak magukat, amiben volt valami igazsag, rengeteg volt az atrocitas a helyzetuk eleg remenytelennek latszott.

 

Napersze rengeteg volt a visszaeles, sokan nem is voltak romak csak annak mondtak magukat, amibol canadanak egy ido utan elege lett.

Ez volt a lenyeg.

 

A kormany lepett, nehezitette a bevandorlast az Uniobol.

Ebben semmi meglepo nincs, csak alapos indokkal lehet menedeket kerni.

 

Egesz mas a helyzet a haborus ovezetbol erkezokre, gondolom ez is termeszetes.

 

Ami lenyeges kulonbseg, soha egyetlen kormanyzati propaganda nem uszitott sem romak, sem mas nemzetiseg ellen.

Canada liberalis demokracia akkor is amikor a konzervativok vannak hatalmon.

Ezt csak a tisztan latas kedveert irtam, egesz mas az europai helyzet az ismert tortenelmi okok miatt.

 

Kivancsian varom az Unio lepeseit es a magyar reakciokat ami valamikor juniusban lesz esedekes.

Előzmény: ba9ll (4151)
ba9ll Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4151

A miskolci romákat mér' zavarta haza az a befogad,ó legnagyszerűbb ország amit úgy hívnak: Canada?

 

Befogadni be kell, megvárja szépen Leszboszon míg azt mondják vár rád Canada! Vagy Hungary! Mert menekült vagy és nem migráns, aki az Európai szociális hálóra akar ráröpülni.

1.

2.

 

Nem lettünk muszlimok. De ott azzal hajtottuk el a törököt amiből mindenki ért. Ha ma csak azzal, de fából készülttel hajtod el azonnal leordítanak. Padig a világ két legnagyobb demokráciájában még lőparancs is van a határon. (állítólag több mint 14 ezer embert lőttek le a mexikói határon már)

 

jelenleg nem a csőd látszik...

(igaz törékeny a dolog)

 

Előzmény: LV- NEV (4150)
LV- NEV Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4150

Talan meg elolvasod, de masoknak is szol.

 

A letelepedesi kotveny nem magyar talalmany, masutt is letezik, csak sokkal ellenorzottebb formaban, errol tudnek meselni.

Ha kicsit tavolabbrol szemleljuk a mostani esemenyeket ez sem ujdonsag, a vilag allando mozgasban volt es lesz is, ez tortenelmi teny.

 

En a vilag legaktivabb bevandorlo orszagaban elek, ami egyben talan a legjobb - leg biztonsagosabb orszagok egyike.

Ugy hivjak Canada.

 

Nemzetisegek tucatjai, a leheto legkulonfeleb naciok alkotnak 1 orszagot, ami lathatoan mukodik, prosperal es mindenben pelda mutato.

Nem mondom, hogy problema mentesen, de lathatoan jol.

 

Ez is mindegy.

 

En ugy hiszem, hogy 150 ev aktiv Torok hodoltsagtol sem lettunk muszlimok, attol a nehany ezer befogadottol sem valunk azza.

Egy dologban vagyok biztos.

Az Orbani politika csodbe fogja vinni ezt az orszagot moralisan es gazdasagilag egyarant.

 

Előzmény: Anzixx (4148)
ba9ll Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4149

Ennyi.

+

Előzmény: Anzixx (4148)
Anzixx Creative Commons License 2018.04.09 -2 0 4148

Hát ez hihetetlen, tényleg felpörgött...

 

 

Nézd, én nem nagyon mennék bele mélyebben, hiszen messzire vezetne, csak egy dolgot jegyeznék meg:

 

Ez az offshore céges buli nem szép, nagyon nem szép, OK.

Azért mondjuk meg őszintén, aki így bejön, az befektetni akar, üzletelni akar, beilleszkedni akar, ha bejött, az EUn belül oda megy, ahová akar.

 

Viszont ez a határon való tömeges áttörés, kicsit más tészta.

Nyilván azért jönnek mert demokráciában akarnak élni, mondja a libsi.

Nyilván, de mert nekik azt jelenti a "demokrácia", hogy lakást kap aztán eltartják családostul, hogy neki minden jár ingyé, hát így már mindjárt világos, ki miért jön.

Ha különböző embereket kevernek össze, az akkor is problémás, ha nincs közöttük "kulturális" különbség, hát még így, kódolva vannak a konfliktusok. És ennek az áradatnak nem látni a végét.

Ezt akarják velünk megetetni, és miért? Találós kérdés.

Miért akkora üzlet, az embercsempészen kívül akinek odaadja a lakása árát, hogy egy szakképzetlen fekete bőrű pénztelen fiatalember pl. ide jön, és kinek? Találd ki.

 

Ami a beilleszkedést illeti, hát igen, a nyugat európai mecsetek számából, meg a messziről jött emberek viselkedésükből nagyjából lehet érezni, hogy milyen nagyon akarják, hogy beilleszkedjenek. Hogy ez mégsem sikerül mindig, abban nyilván az európaiak a hibásak. Nem kell ide média, elég az internet. Erről is tájékozódj, szerintem.

