Keresés

Részletes keresés

Ramos_ Creative Commons License 2003.06.26 0 0 149
Mendieta Barcás pályafutásának vége! A klub sokalta az érte kért pénzt, de még így is kell 4millát fizetni a Lazionak mert nem élt a klub az opcióval!

Van vmi ötlete, vagy infoja valakinek, hogy a Lazio mit tervez Mendietával?

Ramos_ Creative Commons License 2003.06.14 0 0 148
mi lesz veled Gaizka???

Barcelona? Lazio? Valencia? Bilbao?

izgalmas lesz a nyara az biztos

Ramos_ Creative Commons License 2003.04.29 0 0 147
Szegény árva kis topicom!

sajnos lehet hogy ez a banner aktualitását fogja veszteni, nyáron:(((((

azért megemlíteném, Mendieta reálmadrid ellen lőtt győztes gólját! Ha az a mocskos bíró nem csal megint akkor Gaizka lenne a hős megmentő faszom!

És a Juve ellen is hatalmas plusszt adott a beállítása a csapatnak! az ő cselével kezdődött az az akció amit Xavi góllal fejezett be! és róla állították ki Davidsot! a többit hagyjuk!

Hétvégén eltiltása után remélem visszatér a csapatban mert jó formában van szerintem és hatalmas az akaratereje

Forca Barca
Forca Gaizka

Valencia Sc Creative Commons License 2003.04.29 0 0 146
En nagyon szeretnem,hogy viszajojjon.. :)A Valenciahoz. :)
Mar o is erzi,hogy o itt nalunk volt a kiraly :)

Es ocsem,mi lenne ha visszaterne...

Akkora buli lenne,nagy unneples,tuzijatek meg minden!:)

Csak keevs ra az esely!:(

De drukkolok neki,hogy jojjon vissza!

Petyalinho Creative Commons License 2003.04.14 0 0 145
77 Mendieta kép az EUROBARCAn, pontosan ezen a baz hosszú linken:

http://eurobarca.uw.hu/index.php?menu=kep3&kat1=Labdarúgás&kat2=Jelenlegi%20játékosok&kat3=Gaizka%20Mendieta%20Zabala

Petya

Norbipapa Creative Commons License 2003.04.14 0 0 144
ezittaz
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.27 0 0 143
Köszönöm barátom!

mégha elég szar hírek is ezek!

én még mindig bízom, mást nem tehetek, nagyon fogom sajnálni, ha elmegy

De akkor is Forca Barca

Előzmény: Norbipapa (142)
Norbipapa Creative Commons License 2003.03.27 0 0 142
Részlet az Eurobarçán
található Mendieta interjúból:

"-Mi lesz akkor, ha a kölcsönadási időszak végén a Barça nem él vételi opciójával?

-Fájni fog. Nagyon…

-Úgy beszél, mint aki sejt már valamit…

-Tisztában vagyok azzal, hogy nagy esély van arra, hogy távoznom kell. Lélekben felkészítettem már magam arra, hogy június 30.-án felhívnak, és azt mondják, hogy menjek amerre látok."

Ramos_ Creative Commons License 2003.03.24 0 0 141
Mendieta sajnos nem kapott meghívott a válogatott keretbe! Pedig jót tett volna neki nagyon! ez van! Be kellene bizonyítania hogy bőven ott a helye

Mindenestre hétvégén meglőtte második gólját a bajnokságban!(tiziből)

General Horny Creative Commons License 2003.03.13 0 0 140
Önszántából ment el! Bár benne van a dolgoban az is,h a Valenciának kellett a pénz,de Mendieta mindenféleképpen váltani akart...így sikerült neki...
Előzmény: kate_granato (137)
kate_granato Creative Commons License 2003.03.13 0 0 139
Hát hogy minden nem oldódna meg, az biztos,de én továbbra is azt mondom,hogy neki ott a helye és nem máshol!
Előzmény: Ramos_ (138)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.13 0 0 138
lehet, hogy önszántából ment el, lehet hogy nem ez most már lényegtelen!

Attól, hogy visszatérne a Valenciához nem oldódna meg minden!

Előzmény: kate_granato (137)
kate_granato Creative Commons License 2003.03.13 0 0 137
Na tessék! Ti sem tudjátok eldönteni, bár én is inkább olyasmiket hallottam,hogy önszántából távozott, de a legjobb lenne,ha sürgősen vissza is menne a Valenciához!
Forza Juve!
-LaCk0- Creative Commons License 2003.03.13 0 0 136
"Miért ment el Mendi a Valenciától?????????? "

Azert, mert el akart menni.
Nem a klub kuldte el, magatol ment.
Bizonyara elege lett az orok 2. helybol.

