Keresés

Részletes keresés

csupaszabo Creative Commons License 2003.05.15 0 0 45
Xil! Küldtem egy e-mailt ebben a percben a szukácskáimmal kapcsolatban! Ha nem kapnád meg, kérlek, jelezz vissza itt a fórumon. Merthogy megint valami hibaüzenetet írt ki a kütyü, amit nem tudok megfejteni.
Előzmény: Xil (27)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.15 0 0 44
most értem haza Érdről, megnéztem, hova került volna Andromeda. No hát oda nem fog kerülni. Egy kertes ház, 3 gyerekes család, a legkisebb 5 élves. De nem ez a baj, hanem az, hogy a kerítés alatt a kiskutya simán ki tud menni, vagy ki tudják csalni. Erre a felvetésemre azt talkálták ki, hogy hátul, ahol az építási törmelékek vannak, elkerítenek neki egy kis részt /láttam, kb. 1mX1m-es rész!/ és amíg men nem nő, addig ott el lehetne! Hát egy frászt!
úgyhogy Andromedának még mindig gazdit keresek! A guta tud megütni az ilyenektől!
Deloroszka Creative Commons License 2003.05.14 0 0 43
Hűha nagyon szurkolok Hajrá Zsu :))) Még egy nyomós indok Stázinak is kell majd vőlegény _:)))
A webcímet esetleg megadnád nekem ?? Szívesen megnézném :)) Irtam új mailt azt hiszem tetszeni fog :))
Előzmény: csupaszabo (42)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.14 0 0 42
Előre is köszönöm. És tessék nekem drukkolni, ma rábukkantam a ZALAZAR kennel web-lapjára, beleszerettem egy kanba és nekem attól kell egy kankölyök! Úgyhogy még ma este megfogalmazom a levelet, elküldöm, aztán megkörnyékezem a páromat, hogy azért Ő is áldását adja hozzá. Kérlek szépen, drukkolj nekem, hogy sikerüljön rávenni! Bár miért ne sikerülne? Minden mellette szól. Marad nálunk 4 szuka, anya és 3 lánya. Ezekhez kellene egy idegen vérvonalú kan. Ha ezen felül még más is tudnsa majd vele fedeztetni, akkor mindenféleképpen megéri. De ha csak annyi az előnye, hogy nem kések le egyetlen fedeztetét sem, mert Édesanyám nem veszi észre, hogy mikor kezdenek el tüzelni a csajok, akkor is már megéri. Nem?
Deloroszka Creative Commons License 2003.05.14 0 0 41
Remélem kibirom :)) Szurkolok Adonnisnak is Tessék igazzi hegylakót venni :))))) Emilben küldöm az adatokat
Előzmény: csupaszabo (40)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.14 0 0 40
Bocsika, előbb tettem fel a kérdést, mint ahogy beszéltünk volna telcsiben.
Már csak ADONIS vár az új gazdikára!
Előzmény: Ördögpirula (39)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.05.13 0 0 39
Jaj Zsu!
TUdom,hogy szeretnéd jó helyen tudni a babát,és én a legnagyobb megtiszteltetéssel el is vállalnám(nagyon hiánycikk az aktív kutyázás),de sajna a körülmények nem engedik!:((((((((
Se helyem,se időm nem lenne,ahogyan ezt a telefonban is említettem.
De nagyon +fogott a kis kobold!Vérzik a szívem érte!
A 3. szempont,hogy Ördi hogyan fogadná a kicsit.....amit most nem fogok megtudni......
:((((((((((((8

