Keresés

Részletes keresés

_Reku_ Creative Commons License 2007.11.19 0 0 1689
"2006.márciusi születésű,egészséges kiállítás minöségü német dogok eladók,helyhiány miatt.Törzskönyvel,chipel,nemzetközi oltásikönyvel.Csere is érdekel."

Ezt nem nagyon értem.Ha helyhiány miatt eladja a kutyáit, akkor hogyhogy új kutyára akarja cserélni? :)
_Reku_ Creative Commons License 2007.11.13 0 0 1688
Hát igen.Még ha fajtatiszta lenne, akkor se adnék felnőtt kutyáért ennyit, mert nyilván valami baj volt vele, azért adják el.De hogy nyilvánvalóan keverék, így örülhet, ha ingyen elviszik.Mindenesetre nagyon szép kutty.
Előzmény: greenwood (1687)
greenwood Creative Commons License 2007.11.13 0 0 1687

nekem malám van, tényleg nem ilyen, de ez még nem jelent semmit.

gondolom, inkább azért nem veszik meg régóta, mert már nem kölyök, és nagyon sok az a 35e FT. egy ilyen korú kutyát már nem is lehet nevelni igazán...

Előzmény: _Reku_ (1685)
arnys Creative Commons License 2007.11.12 0 0 1686
Azért nem veszi meg senki, mert annyira vad, hogy a gazdája is csak a drótkerítésen keresztül merte lefényképezni.
Előzmény: _Reku_ (1685)
_Reku_ Creative Commons License 2007.11.12 0 0 1685
Ehhez pedig kép is dukál, már nagyon régóta hirdetik, vajon miért nem veszi meg senki? :)
1

"2,5 éves Malamut kutyus, rendszeres oltásokkal, lelkiismeretes gazdinak eladó.35.000.-Ft."

Lehet, hogy nem vagyok nagy szakértő, végülis nekem huskym van, de szerintem ez nem malamut.Szerintetek?
_Reku_ Creative Commons License 2007.11.12 0 0 1684
"Karácsonyra lepje meg szeretteit egy hófehér kiskutyával. Apja neve HÓGOLYÓ anyja neve HÓPIHE. Közép spitz gyönyörű, fajtatiszták de törzskönyv nélküliek ezért áruk kedvező 15 ezer Ft/db."

Igen, én csakis Hógolyó és Hópihe nevű kutyák kölykeit vagyok hajlandó megvenni :D
Ez nagyon fontos, ha jó kutyát akar az ember.
Puhácska Creative Commons License 2007.11.12 0 0 1683
"Apróhirdetés szövege :
Robosztus champion apától, extra pigmentu tenyészszemlés anyától októberi születésu, ígéretes, minoségi kiskutyák eladók!


Irányár :
100 E Ft."

Legalább azt tudjuk, hogy drága és kutya... :-)))))))))))))
Tibbe Creative Commons License 2007.11.02 0 0 1682
"Kiskutyák megrendelhetők előzetes megbeszélés alapján.


Hmmmmm... ezt hogy is kell érteni?
nettomazsola Creative Commons License 2007.10.26 0 0 1681
ez ma jelent meg itt az indexen a labradoros topikban;

Sziasztok.

Golden retrievert szeretnénk születésnapi ajándéknak adni holnap :) minimum 10 heteset szeretnénk kisgyerek mellé kertesházba. Tudnátok segíteni? tudtok esetleg ilyen korú most megvásárolható kölykökről?

Előre is köszönöm a segítséget. Üdv

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

istenbizony nem tudtam, h sirjak v röhögjek ...
zsuzsa Creative Commons License 2007.10.19 0 0 1680
Masnival a nyakában :-)))))
Előzmény: greenwood (1679)
greenwood Creative Commons License 2007.10.19 0 0 1679

na tessék, itt van már a karácsony is!

"Tündéri minőségi erős csontozatú sötét vörös Bordeuxi kiskutyák eladók!December elejétől elvihetők, vagy akár karácsonyra egy édes ajándék." (iwiw)

 

hát persze, biztos jól mutat majd a minőségi erős csontozatával a tündérke a fa alatt, mint édes ajándék...

Előzmény: szuszmok (1676)
_Reku_ Creative Commons License 2007.06.06 0 0 1678
Ja és ez is vicces:

Eladó 4 gyönyörű félperzsa (perzsa?) kiscica! Garfield vörös kandúr, és egy teknőctarka kislány. Anyukájuk vörös perzsacica, apukájuk kétesélyes, az egyik lehetőség szerint kék perzsa. Áruk: 15000 Ft.


