Keresés

Részletes keresés

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.13 -1 0 5836

Én annak örülnék, ha nyílt szavazás lenne a végén, és mindenki indokolna. Az érintett pedig kénytelen lenne végighallgatni:-)

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.13 -1 0 5835

Ilyesmi volt régebben is, amikor a nézők szavaztak, nem?

 

Amúgy szerintem jó ötlet, max annyiban nem, hogy hónapok alatt mindenfélével megdumálhatják egymást, szóval nem biztos, hogy objektívabb lenne.

Előzmény: Pacemaker (5834)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.13 0 0 5834

Ne csak biraljunk.

 

Javaslat a jövő évi Survivor hoz.

A végső szavazás lehetne élőben.

Hátránya nem hinném hogy sok van

Előnyei: 

semmiképpen nem szivároghat ki a győztes.

A játékosok " dühe" már lecsillapodott.

Visszanézve objektíven  tudnak dönteni.

Nagy showműsor ahol a család is jelen van. 

Valószínűleg igazságosabb eredmény

Paratlan zsűritag, ne legyen bugyuta párbaj.

 

Gice Creative Commons License 2018.11.12 0 1 5833

nekem is ez ugrott be, bárki is Csaba, azért nem csalódott benne, mert ott sem volt a szigeten :)

Előzmény: BitterSweetSymphony (5813)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.12 -1 0 5832

Ma nem lesz adás?! Nem mutatják a szigetet üresen?! :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.12 0 0 5831

Hát úgy. Nyakláncot adni a másiknak ez nekem olyan buzis dolognak hat. Nem láttam a műsort, azért kérdeztem.

Előzmény: BitterSweetSymphony (5830)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.12 -1 0 5830

Jajmár, hát ahogy Gábor, hogy máshogy:-)

Előzmény: Törölt nick (5828)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.12 -1 0 5829

"a nemi identitásomat is megkérdőjelezték"

 

Dávid drága, a nemi identitásod azt jelenti, hogy férfinak vagy nőnek (esetleg egyéb kategóriának) definiálod-e önmagad. Azt hiszem, ezzel kapcsolatban senkiben sem merült fel kétség:-))

Előzmény: lilive (5820)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.12 0 0 5828

Akkor most coming outolt, vagy hogy a barátja?

Előzmény: Pacemaker (5827)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.12 0 0 5827

David barátja.

Előzmény: szévike (5826)
szévike Creative Commons License 2018.11.12 -1 0 5826

Öregszem. Ki az a Zoli?

Előzmény: Pacemaker (5825)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.12 0 1 5825

Most volt a fókuszban. Induláskor Zolitol kapott nyakláncot. 

 

 

Ezt en  a helyeben akkor nem nepszerusitenem.

Előzmény: lilive (5822)
lilive Creative Commons License 2018.11.12 0 0 5824

"Balázs Vera: ha az eszem vezetne, biztosan tovább jutottam volna" 

 

Vajon Veronka mely opciót választaná?

 

Aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az ostoba. Vesd meg őt!
Aki nem tud, és tudja, hogy nem tud, az egyszerű lélek. Tanítsd őt!
Aki tud, de nem tudja, hogy tud, az alszik. Ébreszd fel őt!
Aki tud, és tudja, hogy tud, az bölcs. Kövesd őt!  

 

(

 

 

lilive Creative Commons License 2018.11.12 0 1 5823

Brrrrrr. 

Vajon az arrogancia, a bunkóság, a suttyóság, a mások semmibe vétele is a taktikai elemek? 

 

Hiába a szerkik fényezése, hogy Gábor tökéletesen felkészült a játékból, és bevállalta a gonosz szerepét: ezt a viselkedés Gábornak nem sokat kellett tanulnia. :)

Előzmény: mue (5802)
lilive Creative Commons License 2018.11.12 0 0 5822

erre vonatkozott a "kacifántos' :)

Előzmény: Pacemaker (5821)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.12 0 1 5821

Senki nem kérdőjelezheti meg a nemi identitását, mert az mindenkinek a szubjektívuma. Gondolom már eldöntötte huszonvalahany évesen.

 

Max a nemi identitását szokták elítélni a nem tolerans emberek,  ha az nem egyezik a társadalom normáival. 

Előzmény: lilive (5820)
lilive Creative Commons License 2018.11.12 0 1 5820

"a nemi identitásomat is megkérdőjelezték" - ez elég kacifántos így. :) 

Ez az egy pont, amúgy, amiben sajnálom Dávidot, mert a nemi identitása tök mindegy, és ebben a homofób országban elég kellemetlen, ha  valakit lebuziznak. 

A megítélése, valaminta játék szempontjából meg tök irreleváns, illetve elég primitív.

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.12 0 1 5819

A kiszavazást úgy kéne csinálni ahogy a VV-ben, akit kiszavaznak, az párbajozhasson azzal akit ő választ, egyből nem raknák ki ilyen "bátran" a legerősebbet, hanem a leggyengébbnek vélt lenne a célpont.

Előzmény: rushi (5805)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.12 -1 3 5818

Emberi kapcsolatok??:-)))

 

Neki olyanjai nem voltak. Azt sem tudja, mi az.

 

Számára az emberek csak figurák a sakktáblán, vagy ahogy Szandi mondta "Dávid bábszínházában" bábok.

