Keresés

Részletes keresés

meggyespite Creative Commons License 2003.05.12 0 0 106
Már hogyne lennénk ilyenek??

Imádjuk Britni SzpírSZET, csúnyán beszélünk, mert az a menő, gyűjcsük a meccsboxot is!
:)

Tegnap újra megnéztem, és rájöttem, hogy tényleg baromi unalmas az eleje! :)

Már annyira a második rész "bűvöletében" élek, hogy ez az első rész már kimondottan szegényesnek és szedettvedettnek tűnik... A másodikban muszáj leszünk normálisabb színészi alakításokat felmutatni!

És remélhetőleg viccesebb is lesz. Na majd meglátjuk.

Nevekre senkinek sincs ötlete?

Angolul szerintem néhány poén és utalás nem élne olyan jól... Meg hát feliratot gyártani sem lenne egyszerű... valaki? :)

Előzmény: Alsóbbrendű foslény (105)
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.05.12 0 0 105
"A szép magyar beszédben egyetértünk, de hát ettől a két szerencsétlentől mit vársz, reklámokat és rajzfilmeket bámulnak egész nap! :)"

:)
Vegul is nekem azert tetszett a film, mert pont az ilyen "mai fiatalokat" mutatja be.
Azert remelem ti nem ilyenek vagytok. ;)

Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.05.12 0 0 104
Meg lehet probalni:
Triggerstreet.com
filmwatcher.com
(ha jol emlekszem)

Ezek kulfoldi amator filmes oldalak. Csinaljatok angol feliratot, tuti a siker! :) Foleg hogy igy bevezetitek a kovetkezo reszt, ami ugye USA-ban tuti siker lesz! ;)

meggyespite Creative Commons License 2003.05.12 0 0 103
Helló!

A szép magyar beszédben egyetértünk, de hát ettől a két szerencsétlentől mit vársz, reklámokat és rajzfilmeket bámulnak egész nap! :)

Horror? Nem is tudtam, hogy az is van benne! :)
A darabolásra gondolsz? Az szerintem egész lightos lett, de legközelebb kirakjuk a 18-as karikát (bár ne feledd az elején a kis vörös karikát, ami régebben ezt jelentette)!

A felolvasásszerű alakítások szerintem is nagyon zavaróak, már-már megütik egy-egy Szomszédok epizód "színvonalát" :)

Igyekszünk ezeken javítani, köszi a kritikát, és legközelebb nézd meg nyitott szemmel a "horror"-részeket is! :))

Kisebb verzió elkészült, csodák-csodája, méretre nagyobb lett. Még finomítanom kell rajta! :)

Előzmény: Norby (101)
Norby Creative Commons License 2003.05.12 0 0 102
Link-fix: movie-mistakes.com .
Előzmény: Norby (101)
Norby Creative Commons License 2003.05.12 0 0 101
Hi!
Bejött az SMSfal nálam is, pedig már nem az első helyen volt.
A film kritikájaként annyit mondanék, hogy én is medve véleményét osztom a szép magyar beszéddel kapcsolatban. Valamint a "horror" nélkül is
meglettem volna (át is pörgettem). A bakik viszont egyáltalán nem tűntek fel, sőt a néhány felolvasás-szerűre sikerült alakítás sem zavaró az első megnézéskor, mert a történet fordulatai igen jól lekötik a figyelmet. Szóval elismerésem a produkcióért.
Kisebb verzió lehet, de szerintem maradjon meg a nagy is a minőséget szem előtt tartó sávszélesség-, ill. időmilliomosoknak.

A movie-mistakes.com tényleg jó, sokat lehet belőle tanulni, meg nevetni. :)

meggyespite Creative Commons License 2003.05.08 0 0 100
Nem, nem erről van szó, de ez is atánylag egész jó baki! :)

Kikotyogni? Ne, inkább még ne! Inkább a megvalósításán gondokozz! :) (Vannak ötleteim)

PÁLYÁZAT!

MI legyen a neve a két szerencsétlen főszereplőnek a következő részben?

