Keresés

Részletes keresés

rhénai Creative Commons License 2017.04.05 0 3 59612

Bunda volt a 0-12-es Barca-meccs

Őrizetbe vették Filippo Vito Di Pierrót, a harmadosztályú Eldense edzőjét.

MZ/Y Creative Commons License 2017.04.04 0 0 59611

A cikk szerint a csóka konkrétan 8:0-s félidőt mondott. Olyan fogadás meg a világon nincs, meg olyan hülye iroda/buki sem, akihez valaki beállít ilyen fogadással és az nem jön rá, hogy le van zsírozva.

Előzmény: campobaszo2 (59610)
campobaszo2 Creative Commons License 2017.04.04 0 0 59610

Ha nem is pontosan 8-0-ra,de "más eredményre" mindenhol lehet fogadni.

Előzmény: MZ/Y (59609)
MZ/Y Creative Commons License 2017.04.04 0 1 59609

Engem baromira érdekelne, hol lehet 8:0-s félidei eredményt (de akár meccs végit is) fogadni. Nem spanyol3-ban, bárhol.

Másrészt iroda nincs, aki benyelne ilyen fogadást.

 

Egy fogadást tudok elképzelni:

8:0-s eredményt kértünk, sikerül-e?

Igen -  1.9

Nem - 1.9

 

Az elképzelhető, hogy a vendég játékosok tudták, itt a vég (a vereség borítékolható volt) és úgy gondolták, keresnek kicsit egy súlyos vereséggel.

Előzmény: rhénai (59607)
Veszpremi Creative Commons License 2017.04.04 0 1 59608

Mivel nagy a kísértés, valószínűleg sok fogadási csalás van, aki játszik, sejthet is egyet s mást konkrét furcsa esetekben :) Tuti, hogy itthon is. A KHL-ről mondják, hogy legendásan ilyen bundás, ugye a jégkorongot "hidegben" játszák, kell a bunda :)

Előzmény: rhénai (59607)
rhénai Creative Commons License 2017.04.04 0 1 59607
Krüger Frédi Creative Commons License 2017.03.18 0 1 59606

Elképesztő egy meccs volt...

A szünetig simán meg kellett volna lennie a három gólnak, aztán kijöttek a második félidőre, és onnantól nem csináltak semmit.  Mintha megegyeztek volna közben, hogy akkor ez 1-1 marad. Vagy ennyi idő kellett a démonnak felébredni és intézkedni:) Márciusra akkor ennyi volt.

 

Előzmény: Krüger Frédi (59605)
Krüger Frédi Creative Commons License 2017.03.18 0 0 59605

Az ilyen tippeket általában félteni szoktam a démontól, de most teszek egy kísérletet:

Augsburg-Freiburg 2,5+ @2,30 az odds

 

Szerintem ezt mechanikusan árazták be, az egész szezonra vonatkozó statisztikák alapján.

Azt viszont nem vették figyelembe, hogy az Augsburg játéka teljesen megváltozott a téli szünet után, különösen hazai pályán. Megvan az eredménye is: az utolsó 3 hazai meccsükön 13 gól esett. A Freiburg pedig az egész szezonban ezt teszi: az ő statjuk 10-2 over idegenben, mind a három idei meccsükön is megvolt legalább 3 gól idegenben. Egyértelmű value bet.    

 

