Keresés

Részletes keresés

Vincze Vilmos Creative Commons License 2007.12.23 0 0 876

Minden torrentezőnek Boldog Karácsonyt kívánok.  Nekem van egy iwiw meghívóm.És van egy  spiryt meghívóm.Ezt akarom elcserélni egy gigatorrents-re.Akinek van az segítsen és megegyezünk.Címem:vilmos94@freemail.hu vagy Msn:cseszme@hotmail.com

csaba0602 Creative Commons License 2007.12.23 0 0 875
legjobb megoldás az arányjavitásra http://redline.xcore.hu/ én most töltettem fel 100 gb ot és megbizhatoak :)
sz_imre Creative Commons License 2007.12.07 0 0 873

Helló!

Megtennéd, hogy privátban jelentkezel? Lenne némi kérdésem a torrentekel kapcsolatban, csak ITT túl hosszú és balamás lenne. Privátban részletesebben kifejteném! Előre is köszi, ha jelentkezel...

Előzmény: cooldoc (836)
Lórien Creative Commons License 2007.11.25 0 0 872
utorrentnél beállíthatod, hogy mennyi legyen a peer kapcsolódások száma ( Beállítások/Bittorrent) torrentenként, tehát a 13 ebből is jöhet; nem érdemes túl nagyra se beállítani az értéket, mert akkor a kliens a letöltés helyett azzal "foglalkozik", hogy újabb és újabb peerekhez kapcsolódjon, meglehet feleslegesen (bocs a kevéssé szakszerű fogalmazásért). Ezt egyénileg kell kitapasztalni.
A letöltési sebességet persze nagyban befolyásolja azoknak a beállítása és gyorsasága, akiktől töltesz; privát trackerekről általában gyorsabb a dolog, de nem mindig.
Egyébként hallottam UPC-s nettel rendelkezőket, hogy a szolgáltató igyekszik visszaszorítani az p2p jellegű folyamatok alkalmazását, priorizálás bevezetésével, szóval simán ez is elképzelhető. De azért ebben az ügyben kérdezz meg más UPC-seket is. Nem tudom, itt a titkosítás érhet e valamit (Beállítások/Bittorent/Protokoll titkosítás kimenő fülnél legördülő listából engedályezve opció választása).
Előzmény: Dundy (869)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.25 0 0 871
Kell itt lenni egy másik ikonnak is:

Előzmény: Törölt nick (870)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.25 0 0 870

Beállítások, Sebességkalauz (Ctrl+G), Port-átirányítás tesztelése.

 

Zöld ikon: zöld nyíl a névnél? Az önmagában kevés ilyen szempontból -- gondolom.

Előzmény: Dundy (869)
Dundy Creative Commons License 2007.11.25 0 0 869
Sziasztok!

Eddig DC++ ill. LimeWire-t használtam, de most a hozzáértők segítségét kérném!

Minden interneten lévő help-et végigolvastam, s három napi próbálkozás után tényleg kérném a guruk segítő szándékát

UTorrent v1.7.5-t próbálom használni, de a letöltésem lassú, annak ellére, hogy:
Utorrent kapcsolat állapotát jelző ikon: zöld.

1) ZoneAlarmban a exe fálj engedélyezett,
2) ZoneAlarmbanaz Utorrentben megadott TCP&UDP engedélyezett
3) Utorrentben kikapcsoltam a random portot, port mapping-ot, Enable NAP-PMP port mappinget is.
3) NOD32ben az IMON kivétel listájára felvettem az utorrentet.

UPC Chellom mediumom van, 5Mbites letöltési korlát ellenére 3 nap próbálkozás után is csak 60-90kbyte volt a maximális letöltési sebesség.

Nem szándékozom végig letölteni, csak próbaként a Need for Speedet kezdtem el, 30%on túl van, de a 3253 seedből csak 13-hoz (!) csatlakozom és 20-40kbyte/mp-el csordogál. Szerintem ez abnormális. Még az utorrent által ajánlott teszt letöltéses, dedikált szerveres torrent is csak 30 kbyte körül jön le.

Mindenfajta ötletet előre is köszönök szépen!
Quantumleap Creative Commons License 2007.11.24 0 0 868
Még mindig keresem a Dead Zone unaired pilotját és/vagy valakit, aki leszedné nekem a Torrentleechről vagy a Bitmetv-ről.
Quantumleap Creative Commons License 2007.11.19 0 0 867
Hogy mindenkinek tiszta legyen:

Én a Dead Zone sorozat UNAIRED PILOTJÁT keresem. Amúgy a teljes sorozat megvan.
Lórien Creative Commons License 2007.11.19 0 0 866
Elvileg meg lehet találni a mininova-val:
http://www.mininova.org/det/169584
van hozzá angol nyelvű .srt is, csak kicsi a forgalom; 2 seed, 10 leech.
Előzmény: Quantumleap (862)
Lórien Creative Commons License 2007.11.19 0 0 865
Úgy tudom, elég "felkapott" oldal, nehéz bekerülni; nyitott reg nincs, csak meghívóval lehet bekerülni. Bővebb infókat vagy esetleg segítséget talán a b.t. portálon lehet keresni (ha ismered az oldalt).
Előzmény: Quantumleap (862)
bobiszon Creative Commons License 2007.11.19 0 0 864
...vagy még pár publikus ...
http://www.torrentspy.com/search?query=%22The+Dead+Zone%22&submit.x=31&submit.y=8
http://thepiratebay.org/search/%5C%22The%20Dead%20Zone%5C%22/0/3/200
http://www.torrentz.com/search?q=%22The+Dead+Zone%22&x=56&y=26


1előre ennyi .... :-)
Előzmény: Quantumleap (862)
bobiszon Creative Commons License 2007.11.19 0 0 863
Publikus trackereket is meg lehet nézni szvsz pl: http://isohunt.com/torrents/?ihq=%22The+Dead+Zone%22+


Mondjuk rendszerint nem szélsebesek ....
Előzmény: Quantumleap (862)
Quantumleap Creative Commons License 2007.11.19 0 0 862
A fene. Pedig ez a dolog, amit le akarok szedni, sehol másutt nincs fönt, csak a bitmetvn, ami szintén zárt. Erre a torrentleechre nem szokott néha nyitott reg lenni?
Előzmény: Lórien (861)
Lórien Creative Commons License 2007.11.19 0 0 861
A link a torrentleech oldalra mutat, a torrent ezen a site-on van, és amennyire emlékszem ez zárt oldal. Szóval kell hozzá Torrentlech username és password.

De ha valaki szerint rosszul írtam, nyugodtam javítson ki:-)
Előzmény: Quantumleap (860)
Quantumleap Creative Commons License 2007.11.19 0 0 860
Ezt a torrentet hogy tudom leszedni?

http://btjunkie.org/torrent/The-Dead-Zone-S01-Torrentleech/6682580ba955fe463856c5d6678f3a6c4a6c052646f6

Lehetőleg úgy, hogy ha megnyitom, el is induljon.
Lórien Creative Commons License 2007.11.19 0 0 859
Köszönöm szépen a tippet!
Előzmény: wizes (857)
wizes Creative Commons License 2007.11.18 0 0 858
százával tanálod a klasszikusokat!
Előzmény: wizes (857)
wizes Creative Commons License 2007.11.18 0 0 857

http://btjunkie.org/search?q=Beethoven

 

btjunkie-n szinte mindent megtanálsz!

regelni sem kell, de megteheted.

Előzmény: Lórien (855)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.18 0 0 856
Az a baj, hogy egy ilyen oldal, ha nagyon sokat fejleszt meg nagyon felfejlődik, az olyan, mintha a vadászok lőterében rázná a bokrot.
Előbb utóbb mexivhatják, mint pl a politema
Előzmény: Lórien (855)
Lórien Creative Commons License 2007.11.18 0 0 855
Határozott vélemény:-)
Én csak azt remélem, hogy a torrent része jó lesz, ugyanúgy, mint a fejlesztések előtt, de azért kíváncsi vagyok, hogy oldják meg az új dolgok beillesztését. Csak az a baj, hogy sokan türelmetlenek, ahogy olvasgatom az oldal fórumát, és már kezdenek lemondani a makiról. Szerintem érdemes lenne még adni időt az oldalnak, hogy meglássuk a végeredményt, SZVSZ.

Más. Tud valaki olyan oldalt (lehet külföldi is), ahol sok klasszikus zene van fönt (Mozart, Verdi, Puccini, ilyenekre gondoltam), és nem bonyolult a bejutás?
Előzmény: Törölt nick (854)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.17 0 0 854
Na, sztem az új dizájn egy fos.
A fejlesztéseket nem nagyon láttam eddig, de nekem az a véleményem, hogy egy torrent oldalról lehessen jól letölteni torrenteket.
Nem kell nekem sem rádió, sem cset, sem más bizbasz
Előzmény: Lórien (853)
Lórien Creative Commons License 2007.11.17 0 0 853
Örülök, hogy sikerült visszajutni. Hogy tetszenek a fejlesztések és az új design? Kiváncsi vagyok, hogy az embereknek hogy fog bejönni a tervezett profilbővítés.
Előzmény: Törölt nick (852)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.17 0 0 852
Mindenkinek igaza van, ellenben ha már itt tartunk, akkor az első reakció is hibás volt. Ezt kellett volna kérdezni: (ha már itt tartunk) Tudsz te arról, hogy ez az iromány tele fan hibákkal?
Egyszer egyébként az ibiza fórumon szóltam valakinek, aki egyszerűen képtelen volt eltalálni a szavakat helyesen (pl helyessen és hasonló hibákat vétett, de nem csak szólóban, hanem mondatonként legalább 3-at) Megkértem, hogy figyeljen oda, mert bár van értelme annak, amit ír, mégsem tudom egyszerűen végigolvasni, mert annyira bántja a szememet, hogy nem megy.
Erre mit kaptam? hehe.. el kell olvasni :)

Na, mindegy :)

Köszi a helpet, bejutottam makira végre!
Előzmény: Törölt nick (851)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.17 0 0 851

Csak tájékoztatnálak, hogy ez itt a 3. beszólás helye, ami olyan színvonalat ütött meg, hogy szépen ki is moderálták. Nem én intézkedtem egyébként (bár megfordult a fejemben, hiszen azért mindennek van határa), csak láttam, mi volt itt. Nem is engem szidott az illető mellesleg.

