Keresés

Részletes keresés

kvantum Creative Commons License 2002.10.28 0 0 57
Parlament mellőzése akkor elfogadva.

Már ennyi is elég lenne egyébként...

A másik pl:
...saját pillanatnyi irányvonalának morális felsőbbrendűségét hangoztató úgynevezett értékelvűsége...

Ezen mit magyarázzak?
Az egyetlen igaz, magyar és út(sic!:-) a Fidesz - szerinte.
A másik oldal ellenség, gonosz erők oldalán, a gyilkosok oldalán, a sátán oldalán áll...stb:-)

..és a nem rá szavazók jó esetben is csak megtévesztett csőcselék... a rosszabbik esetet most hagyjuk... az már az O.V. lelkének feneketlen bugyraiban tenyésző sötétség gyermeke:-)
...

Előzmény: armagnac (55)
Tündérszép Ilona Creative Commons License 2002.10.28 0 0 56
1 igazság van benne; hogy Orbi nem jár be a parlamentbe.
(ami hülyeség szerintem)

A többi dumát még csak 1000x olvastam.:-DDDD

Előzmény: kvantum (53)
armagnac Creative Commons License 2002.10.28 0 0 55
Előbb neked kéne alátámasztani az állításaidat, nemde? Azt ne mondd, hogy common knowledge...
Előzmény: kvantum (48)
Cyberius Creative Commons License 2002.10.28 0 0 54
A választási vereség jól kihozta belőle és embereiből a szunnyadó pszihopatát.
Előzmény: kvantum (51)
kvantum Creative Commons License 2002.10.28 0 0 53
Azért legalább megpróbálhatnátok...
Mert ti teszitek azt a cikkíróval, amit nekem itt felhánytorgatsz...
Próbálj meg érvelni - akár a cikk egészére, akár az általam kiemelt gondolatokra..
Lécci, lécci...:-)
Előzmény: netizen (50)
Tündérszép Ilona Creative Commons License 2002.10.28 0 0 52
Agyas Kakas!
(ezt a nickhamisitást ne csináld; +tévesztő & parasztság)
Előzmény: Iivefest (49)
kvantum Creative Commons License 2002.10.28 0 0 51
Biztos nem Viktorra gondolt - hiszen ő nem szerette a parlamentet akkor se, mikor az ő mamelukjaival volt tele...
Hát még most.. már be se jár:-)

Inkább az utcán népVezérkedik... igazi demokratához méltón:-)

És vádaskodik meg fröcsög meg honfoglal meg igazságot oszt meg váteszkedik meg...:-)

Előzmény: Iivefest (49)
netizen Creative Commons License 2002.10.28 0 0 50
Nem hiszem, hogy erdemi cafolatot lehetne szamodra felmutatni. Te a politikai ellenfeleid gondolatait csak elore-programozottan vagy kepes ertelmezni, pontosan ugyanugy, ahogy a cikkiro is teszi. Rosszhiszemu, dezinformativ es szubjektiv.
Előzmény: kvantum (48)
Iivefest Creative Commons License 2002.10.28 0 0 49
Tappancs!

es ki a demokrata? :)

Előzmény: Tappancs (47)
kvantum Creative Commons License 2002.10.28 0 0 48
Sajnos vezéretek csak azt a szótárat ismeri:-)

Érdemi cáfolat?

Vagy mikor tisztelte O.V. a parlamentet?
Mert kormányon egyszerűen el akarta jelentékteleníteni; most meg már be se jár... pedig képviselő a szentem:-)

Előzmény: Tündérszép Ilona (45)
Tappancs Creative Commons License 2002.10.28 0 0 47
Egy állítás nem attól igaz vagy hamis, hogy ki hangoztatja.
Pongó elvtárs europeérnek tartja Medgyessyt és visszamenőleges deportálónak Orbánt.
Valahogy nem látom a masszív igazságtartalmat. Látok viszont egy manifeszt (proletár)diktátort és egy demokratát, akire kígyót-békát kiáltanak.
Abban egyetértek veled, hogy kínos ... de nem :o) ,hanem :(
Előzmény: Cyberius (40)
Cyberius Creative Commons License 2002.10.28 0 0 46
Maradjunk annyiban, hogy a jelek szerint kishitler már focizni sem tud. Óriási területeket hagy az ellenfél támadóinak és sorra lövi az öngólokat tompikával, áderrel és kövérrel együtt. Jobbosok, nem kéne sort cserélni?
Tündérszép Ilona Creative Commons License 2002.10.28 0 0 45
Hát ennek minden sora, a komcsi közhelyszótár topicba illik.
(át is másolok belőle; ennyi ostobaság!)
Előzmény: kvantum (44)
kvantum Creative Commons License 2002.10.28 0 0 44
A hasonló téméju topikból átkopizom a hozzászólásomat (hátha itt lesz érdemi reakció:-):

...Egyébként éppen ezt teszi Orbán Viktor exminiszterelnök is, amikor új honfoglalásról vizionál és feketén-fehéren kettéosztja az országot ideológiai alapon, hamis prófétaként tovább hergelve maradék rajongótáborát...

