Keresés

Részletes keresés

Malac Úr Creative Commons License 2005.10.06 0 0 1155

Üdv!

 

Arra gondolok, hogy a neten számtalan mod található, némelyek nem is kompatibilisek egymással. Reméltem, hogy volt olyan jó fej ember, aki összegyúrta a legjobb skin-eket, szörnyeket, tárgyakat tartalmazó mod-okat és akkor azt egyben bele lehet nyomni a játékba. Amúgy már találtam néhány érdekeset (giant, wilderness, new faces), majd ma este megmerítkezem a gémben :)

Előzmény: Zöld Ász Projekt (1154)
Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2005.10.06 0 0 1154
Jaja, én is jelen :-)

De nem értem, milyen lényeget? A sztorira gondolsz, a történelmi háttére, a küldik leírására?
Mindenesetre jó kiindulópont a www.morrowindhq.hu.
Előzmény: Malac Úr (1152)
flugi Creative Commons License 2005.10.05 0 0 1153
van valaki :)

miféle MOD kell? a morrowindben elég szép, ahogy a sztori szépen alakul, dumálgatva mindenkivel.
Előzmény: Malac Úr (1152)
Malac Úr Creative Commons License 2005.10.05 0 0 1152

Üdv!

 

Tudom hogy lülönös, de én csak most akadtam össze a III-al (a IV bemutatója alapján), és lenne egy pár kérdésem...van még itt valaki (mert ha nem jár ide már senki, akkor inkább nem pötyögök fölöslegesen)...

 

De azért egy kérdés: van valami összefoglaló MOD, hogy ne keljen kimazsolázni a lényeget? Ha igen, akkor honnan lehet lekapni?

 

Előre is köszönöm

 

M

Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2005.04.05 0 0 1151
Szerintem kérdezz rá a HQ fórumán, a Modok, Pluginok részben.
Ha már egyszer regisztráltál :-)
Én nem próbáltam ezt a modot, de hátha ott valaki ismeri.
Előzmény: Törölt nick (1150)
Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2005.03.31 0 0 1148
Tudsz viszont főzni meg bányászni :-)
Előzmény: Törölt nick (1147)
Frank_N_Stein Creative Commons License 2005.03.31 0 0 1146

Complete Morrowind skilljei:

1-Cooking
2-Sewing, both leather and cloth items.
3-Pottery Making
4-Woodcutting
5-Carpentry
6-Mining
7-Smithing
8-Making BonemoldChitin items
9-Brewing poisons
10-Making arrows, bolts, darts, throwing knives, and throwing stars
11-Poisoning any arrowsboltsdartsthrowing weapons with one of nine types of poisons
12-Filling your bottles with drinks from kegs and water from wells
13-Making straw items and setting Campfires

Faust II Creative Commons License 2005.03.31 0 0 1145

majd lécci kutakodásaid eredményét oszd meg velünk is!!!!

 

köszi!!!

:)))))))))))))

Előzmény: Törölt nick (1144)
Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2005.03.31 0 0 1143
Van egy Complete Morrowind nevű mod, amit ugyan én nem próbáltam, de - ha jól értelmeztem - pont arról szól, hogy ehhez hasonló mindenapi kiegészítéseket rak bele a játékba. A labda fel van dobva, mivel található a játékban kanál, cérnaspulni stb.
De a részletekért keresd a Morroeind HQ fórumán a modos szekcióban a Complete Morrowind topikot.
Előzmény: Törölt nick (1142)
Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2005.03.30 0 0 1141
"Ja, kérdés: sok helyen ajánlják, hogy rámoljuk ki Fyr bácsit Tel Fyr-ben. Nekem már van egy csomó számozot kulcsom a Corpuscarium-ból, de fingom sincs mit nyitnak! A toronyban lévő szekrényből már elemeltem a Savior's hide nevű tápos páncélt (60% resist magic, stb), de más értékeset nem találtam. Ötlet?"

Nincs ott semmi érdekes, csak dwemer cuccok (kupa, érme stb.), mivel az öreg Fyr nagy dwemer fan. Az egyetlen gigatáp a páncél, amit írtál, illetve a Fyr szobájában a kis ládában (asszem) egy speckó daedric teleport amulet, amivel egy nevesített draemorához lehet jutni. Őnála van a Daedric Crescent nevű kard.
Előzmény: Dorlan (1138)
Dorlan Creative Commons License 2005.03.30 0 0 1140

Jó neked, bár szerintem megérte a csere. A régi kártyát eladtam 4.000-ért, az újat 23.000-ért vettem, Gecube Radeon 9550-es, gyárilag tuningolt chippel (400Mhz) és memóriával (500Mhz). Doom3 is szagattás nélkül, 1024*768-ban, medium beállításokkal,  4x-es anizotropikus szűréssel. A Far Cry-nál a különbség leírhatatlan.

Bocs a kitérőért, ez nem igazán Morrowind téma.

