Keresés

Részletes keresés

t3v3d3s Creative Commons License 2006.11.26 0 0 755
tüzép és
http://www.foresth.hu/

kell hozzá sarokpánt, és mintha a gázórát nem lehetne, csak ráccsal eltakarni (de ez marhára nem biztos). Szóval apácarácsos ajtót is készíthetsz, de ahhoz - meg általában a fához - kell biza többféle jóféle szerszám, sima lécből egymásba illesztve vetemedni fog, nálunk ragasztva vannak, és betétesek az ajtók (marni kell).
Előzmény: lotht (753)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.26 0 0 754
Szerintem valami fatelepen nézz körül. Talán olcsóbb is mint a barkácsáruhuáz. Keress rá google-val, biztos van egy csomó.
Előzmény: lotht (753)
lotht Creative Commons License 2006.11.26 0 0 753

Jónapot. :)

Errefelé olvasgattam, érik bennem a gondolat, hogy sajátkezűleg készítek el egy igen sajátos formájú szekrényt, amely magába foglalja a gázmérőt az előszobában, az elektromos szerelvényeket és egy sarkot hasznosít. Mindezt fenyőből.

Merrefelé keresgéljek anyagokat?

Kész ajtókat találtam, azonban különféle keresztmetszetű 2.70 m hosszú lécek és oszlopok kerestetnek, megfizethető áron.

Köszönöm.

hanimana Creative Commons License 2006.11.13 0 0 752
Szia Cicó!
Köszi gyors válaszodat, a program tetszik!
hanimana
Előzmény: cicó (751)
cicó Creative Commons License 2006.11.12 0 0 751

Falfestésnél szvsz nincs olyan hogy gyerekre ártalmas vagy nem, csak ha kiságyat, bútort vagy játékot szeretnél lefesteni ott kell "gyerekbarát" festéket használni,mert a szájába veszi...

A szine pedig bármi lehet a te izlésed szerint, kisbaba esetében a pasztell árnyalatokat részesítsd inkább előnyben...valamint ne használj csak hideg szineket, mindig egészitsd ki valami meleggel (pl a kéket sárgával)

Itt tudsz sok variációt kipróbálni:

www.dulux.hu

 

Előzmény: hanimana (750)
hanimana Creative Commons License 2006.11.12 0 0 750
Sziasztok!
Furi kérésem lenne. A kisbabám szobáját szeretném kifesteni, ahol jelenleg fehérek a falak. És gondban vagyok a színekkel. Arra gondoltam, minden fal más színben ragyogna. És a plafont sem hagynám fehéren.
Nagyon világos, 2 ablakos 3,6 * 4 m-es szoba.
Az egyik falon pedig bépített szekrény lenne (színe annak is kérdéses még).
Szóval ha van ötletetek színekkel kapcsolatban (egy adott márka színskálájából megadott számoknak, színeinek örülnék a legjobban!), segítsetek!
Melyik beltéri festék márka jó (egészségre való ártalom, a kisbaba miatt)?
Köszi:
hanimana
Encsi84 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 749
Húúú kifestettek.Szuper lett:).Legalábbis nekem tetszik.Lehetett volna egyik helyen nagyobb kontrasztot csinálni,de már mindegy.Remélem 7végén hozok képeket.Szar a gépem otthon:(.
inaki Creative Commons License 2006.11.02 0 0 748

segítség!

lépcsővilágításkéne, amolyan lépcsőfokot oldalról a falból megvilágító test, ami 220/230 ról megy, nem melegszik túlontúl, mert gipszkartonba és gyapotba lesz belerakva. aztán ne sok álljon ki a falból és ne legyen csavaja elől neki....

(hol tudok ilyent venni raktárról? 8db kéne)

kösz

Gömbtatu Creative Commons License 2006.11.01 0 0 747
Szóval én támogatom a faredőnyt is, de a római rolónak is vannak nagyon szép változatai. Csak annál ne számíts teljes elsötétítésre. Bár, laktam olyan lakásban, ahol az volt, sötétkék, sűrű szövésű, és egész jól fedett.
Előzmény: Gömbtatu (746)
Gömbtatu Creative Commons License 2006.11.01 0 0 746
Nem tudnál képet berakni? Milyenek a bútorok? Én is támogatom a faredőnyt amúgy, nagyon szép tud lenni.
Előzmény: adros (737)
alcsapalcsa Creative Commons License 2006.11.01 0 0 745
na jó most átnéztem sok-sok honlapot, és van egy olyan kellemetlen érzésem, hogy a honlapot üzemeltető gyártók közül talán a ravak a legolcsóbb...

ha találkozott már vki ennél olcsóbb flenti paraméterekkel rendelkező kabint annak a segítségét megköszönném
Előzmény: alcsapalcsa (744)
alcsapalcsa Creative Commons License 2006.11.01 0 0 744
üdv mindenkinek...

segítséget szeretnék kérni: olyan zuhanykabint keresek, ami félköríves tolóajtós és nem középről nyílik, hanem szélről. tehát 2 részből áll és a szélétől nyílik középig. segítségül olyan mint a ravaknak az SKKP2 -es kabinja, csak mondjuk nem 90.000 ft.

http://www.ravak.hu/?page=supernova1 -ez a ravaké hasonló kellene nekem

segítségeteket előre is köszönöm.
cicó Creative Commons License 2006.10.31 0 0 743
3-4 hetet talán kibír:) Ez hosszabb folyamat... Az első időkben nem lesz csúnya...de gondold végig, például ahogy felmosol, nem cserélsz minden csavarásnál vizet ugye...és a végén már a "szines" vízzel mos fel az ember...a víz beleül ezelbe a pici ragyákba majd elpárolog, de "szín" ott marad....
Előzmény: aningo (742)
aningo Creative Commons License 2006.10.31 0 0 742
oké kössz! és mégis hogy néz ki kb 3-4 hét múlva?
Előzmény: cicó (740)
cicó Creative Commons License 2006.10.31 0 0 741
Ja és nem véletlenül nincs...;)
Előzmény: cicó (740)
cicó Creative Commons License 2006.10.31 0 0 740

Nekem sincs olyan, de én is láttam már olyat :)

A szívás pontosan azt jelenti, hogy a rücskökbe egy idő után belerakódik a kosz még akkor is, ha rendszeresen takarítva van...

