Keresés

Részletes keresés

Kamionoshory Creative Commons License 2009.09.24 0 0 298
Sziasztok.
Nem tudna nekem valaki abba segíteni, hogy vajon mi lehet a baj, ha a játékok nem töltenek be. megfeleződik a beszélgetőablak ahogy kell, de a játék helyén csak fehérség.:S Mit kell ilyenkor????
előre is köszi a hozzászólóknak... csőő
Kamionoshory Creative Commons License 2009.09.24 0 0 297
Sziasztok.
Nem tudna nekem valaki abba segíteni, hogy vajon mi lehet a baj, ha a játékok nem töltenek be. megfeleződik a beszélgetőablak ahogy kell, de a játék helyén csak fehérség.:S Mit kell ilyenkor????
előre is köszi a hozzászólóknak... csőőő
Csoki bácsi Creative Commons License 2009.09.22 0 0 296
Sziasztok!

Windows Live Messengert használok, az elmúlt napokban észrevettem, hogy bejelentkezés után pár perccel a Messengert megnyitva eltűnnek az ismerőseim (elérhető/nem elérhető együtt), a helyükön csak a fehér háttér maradt, viszont a program ugyanúgy fut tovább (megjeleníti a hallgatott zenét, viszont nem engedi, hogy megváltoztassam a személyes üzenetem).
Ettől függetlenül még tudok rajta beszélgetni - egy darabig. Egyszer csak lemerevedik és kiír egy hibaüzenetet, amit sajnos csak egyszer tett meg eddig, de talán a WLCOM.exe-re hivatkozva áll le.

Vírus lehet, vagy valami egészen más?


Előre is köszönöm a segítségeteket.
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.20 0 0 295

Én csak ritkán veszek elő ilyen programot, a Windows gurus topikban talán jobban tudnak segíteni, ott szokták ajánlani is:

 

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=11 

Előzmény: T.Pisti. (294)
T.Pisti. Creative Commons License 2009.09.20 0 0 294
ÖÖhhh..és ha vki felvesz msnre, megjeleníti itt? Tudok vele beszélgetni?
T.Pisti. Creative Commons License 2009.09.20 0 0 293
Köszönöm a gyors válaszod! Letöltöttem ezt a progit és jó. De miért csak 2 ismerősömet jelenít meg? 1ik bevan jelentkezve, másik inaktív. Többi 40 ismerősöm hova tűnt?
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.19 0 0 292

Épp volt róla szó másik topikban is, van más lehetőség is. Ha nem is akarsz áttérni, legalább átmeneti megoldásként, aztán még be is válhat:

 

http://www.pidgin.im 

 

Magyar leírás:

 

http://hu.wikipedia.org/wiki/Pidgin_(program)

Előzmény: T.Pisti. (290)
DeeDee83 Creative Commons License 2009.09.19 0 0 291

Helló!

 

Az én gondom: Win Live Mess-t megnyitva nem hozható fel a tálcáról, akár kis méretre teszem, akár előző méretre, egyszerűen nem ugrik fel a tálcáról. Próbáltam gyorsikonról a Bejelentkezést, és semmi, így sem ugrik fel, nem csinál semmit. Ctrl+Alt+Del-ben új feladatként sem nyílik meg, csak ugyanúgy ott figyel a tálcán. Próbáltam a gépről leszedni a progit és újra feltenni, de nem engedi magát, régebbi verzió meg nem akar így feltelepülni. Vírusirtót már rászabadítottam, elvileg nem esett bele semmi.

Ötlet, hogy mi lehet a baja, és a bajt hogyan lehetne elhárítani?

(A Win Mess fut a gépen, de az mégsem olyan jó, mint az MSN Mess. Most Pidgin-t használok, és lehet ez is marad... Majdcsak megszokom.)

T.Pisti. Creative Commons License 2009.09.19 0 0 290
Sziasztok!