Krüger Frédi Creative Commons License 2017.03.08 0 2 59604

Mai tipp: Barcelona - PSG mindkét félidőben 1,5+ gól

Ennek tegnap még @3 felett volt az oddsa, mostanra már inkább 2,9-2,95 körül van, de az összes lehetséges overes fogadás közül továbbra is ezt érzem a legjobbnak mára ár/érték arányban. A Barca/Real/Bayern meccsein mindig mérlegelni szoktam ezt a fogadást, mert jó oddsok szoktak lenni rá, de rá kell érezni a meccs várható dinamikájára, mert sokszor csak az egyik félidőt nyomják meg ezek a csapatok. Most viszont a Barca menni fog mint az állat, és az első félidő legalább 2 góljára szerintem legalább 70% esély van, miközben az oddsok alapján az irodák szerint az 1,5- a valószínűbb az első félidőben. Szerintem tévednek, az a veszély pedig most nem fenyeget (bárhogy is alakul konkrétan az eredmény), hogy ezen a meccsen tét nélküli gurigázásba fulladjon a játék a második félidőben. Ha lesz esélyük a továbbjutásra, akkor azért, ha pedig mondjuk 1:1 a szünetben, akkor legalább a meccs meggyőző megnyeréséért menni fognak végig.   

Krüger Frédi Creative Commons License 2017.03.08 0 0 59603

Ha már H/V és V/H fordítások:

Ma a BL-ben mind a két meccsen jött a félidő hazai - vége vendég fordítás. A kettő együtt úgy 600-szoros pénzt hozott volna, és tulajdonképpen reálisan benne volt a pakliban: a lelkes, de gyengébb hazai csapat vezet a félidőben, de aztán kapnak egy gólt, és utána összeomlanak. Egy ezressel meg lehetett volna tenni.

(Szintén érdekes, hogy mind a két meccsen gólra pontosan ugyanaz a végeredmény született, mint az első fordulóban. Ez még nagyobb szorzót adott volna kombiban (1500 körülit), viszont az előzővel ellentétben racionális érveléssel nem tudtam volna megtámogatni:D)

Előzmény: Beyeler (59602)
Beyeler Creative Commons License 2017.02.19 0 0 59602

Basel-Lausanne a szezonban:

 

http://www.eredmenyek.com/merkozes/EqxJW3p6/#osszefoglalas - 1:2, félidő 1:0 (idegenben)
http://www.eredmenyek.com/merkozes/tY88wCcj/#osszefoglalas - 2:1, félidő 0:1 (hazai)
http://www.eredmenyek.com/merkozes/IBBbllT5/#osszefoglalas - 4:3, félidő 1:2 (hazai)

 

Mindhárom meccsen fordított a Basel a második félidőben. Bár a mai necces volt, mert 1:2 után 1:3, de hármat lőve is sikerült a 4:3.

 

Véletlen?!

rhénai Creative Commons License 2017.01.28 0 1 59601

http://index.hu/sport/futball/2017/01/28/bunda_roman_jatekvezeto_direkt_kihagyott_tizenegyes/

SAJNOS a sportfogadási CSALÁSOK ellen megfelelő nemzetközi védelem nincsen

rhénai Creative Commons License 2017.01.16 0 0 59600

http://www.focimagazin.hu/   ez is megfelelő

[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.01.14 0 0 59599

:D

Előzmény: Törölt nick (59598)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.14 0 0 59598

sajnos nem garantálhatom neked a vesztőket, mivel akkor a nyertes tippeket is tudnám, ugye...

Előzmény: [fidelio] Pirandus (59597)
[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.01.14 0 0 59597

Bevágok, ha veszthetek - mindenbe!

Előzmény: Törölt nick (59596)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.14 0 0 59596

mondd csak, tényleg belevágnál a fogadói létbe?  vagy csak egy kis szórakozásra gondoltál?

(nem számítottam rá, hogy ebben a topikban látlak:)

Előzmény: [fidelio] Pirandus (59595)
[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.01.14 0 0 59595

Részletek a kommentekből:

 

Tippmixprón ez az opció nem is fogadható!! Akkor miért ajáljátok??Sőt most az élő fogadás a Német- Magyar kézire sem müxik,,hulladék egy szoftverük van ,,nem kicsit!!

nézz többet

  • +
  • buktar palmlaca 13 órája

    Akkor fogadj máshol!

    nézz többet 0
    Előzmény: rhénai (59594)
    [fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.01.14 0 0 59593

    Üdv. Akkor tehát melyiket ajánljátok?

