Keresés

Részletes keresés

kreativtucsok Creative Commons License 2004.08.10 0 0 55
Sziasztok!

volt mar itt szo a fiuknak nadragrol

had meseljem el a kellemes meglepodesemet.....a paromnak kerestem nadragot, alkalomra, nem tul dragan, es persze a megfelelo meretet alacsony kicsit telt :-) termetre

az Oltonyhazig nem is jutottam el
eloszor is a Mr. Sale nagy hirdetesere betevedtema boltjukba, de szine ugyanazzal a mozdulattal ki is fordultam, mert mintha egy bolhapiacra vetodtam volna...
aztan szinte ugyanazzal a lendulettel a Jokai - Podmaniczky u.sarkan talaltam egy uzletet - mar korabban is lattam de valamiert nem mertem bemenni, olyan nagyon elegans helynek tunt.
de tevedtem (PicoBello)

egy kedves holgy uldogelt a szep kis uzletben es szivet-lelket kiteve probalt segiteni
de mondtam majd elhozom az Urat megiscsak neki kell megprobalniaa

masnap visszamentunk, talaltunk szep nadragot, megfelelo meretben-szabasban, a hosszan mindenkeppen kellett varialni (eleve nem volt folvarrva egyetlen nadrag sem !)

11.400-ert az alakitassal megusztam, 1 nap alatt folvarrtak, kozben megtudtam, hogy meretre is keszitenek ffi oltozeteket
pl. 1 nadragot kb. 15e-ert

szemben isvan egy ffi-noi olasz divat, de odaig meg nem jutottam :-)

remelem segitsegere lehetek ezzel az infoval azoknak, akik szinten nem konfekcio meretet keresnek a Fiuknak.

Nyitvatartas:11-19 oraig, szombat:10-14 ig.

Podmaniczky u 23
tel:269-50-23
Mallory Creative Commons License 2004.07.22 0 0 54
Na, vettem úszódresszt... Adidas, nem ugrik le a vállpántja, akciós volt, viszonylag jól néz ki, de 5700 pénz volt... :-(((( (De már nem bírom a nyarat víz nélkül.) Egyébként Adidasék gyártanak fürdőruhákat 44-es és 46-os méretben is. És nem a botsáska-mérettáblázat alapján dolgoznak (simán jó rám a 44-es). Outlet üzletük a Boráros téri Duna Házban van.
Előzmény: Mallory (53)
Mallory Creative Commons License 2004.07.19 0 0 53
A bikini ki van zárva, nem akarok én ijesztgetni senkit... :- / Sőt, kimondottan úszódressz kellene (a hátán keresztezett vagy összefogott pánttal), mert komolyabb úszás közben valahogy mindig leugrik a sima "egyberészes" fürdőruha pántja a vállamról, és az ciki. Viszont ha nem muszáj, nem adnék ki 5 E Ft-ot rá (de ha nem találok olcsóbb megoldást, persze kénytelen leszek fizetni...)
Előzmény: Bakata (52)
Bakata Creative Commons License 2004.07.19 0 0 52
Anita-üzlet, Bp., Kékgolyó utca. Bikinit kapsz ott annyiért, már ha van a méretedben, a többi féláron olyan 5-7e körül van. sorry.
Mallory Creative Commons License 2004.07.19 0 0 51
Sziasztok! Fürdőruhát (pontosabban: úszódresszt) kellene vennem viszonylag sürgősen, de méginkább olcsón (max. 3000 Ft). Van valami ötletetek? (Vagy ébredjek már fel?)
kreativtucsok Creative Commons License 2004.07.16 0 0 50
Ulla....elkoltoztem, megvaltozott a cimem, s nem tudom mikent
jutott el hozzam az ujsag
kellene szolnom nekik, hogy mashol vagyok
tudja valaki, hogy mit kell es hol tennem?