Még mindig nem tudjuk, mi a neve a gázolónak és jóbarátjának. Én ugyan sejtem egy ideje, hogy az egyik Emil lehet, és ezért nem szólítják soha a nevén, de még nem biztos! :)

A legjobb, és végül elfogadott név kiagyalója felkerül a stáblistára, oké? :)

Előzmény: vkibitoroljaanevem (99)
vkibitoroljaanevem Creative Commons License 2003.05.08 0 0 99
A letakart hulla rejtélyével kapcsolatos bakit még mindig senki nem vette észre! :)
ez az volna, h állítólag az ágy alá rakták, de mikor elkezd csörögni ott van a szoba végében?
Előzmény: meggyespite (97)
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.05.08 0 0 98
en tudok valamit, kikotyogjam? :o)
meggyespite Creative Commons License 2003.05.08 0 0 97
Helló az új "rajongóknak"!!!

Nagyon örülök a sok hozzászólásnak.

Fotós csókát nem bántani, nála jobb rendezőasszisztenst és "agyat" kívánni sem lehet. Egyébként ha már itt tartunk, szerintem színészileg azért szinte mindenki nagyon gyenge volt, kivétel Béla, Oszi és Medve, de ez az én véleményem. Medvén megoszlanak a vélemények (saját magának tetszik a legkevésbé, mert nagyon fáradt volt aznap, meg halk, de talán éppen emiatt lett jó).

A hulla sérülései is jogos kritika, eredetileg a pokrócot át akartuk kötni pár véres kötéssel, de valamiért nem valósult meg.

A letakart hulla rejtélyével kapcsolatos bakit még mindig senki nem vette észre! :)

Az első jelenet odáig volt megbeszélve, hogy berakja a hullát, majd elindul. Az egész ablaktörlős, letörlős hülyeség nem is volt megbeszélve, ezért lett kicsit lassú a jelenet, és ezért olyan gázos az elkent vér a szélvédőn. Asszem ebben a pillanatban még hallatszik is kicsit az operatőr röhögése, ahogy az a nyilvánvalóan festékszerű anyag szétkenődik, mert egyikünk sem számított a fejleményre :))

Folytatás...?

Hát...

valóban nyitva maradt a vége!

Szóval hogy ne húzzam tovább, valóban lesz folytatás, bár eredetileg nem akartam. A közakarat akarta :)
Megígérjük, hogy technikailag sokkal jobb és élvezhetőbb lesz!

A többi maradjon egyelőre titokban :)

rumci Creative Commons License 2003.05.08 0 0 96
Szerintem nagyon jó, hogy nincs végkifejlet, jobb ez a nyitott vég.
Előzmény: vkibitoroljaanevem (95)
vkibitoroljaanevem Creative Commons License 2003.05.08 0 0 95
sziasztok!
megnéztem én is tegnap, csatlakozom a többiekhez. nem gondoltam, h ilyen jól fogok szórakozni! a szövegek nagyon jók, és kritikaként én is csak a gázolás nyomait tudnám megemlíteni (de gondolom nem akartátok jobban összekenni vagy netán törni szegény kocsit:) )
összességében nagyon ki lett találva, tetszenek az ilyen kicsit tarantinos, guyritchie-s 5letek
ja, és én egy olyasmi végkifejletre számítottam, hogy medve egyszercsak benyit és a 2 embere ott fekszik holtan:) mert így ugye a lekötelezettje maradt gázoló barátunk..
és mik a tervek? lesz folytatás vagy új film?
V63_1668 Creative Commons License 2003.05.07 0 0 94
Nyugi,lesznek még itt többen is,amint terjed a mű...
Előzmény: Geitenbeffer (92)
nothingstaysthesame Creative Commons License 2003.05.07 0 0 93
És megvan az első győztesünk! :-) Igen, annak a telefonálás után kellett volna jönnie, de így alakult... :-)

Nyereményedet felbélyegzett válaszboríték ellenében... ;-)

Előzmény: Geitenbeffer (92)
Geitenbeffer Creative Commons License 2003.05.07 0 0 92
Esetleg az a jelenet csúszott arrébb, amikor Béla az Állat beszélget Medvével?

