Keresés

Részletes keresés

DRT Creative Commons License 2002.08.26 0 0 42
A Kossuth-téri kétmillióból csak másfél millióan nézik? A többi a MN összefoglalóját olvasgatja?
:)))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: ef_ (33)
James di Fulig Creative Commons License 2002.08.26 0 0 41
No de mitől bértollnokok, főleg annak fényében, hogy a Loviék sejtésem szerint nem azok a szemedben?
Előzmény: ef_ (38)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 40
A kérdésed az volt, senki sem hülye és szélsőséges magátó?
Előzmény: méregkeverő (37)
DRT Creative Commons License 2002.08.26 0 0 39
Tasnádi zsidó. És akkor mi van? Nem ettől bűnöző (vagy nem, gyakorlatilag egy lufilopáson kívül semmit nem bizonyítottak rá, tehát nézőpont kérdése).
Lovas sem azért egy hazug provokátor, mert zsidó akart lenni.
Előzmény: ef_ (26)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 38
Ezt senki nem mondta, de nézd meg a most kitüntetettek névsorát!
Hát ők bértollnokok, mármint a Fházy,Bolgár,Mészáros,Selmeczi, wisinger atöbbi nem tollnok, csak bérenc ( Surányi, Halmai stb.)
Előzmény: James di Fulig (35)
méregkeverő Creative Commons License 2002.08.26 0 0 37
Miért? Juszt László mikor járatta le a jobboldalt?
Előzmény: ef_ (36)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 36
De!
A juszt lacika :))))
Előzmény: méregkeverő (28)
James di Fulig Creative Commons License 2002.08.26 0 0 35
Szerintem inkább a stílusukkal volt a baj. No meg a valótlan állításaikkal.

Azért az tetszik, hogy az egyik oldalon csupa bértollnok van, a másikon meg erkölcsi példaképnek tekintendő mártírok.

Előzmény: ef_ (14)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 34
Induljunk ki abból, amit mondasz, és fogadjuk el feltevésedet.

akkor viszont megkérdezem, nem SZÉLSŐSÉGES -e az ATV, ha mostantól csak a köztörvényes tasnádik fenyegetőzhetnek ( hisz a Lovas már nem fog szerepelni ), ha a szélsőséges gyűlölködő juszték töltik be az estéket, ha reggelente a forró eltorzult arcát és a bánó arroganciáját ( a nemzeti értékekkel szemben ) lehet csak szemlélni?

Még a kertévék is jobbak, ott van néha semleges akciófilm, vagy szappanopera.

Előzmény: badcard (32)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 33
Akkor ma Magyarországon 1,5 millió szélsőséges meber él!
Na ne nevettes!
Ez a ballib sajtó fogása, hogy a többséget, vagy 1csak' a fél Magyarországot leszélsőségezi.
Mindenki szélsőséges nacionalista, aki magyarnak valja magát, mindenki szélsőséges, aki nem szereti a homokosok erőszakos nyomulását, mindenki szélsőséges, aki a palesztin kisemmizettekért is felemeli a szavát ( most nem a terroristákra gondoltam, mielőtt belekötnél ),mindenki szélsőséges, aki egy gyereknek nem terry blacket akar az anyjának stb.
Előzmény: NEC (30)
badcard Creative Commons License 2002.08.26 0 0 32
ne kettős mércézz, nem áll jól.
tasnády ugyanazon eszközökkel (tényleg aljas és mocskolódó) tarolta le bencsiket, amit ezek a jobboldalinak nevezett firkászok a napi munkájuk során gondolkodás nélkül rutinszerűen alkalmaznak.

lovas "úr" begazolt, és nem ment el a műsorba, félt, hogy az egyre csökkenő számú hívei előtt mégjobban megkopik az alaposan "szétlyuggatott" reputációja.

lovas "úr" nem csak szar ember, hanem gyáva is.
nesze neked autentikus "magyar messiás"

Előzmény: ef_ (26)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 31
Ha nem lett volna hiteles, akkor már rég helyreigazítást adott volna közre!
De igazad van, néha elhallgat, néha mellé tesz, főleg jelzőket, kapcsolásokat, mint pl. az ellen-Szigetnél megjelentek a Miép közeli jelzők :)
Előzmény: Narancstalan (29)
NEC Creative Commons License 2002.08.26 0 0 30
Valamit szögezzünk már le.