:-)

koszi
Előzmény: zuglo_14 (47)
zuglo_14 Creative Commons License 2004.07.14 0 0 49
Majd kéretik beszámolni:-)
Előzmény: buttha (48)
buttha Creative Commons License 2004.07.11 0 0 48

áááááááá

(kéjes kiáltás)

menni fogok

Előzmény: zuglo_14 (47)
zuglo_14 Creative Commons License 2004.07.10 0 0 47
Hali! Nejem információja szerint július 11-től az Árkád Ulla Popken boltban -és más Ulla Pokenben is - szezonvégi leárazás lesz. Forrás az Ulla Popken újság...
Előzmény: buttha (44)
buttha Creative Commons License 2004.07.10 0 0 46

Ennek örülök, hogy te nem! :))

Nekem egyszerűen nem telik rá.

Előzmény: H_G (45)
H_G Creative Commons License 2004.07.09 0 0 45
Annyit én nem tartanék soknak egy jó nadrágért!

Előzmény: buttha (44)
buttha Creative Commons License 2004.07.09 0 0 44

Amióta hencegtem, hogy megyek a Renibe, egyszer sem végeztem 6 előtt. Viszont tegnap előtt az Árkádban felfedeztem, hogy nyílt ott is egy Ulla Popken. Ez csak a szívem fájdítására. Minden színárnyalataban vannak sportos, laza, alkalmi, elegáns ruhák, fürdőruhák, fehérnemük is. Rengeteg készül természetes anyagból és a tervező tudja, hogy milyen egy termetes nő! Mi kényelmes neki, és mi az amit eldug.

Viszont baromi drága!!!

Nekem 3 éve sikerült túrni egy tökéletes, vastag lenvászonból szabott, bokáig érő, gumis nadrágot, amit saruval, vászoncipővel hordtam, de sajnos leszakadt rólam, és most ennek a tökéletes másait különböző színekben láttam. 11 900 Ft-ért. Úgy téptem ki a kezemből. Azóta sem hevertem ki. Valami vigasztalást tudtok nyújtani?:(((  

bozita Creative Commons License 2004.07.09 0 0 43
Férfiaknak nagy méretű ruhák: ing, nadrág, sportos, elegáns, még cipők is a Dohány utcában kb a Corvin magasságában. Azt hiszem XXL az üzlet neve, de vagyok biztos benne. Ha valakit még érdekel.
kreativtucsok Creative Commons License 2004.07.09 0 0 42
ahogy jartam a varost es nezelodtem, nekem is az utolso mentsvaram az Oltonyhaz .....
ha 30ebol megusztad, mar akkor is jo aron volt
lattam uzletet, ahol csak nadrag kerul minimum ennyibe (ok. tenyleg jo minoseg, de minek...ha nem allandora kell :-)

de ettol fuggetlenul nem egyszeru vasarolni a ferfiemberrel, ha meg addig el is jut, hogy odajon/megy, meg fel is kell nekije probalnia....
mert cipot meg csak-csak esetleg, tudok venni neki,
max.visszaviszem, ha megsem jo
ha maskent nem megy, de nadaragot? :-)

azt azert nem vallalom, ketszer belefernek :-)


koszi a tippet, az Oltonyhaz az Ulloin van a Hataruttol a 2. megallo az 50-es villamossal
(ha esetleg masnak is szuksege van az elerhetosegre )




Előzmény: KöjálBébi (41)
KöjálBébi Creative Commons License 2004.07.08 0 0 41

Tücsök,

 

az én párommal hasonlókat küzdünk, mi az Öltönyházban jártunk jól, hmmmmm meg nem mondom a címet, valahol asszem a Határ úton (vagy tán Ady Endrén? villamos jár arra, tán inkább mégis Határ út)

 

Darabonként lehet összeválogatni a szerkót, tehát ha ember teteje egy számmal nagyobb, mint az alja, akkor sincs baj, megfizethető, és vannak alacsony méretű cuccok is (párom pl. 28-29 között billeg). Vannak zakók, nadrágok, mellények, ingek, nyakkendők, komplett fel lehet szerelni a férfiembert:) sötét öltöny, sportos öltöny, minden van:)

