Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 50
de azért tanulságos, nem?
Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 48
ez jó!
Előzmény: Törölt nick (47)
nettomazsola Creative Commons License 2002.04.08 0 0 46
nem úgy néz ki, mint akinek annnnyira érzékeny a gyomra...
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 45
nem. csak elhányta magát.
Előzmény: nettomazsola (44)
nettomazsola Creative Commons License 2002.04.08 0 0 44
"Mazsi, a saját félelmeidnek mi köze a fórumhoz?"

én nem félek! de úgy látszik, Te megijedtél...

Előzmény: belohin (9)
nettomazsola Creative Commons License 2002.04.08 0 0 43
ebbôl lett egy kis félreértés, de biztos az én hibám.
akkor világosan; (talán)

igazából az nem tetszik, hogy vannak itt "nagyok", meg "régiek", meg "fônökök", akik nekem kicsit olyan ellendrukkerek.

szerintem az legyen moderátor, aki akar ezért a helyért tenni valamit, akinek FONTOS, hogy ez a hely betelepüljön, aki akarja hogy itt élet legyen (legyen egy kis dolga is).

ezért nem akarom tudni, hogy ki a moderator, mert szerintem az a jó moderator aki civil nicken(!!) részt vesz a társalgásban, aki topicot nyit, aki aktívan beszélget, -- és ezt külön tudja választani a hatalmától.
(hogy ugye NE fordulhasson az elô, hogy vki civil nicken hergel vkit és mint moderator sunyin töröl...)
ezért nem vagyok annak híve, hogy tudjuk ki a moderator, mert ha vkivel civil nicken vitázik, akkor meg lesz vádolva azzal, hogy visszaél a hatalmával. ( mint most is elhangzott ilyen épületes megjegyzés, hogy "nem akarom, hogy moderator kapkodjon a bokam utan")

nem tetszik, ha vki "nagyobb, fontosabb" ember annál, hogy leereszkedjen közénk egy beszélgetésre, vitára, hülyéskedésre, de hatalma van dönteni, törölni, tiltani.

erre írtam, hogy úgy érzem figyelnek, - és olyanra értettem aki "nincs itt" - csak figyel.

Előzmény: klubmoderator (4)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.07 0 0 42
milenettóhoz? minek? csöbör, vödör?

én bizakodó vagyok, amíg van egy százalék esély.

egyszer csak eljön az idô, hogy valaki(k) felfogja(ák), hogy nem minden borotválkozó tükör. azaz vannak itt arcok, akiknek a szemébe köllene tudni nézni. IRL is.

Előzmény: MD. Garretti (41)
MD. Garretti Creative Commons License 2002.04.07 0 0 41
? Mennyire vagy hiteles?????

Van 1 olyan érzésem, hogy itt senkit nem moderalnak ki, "egyenként" hanem megy az egész vándortársulat a kistarcsai köztemetöbe, III. osztályon.

Imádkozzatok a "Milenettohoz" hátha segit.

Előzmény: belohin (32)
egy csepp méz Creative Commons License 2002.04.07 0 0 40
Hogy egy modera kapkodjon a bokám után?

Meghagyom ezt neked dear old man.

Laterz.

Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.07 0 0 37
Hiányoztunk?
Előzmény: egy csepp méz (35)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.07 0 0 36
Vajh mi lehet az ami neki nem kell?
Gondolkozz Szerjózsi.
Előzmény: Törölt nick (34)
egy csepp méz Creative Commons License 2002.04.07 0 0 35
"bölényre vadászni"

Gyere Bomberman, ott bőgök a tanyán(még kb. 15 percet).

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.07 0 0 33
Búcsúzni én szoktam, meg zsoltu.
Én most megvárom míg kirúgnak.
Ok nélkül.
belohin Creative Commons License 2002.04.07 0 0 32
Meglett a válaszom a topic kérdésére. Igaz, találgattam egy darabig. :)

Na, tehát ez a hely egészen pontosan az, ami nekem nem kell.

Üdv nektek rézbőrűek, itt a rezervátumban. Elmentem bölényre vadászni, mert nem szeretem a helyi menüt. Túl sok itt a szója a fasirtban. Vigyázzatok a tüzes vízre és ne ássátok túl mélyre a csatabárdot. ;)

És most jöhet a "hoppá". ;)

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.07 0 0 31
Tsak köszürültem a vénámat, vagy feszegettem a padlót...Mindegy. Nem?
Meg én sem értek mindent. Hihi...
Előzmény: velorex0 (28)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.07 0 0 30
drága quicksilver barátosném - a hely és a baj? emberekkel van? na ja. éppen csak ghogy nem az userekkel, akik használnák, hanem azokkal, akik fenntartják.

votl egy topicom itt, választási elôrejelzésem volt, enyéám, nem közvéleménykutatóké, tehát nem sértett kampánycsendet.

nem is törölték.

hanem áthelyezték a politikába.

1. kérdésem, hogy nettó klubmodera tette vagy polmodi?
merthogy wágner azt mondja, hogy minden helynek maga moderátora van, nem nyúlnak át egymás feje felett. ebbôl következik, hogy nettó modera tette át - de akkor a közleményt miért polmodi jegyzi?

valami nem stimmel.