ÖP,a szomorú

Előzmény: csupaszabo (34)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.13 0 0 38
De hülye vagyok, nem babkorszakot, hanem babakorszakot akartam írni! Babkorszak! Így jár, aki kapkod. Mondta is a főnökasszonyom mindig: hamar munka az ördögtől vagyon!
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.13 0 0 37
Hát kérem, ACHILLES is új gazdihoz kerül szombaton! Ez a legnehezebb, az elválás. Valahol örülök is neki, meg egy kicsit sajnálom is. Olyan rövid ideig tart a babkorszak! Srácaimnál is ez bánt a legjobban, ezért mondtam, hogy szülnék én huszat is, ha tehetném, mert a picik illata valami eszméletlenül finom!
Timi! Légy szíves e-mailben az új gazdi adatait megadni, hogy a szerződést megírhassam előre. Név, lakcím. Telefonszám.
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.13 0 0 36
Szombatig csak kibírod, nem?
Előzmény: Deloroszka (35)
Deloroszka Creative Commons License 2003.05.13 0 0 35
Mázlista :))) Alig várom hpgy én is találkozhassam Stázi kisasszonnyal :))
Előzmény: Ördögpirula (33)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.13 0 0 34
Azt nem tudom, Ördike mit tud, mit nem, de szerintem a szagomat, akarom mondani az illatomat megérzi rajta, és amekkora nagy esze van, ez szerintem elég is neki.
Akkor Athina a Tiéd? Úgy mint Ördi, fajtanépszerűsítésre. Na mit szólsz hozzá? Milyen vagyok?
Előzmény: Ördögpirula (33)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.05.12 0 0 33
Jelentem ma 2kézzel dögönyözhettem meg Archibald Pfelségét!
Tényleg szép,gyönyörű,bár látni rajta,hogy jól volt tartva,de viszont még a szeme sem áll jól!Az egész pofiján olyan igazi cairnos huncutság lát6ó!
Apát már most jól irányítja,de 1 csúnyanéni elkapta,és jól meggyömöszkölte,és helyrerakta,mikor nem ment Apához....
Frici hívja,Archie leül,néz....Hívja-néz,hívja-néz,könyörög-néz....ÖP legugol,hívja,tapsol...Archie álmosan néz,és röhög....hívom-nemjön,odanyúlok,felkapom,lerakom magam elé,hívom....jön....
Nagy simóka,dögönyözés.....
JAJ ZSU!
Nekem kell majd 1 illllen huncutpofi is!
Csak csajsziban!Annyira édes!És Ördi is pozitívan állt hozzá,mert a kiskutyákat utálja,de Archiet hosszú percekig szimizte....létezik,hogy tudja,Tőled jött?
És ma nagy nap volt:Archie megugatta 1 partnernek a kutyáját!Hangosan!Frici mesélte,hogy feljegyzik a naplóba!:)))
ÖP
Előzmény: csupaszabo (26)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.12 0 0 32
Van aki olyan fazonúra trimmeli, de aleghelyesebb, ha megmarad természetesnek a külleme. Kapsz a kicsivel egy szőrápolási útmutatót is, ne izgulj!
Előzmény: Deloroszka (31)
Deloroszka Creative Commons License 2003.05.12 0 0 31
Nálunk nem bóklásznak szabadona slagok úgyhogy ez a veszáély nem fenyeget :)))
A cairnt hasonlóan kell trimmelni mint a westiet ???
Előzmény: csupaszabo (30)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.12 0 0 30
Vigyázz, mert slagbolond! El akarta lopni a slagot, elhúzta egészen a kert másik végébe.
Deloroszka Creative Commons License 2003.05.12 0 0 29
Már alig várom hogy Stázit elhozhassam :))))))))))
Előzmény: csupaszabo (28)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.12 0 0 28
Ez nekem magas ez a szgép! Megírtam a mailt, elküldtem, akkor kiírt valami hibaféléket, amikből egy kukkot sem értettem, de megnéztem az Elküldöttek listájában, ott benne volt. Ráadásul azt is írta ki, hogy elolvasva (mondjuk ez gyanús volt, mert hogy a fenébe lehet, hogy az elküldés után 10 perccel már visszajelez, hogy elolvasták?)
Rendszeresen nem tudok PÜ-t vagy mailt küldeni a kutya.hu-soknak sem. Mi a fene lehet ez?
Szóval bocsi, Szilvi, azt hittem, megkaptad!
Xil Creative Commons License 2003.05.12 0 0 27
Köszi a választ! A mailt nem kaptam meg, így valami visszajelzés hiányzott. Minden jót a továbbiakban!
Előzmény: csupaszabo (20)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.12 0 0 26
Nagyon örülök neki, hogy tetszik. Minden beképzeltség nélkül állítom, hogy nagyon szép kiskutya, megígértem Fricinek, hogy megkeresem azt a weboldalt, amin az egyik legnagyobb hírú tenyészkan fényképe is látható, akiről ARCHIBALD a nevét kapta. Tudod, a név kötelez!
Előzmény: Ördögpirula (25)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.05.11 0 0 25
Csak hiszed?Én tudom,mivelhogy már el is újságolta,hogy hazavitték a fiút!
És mostmár 2gyermekes apa lett,mivel otthon van 1 malamut leánya....:)
Szerelem első látásra,még szebb,mint ahogy remélte,és gyönyörű sötét bundis!
Teljesen odáig és vissza vannak mind2en(Frici és a Barátnője)....
Holnap hozza dolgozni,mivel engedélyt kapott,hogy akár az irodába is beviheti!
Úgyhogy holnap jól meg fogom gyömöszkölni,simókázni a babát!
ÖP
Előzmény: csupaszabo (22)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.05.11 0 0 24
Aha!Akkor jó....
ÖP
Előzmény: csupaszabo (18)
Deloroszka Creative Commons License 2003.05.11 0 0 23
Biztos imádni fogják :)))
De jó lesz egy közelebbi baba majd ellenőrizgethetem hogy jól fejlődik-e Stázi :)))
Előzmény: csupaszabo (22)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.11 0 0 22
Ebben a percben vitték el ARCHIBALD-ot. Azt hiszem, tetszik az új gazdiknak.
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.11 0 0 21
Különben mindezt megírtam e-mailben is. Nem ment át?
Előzmény: csupaszabo (20)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.11 0 0 20
Persze hogy olvasom! Ha jól olvastam, arra a hírre, hogy az egyik kis szukának,Athinának esetleg nem lesz jó a foga, Te nagylelkűen visszaléptél a vásárlástól. Az öt szukából így egy Szegedre kerül, 1-nek a foga kérdéses, de akkor marad a háznál, amíg ki nem derül, mire való, 2-t (Abracadabrát és Ambrosiát) megtartom, és Andromeda megy Érdre. Ha az érdiek esetleg meggondolták magukat, akkor Andromeda a Tied.
Előzmény: Xil (19)
Xil Creative Commons License 2003.05.11 0 0 19
Kedves Csupaszabo!
Olvasod a mail-jeidet? Még mindig várom a választ a kis cairn-nel kapcsolatban.
Előzmény: csupaszabo (16)
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.11 0 0 18
Állítólag megvan a kutya, a csövesek vitték el.
Előzmény: Ördögpirula (17)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.05.11 0 0 17
::Keres::Állat dátum: 2003-05-06 08:40

Május 4.én a Margitszigeten eltünt MORCI névre hallgató 2 éves kan Cairn terrier kutyám. (mütött jobb hátsó lába miatt néha három lábon jár) Kérem a becsületes megtalálót, magas jutalom ellenében jelentkezzen a 0620-4117525, 0630-9245913, 0620-9191449, 0620-9150037

..........
csupaszabo Creative Commons License 2003.05.10 0 0 16
Van egy érdeklődő Csongrádról. Őt az egyik kis kan, történetesen Achilles érdekelné, mert egészen világos színű kant szeretne a szukája mellé.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!