Előzmény: kate_granato (134)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.12 0 0 135
Üdv a topicban!

Szerintem itt mindenki tudja, hogy Gaizka nem a régi, mert akkor nem lenne ilyen bizonytalan a helyzete! Én tiszta szivből drukkolok neki és akárki mondja nem érdekel, hogy ő már sose lesz meg stb szarság!

"Miért ment el Mendi a Valenciától??????????"
-amiért Piojo Lopez! a Valencia két olyan szezon után egyszerűen nem bírta már megtartani a két legnagyobb sztárját! Nagyon kellett nekik a pénz, mert hiába volt a két bl menetelés tele voltak, vannak adósággal! A Lazio meg nagyon akarta Mendi-t senki nem tudta, hogy ez lesz belőle!

Nemtudni még mi lesz Gaizkával, annak örülnék legjobban ha maradna a Barcában és szépen visszanyerné régi formáját(amugy mostmár sokkal jobb mint az őszi szezonban)
-lehetőségek még hogy megy az Interhez(Cuper miatt)
-Lazio-ba vissza
-Valenciaba
-vagy a Bilbao-ba de oda szerintem majd levezetni megy

Előzmény: kate_granato (134)
kate_granato Creative Commons License 2003.03.12 0 0 134
Üdv a népes hadseregnek!

Na, mint látom egy csapat múltban ringatózó Gaizka-drukkerre bukkantam?!Hát igen, azok a régi szép idők........De Mendi már nem a régi.És ha engem kérdeztek,akkor ebben a Barcaban nem is lesz olyan.Tudom,tudom.......nem is kérdeztétek a véleményem,bla,bla,bla....De akármit is mondtok, Gaizka Mendieta,a művész még nem tért vissza!még!
Gondolom már igazi kiforrott Gaizka szakértők vagytok,vagy nem?! Na hát akkor kérlek válaszoljátok meg egy laikus egyszerű kérdését,please!Íme a kérdés:Miért ment el Mendi a Valenciától??????????
Kíváncsi vagyok hányféle választ kapok,de azért ha nem is kettőt,legalább egyet légyszi írjatok!
Aki válaszol a kérdésemre értékes nyeremény tulaja lehet!

Vic_RG Creative Commons License 2003.03.11 0 0 133
Nem! A Gutit egy nyávogós fiúzenekarba képzeld el.Beleillene:)

Spanyol trombitás punk?? Ez valami új stílus?:)

Előzmény: Ramos_ (132)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.11 0 0 132
figyelj itt nem a zenéről van szó! és nemigazán az számít hanem a stílusa viselkedése amiből egyébként mellesleg nagyjából meglehet ítélni hogy milyen zenét hallgat!

lefogadom neked hogy pl Guti és haverjai nagy diszkós csávók, látszik a hajviseletéből viselkedéséből(nagyon arcos)
ami persze nem baj, csak nekem nem szimpi

Vicente: neki bejön a stílusa, abszolut nincs nagy arca, a haja,stílusa alapján meg kb spanyol trombitás punkot hallgat:)

Előzmény: Vic_RG (131)
Vic_RG Creative Commons License 2003.03.11 0 0 131
Nem számításról volt szó, hanem kiábrándulásról. Miért neked mit mond el? A zenei hovatartozás csak az emberből egy kis darab, szerintem nem ezen múlik milyen is az adott ember valójában.Nem tudod Vicente milyen zenét hallgat?
Előzmény: Ramos_ (130)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.11 0 0 130
nem tudom a lányoknál ez hogy van de nekem számít, hogy milyen zenét hallgat, mert az sokat elmond az adott személyről!

Teljes kiábrándulásról nem beszéltem abszolút, ahhoz tényleg nagyon kevés

Előzmény: Vic_RG (128)
Vic_RG Creative Commons License 2003.03.11 0 0 129
ez már csak a régmúlt:(

Vic_RG Creative Commons License 2003.03.11 0 0 128
Hát nem tudom, hogy ez nálatok pasiknál hogyan működik, de nekem édes kevés a kiábránduláshoz a zenei stílusa...
Előzmény: Ramos_ (124)
interman Creative Commons License 2003.03.10 0 0 127
Mellesleg egyik kedvenc spanyol (bocs baszk) játékosom, kár, hogy nem passzolna az Interbe.
Előzmény: interman (126)
interman Creative Commons License 2003.03.10 0 0 126
Hatalmas ez a fordítóprogi.
Előzmény: Ramos_ (107)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.10 0 0 125
Mendieta hétvégén végig játszotta a Valladolid elleni meccset! ez azért nagy dolog mert ugy volt hogy nem is kezd. Az 1:1 nem tudom minek köszönhető:( de Gaizka 6-os osztályzattal a jól teljesítők között volt és ez bíztató
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.10 0 0 124
"Csak nem közös az ízlésetek?"
:) nem, de kiábrándító lett volna, ha mondjuk techno-t hallgat
Gullit-ot meg én is bírtam régen
Előzmény: Vic_RG (123)
Vic_RG Creative Commons License 2003.03.07 0 0 123
Szívesen Senor:))Örülök neki,hogy most már tudod, én sajna elég gyengus vagyok angolból, de azért próbálom megérteni:)