Tehát ha esetleg tényleg perzsa lesz a kicsiből, még talán jól is jártunk.Bár nem törzskönyvesek.De ha nem?
_Reku_ Creative Commons License 2007.06.06 0 0 1677
Nem rossz!
És ez?

Sziasztok! Párt keresek HUSKY-BELGA JUHÁSZ keverék KAN kutyusomnak! Elsősorban HUSKY,MALAMUT vagy e fajták keverékét. Ha tudtok kérlek segitsetek STANLEY a Kutyus már 14.éves!(NEM LÁTSZIK RAJTA A KOR,NÉZD MEG A KÉPEKET!!! KÖSZI!!!!!!!!!

Nem vágom, mit akar a keverék kiskutyákkal, mindet meg akarja vajon tartani, vagy csak megnézni, mi lesz a husky-belga+husky vagy malamutból?vagy csak egy szép napot akar a 14(!!!!) éves kutyájának?
szuszmok Creative Commons License 2007.06.06 0 0 1676

Egy Maine Coon- tenyésztői lapról:


"KEDVES MACSKABARÁTOK!

 

PÜNKÖSDI AKCIÓ!

 

kedvencnek akcióban 50 000 Ft-ért minőségi Maine Coon cicák eladók!

 

Érdeklődni e-mailben: .... és telefonon: ..... "

 

.......

 

Volt már karácsonyi akció, húsvéti akció, miért ne leygen pünkösdi akció? Kizárólag a minőség kedvéért.


 

arnys Creative Commons License 2007.04.30 0 0 1675
minek erre hirdetesi dijat pazarolni, ha nem ter ki ra, akkor is mindenki rajon, hogy nincsenek
Előzmény: zsuzsa (1673)
Fülöpmami Creative Commons License 2007.04.29 0 0 1674
akkor valszeg rosszul ertelmeztem:) lassan megtanulhatnek olvasni, bar erre a kis idore mar minek:)
Előzmény: arnys (1672)
zsuzsa Creative Commons License 2007.04.28 0 0 1673
hehe épp csak arra nem tér ki, hogy van-e a kutyának kiállitási eredménye, tenyésszemléje, szürövizsgálatai stb....

Előzmény: Fülöpmami (1671)
arnys Creative Commons License 2007.04.28 0 0 1672
nyilvan arra gondol, hogy az apja meg az anyja egymasnak nem rokonai, nem kell a hatlabu kiskutyaktol felni
Előzmény: Fülöpmami (1671)
Fülöpmami Creative Commons License 2007.04.27 0 0 1671
beagle fedeztetés 2007. április 24., kedd
Beagle törzskönyves , fajtiszta , gyönyörű tricolour (3 színű , fekete-barna-fehér) kan kutya győztes apától vállalja szukák fedeztetését Pest megyében , nagyon jó szaglású , tökéletesen más vérvonalú szülőktől származik. A fedeztetés 20.000Ft.-ba kerül!!! Komoly jelentkezőket várunk.
scoty.fedez[<[<@>]>]freemail.hu



lehet hogy en vagyok gyugye, de mihez kepest tokeletesen mas vervonal????
es a nagyon jo szaglas sokkal fontosabb a tenyeszszemlenel!!!
zsuzsa Creative Commons License 2007.04.14 0 0 1670
húú mami ez tényleg nagyon durva...

rendelek 1 kg lecsókolbászt, 2 kg krumplit meg másfél huskyt. ja.. az nem jó, a fél az eldől. Akkor legyne inkább 1 husky meg 1 labrador.
Előzmény: Fülöpmami (1668)
ziko3 Creative Commons License 2007.04.14 0 0 1669

Szia!

 

Most,hogy ritkán vagyok netközelbe kevesebbet idegeskedek!..)))