A Lovas féle 1 óra nem szolgálja a polgári érdekeket és értékeket. Élvezetes műsort készít pl. Elek István, de a Lovas féle 1 óra csak a szélsőséges emberek ígényeit elégítik ki. Meg persze azok nézik akik csak újabb töltényeket keresnek a visszalövéshez. Meg nézem én, aki jókat röhög.

Narancstalan Creative Commons License 2002.08.26 0 0 29
Hirtelen hiteles lett a HVG?
:))
Előzmény: ef_ (20)
méregkeverő Creative Commons License 2002.08.26 0 0 28
Érrdekkess!

Aki lejáratja a jobboldalt, az mind a baloldalról küldött ügynök!!! Véletlenül sem fordulhat elő, hogy valaki magától hülye, vagy szélsőséges???

Előzmény: ef_ (11)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 27
Mondj egy példát, ne minősíts!
Én említettem, hogy szerintem mért SZÉLSŐSÉGES az ATV!
Előzmény: figyelő (25)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 26
A mocskolódás, az mocskolódás!
Mi köze van pl. tasnádinak, hogy a Bencsik felesége milyen állampolgár?
Te is másképp vélekednél, ha a feleséged(ha van) állampolgárságát véleményezném!
Érdekes, amikor a Tasnádi nemzetiségéről esik szó, akkor fel vagytok háborodva.
Ez kettős mérce, nem tudok mit kezdeni vele!
Előzmény: Tamás (19)
figyelő Creative Commons License 2002.08.26 0 0 25
Szégyen, szégyen, szégyen!
Mármint az, hogy a jobboldal - követve a szélsőjobbot - szinte egyöntetűen magáének vallja a most megszüntetett ocsmányságot.
Előzmény: ef_ (-)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 24
Hiba volt!
Előzmény: Donky (17)
badcard Creative Commons License 2002.08.26 0 0 23
ugyan, ezt a baromságot te sem gondolod komolyan...
lovaséknak valaki odaszólt a PÁRTTÓL, hogy ha lehet, hagyják abba a pénteki mocskolódás című műsorukat, miután a fideszen belül elvégzett, de nem nyilvánosságra hozott elemzések kimutatták a műsor negatív hatását a jobboldalra nézve..
természetesen a lovas, vagy a bayer nem lenne az, aki (inkább amit írtam volna de ez mellékszál) ha nem találna ki valami "conspiracy theoryt" miért is szűnik meg ez a valóban gyomorforgató műsor.
a pénteki szeánsz elmaradásának egyetlen vesztese a jelenlegi kormány.

a jobboldal egyetlen feladata és egyetlen lehetséges útja (az önkormányzati választások teljes elbukása után) egy új, valóban európai és valóban jobboldali konzervatív imidzs kialakítása kell, hogy legyen. ellenkező esetben a fidesz totális lesüllyedése, szétdarabolódása várható, ami igen káros lenne a magyar parlamentáris demokrácia számára. (legalább olyan káros, mint a fidesz négy évi ténykedése volt)
persze, ehhez idő kell, de egy-két év alatt összehozható. a kérdés csak az marad: valójában mennyire lesz hiteles a választók szemében az újabb pálfordulás?

Előzmény: Törölt nick (9)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 22
Hát párbajban nem a kihívó választ fegyvernemet :)

S ha jól tudom, előtte a Horn is sokáig odázta a dolgot, s a kihívó illedelmesen várt .
Ja, hogy ő nem d209-es volt :) Nem ott tanulta a jómodort.