 

Amúgy én lezártam ezt az ügyet, Neked sok sikert a további politizáláshoz. Hajrá!

Előzmény: LV- NEV (4131)
ba9ll Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4147
Előzmény: ba9ll (4139)
ba9ll Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4146

Nincs ebben sem semmi az én felfogásommal ellentétes.

 

meg kell fékezni (ok)

gondoskodni kell ... méltó körülmények közötti elhelyezésére (Leszboszon)

nem választhatják meg szabadon (mi sem 56-ban)

Előzmény: kiskun968 (4140)
ba9ll Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4145

ez jó:)

Előzmény: kiskun968 (4141)
ba9ll Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4144

1 aki behívta őket tartsa is el. (23 gyerekkel 4 feleséggel 30 ezer €/hó nesze neked német.o.)

2. igen, tárgyalni kell. Az nem tárgyalás, h ott sok a migráns, mert azt hitték jó a színes társadalom, de most rájöttek, h ezek nem színesek, hanem sötétek hát vegyél át azonnal x-et. olyat akit sehova nem zavarhatsz vissza!

3. orosz közeledés Fletónál elindult, rögtön egy paks II bővítéssel!

4. van kivándorlási hullám, és legalább akkora vissza is, mert olyan hülyék is mennek akik elhiszik a londoni kerítés kolbászból épül.

Előzmény: LV- NEV (4137)
ba9ll Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4143

ez rendjén van. Semmit nem látok benne.

Előzmény: kiskun968 (4138)
ba9ll Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4142

ATV, Hírtv, m1 minden házban van.

Nem tudom hol hazudnak többet migráns kérdésben. Tudom, de rád bízom.

Mennyi pénz van vidéken?

Kevés.

tehetnek róla? Ma 15 ezerért nem kapsz kőműves mellé segédmunkást! (25*15.000.-, szaki 20e, vilszer 25-30e, vizes 25e) Tapasztalom!

Ismered a helyet honnan járnak melózni, festő 35 éves 450/hó. Dolgozik pesten, Szekszárdon...

Előzmény: kiskun968 (4136)
kiskun968 Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4141
kiskun968 Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4140

Ezt írta alá Orbán Viktor:

Itt a hivatalos magyar fordítás:

„teljeskörűen végre kell hajtani az Unión belüli áthelyezési folyamatot; meg kell fékezni az irreguláris migránsok és a menedékkérők továbbutazását, valamint gondoskodni kell olyan befogadóállomásokról, amelyek alkalmasak a migránsok emberhez méltó körülmények közötti elhelyezésére arra az időre, amíg a helyzetüket tisztázzák. A menedékkérők nem választhatják meg szabadon, hogy melyik tagállamban kívánnak menedékjogért folyamodni”

Ez az angol eredeti:

„to fully implement the relocation process, to stem secondary flows of irregular migrants and asylum-seekers and to provide the significant reception facilities needed to accommodate migrants under humane conditions while their situation is being clarified. Asylum seekers do not have the right to choose the Member State in which they seek asylum”

ba9ll Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4139

Ja, Ne a Navrával gyere!

Aki híresztelte, h nincs kvóta! Keress rá a jutyubon, h 1 héttel, 1 hónappal ezelőtt is milyen felszólalások voltak az EP-ben kvóta és migráns ügyekben.

Az ensz-nél sem volt téma. Csak arról sikerült értekezni, h legyen emberi jog a migráció.

Előzmény: kiskun968 (4133)
kiskun968 Creative Commons License 2018.04.09 0 0 4138

Nem tudja a Fidesz EP-képviselője, hogy megszavazta-e az unió Menekültügyi, Migrációs és Integrációs Alapjának szánt forrásokat. A Magyar Nemzet szerint a Fidesz uniós képviselői csütörtökön rábólintottak az unió költségvetésének vonatkozó részeire. Az alap a bevándorlók európai beilleszkedését, például oktatását, munkaszerzését finanszírozza. De ebből az uniós forrásból fizették a menekültek számára 2016-ban indított budapesti lakhatási programot is. Gál Kinga fideszes EP-képviselő egy lakossági fórum után azt mondta, munkatársai segítségével tudja csak megmondani, megszavazta-e az alap támogatását, ám az biztos, hogy a migrációs kvótát egy párttársa sem támogatja.

„Nem tudom, hogy milyen lett a szavazás, mert több száz módosítóról szavazunk, azt biztosan tudom, hogy melyikről mit szavaztam, de én ezt így kapásból nem tudom. Megígértem önnek, hogy visszatérünk rá, megnézik. De azt biztosan tudom, hogy semmi olyat nem támogatott soha fideszes képviselő, ami arról szólna, hogy kötelező betelepítése lenne a migránsoknak. Azt pedig, hogy a menekülteket segíteni kell, a valódi menekülteket, azt mindig is mondjuk” – jelentette ki a politikus.

 

Előzmény: ba9ll (4135)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!