az infó

Csak nem közös az ízlésetek?

Oké akkor neked ezentúl tárhelyről pakolok, hogy lássál mindent:


ui:Láttam tegnap elég jól felhúztad magad a vcf topicban, de remélem azért írsz még oda, ha lenyugszol.Tudod minden szimpatizáns szakértő véleménye fontos:))

Előzmény: Ramos_ (122)
Ramos_ Creative Commons License 2003.03.07 0 0 122
Gracia milla Sinorína:))
ez honnan van? csomó mindent nem tudtam

Mendi-nek Gullit volt a kedvence:) meg Iggy Pop:)

Amugy az első kép az profi én is kerestem olyat amin ketten vannak de nem találtam:)

a második kép sajna most se látszik, mert a webshotson vannak olyan részek ahonnan nem enged linkelni(valszeg csak neked látszik)

de kösz mindent:)

Előzmény: Vic_RG (121)
Vic_RG Creative Commons License 2003.03.07 0 0 121
Csak egy pár adat Gaizkáról:

PROFILE

Date Of Birth: March, 27, 1974 .
Place: Bilbao - Spain
Height: 173 cm
Weight: 69 Kg
Zodiac: Aries
Nickname: Mendi
Marital Status: Married with Carmina, has a daughter, Haize
Team: FC BARCELONA - Spain

PERSONAL'S DROPS

Movie: JFK , or anyone of Stanley Kubrik
Actor: Robert de Niro
Actress: Jessica Lange
Singer: Lou Reed, Iggy Pop, Bauhaus, La habitación roja, Los Planetas and The Doors
Soccer Idol: Di Stéfano, Gullit
Hobby: music, be with friends, drink beer, chating...
Car: one of sportive model
Favorite Dish: Paella
Book: "Alta fidelidad" - Nick Hornvy

és egy pár érdekesség:

* is, in fact, Gaizka Mendieta Zabala
* When was a boy, was vice-champion in 1000 meters with obstacles
* his father was goalkeeper, European Champion with Real Madrid in the season 65/66.
* Has two brothers.
* received a proposal from 1 million dollars to be protagonist in a film about soccer in England. But he refuted, therefore he's a footballer and not an actor
* doesn't consider an extrovert man and this also influenced his decision of not to participated of this film
* admits that he isn't so tranquil like everybody thinks
* Likes to play his guitar electric ( Gibson Les Paul guitar).
* prefers vinyl disks (he is collector, has more than 400) for presentation and for disign, but he recognizes that the CDs is more practical.
* thinks that the family is the most important thing, for always supporting, to help. Either in the good ones or the bad moments, his family stay together with him
* When the soccer allows, he goes to Los Planetas (Spanish band) shows. This exactly group invited him to participat of one videoclip, but Gaizka couldn't go because of hiscommitments with the soccer
* his favorite cartoon is "The Simpsons"
* was named for the German women as one of the 10 most beautiful European soccer players.
* is humble, tranquil, cautious and silenced. He runs away from the fame, he prefers the anonymity
* Likes any type of rock, 60, 70...
* in the food's time, always folloies with water or wine
* plays games as " Fifa 2000 ", " Command & Conquer ", " Quake ", " Colin Mc Rae "...
* had his movements "captured" for the game Fifa 2001.
* has as "vices" to read and to be with his friends
* Guarantee that he doesn't go to cut his hair now, but in the future, he doesn't guarantee that he will continue with the same look
* is an internet fan assumed and in the concentrations, he is one of that surfs with more assiduity. He revises his accounts banking, confers the musical offers, reads periodicals, e-mails and participates of chat
* left the studies to follow soccer career with 18 years old, but she followed learning English
* is very friend of Claudio López. Mendi be happy in saying that both had grown together in the soccer. He says that with Piojo learned what is the value of a friendship in a team
* in summer, plays tennis and basketball

Vic_RG Creative Commons License 2003.03.07 0 0 120
Remélem így már te is látni fogod:


és a webshots-osat is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!