Előzmény: Narancstalan (18)
Birka vagyok BEEE Creative Commons License 2002.08.26 0 0 21
Egy mondatban összefoglalva: a "műsor" során használt hangnem.
Előzmény: ef_ (4)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 20
De 1. fokon igen!

És a HVG egyik cikke szerint a behajtói úgy megvertek fényes nappal egy étteremben egy adóst, hogy az belehalt sérüléseibe.

Tasnádi szerint ez az emberei túlkapása volt!
Ezért tényleg jogilag nem ítélhető el Tasnádi.
De azért Te sem lennél szívesen a Tasnádi adósa!
Vagy lehet, hogy a távírányítót tőle kaptad? :)

Előzmény: Original Ganjaman (15)
Tamás Creative Commons License 2002.08.26 0 0 19
s lényegében felolvasta a számára ügynök módszerekkel összeállított ellenfeleit bemocskoló adatokat.

Marhára tudom sajnálni. Nem lenne egyszerűbb, ha drága idoljaitokat nem lehetne bemocskolni? De bizony.

De hát akit be lehet, azt be lehet. Vagy mondjuk még mocskolni sem kell, elég kicsit lekapirgálni a nemzetiszín mázat róla, aztán hadd szóljon.

Előzmény: ef_ (1)
Narancstalan Creative Commons License 2002.08.26 0 0 18
Kissé kikerülted a választ, azért ez bonyolultabb volt: Emlékszel - ki megy, hova megy, mikor megy, minden variációban. csak 1 - Ha Medgyessy volt a kihivó, miért nem fogadta el Ovi az időpontot? Új helyen, új időpontban lett, Viktorka kívánságára, innentől szvsz ő volt a kihivó...

Ez a Soros duma nem unalmas? Ki utaztatta, tanítatta a mostani jobb vezért?

Előzmény: ef_ (12)
Donky Creative Commons License 2002.08.26 0 0 17
" Nem jobboldali áruló, csak a baloldalról jobboldalra küldött ügynök ( lásd Szabó Albert, Torgyán stb.)"

Banyek, Viktorék meg hagyták, hogy egy baloldali ügynök legyen a mezőgazdaságért felelős félisten.
Ügyes húzás... :o))

Előzmény: ef_ (11)
Narancstalan Creative Commons License 2002.08.26 0 0 16
Olyan kedvesen hangsúlyozod ezt a "köztudottan köztörvényes bűnöző"-t. Rosszuul tudom, hogy Lovas papa is az ?
Pvc, segítenél? :))
Előzmény: ef_ (13)
Original Ganjaman Creative Commons License 2002.08.26 0 0 15
Pedig ott van a tekerő. Jobb helyeken távirányító.

Tasnádiról 0 véleményem van, de ha jól tudom nem ítélték el jogerősen.

Előzmény: ef_ (13)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 14
Nem, de főleg az csipte sokak szemét! :))

Bár most közrejátszott, hogy kipellengérezték volna az aug.20-i megjutalmazott bértollnokokat és bérenceket is, túl kilógott a lóláb!
( Bolgár, Mészáros, Farkasházy, Gálvölgyi, Halmai, Wisinger, Surányi, Selmeczi , Kőszeg stb. )

Hát ezt már nem akarták az elvtársak!

Előzmény: James di Fulig (8)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 13
Úgytom, a Pannon Rádiónál nem az volt a véleményetek, hogy ott van a tekerő!
Sőt, azért nevezték szélsőségesnek, mert hagyták, hogy a betelefonálók elmondják a sokszor tényleg provokatív mondanivalójukat, és a műsorvezető hagyta!
Hát a SZÉLSŐSÉGES ATV szintén ezt csinálta, csak ráadásul egy köztudottan köztörvényes bűnöző monda el 2*1 órában és nem néhány percben a gyűlölködéseit!!!
Előzmény: Original Ganjaman (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!