 

Emberemnek háromrészes öltönyt, egy inget meg egy nyakkendőt vettünk olyan 30 ezer forinton belüli összegből, mondjuk igaz, hogy 2 éve:)

 

Járjatok szerencsével:)

Előzmény: kreativtucsok (35)
Bakata Creative Commons License 2004.07.08 0 0 40
Sziasztok!
Budpesten, a Kékgolyó utcában (aszem 18-as szám) lévő Anita márkaboltban nagy leárazás van fürdőruhákból, nagy méretben is sokféle kapható, a nem leárazottak 12-15eFt-ba kerülnek, a leárazottak kb.féláron, én 5eFt-ért kaptam egy nagyon tutit, 48-as méretben, ugyanez 52-esben 7eFt volt.
kreativtucsok Creative Commons License 2004.07.07 0 0 39
koszi az info-t, megtekintem, ha arra jarok

mik az arviszonyok ferfiugyben?

mondjuk egy nadrag?
egy ing? esetleg egy oltony?

mert amennyiert en lattam ezeket, annyiert nem veszek ugy oltonyt, hogy evente 1-2 alkalom max.amikor fel is veszi
marad a zako-nadrag osszeallitas, ez jobban turi a kiados vacsorakat, s csak a nadragot kell nagyobbra cserelni ha kicsi lesz egy ido utan :-)

kulonben en szoktam nalunk is nadragokat roviditeni, de kenyelmesebb, -ha az arban amugy is benne van,- ha ok rontjak el :-)
meg tobb idejuk van ra, mint nekem


Előzmény: H_G (37)
Mallory Creative Commons License 2004.07.07 0 0 38
Voltam ma a Wesselényi u.-i Reni üzletben... Hát az árak még így sem kimondottan alacsonyak az én pénztárcámhoz, de azért sikerült egy nagyon szép blúzt vennem. Viszont a legtöbb cuccuk nem igazán fiatalos, a sportos, lazább ruhadarabok pedig teljesen hiányoznak. Bár láttam egy nyári ruhát, ami nagyon tetszett, de elriasztott a közel 25 E ft-os ára... :-(
H_G Creative Commons License 2004.07.07 0 0 37
A nevét is megnéztem: Astor for men.

Előzmény: H_G (36)
H_G Creative Commons License 2004.07.06 0 0 36
Az alakítási lehetőségeket nem ismerem (asszony ügyes :) de a Mammut 1 pincéjében, pont szemközt a zöldségessel van egy nagyon praktikus kis üzlet, nem drága és mindkét eladó segítőkész, legutóbb én is ott vettem szövetgatyát.
Előzmény: kreativtucsok (35)
kreativtucsok Creative Commons License 2004.07.06 0 0 35
ma van holnap
milyen volt a Wesselenyi utcaban az uzlet?

off
tudom nem ide tartozik, de talan tudtok segiteni
a paromnak kellene vennem nadragot, olyan olyan normalisat,
amit zakohoz is lehet hordani
nem tul dragan, nem tul designos boltban
lehetoleg, nem annyira extra meret, max. alacsony - s mivel biztosan hosszu - ahol gyorsan alakitani is tudnak rajta
tudtok ilyen uzletet?
a ferfiakat nem igazan kenyeztetik el sem szinben, sem valasztekban...
de hat nem jarhat mindig farmerban, plane nem egy csaladi esemenyre nem lehet beallitani
ilyen hetkoznapi viseletben :-(
on

s persze a ferfi helyett ki vasaroljon? :-)
azert felprobalnia neki kell !

Előzmény: buttha (34)
buttha Creative Commons License 2004.07.05 0 0 34

Én holnap nézem meg a Wesselényi utcást, majd mondom, hogy mi van.