Előzmény: Pacemaker (5816)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.12 0 0 5817

Davidot akartam irni

Előzmény: Pacemaker (5816)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.12 0 0 5816

Mit tanacsolnal Gabor?

 

Az emberi kapcsolatokra figyelni kell ( joban kell lenni a  " kreativ" producerekkel)

Melinmoon Creative Commons License 2018.11.12 0 0 5815

Dávid részéről továbbra is hiányoltam a szerénységet, nagyképűen tanácsokat ad, hogy kell nyerni, ehelyett ha nem lenne egoista, azt mondta volna, hogy kicsit a szerencsén is múlik, ahogy mindenkinél, ugyanúgy Fanni taktikája is győzelemhez tud vezetni.

bár ő talán nem is mondhatja, mert neki nem kicsit a szerencsénk múlt, hanem nagyban.

Előzmény: Provinces (5814)
Provinces Creative Commons License 2018.11.12 0 0 5814

http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/kerdezzen-a-survivor-negy-finalistajatol-sztarchat-blikk-rtl-klub/481ytne

 

Juhé!

Tamás, feltételezhetően hatékony felvilágosító munka eredményeként, de a végére csak megvilágosodott még az is lehet, hogy ez ügyben végérvényesen.

 

Kérdés: Mi volt a legnagyobb csalódás?

 

Válasz: Nyilván a Dáviddal való leveles sztori."

Előzmény: Ilhilla (5808)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.12 -1 0 5813

:-)

Lehet, hogy a tesója, aki a levelet írta:-))

Előzmény: Dávidking (5811)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.12 -1 0 5812

Dávid: Nekem megfordult a fejemben a tévézés. Alapvetően érdekelne hasonló műsor. Erre persze fel kell készülni. Meglátjuk.

 

Ugyehogyugye...mondom én:-)

Feltehetőleg nem csak neki fordult meg a fejében, hanem a retekéknek fordítva is...

 

Tamásnak meg legalább van önismerete, ha már esze nem sok:-))

 

Szandi meg lehet, hogy jó híradós lenne, de az a szakma csúcsa, mások sok évig dolgoznak, tepernek érte, közel harminc évesen már nem fogják bevenni a buliba.

Előzmény: Ilhilla (5809)
Dávidking Creative Commons License 2018.11.12 0 2 5811

Tamás egyik válasza: "Csaba volt az egyetlen ember, akiben nem csalódtam." Ki az a Csaba? 

Előzmény: Ilhilla (5808)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.12 -2 0 5810

Szandra bő ruhában van, vagy ennyire meghízott?! Az ujjai is mintha vastagok lennének....

Előzmény: Ilhilla (5808)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.12 -2 0 5809

Én Fannitól szeretnek kérdezni. mi lesz veled most? szerintem képernyőn a helyed.

10:25

Fanni: Szerintem mindenkit foglalkoztat a dolog. Láttuk, hogy ez óriási munkával jár. Megszokja az ember és ez tök jó! Ha bármivel megkeresnének, örömmel vállalnám.

Dávid: Nekem megfordult a fejemben a tévézés. Alapvetően érdekelne hasonló műsor. Erre persze fel kell készülni. Meglátjuk.

Alexandra: Nekem régóta nem titkolt vágyam, hogy híradós szeretnék lenni Az orgánumom megvan hozzá :) 

Tamás: Engem egyáltalán nem érdekel. Ha lenne egy Survivor All-Star, az érdekelne, de más nem igazán. Műsorvezetőként biztos nem.

 

Fanni vállalná, Dávid is foglalkozik a gondolattal, Alexandra egyből híradós szeretne lenni (az RTL-nél foglalt az állás!), Tamás nem akar műsorvezető lenni (nem is ezt kérdezték!)

Előzmény: Ilhilla (5808)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.12 -2 0 5808

http://www.blikk.hu/galeria/survivor-fianlistak-sztarchat-igy-neznek-ki-a-mindennapokban/9734hrh

 

Alexandra teljesen rá van cuppanva ezekre a műszőrmékre. Legutóbb a Reggeliben és a Kibeszélőn is ilyesmit viselt!

Melinmoon Creative Commons License 2018.11.12 0 3 5807

Vera egyébként az összes nála szebb nőt utálta, és Szandit nem megsajnálta, nem állt mellé, hanem Vikit jobban utálta, mert az koslatott Dávid után. Szerinte egy ilyen játékot amúgy is csak erős ember nyerhet, és ő nőként az, így van olyan jó mint egy férfi. Vagyis különb a többi nőnél. Tinikor után illene már ezt az én különleges vagyok mentalitást félretenni, és elfogadni akik vagyunk. Jó az ha valamiben jó az ember, de egy dolog miatt különbnek képzelni magunkat mindenki mástól, az érzelmi éretlenségre utal. - Hátha olvassa ezt Vera, ezért írtam le ezt az egyértelmű dolgot.

ha Gábor van a döntőben akkor rászavaz, ha Dávid nem kerül a holtakra akkor is rászavaz, de nőre soha. Az a baj, hogy Tomi is ilyen, talán Gáborra nem szavazott volna. Következőnél arra is figyelni kéne, hogy szociálisabb emberekből kerüljön be több, mert aki ilyen téren van lemaradva, az irigy és nőgyűlölő, az ő szavazatuk kiszámítható, és tenni se lehet ellene. 

Előzmény: deluigi (5804)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!