Keresés

Részletes keresés

Gép-ész Creative Commons License 2003.02.02 0 0 3
Nekem ez tetszett a legjobban:
"Húszpercenként egy-egy kék autóbusz jön szembe a várakozókkal. Lassan araszol lefelé a mélybe. Rajta felirat: „Moszkva tér”. "
kisérőlevél Creative Commons License 2003.02.02 0 0 2
Kár, hogy nem az egészet másoltad be, mert úgy az igazi ez a cikk. Az egész valami nagyon szánalmas: paranoiás ex-miniszterelnök nemzeti hőssé magasztalása, mert eladja a könyveit. Mellesleg ingyenreklám tudósításnak álcázva.
Előzmény: maher (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.02 0 0 1
Tessek, parancsolj: O
Előzmény: maher (-)
Konrad Creative Commons License 2003.02.02 0 0 0
Az idázett részről nekem az jut az eszembe, hogy a mindenkori miniszterelnököt hivatali ideje lejárta után 2 évig megilleti többek között a személyi testőrség is, amit a Közt. Őrezred biztosít neki. Talán 2 fővel...
Nem az Orbán hivatalból neki rendelt testőrét látta az újságíró véletlen?
Előzmény: maher (-)
maher Creative Commons License 2003.02.02 0 0 topiknyitó
Az MNO-n találtam ezt a cikket, kissé ledöbbentem. Azért ez már durva:

http://www2.mno.hu/index.mno?cikk=125157&rvt=68

Jó kis cikk, olvassátok el...

Most tekintsünk el attól a tartalmi apróságtól, hogy a fenét sem érdekli, ki dedikáltat magának könyvet, nem kell a titkoszszolgálatoknak a "gyanús nézetű" elemeket suttyomban megfigyelni, hiszen a vezér tavaly áprilisi ámokfutása óta még a munkahelyekre is beférkőzött a politika, és mindenki pontosan tudja a másikról, hogy milyen nézeteket vall. Szánalmas ez az álnaiv önámítás, hogy 2003-ban újra rettegni kell a "rezsim" embereitől. Ez a hősködés ki fog fulladni, ahogy szépen mindenki számára nyilvánvalóvá lesz, hogy nincs mi ellen hősködni, senkit sem visz el a nagy fekete autó. Mind1.

Foglalkozzunk a technikai részletekkel.

Hogyaszondgya:
"...
A füle körül egy telefonzsinór-szerű vezeték húzódik, az adó-vevő valahol a kabát alatt végződhet. Úgy vizslatja a tömeget, hogy közben
egy álvelúr-divatkabátos, világoskék farmeres – ránézésre ELTE filozófia szakos – diáklánnyal társalog, majd megindulnak az utcán felfelé, a Litea Könyvesbolt felé. A lány hátán manapság előszeretettel használt hátizsák, ám ezúttal az is lehet, hogy a tankönyvek helyett egy satellittel összeköttetésben álló készülék rejtőzik benne.
"

Szeretettel tájékoztatom a technikailag erősen alulművelt cikkírót, hogy a féllegális kereskedelmi forgalomban is lehet kapni olyan mobil telefonra csatlakoztatható rádiós headset készletet, amelynek mikrofonja és hangszórója körömnyi méretű, észrevétlenül elfér a fülben és mondjuk a gallérban. Zsinór egy centi sincs. (Tipikus felhasználás: iskolai dolgozatírás)

De nem, a titkosszolgák zsinóros, nyakbatekert drótokat használnak, a különlegesen megerősített hátizsákban pedig 10 kilós titkos műholdas parancsnoki rádió "adó-vevő" lapul...

Nem mondom szép dolog mindent beleképzelni a világba csak azért, mert valaki headset-el telefonált. De legalább az ilyen esetek kapcsán elgondolkozhatna néhány mozgalmár, hogy nem ment-e az agyára valami...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!