Keresés

Részletes keresés

Girland Creative Commons License 2002.10.26 0 0 35
Nehany konkret peldat Horn frocsogesere ha hallhatnank,az megkonnyitene a dolgunkat,mert mi agymosottak vagyunk,akik semmire sem emlekszunk,bezzeg ti!-)))
Előzmény: Brezovics Atanász (34)
Brezovics Atanász Creative Commons License 2002.10.26 0 0 34
Ezt miért nem mondtad Hornnak, vagy Kovácsnak, amikor 4 évig hörögtek, köpködtek, gyalázkodtak a vereség után?
Butaságot írsz, egy politikusnak az a dolga, hogy kitartson elvei mellett és ne adja fel a harcot.
Most a félrevezetett tömeg rosszul választott, de majd ráébred az ostobaságára és visszaköveteli Orbánt. Nem is sokára.
Miért kéne Orbánnak meakulpáznia, vagy visszavonulnia. Most kell folytatnia a harcot, sőt ráerősíteni és kitartania.
A hatalomban töltött napjaitok meg vannak számlálva.


Előzmény: Törölt nick (29)
big-lesz Creative Commons License 2002.10.26 0 0 33
Szóval értetek víjjogott az a tűzoltó!... :o)
Drágám, azért ne mondd, hogy 36 év kevés ahhoz, hogy valaki megtanulja az esés - felállás bonyolult műveletét és az ezel járó lelki megpróbáltatásokat!
Egy ilyen karakter, mint Orbán, soha a büdös életben nem fogja ezt megtanulni!
Mert nem erre szocializálták.

Milyen érdekes. Azok a tulajdonságok, amikkel rendelkezik (akarat, szorgalom) akár jóra is predesztinálhatná!
Ezzel szemben más tulajdonságok (agresszivitás, hatalomvágy) kioltják az előzőeket...
Ez az ember vagy genetikailag vagy nevelésügyileg lett elb*szarintva.
Változatlanul nem hiszem, hogy a zélettapasztalat hiánya lenne a problémája...

A Szobacicának is gének vagy a közösségi tudat alapján kellett volna tudnia meddig mehet fel! Az első sokk után most 2 eset van: nem mászik többé fára, figyel az okosabbra - az előmászóra!
Ki lesz az?
:o)))

Előzmény: Törölt nick (21)
Girland Creative Commons License 2002.10.26 0 0 32
Szerintem Horn elismerte a vereseget es levonta a kovetkezteteseket! Emlekeim szerint soha nem hibaztatta a magyar valasztopolgarokat !-)) Nem hiszem, hogy torolgetne a konnyeit o ennel sokkal bolcsebb,bar neki is vannak hibai, csak szerintem o ezt tudja es beismeri!-))

Viktornak valoban lenne eselye, de ha igy folytatja egyaltalan nem lesz, pont emiatt kellene kicsit bolcsebben politizalnia,mert akkor meg lenne eselye, hiszen olyan fiatal meg!-))

Előzmény: Brezovics Atanász (28)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.26 0 0 31
Közben rájöttem, hogy nem etimológia, hanem etnológia. De képzeld el, mikor szegény 85 éves nagynénikénk állandóan összekeverte a protézis és a prosztata szavakat, hogyan hatott, mikor mesélte fűnek-fának, hogy megy be a kórházba új prosztatát csináltatni magának! :DDDDDD
Előzmény: Törölt nick (27)
Tgyta Creative Commons License 2002.10.26 0 0 30
„...az MSZP szavazók tábora gyorsabban nő, mint az övék.” Igen, valami ilyesmit mondott. Biztosan „Mindenki hozzon magával még egy embert” szlogenjéből indult ki. Azt viszont hogyan gondolta egy egyetemet végzett ember, egy jogot végzett exminiszterelnök, hogy ez nem más, mint egy piramis-játék. A piramisjátékban az átverés egy egyszerű matematikai számításon alapszik.