 

Kihagytad a cipő és papucs pótlását:-DDDDD

 

Előzmény: Fülöpmami (1667)
Fülöpmami Creative Commons License 2007.04.11 0 0 1668
ettol garantaltan lemegyek hidba!
http://aliscagyongye.boltaneten.hu/
Fülöpmami Creative Commons License 2007.04.09 0 0 1667
az en velemenyem az hog mielott valaki magahoz vesz egy kutyat, legyen az kolyok, vagy felnott, fajtatiszta, vagy akar 35 fele kutya kevereke merje fel hogy meretre, mozgasigenyre, szorapolasra, stb milyen igenyei vannak. es ha ugy erzi meg tud felelni a kutya igenyeinek akkor nosza!
kutyat tartani nem kotelezo! es valljuk be nem olcso hobby! oltasok, spot, ennivalo, poraz fekhely, stb... es ha meg beteg is lesz!!!!

epp ezert nem ertem azokat az edesanyakat akik yorkit igernek a gyereknek, aztan konyorognek hogy valaki szanja meg oket, mert olyan draga az a kolyok!!!

en gyerekkoromban a kis keverek kutyaval is tokeletesen boldog voltam!!!
egy gyerek a keverek kutya mellett is megtanulhatja mi a felelos allattartas.
szerintem sehogysem ott kezdodik hoyg koldoljunk egy minel olcsobb fajta kutyaert (ami opcionalisan epp divatos)
Előzmény: zsuzsa (1666)
zsuzsa Creative Commons License 2007.04.09 0 0 1666
Nem igazán jó , ha reklámban vagy filmben szerepel valamelyik fajta, az összes barom ilyne kutyát akar.. Mint a shar-pei kölyök abban a kozmetikai reklámban.

Nekem nagyon tetszik a basset, de miután beleolvasgattam a topicotokba, biztosan tudtam, nekem több okból nem lesz és abból csak az egyik ok, hogy a 4.-en lakunk és nincs lift.

Egyébként beagle-t se vennék házikedvencnek kisgyereknek. Könyörgöm egy vadászkutya....érteni kell a neveléséhez.Én sem értek, de nem is vállalnám be.
Előzmény: Fülöpmami (1665)
Fülöpmami Creative Commons License 2007.04.09 0 0 1665
igen, rofikutyat!!!
meg colombo kutya, aki 14 evig alszik a sarokban!!

aztan amikor a melyen tisztelt szaporito eladja elfelejt szolni hogy a szobatisztasagra neveles hiresen gazos, meg allandoan hullik a szore, meg lopnak, meg ugy altalaban egyedul ordit a lakasban amig a gazdi dolgozik, meg kurva nagy mozgasigenye van.
aztan vagy keresnek uj gazdat, vagy kirakjak az orszagut szelen:(
Előzmény: zsuzsa (1664)
zsuzsa Creative Commons License 2007.04.09 0 0 1664
Hát... izé... tényleg inkább beagle.. iletve a testarányia meg a lába meg ugy általában... de ezt gondolom az átlag "olyanlógófülökutyátakarokmerazolyanédes" vevö nem veszi észre.

Tudod mint multkorjában volt, hogy ő édes röfikutyát szeretne a gyerekének ( angol bulldog )
Előzmény: Fülöpmami (1663)
Fülöpmami Creative Commons License 2007.04.09 0 0 1663
nos sorban: beagle kolyok, szaporitos basset kolyok, tenyesztos basset kolyok. szvsz a kepek magukert beszelnek
Fülöpmami Creative Commons License 2007.04.09 0 0 1662
hajjaj! kb 10-szer annyi szaporito van mint tenyeszto:))))
szt az akcios kutyara nagy a kereslet. igaz hogy kicsit sarga, igaz hogy kicsit savanyu de magyar narancs!
Előzmény: zsuzsa (1661)
zsuzsa Creative Commons License 2007.04.09 0 0 1661
Ez komoly ??? Én csak kiállitáson meg a ti képeiteken szoktam látni bassetet, nem tudta, hogy már őket is hamisitják :-((((((((((

Hát pedig a basset nem olyan megjelenésü kutya, hogy egy beagle-ra azt lehessen mondani, hogy hunyoritva meg szürkületben oldalról nézve basset :-((((
Előzmény: Fülöpmami (1660)
Fülöpmami Creative Commons License 2007.04.09 0 0 1660
el kell hogy keseritselek!
rengeteg magas, vekony, rovidfulu allitolagos basset van. olyan atmenet a basset es a beagle kozott kinezetben. (sok meg tkv-ezve is!!!)

de sajnos ami magyarorszagon kutyazas cimszo alatt fut az egy orbitalis kupleraj!

nekem is voltak tenyesztesi ambicioim, de mara mar a hanyinger kerulget.
Előzmény: zsuzsa (1659)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!