Nos, ez igaz - sajnos...

...de a szabadon választott országgyűlést kormányzása alatt és bukása óta is látványosan negligáló Orbán...

Ez is igaz, sajnos.. erre a mentalitásra alapozódik egyébként az O.V. diktátor-hajlamáról szóló mítosz (mítosz?:-))

...a saját pillanatnyi irányvonalának morális felsőbbrendűségét hangoztató úgynevezett értékelvűsége a személyi kultusszal ... rokonítható
...hát, ez is talált.

Szóval igencsak ütős kis cikk ez, meglehetősen reális képet fest a dolgok állásáról - tetszik-nem tetszik egyeseknek...

:-)

armagnac Creative Commons License 2002.10.28 0 0 43
Szeretném, ha vki értelmes és fogyasztható szavakba öntené a cikkecske mondanivalóját (már azon túl, hogy a reakciósokat ütni kell). Én ugyanis akárhogyan figyelem, csak a fikázást látom benne.
Előzmény: Cyberius (40)
Cyberius Creative Commons License 2002.10.28 0 0 42
Nem igazán hoz tűzbe, csak azt hittem, tudsz valamit.
Előzmény: armagnac (41)
armagnac Creative Commons License 2002.10.28 0 0 41
Nem szeretnéd?
Előzmény: Cyberius (30)
Cyberius Creative Commons License 2002.10.28 0 0 40
Ez a cikk ugyanazért fáj nektek, amiért az említett pongó duma: Ha valaki csúnyákat mond, még lehet rá legyinteni, de ha van egy masszív igazságtartalma is... Nos ez már kínos :o)
Tappancs Creative Commons License 2002.10.28 0 0 39
Ugyanazt mondja (kicsit cizelláltabban), mint a bigbrotherös Pongó elvtárs. Viszonylagos cizelláltsága ellenére ez a cikk marad a pongói színvonalon.
Előzmény: Geyza (-)
Waltraute Creative Commons License 2002.10.28 0 0 38
Nekem se szar.

De szar azoknak, akiket izgat, hogy milyen országban élnek. Én a helyedben nem örülnék az mszp kormányzásának, mert hogy most épp mit építenek, azt csak a nagy Lenin tudja...vagy a zsebe.(ük) toktektök:-)

Az meg hogy a konzervatív oldal jóesetben egy jó kis buli csak a fiataloknak az annak az oka, hogy nincs egy tehetséges emberük, aki jövôképet tudna gründolni, vagy lopni, csak legyen.
Orbán pecsvörk politikája megbosszulta magát. A kicsit innen, kicsit onnan másolunk, oszt fasza lesz, no ez az aminek az a vége, hogy mindent rossz helyrôl és roszkor, majd összevissza...aztán bukás. (pont) Ahogy láttuk.

Ja hogy a baloldalnak egyáltalán nincs politikája? Az tény. De egy rossz összevisszabeszéléssel szemben még a semmi igy gyôztesnek jön ki. Mint ahogy ezt is láttuk.

Kedves tantris17! Szerintem neked szar. Azért mert olyan embereknek kell hinned, mint kuncemaci és ts. Ez nagyon kellemetlen érzés lehet. Majdnem olyan rossz, mint amikor én megpróbáltam elhinni, hogy a jövô elkezdôdött.

Üdv!

Előzmény: tantris17 (32)
Geyza Creative Commons License 2002.10.28 0 0 37
OK, lehet, hogy igazad van.

De szerintem ez elhibázott taktika: a kemény mag lelkesedik, a sereg nagy része (a szimpatizánsok) elborzadnak.

Meglássuk.

Előzmény: stones (34)
armagnac Creative Commons License 2002.10.28 0 0 36
Ökörködés?
Most ilyennek kötelező látni Orbánt és a jobboldalt a baloldalon. Erről szól az ároktemetés. Woodoo technika.

