Keresés

Részletes keresés

Sigma7 Creative Commons License 2002.09.02 0 0 11
Sajnos még jópár perc .... :(
Előzmény: chamaleon (10)
chamaleon Creative Commons License 2002.09.02 0 0 10
Már csak...105...perc a Voyager 7.-ik évadjának első részéig, az Unimátrix II.-ig
chamaleon Creative Commons License 2002.08.28 0 0 9
Még...6...éjszaka a 7.-ik évadig.
chamaleon Creative Commons License 2002.08.26 0 0 8
Remélhetőleg szept.2.-ától lesz 7. évad.
chamaleon Creative Commons License 2002.08.22 0 0 7
Hát igen a doki tud alakítani,ezt már többször bizonyította.Viszont Hetest nem szeretem annyira talán azért, mert lány vagyok. Szerintem a 7. évadban hgárom szereplőre fektették a hangsúlyt:Hetes(valószínű,hogy az alakja miatt,ami természetesen vonzotta a férfiakat ami egyenlő a nézettség növekedésével),Janeway(végülis ő a kapitány,muszáj szerepeltetniük)és végül a doki(az ő karakteréből és előadásmódjából akár egy új sorozatot is írhattak volna).Ezek a dolgok pedig a többi szereplő karakterének fejlődése rovására ment.
Biya Creative Commons License 2002.08.22 0 0 6
Sajna nem láttam még az összes 7. évedos részt. A V3-mon meg elég ökör időpontra tették, ha igazak az értesülések. Az viszont tutti, hogy a Body and soul-t meg fogom nézni ( nem, mintha nem lenne eltéve ínségesebb időkre VHS-en....) Nagyon jó rész. Bár a Doki+Seven részek mind jók voltak eddig. A Workforce sem rossz, viszont az a rész, ahol valami tolvaj bagázs az ő cuccaikban/identitásukkal lopkod, na ez nem jött be annyira. Az Endgame-t a ST-fórumban nagyon szidták, sztem nem volt olyan rossz. Mondjuk engen marhára érdekelne, hogy mi történik velük, mikor hazaérnek, egy fél seasont sztem megérne/megért volna.
chamaleon Creative Commons License 2002.08.21 0 0 5
Az Endgame-et még nem láttam csak olvastam,Janeway igencsak megváltozik az elveivel kapcsolatban bár az ő helyébe én is ezt tettem volna.Viszont Hetesnek nem szóltam volna, hogy fájdalmat fog okozni Chakotay-nak,hiszen ha sikerül a terve(mármint az ,hogy visszajuttatja a Voyager-t korábban/és amint azt tudjuk sikerül neki) lehetséges,hogy nem fog meghalni Hetes ,legalábbis nem az eredeti idővonal szerinti időpontban.Itt úgy éreztem mintha be akart volna kavarni kettejük közt,vagy nem?
chamaleon Creative Commons License 2002.08.21 0 0 4
Egyetértek veled.
Előzmény: Sigma7 (3)
Sigma7 Creative Commons License 2002.08.21 0 0 3
Egy biztos: jó sok jó rész van ... most nem listát nézek, hanem csak úgy fejből ... a Workforce c. részek is nagyon bejöttek.
Előzmény: chamaleon (2)
chamaleon Creative Commons License 2002.08.21 0 0 2
Nekem a Renaissance man a Q2 és az a rész tetszik,most nem jut eszembe a címe,amelyikben a maquik fellázadnak,azért mert Tuvok elméjébe "elrejtettek" egy üzenetet(ez akkor történt amikor beépült Chakotayékhoz) ami erre kényszeríti őket, és ezt ő tovább adja a többi maquinak.
Sigma7 Creative Commons License 2002.08.20 0 0 1
Kedvenc epizódom a The void.
Szerintem a legjobb az évadból.
Előzmény: chamaleon (-)
chamaleon Creative Commons License 2002.08.20 0 0 0
Tudja valaki,hogy a replikátor oldal mikor lesz újra üzemképes?
chamaleon Creative Commons License 2002.08.20 0 0 topiknyitó
Szeretném,ha ebbe a topic-ba azok írnának akik már látták vagy olvasták a Voyager 7.évadját. A topic-ba a "tudatlanok"..bocsika ezért a szóhasználatért...spoiler veszélybe kerülhetnek. Ezért aki nem akarja tudni előre a részek elemzését, az ne olvassa tovább.Szóval aki spoilerező társakra vágyik az ide írjon.Azt hiszem ezzel elég bevezőt írtam.A topic megnyílt!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!