Keresés

Részletes keresés

Vas Csaba Creative Commons License 2016.02.29 0 0 92

Sziasztok, 

 

Kérlek irjatok egy kiváló urológust debrecenből. Tapasztalatok is érdekelnek. Előre is köszönöm.

Piet1952 Creative Commons License 2016.02.19 0 0 91

Ezt nem értem, hogy nem tudod, hogy TURP műtéted volt vagy kivették a prosztatádat.

Ha kivették azt vagy laparoszkóppal (több lukat furnak) vagy felvágják nyilt műtéted volt?

Ezeket csak tudod.  A TURP, faragás fűtyin keresztül történik, nincs külső nyoma.

Előzmény: József Gyarmati (89)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.03 0 0 90

Dr. Lovász Sándort ajánlom. Sajnos csak magánban rendel. A Rózsakert Medical Centerben. De nagy tudású, becsületes orvos.

Előzmény: József Gyarmati (89)
József Gyarmati Creative Commons License 2016.02.02 0 0 89

TURP BPH műtétem volt -13 hónapja -azóta orvosom nem vizsgált meg.Műtét elött arról volt szó,nem  kaparja ki, illetve nem távolitja el  az egész prosztatámat.Pár hónapja meg tudtam hogy radikálisan el távolitotta,ez a műtéti  beleeggyező nyilatkozaton nincs le irva..Ejakulátum nincs -amit szeretnék, semmi nem indokolta hogy a teljes prosztatámat az orvos el távolitsa.Ez súlyos etikai vétség -szóban sem akar állni a volt orvosom..Hiába voltam  közel 40.-évig szkp E.Ü.-dolgozó  figyelembe sem veszi.Az hogy szóba sem áll velem -Ez egyenlő a meg alázással,nem úgy operált meg ahogyan igérte,be csapott- .....Zárójelentésen sincs semmi műtéti leirás--Ezek szerint többet nem kell -Urológus hoz mennem ??Kiben bízhatok???Ezzel tönkre van téve az életem --Legalább 30-szor  jeleztem hogy négyszemközt szeretnék vele beszélni.Nem hajlandó,ezek szerint én már egy senki vagyok,szomorú tény de igaz,= Persna non grata-vagyok -a volt orvosom  számára.Egyébként nagyon sok ember,panaszkodik a városban ilyen problémákkal,de senki nem mer szólni,vannak közöttük nyugdijas orvosok is ..Mobilom:30-277 6309--Józsi

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.27 0 0 88

Én meg qrvára nem ajánlom Csicsenkov urat. Addig türelmes, amíg olyan probléma van, ami fél óra és két recept megírásával megoldódik... Utána elérhetetlen, nem válaszol az üzenetekre.

Előzmény: casuarina0712 (86)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.09 0 0 87

A Medcity Egészségközpontban praktizál Dr. Merth Gábor, kiváló diagnoszta. Párom is nála volt vizsgálaton és teljesen meg volt elégedve a doktor úrral és a Medcity által nyújtott szolgálatásokkal. Ajánlom mindenkinek: www.medcity.hu

casuarina0712 Creative Commons License 2015.11.25 0 0 86

Maximálisan tudom ajánlani  Budapesten a János kórházban dr. Csicsenkov Pétert. 38 éves, nagyon profi sebész, udvarias, türelmes, részletesen elmagyaráz mindent, és az utánkövetésben is nagyon lelkiismeretes. A János kórháznak ugyan nem nagyon jó a híre, de az Urológia-Sebészet abszolut kivétel, nagyon rendben van, orvosok és ápolók, mindenki türelmes és segítőkész. 

mickey75 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 85

Szép estét!Tudnátok ajánlani Szolnok-Abony-Cegléd vonalon korrekt,alapos,becsületes urológust magánrendelésen?Köszönöm szépen előre is!

mgpo Creative Commons License 2015.10.06 0 0 84

Sziasztok! Almási Mária doktornőnél járt valaki?

 

wckor Creative Commons License 2015.10.06 0 0 83

Udv Mindenkinek! Bőde doktorról mi a vélemény, volt már mála valaki? Del-Pesti korhaz es Kispesti Sztk. 

Alfbern Esquiline Creative Commons License 2015.10.02 0 0 82

Én voltam. Mindent részletesen elmagyarázott, ahogy még soha senki. Kedvessége, türelme párját ritkítja. Nem fölülről, kioktatóan beszél az emberrel, hanem kvázi egyenrangúként kezeli. Kimerítő alapossággal vizsgált meg, fájdalomokozás nélkül. Utána részletes, táblázatos kezelési tervet kaptam. Ehhez fogható ellátásban még nem nagyon volt részem. 45 percig voltam benn nála. Azért nem járok mégsem vissza hozzá, mert nem csinál prosztatamasszázst, nekem pedig sajnos vagy nem sajnos segíteni szokott.