Kénytelen voltam én is letölteni az új msnt, mert a régin már nem engedett be, mert frissíteni kellett. Beírom a felhasználónevem, jelszavam, rámegyek hogy bejelentkezés. Próbálna belépni, de nem lép be, visszaugrik az msn főablakára. Ha ekkora ratyi ez az új msn, akkor minek jelent meg? A régivel megvoltam elégedve. Ráadásul letörölni sem engedi magát. Aki tud segíteni az írjon légyszíves a ladadrift200@citromail.hu mail címre. Előre is köszi!
EEUSER Creative Commons License 2009.08.15 0 0 289
Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy ha egy partnerem a win live msger 2009-cel megoszt egy képet (nem átküldi, hanem megosztja a 2009-es verzió eme új funkciójával), akkor az a kép lementődik e valahova, és ha igen, hova (hogyan lehet letörölni, hogy biztosan le legyen törölve)?
agr3ssor Creative Commons License 2009.05.14 0 0 288

Helló!

Azt szeretném kérdezni hogy miért dob ki hibakodót (hibát észlel, ezért leáll..blablabla) a messenger (WLM2009+plusz) miután elfogadok egy játékra való felkérést.. régen nem csinálta ezt.. utóbbi időben ha linkre kattintok beszélgető ablakba akkor meg az IE dobja ki uyganezt, de nem mindig.. mi lehet a baj? van vmi összefüggés a kettő között? vírusírtó tűzfal van,mind2ő friss licenszes stb.. trójai nincs, vírus nincs.. ugyh nemtudom..:S

locsemege Creative Commons License 2009.05.10 0 0 287
Na most ugye van itt ez a Pidgin nevű chat kliens, amely tudja például az MSN protokollt. Le kellene tölteni, feltelepíteni a gépre, majd jó egészséggel használni. Elég bőven írtam? :)
Előzmény: vasmadár (286)
vasmadár Creative Commons License 2009.05.09 0 0 286
kicsit bővebben ha lehet? :)
Előzmény: locsemege (285)
locsemege Creative Commons License 2009.05.09 0 0 285
Előzmény: vasmadár (284)
vasmadár Creative Commons License 2009.05.08 0 0 284
segíííííííítsééég.... operán letöltve az msn t nem települ, xp-t kér pedig az van...:( mozillán letöltve települ, de bejelentkezéskor az új verzió letöltését akarja minden indításkor makacsul... milyen pofátlanság ez??? mert ha még jó lenne az új, de egy rakás szar sajna... vagy azért nem enged mert ezt megírtam nekik is?? :))
cyrusmagus Creative Commons License 2009.04.07 0 0 282
Meglett a komisz hiba oka :) Persze senki sem válaszolt rá, se hivatali se más platformon, ezt ah ibát probálják eltusolni :D

Hiba oka: Router hibás forwarding / firewall setting vagy firmware hiba. a lényeg, hogy a tűzfal droppolja a lehetőséget :) Ennyi.
Előzmény: cyrusmagus (281)
cyrusmagus Creative Commons License 2009.03.31 0 0 281
Egy érdekes msn hibám van. újraraktam a rendszert (xp, driverek), amikor felraktam az msn-t, akkor az avatar rész eltünt. Ha talloznék neki, vagy letöltetnék vele eredetit, akkor azt mondja, hogy nem megfelelő képfile valamint már az alapok sincsenek a listában. E mellett be van pipálva a "nincs saját kép" rész, és inaktiv.

Ti tudtok rá valami okosat mondani, hogy miért? (ez 2 gépen, 2 clean installnál is előfordult)
locsemege Creative Commons License 2009.03.29 0 0 280
Több account-tal igen.
Előzmény: Hierro Nyh. (279)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2009.03.28 0 0 279
Arra lennék kíváncsi, megoldható-e, hogy ne minden üzenetváltási partnerem számára ugyanaz legyen a megjelenítendő nevem?
yashicamat124g Creative Commons License 2009.02.09 0 0 278
Sziasztok!
Kérdezném, van-e lehetőség arra, hogy két gépen is bejelentkezzek a live messengerre (xp-t használok). Ha egy másik gépen be akarok jelentkezni akkor kivág az elsőből.
Például a skype, vagy gmail megengedi.
Van valakinek tudomása erről?
Köszi.
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.25 0 0 277
Emberek,

Az állomásleíró fájl-t reklamálja a legújabb Windows Live a bejelentkezésnél. Semmi nem lett modósítva a gépen, eddig ment, most nem, újra is raktam az MSN-t, semmi változás. Viszont minden más WEB-es dolog (FireFox, WoW, stb...) megy a gépen. Valakinek van valami ötlete? Vagy a netszolgáltató lehet a ludas?