A sakkjáték híres feltalálójától mikor meg akarták vásárolni, akkor ő csak annyit kért, hogy a sakktábla első kockájára egy db gabonaszemet tegyenek, majd azt megduplázba tegyék rá a következőre és így tovább egészen a hatvannegyedik kockáig. (Itt is mindenki hozzon magával még egyet:-))
Matemetikus, vagy közgazdász legyen a talpán, aki ki tudja számítani, hogy hány esztendő alatt lehet azt a gabonamennyiséget előállítani.

Ilyen marhaságot!
:O)))
Mindenki hozzon magával még egy embert!
Az, meg hogy, hogy az MSZP szavazótábora gyorsabban növekszik, mint a Fideszé. Hogy lehet valaki ilyen hü..e?
Hát, hogyan? Hát gyorsabban teszik a sakktáblára a gabonát!
:-)))
Hát nem?

Előzmény: kis pimasz (-)
Brezovics Atanász Creative Commons License 2002.10.26 0 0 28
És a Horn mwekkorát bukott 4 éve? Azóta is törölgeti arcocskáját.
A demokrácia már csak ilyen, hogy egyszer fenn, egyszer lent. De míg az Orbánnak van esélye visszatérni, Hornak, vagy medgyessynek már nem lesz. Ez a múmiák sorsa.
Előzmény: Törölt nick (21)
Girland Creative Commons License 2002.10.26 0 0 26
Ez azert nem teljesen igy van, hiszen meg a nem politikai palyan is megfigyelhetoek az oriasi kulonbsegek azon emberek kozott,akik az elso munkahelyukon probalnak felfele lepdesni es teljesiteni es azok kozott,akik mar tobb munkahelyet es poziciot megjartak elotte!-)) Hidd el zongorazni lehet a kulonbseget es ennek itt semmi koze nincs a politikahoz ez egyszeruen emberi!!-)) Kapni kell nehany pofont,bukni kell kicsiket, hogy bolcsen tudjuk viselni a kudarcokat es fel tudjunk allni ugy,hogy ne erezzuk magunkat verig sertve ha nincs igazunk!-)) Mert bizony elofordul mindenkivel, hogy nincs igaza vagy hibazik!-)) Ez az amit a FIDESZ vezetoi nem latnak be!-)) Sokkal nagyobb eselyuk lenne,ha beismernek, hibaztak, nem ez a stilus a nyero a tobbsegnek Magyarorszagon es akkor talan ismet fel tudnanak allni!-)) Esetleg lehetne kicsit kacsingatni a David Ibolyara,aki szerintem nagyon okosan es bolcsen politizal es ezzel sokat fog nyerni!-)))
Előzmény: big-lesz (20)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.26 0 0 25
Látom az etimológia mindenre jó magyarázatot kínál!... :-D
Előzmény: Törölt nick (21)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.26 0 0 23
Jesszus, vagy etnológia???? !!!!
Hahh.... úgy látszik én is hülye vagyok - bár miniszterelnök sose lesz belőlem!
Előzmény: AliceCsodaországban (22)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.26 0 0 22
Látom az etimológia mindenre jó magyarázatot kínál!... :-D
Előzmény: Törölt nick (21)
big-lesz Creative Commons License 2002.10.26 0 0 20
Ez a történet azért 2 esélyes, szvsz. Mert attól, hogy valaki az egyetemről kerül ki, attól még emberileg bírhatná a gyűrődést!
Eszembe jut a királyokat a bölcsőtől nevelik erre a szerepre. De mondhatnám a Kennedy dinasztiát is...
Az Orbán családban ezzel szemben nagy valószínűséggel csak a győzelemre (Viktor, Gyöző nevű gyerek - az Áront nem is értem...:O), neveltek! Egyre inkább meggyőződésem, ha a gyerek a családban nem tanulja meg a demokráciát, az később igen nyögve nyelős lesz...