(Meggyespite megnyugtatására közlöm, hogy az utóbbi pár órában megjelent új rajongók közül egyik sem én vagyok :)

Előzmény: nothingstaysthesame (91)
nothingstaysthesame Creative Commons License 2003.05.07 0 0 91
Vágási (nem, ez most nem Szomszédok) hibánál nem bakira gondoltam, hanem hogy egyszerűen egy jelenet arrébb csúszott a filmben, mint kellett volna, hogy legyen... :-) (A helyes megfejtők között aláírt fényképeket osztunk ki... ;-))

Hát, a fotós csákó biztos azon izgult, nehogy elfelejtse azt a töménytelen sok szövegét... ;-) (Amúgy a figura volt ilyen. Khm... :-) Szaglásztak már kint a raktáradnál Újpesten? ;-))) Amúgy igazad van, nem is kap majd több szerepet! ;-)

Az elejével kapcsolatban igazad van, bár szerintem igazából talán csak az első jelenet lett lassú (és nem feltétlenül hosszú), de ez egyrészt koncepció volt, másrészt egy próbára lett felvéve... :-)

Aki meg azt mondja, hogy nem látszik a vér később, az nézze meg a kellékként használt kabátot! :-) (Átvehető a Kellékek és relikviák boltunkban, cím: ... ;-))

Fotós csákó
:-)

rumci Creative Commons License 2003.05.07 0 0 90
Az SMS-fal hirdetése vitt rossz utakra engem. Letöltöttem, megnéztem: aranyos film. Még biztos meg fogom nézni.
Kértétek a kritikus szemet. Nekem (a technikai apróságoktól eltekintve, amelyek igazán lényegtelenek, a Hyppolit, a lakáj sem attól jó film, mert fantasztikus a technikája – bár olyan ötletes vágásokkal, mint abban, sehol másutt nem találkoztam) egy észrevételem lenne: kb. az első húsz perc kicsit lassú volt nekem, utána viszont l felpörgött, feszes lett. Lehet, hogy nem lenne baj az elejét kicsit feszesebbre megvágni. Az én időérzékem szerint az első 20 perc kb. 8 percnek lenne jó. A későbbiekből egy másodpercet nem hagynék ki. (Ez különben lehet, hogy az én hibám, mert majdnem minden film elején azt érzem, hogy nem elég feszes.)
Mindent összevetve: gratula!
V63_1668 Creative Commons License 2003.05.07 0 0 89
Mikor megláttam smsfalon a hirdetést,csak elnéztem rajta,de aztán kezdett érdekelni mi is lehet ez...leszedtem,megnéztem...Nem bántam meg!
Kicsit olyan "szomszédok" szerű hangzásra,dehát ez nem halivud:)Ennek ellenére isteni,állat,brutálisan nagy alkotás!Igazi kis alter film,az ilyenek tényleg hiányoznak!Nehogy abba merjétek hagyni!:))) Szal csak így tovább,már várom a következőt!:)
Kritika is van,ha megengeditek:
A fotós csákó kissé gyengén alakított,nem volt az igazi.Ez a Medvével folytatott beszélgetése során ütközik ki.Mintha kissé ideges lett volna:))
A hullát ugye alaposan megnyirbálta két hősünk,ennek ellenére a későbbi jelenetek során a hulla sérülésmentes volt.
Az elején a vér le-ablaktörlőzése elég rossz,oda mehetett volna igazi vér is:)))

A legjobb alakítás szerintem a Medvét alakító emberkéé volt,de a többiek sem maradnak el sokkal Tőle.

Szal király az egész,remélem folytatjátok!
Üdv
V63_001

Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.05.07 0 0 88
Egyebkent az az erdekes, hogy nagyon hires filmek is teli vannak vagasi es kamerahibakkal... Pl. Gladiator, Gyuruk Ura...

Szoval fel a fejjel. :)

nothingstaysthesame Creative Commons License 2003.05.07 0 0 87
Túl sok esélyt nem adtál a kritikára... ;-)))

(A vágási sorrendbe egy helyen viszont belekötnék... ;-))) Most nincs igazam? De!)

Előzmény: meggyespite (83)
nothingstaysthesame Creative Commons License 2003.05.07 0 0 86
Komoly filmtéma: többszörösen skizofrén fiatal férfi önmagával beszéli meg egy fórumon öncélú filmjét... Szerintem kezdődjön egy hosszú, vágatlan jelenettel... ;-)

Egyébként igen, honlapokkal is kellene foglalkoznom, meg néha dolgoznom is (csak a főnökség meg ne tudja! ;-)), de akinek nincs ilyen nyugdíjas állása... ;-)

Úgyhogy én most haza is megyek...

r.a.p.i.d

Előzmény: meggyespite (85)
meggyespite Creative Commons License 2003.05.07 0 0 85
Basszus, megint kihullott egy a sorból! :)
Lehet, hogy csak 3-an vagyunk összesen különböző neveken?
Vagy mind én vagyok??????