Konkrétumként idővallumra lebontva kb negyedévente végigfogkefézheted a padlót, ha nem akarod, hogy úgy nézzen ki mintha életedben nem mostál volna fel...

Előzmény: aningo (739)
aningo Creative Commons License 2006.10.31 0 0 739
Nagy szükségem lenne infóra, tapasztalatokra a kültéri kicsit rücskös
csempék tisztíthatóságáról (előszobába+amerikai konyhába).
Találtunk egy gyönyörűt, de hallottam rémhíreket. Nem a
saját tapasztalatát mondja senki, csak amit ő is hallott,
ezért keresek olyat, aki jobban ismeri. Szeretném tudni, mit
is jelent az pontosan, ha "szívni fogsz a takarításnál".
Napi, heti, negyedévi problémát? Még az eladó sem tudta.

Sürgős lenne, pár napon belül rendelnünk kéne!
inaki Creative Commons License 2006.10.31 0 0 738

Amennyiben illik a bútorodhoz, nyugodtan használhatsz római rolót.

üdv

Előzmény: adros (737)
adros Creative Commons License 2006.10.30 0 0 737

Nemrég lettünk készen egy régi parasztház felújításával és nem tudok dönteni arról, hogy milyen függönyt tegyek az ablakokra. Két ablakom van egy 4*5-ös alapterületű szoba egyik falán. Az ablak 150 cm magas, 100 cm széles és felül keresztben van egy kinyitható része, alul pedig középről nyílik. Nagyon megtetszett a római rolós megoldás is, csak nem tudom, hogy ez illik-e az ablak jellegéhez. Semmiképp sem akarok hagyományos karnisos függönyt sötétítővel.

 

Köszönöm a segítséget!

 

Üdv,

Adrienn

Encsi84 Creative Commons License 2006.10.23 0 0 736
encsi@enternet.hu


Köszi
Előzmény: Gömbtatu (735)
Gömbtatu Creative Commons License 2006.10.23 0 0 735
Ha adsz egy ímélcímet, küldök neked egy rajzot, azon te is próbálkozhatsz a színekkel.
Előzmény: Encsi84 (734)
Encsi84 Creative Commons License 2006.10.23 0 0 734
Igazad van,de mivel már megvan pár helyen az ablak...meg a teraszon is valami sötétebb bordós lesz a járólap...Nem tudom mennyire lenne jó így.Estleg nincs képed arróla házról,vagy nem jársz arra?
Előzmény: Gömbtatu (733)
Gömbtatu Creative Commons License 2006.10.23 0 0 733
Nekem nagyon tetszik, épp a múltkor láttam egy ilyet. Mondjuk az nem volt kétfelé osztva, így szerintem még istenibb lenne. A nyílászárókét már tudjátok? Először a gomb, utána a kabát?:) Épp a nyílászárókkal lehetne jó kis kontrasztot adni. De mongyuk én eléggé konzervatív vagyok, max. kettő színt szeretek dolgokhoz pásszintani, és azok árnyalatait. Ha gondolod, kérdezd meg a férjed, mit szólna hozzá.
Előzmény: Encsi84 (731)
Encsi84 Creative Commons License 2006.10.22 0 0 732
Bocs, hogy ennyit kérdezek.:)
Encsi84 Creative Commons License 2006.10.22 0 0 731
Ha olyan színű lenne az felső rész,mint a tető, akkor nem lenne furcsa, hogy nincs kontraszt?
Előzmény: Gömbtatu (728)
Encsi84 Creative Commons License 2006.10.22 0 0 730
A nyílászárók vörösesek lesznek.
Előzmény: Encsi84 (729)
Encsi84 Creative Commons License 2006.10.22 0 0 729
Ez a ház túloldala. (a kép még januárban készült)
Előzmény: Gömbtatu (728)
Gömbtatu Creative Commons License 2006.10.22 0 0 728
Innen nem látom teljesen jól, de... mit szólnál ahhoz, ha olyan színű lenne a felső rész, mint a tető, az alsó meg ugyanannak a színnek egy sötétebb árnyalata, valami vad (mondjuk sötétfoszöld vagy akár narancs) színnel elválasztva, amit a nyílászárók is megkapnának kívülről. (Próbállak eltéríteni valahogy a sárgától:)
Előzmény: Encsi84 (727)
Encsi84 Creative Commons License 2006.10.22 0 0 727

:)Kösz.

 

Kívülről úgy akarja a Párom, hogy a felső szint és az alsó különböző színű legyen kívülről. Nem tudom miért :) kell különbözőnek lenni, csak bonyolítjuk. Valami narancsos, sárgásra gondoltam, és az elválasztó lécek, meg kiemelések csontszínűek , meg fehéresek lennének...ez még a jövő zenéje.

 

Előzmény: Gömbtatu (726)
Gömbtatu Creative Commons License 2006.10.22 0 0 726
Hijjj, ez egy igazi erődítmény. Tetszik a formája nagyon, különösen a verandaszerű terasz. Ebbe igazán nyomhatnátok erős színeket, a terek elbírják. A rozsdaszín jó ötlet szerintem.
Előzmény: Encsi84 (725)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!