    Előzmény: Faksztra (59592)
    Faksztra Creative Commons License 2017.01.14 0 0 59592

    Www.soccerscore.com

    Előzmény: rhénai (59590)
    Krüger Frédi Creative Commons License 2017.01.04 0 0 59591

    Az eredmenyek pont com amúgy szép lassan egy egész jól használható oldallá nőtte ki magát...

    Az egyik új feature nekem különösen bejött: focinál a meccsre kattintva a "tabella" résznél pár hónapja van egy olyan opció, hogy fölött/alatt - és minden lehetséges line-ra megmutatja a statisztikát + kérhető hazai-vendég bontásban is, ráadásul az utolsó 5 meccset vizuálisan is mutatja szép színesben. Én elég sokszor fogadok gólokra (szinte mindig overre), és amióta ezt használom, érezhetően javultak az eredményeim.      

     

    Egyrészt valahogy jól passzol az agyamhoz ez a megjelenítés, és azonnal átlátom az összes releváns infót, másrészt úgy vettem észre, hogy az irodák nem nagyon veszik figyelembe az árazásnál a finomságokat. A kisebb bajnokságoknál még azt sem igazán, hogy sok csapatnál a hazai és a vendég mutatók gyökeresen eltérnek, azt meg végképp nem, hogy egyes csapatoknál az átlag nagyon nagy szórást mutat: pl. alig van 3 gólos meccsük, hanem vagy under, vagy nagyon sok gól.* Ezen kívül a forma is fontos, mert vannak olyan csapatok, akik a bajnokság elején játszottak néhány 0/1 gólos meccset, ami lehúzza az átlagukat, pedig az utolsó 4-5 meccsükön már potyognak a gólok (vagy fordítva) - az oddsok viszont csak az átlagra figyelnek.

    Mostanában főleg az angol L1, L2 (+FA kupa), és a walesi meg az északír bajnokságnál keresem az overes meccseket, és szinte mindig találni olyat, ahol minden paraméter egy irányba mutat, és mégis egész jó az odds (a fentieken túl még az egymás elleni eredményeket is szoktam nézni, főleg ahol sok meccset játszottak az adott párosításban rövid időn belül)

     *Ennek az a jelentősége, hogy az oddsok erre nincsenek tekintettel, és a szokásos arány van pl. a 2,5+ és a 3,5+ között. Konkrét példa tegnapról: az egész északír bajnokságra jellemző, hogy kevés a 3 gólos meccs, némelyik csapatra meg különösen. Tegnap a Ballymena-Glenavon meccsnél a hazai a 11 addigi hazai meccséből 8 overt játszott, de abból 7 egyben 3.5+ is, a vendégnél ugyanez 10 meccsből 7 over, de abból 6 egyben 3,5+ is. Viszont az oddsok aránya ezt nem tükrözi: 1,43 volt a 2,5+ és 2,16 a 3,5+ Ehhez jött még az egészen elképesztő H2H statisztika, így aztán megtettem nagyobb téttel az over3,5-t, egy kisebbel pedig az over5,5-öt is, 6,75-ös oddson. (Nyilván nem jön be mindig ennyire látványosan, de az elmúlt két hónapban nagyon jó eredményeim vannak a kisebb brit bajnokságokban az overezéssel)  

    Előzmény: rhénai (59590)
    rhénai Creative Commons License 2017.01.04 0 0 59590

    A fogadoportal.hu rendkivül preciz kiemelkedően jól megcsinált ADATBÁZIS oldal volt valoban.A legjobb. Pillanatnyilag nem találok olyant ami pótolhatná.

    http://www.eredmenyek.com/

    Előzmény: Gody papa (59589)
    Gody papa Creative Commons License 2017.01.03 0 0 59589

    Te is keresel VALAMI ADATBÁZIS OLDALT?

    másfél éven belül megszűnt a betbase.info és a fogadoportal.hu  :-(((

    A Premier Ligával és a 
    Bundesligával még elboldugulnék fejben, de azért egy portugál, holland, lengyel, svájci bajnokságba való tippeléshez csak kéne valami rendszeres adatbázis, nem akarnék összevissza rohangálni magyar, cseh vagy egyéb hiányos oldalak között.