Köszi a segítséget,
shobi Creative Commons License 2009.01.17 0 0 276
Sziasztok!

Ugyanaz a problémám nekem is mint Eni22-nek csak nekem 8.0 verzió van.
Az msn belép viszont a partnereim nem elérhetőek viszont fennt vannak és nem tiltottak le. Már kétszer újraraktam és régebbi verzióval is próbálkoztam de semmi változás.
Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!
locsemege Creative Commons License 2009.01.10 0 0 275
Esetleg Pidgin?
Előzmény: Eni22 (274)
Eni22 Creative Commons License 2009.01.08 0 0 274
Sziasztok!
Volna egy kis kellemetlenségem, amiben talán segíthetnétek. Kb. 2 hete telepítettem az MSN egy régebbi verzióját. A napokban próbáltam kapcsolatba lépni valakivel, de probléma merült fel. Nálam egyetlen elérhető partner sem volt. Kiderült, hogy többen is fent vannak, és náluk én is elérhetetlen vagyok. Hibaüzenet nincs. Az öcsém azt javasolta töröljem és telepítsem újra. A szabványos törlés majd újratelepítés után a helyzet változatlan. Mi ennek az oka? Hogy orvosoljam a dolgot? Mit csináljak, hogy ne forduljon elő újra?
A reagálásokat előre is köszönöm.
v63 047 Creative Commons License 2008.12.20 0 0 273
S.O.S!

Windows Live Messenger guruk!
Letöltöttem Messenger Discovery kiegészítőt, és az a gondom, ha bezárom a beszélgetési ablakokat, a tálcán megmarad az összes, és ha rákattintok nem jön fel, nem tudok vele mit kezdeni! Nagyon idegesítő! Mi lehet a baj? (Nekem a beszélgetések a Plus-ban található lapfülesre van állítva, ezt szeretem, szerintem a Discovery nem nagyon kompatibilis a Plussal sajnos.) Köszönöm szépen a segítségeket!
inwear Creative Commons License 2008.12.16 0 0 272
hali
óriási, komoly problémával fordulok bizalommal hozzátok: most telepítettem újra a messengert, és ugye a plus! tud olyat, hogy tétlenséget mutat, ha jól emlékszem azt is be lehet állítani, hogy mennyi idő után. na, nekem ilyet most nem lehet beállítani rajta, hiába keresem. ráadásul azt írja ki, hogy elfoglalt, amikor tétlent kéne jeleznie.
miért?
köszi
Mitya Ivanov Creative Commons License 2008.12.11 0 0 271
köszi, nem volt telepítve a windows messenger, de a telepítófájlokból hozzá lehetett adni. És még a telepítőCD-t sem kérte
Előzmény: Törölt nick (269)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.11 0 0 270

C:\Program Files\Messenger\

 

Ezt szoktam átnevezni, hogy ne zavarjon, illetve ezáltal gyorsabban töltődik be az OE is:

 

C:\Program Files\Messenger_

Előzmény: Törölt nick (269)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.11 0 0 269

OE indítása rögtön kiváltja a Messenger indulását, XP-nél ez köztudottan így van kitalálva, legfeljebb utólag lehet tenni ellene, ha valakit ez zavar.

 

Persze én eredeti (illetve csak SP integrált, és csak általam integrált) telepítőt használok, nem mások által buherált változatot, amiben valaki már letiltott ezt-azt.

 

Egyébként a Vezérlőpult, Programok hozzáadásánál van olyan (baloldalt), hogy Windows összetevők. Normál esetben itt lehet elvenni és visszarakni is egyes Windows programokat (a Messengert is), ehhez esetleg kéri a telepítő CD-t is. De netről lopott warez telepítőknél semmi nem garantált, hogy az úgy is fog működni, ahogy kellene.

Előzmény: Mitya Ivanov (268)
Mitya Ivanov Creative Commons License 2008.12.11 0 0 268
na akkor lehet hogy én vagyok a béna, és nem találom. windows xp home-ban ott van a programok között, itt a professionaloson meg nem találom. hogy kell elindítani akkor?
Előzmény: Törölt nick (267)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!