Vicc?
Mit szólnál, ha mondjuk a HV vagy a Gondola hozna le ilyen vicces cikkeket Kovácsról és Petőről?

Új honfoglalás?
Ezt a rendszerváltásra mondta, ha jól emléxem. (Gondolom ez a baloldali médiából nem derült ki.) Ami tényleg egyfajta honalapítás, hiszen 12 éve lényegében erről szól a parlament; a politikai programok és napi teendők talán a 20%-át teszik ki. A többi - az MDF idején - intézményrendszer teremtés, később főleg "jogharmonizálás".

Amerikaiból tükörfordított seggnyalás?
Bárándy a hunyó, ő mondta, hogy hamarosan törvény lesz belőle. Az MSZP programja alapján...

Előzmény: Geyza (28)
girind Creative Commons License 2002.10.28 0 0 35
A cikk írója mehetne a Szabad Nép-hez is, már ami a stílusát illeti. Aztán ez a cikk végigmegy az összes ballib sajtóterméken, és megvan a sulykolás. A jó öreg Göbbels most büszke e förmedvény tetű szerzőjére.
Igaz, hogy a fidesz fiúk hataloméhesek, sok marhaságot mondanak és nagyképűek (ebben nem térnek el az MSZP-től), de a többi terroristázás és vámpírozás stb. Na ettől olyan "lipótvárosi" az egész.

stones Creative Commons License 2002.10.28 0 0 34
Minennek meg van a maga helye:
Orbán egy vert seregbe akar lelket önteni; az utóbbi beszédeit nem kell könyvben kinyomtatni.
Ha befullad a Medgyes-kormány, "irányt" vált a retorikája. (Remélem)[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: Geyza (28)
Cyberius Creative Commons License 2002.10.28 0 0 33
A baj az, hogy nincs olyan magyar politikus - legalábbis az eddig lefutott ciklusokban nem volt - aki azt a feladatot végezné, amiért megválasztották, ellent tudna állni a közeli húsosfazéknak és nem az ellenfélre koncentrál, hanem a saját feladataira. Mielőtt belekötnél, a mostani kormányról még nem tudok ennyi idő alatt véleményt mondani.
Előzmény: armagnac (31)
tantris17 Creative Commons License 2002.10.28 0 0 32
Szia

Nekem kevesbe szar, mint nektek, mert en meggyozodeses liberaliskent valoszinuleg egy a fidesznel nagysagrendekkel vonzobb konzervativ partra sem szavaznek. Nektek viszont szar lesz, mert ha Viktor tovabbra is azt mondja, hogy a 2002-es valasztas az 56-os forradalom visszavagoja volt, akkor egyreszt hazudik, masreszt meg sosem fog valasztast nyerni.

Hat igen abban egyetertunk, hogy a madof eleg toketlennek latszik. De nem lehet tudni, azt sem hittem volna 91-ben, hogy a liberalis OVI egyszer meg koronat usztat es a Vaunak nyilatkozik. A politikaban nincs lehetetlen.

Előzmény: Waltraute (29)
armagnac Creative Commons License 2002.10.28 0 0 31
Kétségtelen, nincs olyan magyar politikus, aki nagyhatalmi pozícióban világháborút nyert volna.
Előzmény: Cyberius (25)
Cyberius Creative Commons License 2002.10.28 0 0 30
2016-ban tényleg lesznek választások?
Előzmény: tantris17 (27)
Waltraute Creative Commons License 2002.10.28 0 0 29
Nézitek. Nektek szar.

Mert nincs más nyelv a jobboldalon. Lásd: MDF százalékos arányát.

Ugyan hogy is lehetne más nyelv??? Talán nem hazaáruló az, aki egy idegen hatalom szolgálatába áll? De.

József Attilával szólva: "nem volt jogunk, csak igazunk"
Nos. Ez a helyzet most a jobboldallal. Lehet, hogy veszetett, de ha az igazát is elhagyja akkor VÉGE.

Bár egyenlôre így is vége.

Előzmény: tantris17 (27)
Geyza Creative Commons License 2002.10.28 0 0 28
Szia, armagnac!

OK, nyilván ez vicc, ökörködés.

De OV tényleg méltatlan egykori önmagához, a tehetséges, szabadszellemű politikushoz.

Hogy mondhat olyasmit, hogy új honfoglalás?

A gyűlöletbeszéddel ne gyere, mert az ilyen, amerikaiból tükörfordított seggnyalások a tébolyba kergetnek.:-(((

Előzmény: armagnac (22)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!