 

Így van ez, amikor valaki azt hiszi, hogy valamely torrent fórumon van, ahol uralkodni lehet mások felett, akik persze pisszenni sem mernek. Ismerem ezt a fajtát -- ha nem is torrent fórumokról.

 

De ez nem az a fórum.

 

Bevallom, az ilyet én legszívesebben ütném, más kommunikációra nem igazán érdemes.

 

Egyébként sokkal többről van itt szó, mint 3 hülye beszólás.

 

===============================================

 

Ahonnan a kellemetlenség kiindult, ott egy kultúrember a következőt válaszolta volna:

 

- OK, igazad van, de félreértés, a szöveget én csak másoltam. A színvonal nekem is bántotta a szemem, csak sajnos siettem, ezért nem volt kedvem a hibák átjavításával szórakozni.

 

...és akkor gond egy szál se. De a válasz egyáltalán nem ez volt. Ezzel szemben rávilágított bizonyos igen negatív emberi jellemvonásokra, amit magad nem veszel észre, illetve láthatóan nem akarod észrevenni.

Előzmény: Lórien (848)
cooldoc Creative Commons License 2007.11.16 0 0 850
Új fejlesztés újra kell regelned a com-os címen. Utána menni fog. Ha megakadasz, szólj, elintézem.
Előzmény: Törölt nick (842)
Lórien Creative Commons License 2007.11.14 0 0 848
Jó, akkor volt két hülye beszólása. Sajnálatos...De ezennel befejeztem a témát:-)
Egyébként ami ezt a maki e-mail-problémát illeti, valaki a fórumba betette az alábbit:
"A hiba egyertelmuen az, hogy a CRM, vagy a kuldo program a webserver
neveben kuldi a levelet, a webserverrol (valoszinuleg alapbeallitas), mint
felhasznalorol pedig nem tud a mailkuldo server."
Nem értek a levelezőprogik lelkivilágákhoz és a különböző szolgáltatókhoz, de gondolom az se lehet véletlen, hogy a legtöbb oldal int a freemail, vipmail, citromail stb...használatától.

Egyébként Borzolt Kedély az is járható út, ha még eddig nem léptél be a makira, hogy a felhasználói név marad, jelszóként pedig beírod az eredeti mail-címedet, amire regeztél. Így bejutsz, és meg tudsz mindent változtatni. Remélem sikerül visszajutnod.
Előzmény: locsemege (847)
locsemege Creative Commons License 2007.11.14 0 0 847
A beszólása. Ám mivel nem megtévedés, hiszen például 835-ben konzekvensen folytatta, úgy gondolom, ő maga is.
Előzmény: Lórien (846)
Lórien Creative Commons License 2007.11.14 0 0 846
Nagyjából látom, mi a probléma. Leírtam, hogy szerintem se volt túl udvarias, amit cooldoc írt, de ahogy látom, utána ők ketten normálisan elrendezték a dolgokat, az egyik bocsánatot kért, a másik elfogadta. Nem ismerem személyesen se DJG-t, se cooldocot, de azért nem kéne egy versikéből ilyen problémát csinálni SZVSZ. Egyébként megkérdezhetem, hogy te ismered személyesen cooldocot? Csak azért vagyok kíváncsi, mert azt írtad, hogy vérparaszt. Ő az, vagy a beszólása? Nem mindegy.
Hogy ONabb legyek, nem tudtok esetleg egy helyet, ahol összefoglalva meg lehetne nézni, hogy melyik oldalon mennyi ideig lehetsz inaktív, kidobás nélkül. A Moo...ről én is jókat hallottam, de nem néztem be sokat. Mi a legnagyobb erőssége, miben ad többet vagy mást, mint a nagyobbak? Én inkább DS-en, makin meg Kapun voltam aktív.
Előzmény: locsemege (843)
locsemege Creative Commons License 2007.11.14 0 0 845
de az is fontos, hogy néhány szolgáltató nem fogad makis mélt

Milyen jogon szűr bármilyen nekem címzett mail-t egy szolgáltató? Ez olyan, mintha a posta kidobná a leveleim egy részét, mondjuk amelyek az OTP-től jönnének.
Előzmény: Lórien (844)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!