Előzmény: *hama* (77)
hatlábu sa Creative Commons License 2015.09.22 0 0 81

Az összel együtt beköszöntött a hallgatás is itt a rovatunkon? Mintha mindenkit más érdekelne,nem a kényes egészsége,mintha minden  feljavult volna,bárm ugy lenne.Javaslom lendüljünk vissza,és adjunk hangot e kényes területnek saját egészségünk feljavitása érdekében.Minap láttam egy két egészségügyi nevelö célzatu filmet  Angliábol ha jol tudom ,és azt kellett tapasztalnom ott bátra hangot adnak a kényes területeknek is,és a forgalom a rendelökben jó.Emeljük ki mindazon urulogus stb orvosok személyét akik valoban hivatásuknak tekintik az orvoslást és mind testi és lelki területen gyógyitanak,nevelnek,bátoritanak a közös cél érdekében.Bátoritsuk mi is szerényebb orvosainkat,hogy van értelme áldozatos munkájuknak,és mindannyiunk arcán a megbecsülés és megelégedés mosolya ragyogjon....

hatlábu sa Creative Commons License 2015.09.18 0 0 80

Végig olvastam az urologus kerestetik részt és sajnálattal kellett megállapitani az embertelen magatartását jó pár urologus szakos orvosnak.Magam is urologust kerestem  három hete,igazat megvallva bizonyos viszolygások között,hogy vajon mi fog ott történni?A  Kisokost elövéve böngészni  kezdtem,találtam is neveket,ajánlásokat,de egy hirtelen ötlettöl vezérelve egy ajánlás nélküli nevet választottam,rögtön hivtam is idöpontot kérve,amit még aznapra a doktornö megadott,mivel hölgy az illetö.Magánrendelésen fogadott,bájos ,kedves,társalgo hangnemet megütve,szinte észrevétlen vitt bele a vizsgálatba.Feszélyezettségem pillanatok alatt elmult,Ö részletesen megvizsgált,kikérdezett,további vizsgálatokra,vérvétel stb elküldött,majd azokkal ujbol fogadott,ujabb vizsgálat,és mivel szükségesnek találta egy harmadikat is meg fog ejteni ujabb vérvételi adatoki alapján.Állitom erre a közvetlen,kedves magatartásra nem számitottam.Lelkiismeretes,aprolékos,mindenre kiterjedö figyelmü,türelmesurologus doktornö akit mindenkinek bátran merek ajánlani.Magánrendelést is fogad minden szerdai napon 16.30-tol de idöpontot kell kérni töle.Magánrendelést Nagykanizsán a Kórházi rendelöben az I emeleten a 22 sz szobában végez.A kedves doktornö neve:Paukovics Diána dr.urológus szakorvos.

62 cica Creative Commons License 2015.09.17 0 0 79

DR. PHILIPP VIKTOR urológust ne válasszátok. Szentendrén rendel egy délután egy héten. Na azt se dolgozza le mert 2 helyett befárad 3 ra és fél 4 kor elkezdi a rendelést. A köszönés neki ez volt:- Maga minek jött? (soha életemben előtte nem láttam ezt a pasast de nem is akarom többet/ Mondtam neki, fáj a vesém, véres a vizeletem. Sürgősségi beutalóval mentem. Kikapta a kezemből az addigi leleteim és az asszisztensnek diktálta a diagnózis úgy, hogy meg se vizsgált. Rám se nézett. Majd el kezdett ordítani velem, hogy minek vagyok itt ,ezek a vese kövek nem okozhatnak ekkora fájdalmat. Mondtam neki nem a kövek miatt vagyok itt hanem a fájdalom miatt. Olvassa el a beutalót. Tovább ordított, hogy nemérdekli a beutaló és neki is van olyan véres a vizelete mint nekem. Mondtam neki, velem miért ordít? Erre felkapott egy napilapot és elkezdte olvasni.Én meg ott ültem mint egy hülye megalázva és értetlenül. Na akkor az asszisztenssel ordított és utána közölte velem, hogy reumatikus problémám van. Gondolom,kiolvasta a napilapból... mondtam neki, akkor írja le, hogy teljes biztonsággal kizárható,hogy nem a vesémmel van a baj. Na ezt nem tette meg. Reumára adott beutalót. Alá íratta velem  mennyi vizsgálatot csinált... újság olvasás nem volt benne. Hát így lettem megvizsgálva és kioktatva röpke 5 perc alatt. Én ekkora bunkóval életemben nem találkoztam. Amikor kimentem a rendelőből, a betegek mondták, hogy ilyen a stílusa. Mindenkivel ilyen kiabálós. Ne menjetek hozzá. 50 éve vagyok de ilyen orvossal még nem találkoztam. Se nem kedves, se nem végzi a munkáját.Gondolom a fizetését meg kevesli.

Kidobóstorta Creative Commons License 2015.08.30 0 0 78

Ez a Fekete Doktor az egyik legveszélyesebb alak. A videóklinikát is megnéztem vele, katasztrófa... sunyi módszerek, ferdítés, aljasság.... elképesztő  :(

Előzmény: Bigacsek89 (49)
*hama* Creative Commons License 2015.08.18 0 0 77

Dr Csutak Máriánál volt már valaki az Uzsokiban?Mi a vélemény róla?

tikor Creative Commons License 2015.07.16 0 0 76

Budán a János kórhazba érdemes menni. Mindegyik orvos jo szakember.