Szememben Orbán - még, ha emberileg sajnálom is, főleg a 4 gyereke okán - a demokráciából bukott meg!
Igaz, ezt sem az egyetemen tanítják...
:o)))

Előzmény: Törölt nick (17)
bormester Creative Commons License 2002.10.26 0 0 19
1. Szerintem minden normális ember, minden választáson nagyjából azt gondolja, hogy a kisebbik rosszra szavaz.
2. Orbánon azért köszörüli a nyelvét az ember, mert nagyon jó lenne egy okos, értelmes ellenzék. Én abszolúte nem örülök annak, ha az MSZP egyre kényelmesebben elterpeszkedhet, abból semmi jó nem származik. Amiatt a pojáca miatt a kormányzat pillanatnyilag sokkal jobb színben tűnik föl, mint amit megérdemel.
3. Orbánon azért is köszörüli a nyelvét az ember, mert sérti a ízlést, az erkölcsöt, meg az értelmet amit művel. Orbán egy Turbo-MacDonalds Torgyán, egyre gusztustalanabb.

Nekem ezek az indokaim. De abban igazad van, hogy egyre jelentéktelenebb az ipse.

Előzmény: Törölt nick (11)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.26 0 0 18
Nos Ostap, bár némileg kissé off lesz a válaszom, de azért nem annyira.
Tehát most off:
Mint ismeretes, a farkas - aki egyáltalán nem olyan gonosz mint a Piroska és a farkas c. mesében, sőt!!! - falkaállat, és igen szigorú szabályok szerint él. Csak akkor van élelmük, ha a falka együttműködik - eddig vilkágos ugye? Mindig van egy falkavezér, az ő feladata lehetőleg minél több nőstényt megtermékenyíteni, hogy minél életképesebb utódokat hozzanak létre, zsákmányszerzésnél övé az első falat, kizárólag csípéssorrenben követhetik a falkatársai. Természetesen állandóan nőnek fel mellette a jövő reménységei, az ifjabb farkasok, és időről időre - ez általában a párzás tájékán van - megverekednek egymással, hogy okvetlenül az életképesebb és az erősebb győzzön. Namármost van náluk egy szigorú szabály. Mivel ez a verekedés nem az élet kioltását szolgálja, amint a vesztésre álló fél felismeri, hogy a következő harapásba akár bele is halhat, egy bizonyos mozdulatot tesz: felkínálja a nyakát - és lám milyen gonosz állat a farkas, ha ezt a mozdulatot meglátja, egyszerűen NEM KÉPES tovább folytatni a harcot, abbahagyja a vesztes harapdálását, mivel a csata eldőlt, és ezt az egész falka, hogy úgy mnondjam úriember módjára tudomásul veszi.

Na de mi legyen azzal a farkassal, aki bár igen jó kilátásokkal pályázik a falkavezér szerepére, de a verekedés alkalmával egyszerűen NEM HAJLANDÓ odakínálni a nyakát? Életképes vajon?

No ennyit az etimológiáról, és most on:

Azért beszélünk annyit még mindig Orbán Viktorról, mert bármilyen furcsának is tűnik, még a baloldali szavazóknak is az az érdeke, hogy legyen egy normális váltópárt, akire alkalmasint szavazhatnak, ha a mostanival megszaladna a ló, amire nagy esély kínálkozik természetesen mint mindig. És bizony a baloldali szavazókat is aggodalommal tölti el a tudat, hogy neadjisten ha ez bekövetkezik, egy olyasféle vezető által fémjelzett pártra szavazhatnak csak, mint aki úgy viselkedik, mint a fent említett farkas koma.

Előzmény: Törölt nick (11)
big-lesz Creative Commons License 2002.10.26 0 0 16
pczupp! - a zasszonynak is! :o)

Egyetértek Veled, Orbán vége az lesz, ha senki nem figyel rá!
De tudod nehéz az önfegyelem gyakorlása. Én megértem azokat is, akik még ugranak 1-1 "poénjára".
A csúcsról sem zuhanni kell, hanem szépen visszaballagni... és újra kapsz levegőt!
:o)))

Előzmény: Törölt nick (15)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.10.26 0 0 14
csak egy adót tudsz fogni a rádiódon?

én például mikor Megyó vagy Kovács osztja az észt azonnal átkapcsolok.
tedd ezt Te is ha Orbán beszél,hidd el sokkal kellemesebb lesz a napod.