:))

Előzmény: Fazekas Henrik (84)
Fazekas Henrik Creative Commons License 2003.05.07 0 0 84
Csak vigasztalni akartalak, én vagyok az, Geitenbeffer ;-)

Bocs... :D

Előzmény: meggyespite (83)
meggyespite Creative Commons License 2003.05.07 0 0 83
Üdv a klubban!

Láttad is, ugye, nem csak látatlanban imádsz minket? :))

Esetleg Tőled hallunk valami negatív kritikát is!
(színészi játék, kép, hang, technika, igényesség, stb. témákban nem ér, a többi mehet! :))

Előzmény: Fazekas Henrik (82)
Fazekas Henrik Creative Commons License 2003.05.07 0 0 82
Na, hogy ne sírjon a szátok, itt van cserébe egy új ... ;-)
Előzmény: Alsóbbrendű foslény (81)
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.05.07 0 0 81
ja bocs, en vagyok a tomegember is, csak veletlen volt hogy azon a neven jelentkeztem be...

jo poen, hogy vesztettetek egy rajongot! :)))))

meggyespite Creative Commons License 2003.05.07 0 0 80
Te Alsóbbrendű, figyelj csak! Kezdem elveszteni a fonalat!
Te magad vagy Tömegember is? Két néven szoktál ideírni? Magyarul te vagy Endi?

Ha ez egy és ugyanaz, akkor elvesztettünk egy rajongót! :)

Válaszom:
Volt egy sokkal szalonképesebb tervünk, kész forgatókönyvvel. A többség azonban a folytatás mellett döntött. Pontosabban pont fele-fele volt az arány, de inkább én engedtem, hogy jó hangulat legyen a forgatáson, minthogy olyan filmet forgassunk, ami talán értelmesebb (?), viszont a fél társaság húzza a száját.
Ráérünk még megváltani a világot. Addig maradnak a Műholdak. Az se lesz ám rossz, mert ezúttal jelentős technikai és előkészítésbeli előrelépesek lesznek.
Na persze kérdés, hogy meg lehet-e ismételni egy EKKORA világsikert! :)))))

Előzmény: Alsóbbrendű foslény (79)
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.05.07 0 0 79
meggyespite!

A filmetek tenyleg jo, mert nagyon jo a forgatokonyv, nagyon jo a szoveg, a szereplok, minden. Latszik rajta, hogy tudnatok profi filmet csinalni, szinte csak a technikan mulik.
Teli van a vilag profi, de iszonyu bena filmekkel. A tietek marha jo.

Ezert sajnalom, hogy tovabbra is csak ilyen "nem szalonkepes" :) filmeket akartok csinalni... Miert?
Ja egyebkent szerintem ez a film szalonkepes, a sok karomkodas ellenere is, mert hogy ugye nem onceluan karomkodtok.
Biztos lattatok a "Nekem lampast adott..." cimu Jancso filmet, na az is teli van karomkodassal, megis nagyon jo, es komoly (is meg vicces is) film.

sajoati Creative Commons License 2003.05.07 0 0 78
azóta már vissza is hiivtak, ahogy nezem :)
Előzmény: meggyespite (77)
meggyespite Creative Commons License 2003.05.07 0 0 77
SMS-fal 2x volt!
Képzeljétek, rpg-n elküldtek a f@szba, amiért bereklámoztam magunkat!

Gallával valóban nem akarunk "más faszával csalánt verni", csak hogy egy vulgáris képzavarral éljek, az említett okok miatt is, meg hát ugye az a 2 perc, amíg jelen van, kicsit nevetséges és kicsinyes lenne ezzel reklámozni az egész filmet.

Ami ugye nem csak miatta jó? :)

(Vagy rossz, hogy a negatívumokat is említsem)

Ja, egyébként érdekesség, hogy a film elkészülte után sokáig nem nagyon szerettük a "művet", mert nagyon elégedetlenek voltunk vele. Főleg a technika miatt. Álmunkban sem gondoltuk volna, hogy ennyi kedves "idegen" ember fogja dicsérni!
Persze a hang kijavítása is sokat dobott rajta (majd nyomunk fel mintát a régiből, brrr...), és a fesztivál óta kimondottan kedveljük, és azóta kezdtünk el nyomulni a neten is.

Ezért köszönet nektek meg a többi fórumon (kivéve rpg :)) hozzászólóknak!

Előzmény: Alsóbbrendű foslény (74)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!