Én bevettem a leszarom tablettát, amikor bementem. Tényleg nem szimpi, de ha 3000-ért vehetek egy addig általam csak bámult cuccot, akkor nem érdekel. Én vagyok a vevő. Egyébként az eladók kedvesek voltak, és tapintatosak.

Előzmény: kreativtucsok (33)
kreativtucsok Creative Commons License 2004.07.05 0 0 33
szombaton megneztem az uzletet, az Astorival szemkozt
de valahogy nem volt kedvem bemenni....
nyitva volt, de megis zarva, csengetni kellene,
de bent senki, csak egy elado tamasztotta a pultot...

valahogy nem volt szimpi, azert meg egyszer- ha tobb idom lesz- bekukkantok,
hatha meg sem vernek :-)

Előzmény: buttha (32)
buttha Creative Commons License 2004.07.02 0 0 32
Kérem szépen az általam emlegetett reniben van nagy leárazás!!!
Csiperke Panni Creative Commons License 2004.07.01 0 0 31

Én a La Halle-ban lepődtem meg kellemesen mikor egy barátnőmet kísértem vásárolgatni. Van biza külön részlegecskéjük a nagy méreteknek, és bár megtalálható a sztenderd zsákszabás, valamint magasnyakú téglalappóló is, azért szerintem a 10% használható, viszonylag elérhető áron (pl, a kicsit vékony:(pántos trikó 1700 körül van, vagy 4-5 színben)

Szerintem megéri benézni.

Én tudok egyről az Örsön az Árkádban és Székesfehérváron a Plázában.

buttha Creative Commons License 2004.06.30 0 0 30
Jártam arra. OTP, és egy lottózó között van, a régi cukrászda helyén.
Előzmény: kreativtucsok (29)
kreativtucsok Creative Commons License 2004.06.27 0 0 29
ok, igy mar kb. megvan ... szembe sarok, talan a legtavolabbi pont az Astoriatol :-)

Előzmény: buttha (28)
buttha Creative Commons License 2004.06.27 0 0 28
Blaha felől a Ferenciek tere felé mész a jobboldalon a körútra lefordulsz és rögtön ott, ha jól emlékszem egy OTP, és cukrászda között.
Előzmény: kreativtucsok (27)
kreativtucsok Creative Commons License 2004.06.25 0 0 27
Astori sarka....melyik sarka?
en szinte minden nap arra jarok, de nem tudom mire gondolsz, melyik utcai? a Kossuth vagy a Korut?

volt egy SML a Muzeum koruton, kicsit beljebb a posta fele, az bezart par honapja, meg a tavasszal :-(

Előzmény: buttha (26)
buttha Creative Commons License 2004.06.25 0 0 26
Az Árkádon kívül van a Pólusban is C and A, de ezzel azonos árfekvésű a Reni Moletti butik is, aminek az egyik üzlete a Wesselényi u. a másik pedig az Astoria sarkán van. Tavaly nyáron akkora leárazás volt benne, hogy levegőt nem kaptam. 50-70 %-kal ejtették az árakat! Termetes barátnőm mondta, én legyintettem, mert azt gondoltam, hogy bizots öreganyám ruhái, hát nem. Utána csak az állam esett le, mert amikor már én mentem az általa vett 3000 ft-os felsőrészek a 10 000-et verték. Azóta árgus szemmel nézem a Nők Lapja kishirdetéseit, mert abban volt. Vannak a Reniben igen randa, meg nagyon üzletasszonyos cuccok is, de ruhatáralapozók is. Imádom az Árkádban az Alan Weiz boltot. Elegáns, jó minőségű, egymással variálható darabok vannak benne megfizethetetlenül. Még semmit nem vettem, de csorgatom a nyálam. A csúcsom egyszer egy 85 000 Ft-os aszimmetrikus mintás egyenes vonalú zsákruha volt (- 20 kg). Még a leárazásnál is drága.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!