Előzmény: big-lesz (13)
big-lesz Creative Commons License 2002.10.26 0 0 13
Drága Osztapom! :o)

Már megbocsáss, de egyenlőre nem engem hallottál a rádióban vergődni volt miniszterelnökünkön, hanem fordítva...

Rólam, a balra szavazó (állam)polgárról - vagy mi vagyok? :) - le lehet szállni!

:o)))
big

Előzmény: Törölt nick (11)
temp levim Creative Commons License 2002.10.26 0 0 12
Az ország választhatott: a "romlott" múlttal a volt mszmp kb tagjaiból álló kormány, vagy nulla élettapasztalattal az iskolapadból kikerültekből álló kormány...
Előzmény: Törölt nick (11)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.26 0 0 10
Ha szószerint nem is ez hangzott el a fidesz legutóbbi ülésén, de az MTI szerint valami olyasmit mondtak, hogy "örömmel konstatálják azonban, hogy az mszp szavazótábora csökken, annak ellenére, hogy megnyerték a választást."

Hát kérem ilyen egy komoly helyzetelemzés jobbról.

Előzmény: egyket (5)
Tipli Creative Commons License 2002.10.26 0 0 9
levaltani?????
lampavasra vele! :)))))))))

kerdes: egy lampavas talapzataba mennyi dolomit kell? :)))))))))))))

Előzmény: így jártam... (7)
Tipli Creative Commons License 2002.10.26 0 0 8
nem veri itt magat senki, csak mar komediava valt az az igyekezete a jobboskainknak, hogy a kuka aljarol is elovakarjak a kiralyt, es alatvalohoz huen lecsokoljak rola a trutymot...
vek-tor vek-tor nem le-het hi-bas!!!!
:))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (3)
így jártam... Creative Commons License 2002.10.26 0 0 7
Ideje lenne már leváltani a népet.
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.26 0 0 6
Miert?
Mit gondoltal?
Ugyan kik csesztek volna el a valasztasokat, ha nem azok a franya szavazok.

Megint jonnek ezzel a maszlaggal, hogy 98-hoz kepest, meg tavaszhoz keest nott a POLGARI szavazobazis, de azon a tendencian nem gondolkoznak el, hogy mitol lehet az, hogy egyre kevesebben szavaznak az emberek az mpp-re.

Hihetetlen, mennyire....

inkabb nem irom tovabb.

Előzmény: kis pimasz (-)
egyket Creative Commons License 2002.10.26 0 0 5
Ezek után már csak azt várom, mikor jelenti ki, hogy a FIDESZ népszerűsége nem csökken, hanem NEGATÍVAN NŐ!
Előzmény: kis pimasz (-)
selymes lombormányos Creative Commons License 2002.10.26 0 0 4
elég, ha egyet kívánsz:)
Előzmény: Bumburnyák (1)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.26 0 0 2
Na igen, "az a hülye akác!" (Hofi G.)
Bumburnyák Creative Commons License 2002.10.26 0 0 1
..jótündér..lehet tőled hármat kívánni...?
Előzmény: Jo Tunder (0)
Jo Tunder Creative Commons License 2002.10.26 0 0 0
kis pimasz,

mindkét szavazótábor jelentősen nőtt. tegnap még tizmillióan voltunk, ma hatszázmillióan. nemsokára kifolyunk a kémcsőből.

Előzmény: kis pimasz (-)
kis pimasz Creative Commons License 2002.10.26 0 0 topiknyitó
Orbán péntek reggeli rádióinterjújában (közszolgálati!) kijelentette, hogy az újabb választási vereségüknek az az oka, hogy az MSZP szavazók tábora gyorsabban nő, mint az övék.
Már megint a választók a hibásak! Azok a hülyék!

Orbán Viktor nem hibás!
A Fidesz vezetői nem hibásak!
Ők mindig mindent jól csináltak!

Vityuska!
Az még nem jutott tudatlan eszecskédbe, hogy nem a választók, hanem esetleg Ti baltáztatok el valamit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!