     

    Minimális követelmények:

     

    kattintás nélkül az adott oldalon látható legyen: tabella, soron következő forduló vmilyen oddsszal, utolsó két forduló eredménye

    egy kattintásssal: adott csapat utolsó 6-8 meccse, egymáselleniből 6 uccsó meccs, hazai tabella, vendégtabellla

    Előzmény: rhénai (59588)
    rhénai Creative Commons License 2016.12.25 0 0 59588
    perempe Creative Commons License 2016.12.22 0 0 59586

    bele.

    Előzmény: Krüger Frédi (59585)
    Krüger Frédi Creative Commons License 2016.12.21 0 0 59585

    Ennek mi lett a sorsa? Beleszámított a hosszabbítás?

     

    Én erre a meccsre a hazai (+5,5)-öt nézegettem tegnap, meg a Houston győzelme tetszett még 2 feletti oddson - egyik sem volt hülyeség, de mind a kettő elment volna: az egyik a hosszabbításban, a másik az utolsó másodpercekben.

    (Szerencsére végül egyáltalán nem fogadtam tegnap, egy peches foci bukta miatt elment a kedvem)

    Előzmény: perempe (59584)
    perempe Creative Commons License 2016.12.20 0 0 59584

    CLE @ MIL under 212.5

    Krüger Frédi Creative Commons License 2016.12.16 0 0 59583

    Aznap nem néztem be a topikba, de ha itt vagyok, mindenkit lebeszéltem volna a norvégok elleni meccsről. Klasszikus NO BET volt azokon az oddsokon.

     

    Eddig a kézi eb nekem nagyon jól ment, egy meccset teljesen benéztem (kb. 10 góllal), de az összes többi fogadásom jött, simán vagy nehezen. Max abban lehet egy kis hiányérzetem, hogy 1-2 jó tippet végül kihagytam óvatosságból.  

    A mai nap nem könnyű, a délutáni és az esti meccset kihagyom fogadási szempontból, egyedül a dán-holland jöhet szóba. Pár napja ez az odds kötelező lett volna a holland győzelemre, de a dánok meglepően jól játszottak a románok ellen, és Hollandia még mindig szeszélyes csapat. A másik lehetőség az over, mert van egy olyan érzésem, hogy két nagyon jó és egy kiemelkedő meccs után Toft ma nem fog megint 50% körül védeni a dánoknál. És Hollandia bármelyik meccsére (kivéve ha a franciák az ellenfél) - az 50,5-ös gólhatár nagyon kínálja magát.   

    Előzmény: Törölt nick (59581)
    Krüger Frédi Creative Commons License 2016.12.16 0 0 59582

    Már csak másnap láttam a válaszodat, de annyira levitték a ponthatárt, hogy engem is elijesztett az under-től (pedig simán jött volna még így is, a gondolat jó volt).

    Viszont közben eszembe jutott még tavalyról, hogy az ilyen back-to-back "barátságos" meccsek - már amikor tényleg azok, de most nagyon erősen úgy nézett ki - el szoktak dőlni az első félidőben, és akkor a másodikban már tényleg mindenki pihentet. (És így volt ez most az előző nap az "odavágón" is a két csapat között.) Ezért egy kisebb téttel megraktam a félidő hazai hendikepet, ami jött is. 

    Előzmény: perempe (59580)
    perempe Creative Commons License 2016.12.14 0 0 59580

    jelenleg -7 MEM, O/U 190. szerintem reális, nem érdemes fogadni.

    Előzmény: Krüger Frédi (59576)

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!