BunnyNo1 Creative Commons License 2015.07.11 0 0 75

Szóval menj nyugodtan hozzá.

Előzmény: Razze (71)
santner Creative Commons License 2015.04.16 0 0 74

A legtöbb urológus több magánrendelő között pendlizik, így aztán senkire sem tud igazán figyelni.

A Szent Kristóf rendelőtől óva intek mindenkit! Látszólag (2 percig) kedvesek, de állatira unják az egészet, csak kuncsaftokat keresnek a magánrendelőikbe.

A jó nevű Bécsi elég gyenge.

Lőwi és Perjési a legkorrektebb.

/dr.T.P./

 

 

navon77 Creative Commons License 2015.03.23 0 0 73

Csak magánrendelésen normális Zóber. AB  ellenes.

 

Előzmény: Razze (71)
BunnyNo1 Creative Commons License 2015.03.19 0 1 72

Menj nyugodtan. Nagyon rendben van.

Előzmény: Razze (71)
Razze Creative Commons License 2014.08.07 0 0 71

Dr Zóber Tamásnál járt már valaki?
Mi a véleményetek róla?

NElvis Creative Commons License 2014.07.23 0 0 70

Dr Rosta Gábor soproni kórházi andrológiai szakrendelsétől,és általában az egész osztálytól óva intenék bárkit.Az adott szakrendelés itt reklámozza magáthttp://www.sopronkorhaz.hu/Szakrendeles.aspx?MN=Szakrendeleseink&LN=Hungarian&Id=1103

A probléma ott kezdődik,hogy elfellejtették feltüntetni azt,hogy időpont csak az adott napon rendelési időben telefonon kérhető.Másodjára már nem is akkor,hanem csak 14-16 óra között.Harmadjára pedig hívjam őket vissza jövő héten.Ekkor telt be a pohár.Sajnos ezen az osztályon szeretik a betegeket hülyének nézni,amit mások is megerősítenek.Nem hinném,hogy egy soproni nagyságú kórházban egy ilyesfajta szakrendelést tömegesen vennének igénybe,sokkal inkább a tisztelt doktorúr magánrendelését szeretné ezzel is fellenditeni persze alkalmankénti több tízezer forintos tarifáért.Sajnos ezt nem mindenki engedheti meg magának.Ebből is látszik,hogy bizonyos tb.alapon működő kórházi szolgáltatásokat a tiszelt doktorurak,egyáltalán nem,vagy csak nagyon lapos módon akarnak működtetni!

ittasan Creative Commons License 2014.05.26 0 0 69

Sziasztok! Tudtok (lehetőleg) Budapestről ajánlani jó urológust aki felé bizalommal tudnék fordulni?pearly penile papulesről lenne szó. Szeretném eltávolítani mert nagyon zavar. Kisebb sikereket házilag tudok elérni de hosszútávon semmi sem vált be... Köszi

atthany Creative Commons License 2014.05.16 0 0 68

Sziasztok, múlt héten a Szent Kristófban voltam Somlainál, na ahhoz még egyszer nem megyek, nagyon durva volt!

Házon belül gáz másik orvost felkeresni? (ha kérdezi, akkor mit mondjak az új orvosnak?)

Kit ajánlotok nem fizetős kategóriában Budán?

kösz

eszter2324 Creative Commons License 2014.05.10 0 0 67

Győrben és Mosonmagyaróváron rendel Dr Lacó László ,én őt tudom ajánlani 

észrevev Creative Commons License 2014.03.23 0 0 66

Dr. Szendi Lajos a Kútvölgyi Kórház urológiáján prosztata-

gyulladás ellen Nitrofurantoint írt fel nekem.

Az Országos Gyógyszerészeti Intézet Hivatalos Kiadványa,

a Gyógyszerkompendium írja erről a szerről:

4.KLINIKAI JELLEMZŐK

4.1 Terápiás javallatok

"Magas szöveti szintet nem biztosít,ezért....a prosztata gyulla-

 dásaiban alkalmazása nem indikált"

No további comment.

kezdobii Creative Commons License 2014.02.24 0 0 65

Pécsi dokibácsit tud valaki. 

kezdobii Creative Commons License 2013.10.30 0 0 64

Pécsen van fiatal dokibácsi? 

GyKZs Creative Commons License 2013.10.09 0 0 63

"Nem tudják eldönteni..." - hát ez az amiről beszéltem, végülis csak az ember élete a tét, nagyon szomorú hogy így állnak hozzá a veszprémi orvosok. A Dél-Pesti kórházba kell menni, ott jó az urológia, szaktudás és mindenféle eszköz rendelkezésre áll.

Bármilyen hihetetlen de vesedaganatból is ki lehet gyógyulni, nem egyből szikével kell nekiesni mint borjú az újkapunak, ész nélkül.

Előzmény: a2 + b2 = c2 (62)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!