2. aztán írtam, hogy egyrészt nem értek egyet, másrészt töröljék. és nyitottam itt egy újat - ami eltűnt.
wágner fôcsô azt mondta, hogy ne nagyon ugráljak, mert le leszek tiltva. azt is mnondta, hogy a fórumok tematikusak, ami nem oda való, azt áthelyezik, törlik, errefelé így dívik.

ebbôl adódó kérdésem, meglátásom, hogy akkor mi a témája a nettó klubnak?

vagyis: ilyen elven a nettó klubban nem lehet filozófiai témájú topic sem, vallási témájú topic sem, kulturális témájú topic sem, HUSZ témájú topic sem, kertészeti vagy fotós témájú topic sem, ott nem lehet tehát nyitni tôzsdéset sem, tudományosat sem érdekvédôset sem, utazásosat sem, technikaiakat sem...

akkor majd tessen elmesélni, milyet lehet.
vagyis: mi ez a hely?
és mirôl lehet beszélgetni, ha mindent átpakolnak?
vagy csak a politika nem kívánt?

Előzmény: Törölt nick (21)
viennavolt Creative Commons License 2002.04.07 0 0 29
Nécsak,ez még mindig bent van! Ezen a "steril" helyen! Ahol semmit sem lehet, ahol mindenkit cenzúráznak, alaptalanul kizárnak!
:-)))))))
Előzmény: Törölt nick (27)
velorex0 Creative Commons License 2002.04.07 0 0 28
Hä?

Kiröl teccik élcelödni? - Én nem értsem.

..

Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.07 0 0 27
Nézzed a döjföst fennt hordja az orrát. S ha beszél lefelé teszi. Boldogok lehetünk, hogy cucliját, mivelünk is nyeli. Ha kedve tartja, ma már szóba is elegyed. Lepipilheti önkezét kiskegyed. Szavait megrágja, ha nekünk beszél. Akadjkon fennt a szemetek, mert velünk is kefél.

Három napja ilyen a modora, mert tegnap elött lett modera.

velorex0 Creative Commons License 2002.04.07 0 0 26

Szabó Gyurika 3 éves ovodásnak, annak. Régebben vagyok a bizniszben hogy megegyem.
Szarrok rá (2 rr mert múltidö), teszem amit teszek, a többieknek meg nyelesfagyi. És ha mégsem,
akkor sem dölök kardba. Mert több ember él a földön mint benne... Ezért...

..

Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.07 0 0 25
Istenem! ( Mélybölfakadt sóhajítás.) Csak lenne valami mondanivalód. Végre.
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.06 0 0 24
Arany háromkerekesem,
Nem a lapok fogynak, hanem nincs aki osszon. Itt meg ha valaki osztani kezd megfenyegetik, hogy ne lobogtassa a zászlót, mert ez egy nem steril, steril hely.
Vetted?
Előzmény: velorex0 (15)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.06 0 0 23
"Ragika nyafogását már megszoktam. Mindig akkor a leghangosabb, amikor éppen nem üldözi a kutya sem."

Ragikát még soha nem üldözte seni, mert Ragika nem szalad el. Csak hát azt se visítsa neki senki, hogy mindenki minden merevedésére most tapsolni kell.

Hágjon mindenki a maga hálószobájába.

MD. Garretti Creative Commons License 2002.04.06 0 0 22
Gondolod, hogy nem ismerem az itteni viszonyokat?
volt rá prezedens hogy 1 perz alatt repültem, pedig nagyonjonick volt.
Előzmény: belohin (14)
belohin Creative Commons License 2002.04.06 0 0 19
Ünnepélyesen visszavonom a 8-as hozzászólásban megejtett morgásomat.

Mazsolának tökéletesen igaza van.

belohin Creative Commons License 2002.04.05 0 0 16
Elküldheted a szamarat, kidobhatod a zsákokat, de mehetsz gyalog, ha a szekér gazdája elviszi a járművet. Mert nem mondja meg, hova készül, ül a bakon, a dér már megfogta a bajszát és szótlanul pipázik, kérdésekre nem felel. Bosszantó ember.

Bosszantó, mint a vendég, aki ül az asztalnál, leszólja a levest, pedig még ki sem szedték, oszt mégis rázza az üres tányér fölött a sószórot, monván mi ez, híg is sótlan is. ;) A pincér meg csodálkozik és nézi, hogy mik vannak. :)

Előzmény: velorex0 (15)
velorex0 Creative Commons License 2002.04.05 0 0 15

Ülök a Velorexben(ban), seggembevág az epeda (mer rossz helyre ment), új az ülés benne,
a kormány is meg az index... Ülök, mondom, így félfenékkel mint a szomszédasszony aki
csak egy csipet sóért jött, mert sótlan a leves. De mi a rosszabb, sótlanul vagy a hidegen?
Megaztán ki mondta hogy megkrepált a régi netto? Csak ki kell fogni a szamarat elölröl,
meg kidobálni a ballasztokat. A kártya, amig van, újrakerverhető. Csak már fogynak a lapok.

..

belohin Creative Commons License 2002.04.05 0 0 14
Lehet a fenéket. Próbáld csak ki. Ha itt nekiállunk egymás felmenőit emlegetni, mind a ketten szépen leülünk a partvonalra legalább egy hétre.
Nem ismered eléggé a viszonyokat.
Előzmény: MD. Garretti (13)
MD. Garretti Creative Commons License 2002.04.05 0 0 13
Ja te könnyen beszélsz, neked lehet mint Jupiternek, de nekem m int ......kevésbé.
belohin Creative Commons License 2002.04.05 0 0 11
Ez is virágnyelven volt, csak nem szirmai felől látszik, hanem a tövises árnyalatai dominálnak. ;)
De az is lehet, hogy húsevő virág. :))
Előzmény: Törölt nick (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!