Előzmény: Törölt nick (1139)
Dorlan Creative Commons License 2005.03.30 0 0 1138

Nekem 1,7 GHz-es PIV-esen is szaggatot, főleg amikor "Loading area"-t csinált. Bár a szűk keresztmetszet a vga volt (Geforce4 MX440), mert nem tudot pixel shadert, így a víz meg a köd eléggé gagyi volt. Ja, és nem tudtam 800*600 felbontás fölé menni. Sokszor le is fagyott.  A mostani Radeon-ommal 1024*768 ,meg high detail, szóval nincs gond. Ami az Elder Scrolls IV-et illeti, az e havi Gamestarban lévő előzetes utolsó mondata engem picit megnyugtat: azt igérik a fejlesztők, hogy a mai átlag konfigurációkra optimalizálják a játékot, így nem kell mindjárt konfigot is venni a game mellé. Ami a pénzhajhászást illeti: a karim barbár, szóval nem egy Harry Potter-típus. Enchantra gyűjtögettem. Egyébként múltkor csináltam egy plugint, oszt adtam a Creepernek 500.000 pénzt. Most már akár a Wraithguard-ot is rásózhatom (ha hülye volnék).

Ja, kérdés: sok helyen ajánlják, hogy rámoljuk ki Fyr bácsit Tel Fyr-ben. Nekem már van egy csomó számozot kulcsom a Corpuscarium-ból, de fingom sincs mit nyitnak! A toronyban lévő szekrényből már elemeltem a Savior's hide nevű tápos páncélt (60% resist magic, stb), de más értékeset nem találtam. Ötlet?

Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2005.03.29 0 0 1136
Jelenleg sehogy, egy ideje sajnos nem működik, de rajta vannak a fejlesztő kollégák.
A fórumra lehet csak, ez az oldalról elérhető.
Előzmény: Törölt nick (1135)
Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2005.03.29 0 0 1134
Hű, ez merésznek tűnik. Sajna nincs hozzá vasam (= a MW-es gépemhez nincs net).
Előzmény: Frank_N_Stein (1131)
Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2005.03.29 0 0 1133
:-)
"ha egyszer kijön a E.S. IV (oblivion akármi) vége lesz számomra a világnak......"
Nekem már most is vége van (még mindig)!
Néha hajnalban rettegve nézek a tükörbe; lehet, hogy egyszer majd egy Ash Ghoul néz vissza???
Előzmény: Faust II (1129)
Frank_N_Stein Creative Commons License 2005.03.29 0 0 1131

Hali!

Próbálta közületek valaki a Morrowind Online-t?

http://mwo.ravensky.org/

Faust II Creative Commons License 2005.03.26 0 0 1129

"Na, itt egy elegáns testcsel keretében NEM gyógyítod ki magad, és akkor buli van."

 

hát ezen szarrá röhögtem magam......

 

hhjajaja...... ha egyszer kijön a E.S. IV (oblivion akármi) vége lesz számomra a világnak......

Előzmény: Zöld Ász Projekt (1128)
Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2005.03.24 0 0 1128
Ha utálod a kereskedést, minek spájzoltál össze ennyi dellát? :-)))
Tök felesleges; nálam 100-150 ezernél több sosem volt.

Ha tetszett a vérfarkas, csináld meg a küldiket. Ezt úgy tudod, ha nem a végén változol át a gyűrűvel, hanem amikor a Bloodmoon főküldetések során megfertőződsz, és ki kell gyógyítani magad. Na, itt egy elegáns testcsel keretében NEM gyógyítod ki magad, és akkor buli van.

MW regényekről sajnos nem tudok.
Előzmény: Dorlan (1127)
Dorlan Creative Commons License 2005.03.24 0 0 1127

Tegnap előtt sikeresen befejeztem a Bloodmoon-t, úgyhogy elmondhatom, hogy az összes főküldetésen (Morrowind, Tribunal, Bloodmoon) túlvagyok, meg néhány kisebben is (Fighters Guild, Redoran House). Lennék mágus is, de a barbár karim kicsit magicka-hiányos ehhez a témához.  Asszem a Construction Set-ben csinálok egy amulettet, ami a mágikus képességeket fortify-olja. A legjobban a kereskedést utálom. Összeharácsoltam 2.5 milió aranyat, de szerintem a játékban eltelt 900 napból 300-at "Rest"-ben töltötem, a Creeper mindhárom mondatát kívülről fújom. A Bloodmoon végén kapunk (illetve elveszünk) egy gyűrűt, amivel farkasemberré válhatunk. Kipróbáltam Balmorában, kiírtottam a fél várost, mégis 90%-on állt az életerőm. Azt nem tudom, hogyan kell visszaváltozni (no inventory), de nem is izgat, mert nem mentettem el a tömeggyilkosságos állást. Aki tudja próbálja ki, jó kis móka!

Kérdés: nem jelentek meg fantasy-regények a Morrowind világából? Ha van Starcraft, Diablo, Forgotten Realms, akkor lehetne ez is.

flugi Creative Commons License 2005.03.15 0 0 1125
jaja, arrafelé nagyon érdekes az építészet.
Előzmény: Törölt nick (1124)
_ Liar _ Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1122
editorban meg lehet javitani!
Előzmény: Zöld Ász Projekt (1120)
_ Liar _ Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1121
ez is csak egy hiba az 1000000közül...
Előzmény: Zöld Ász Projekt (1120)
Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1120
Ja, buta gyűrű. Tkp csak Almalexia perverz sunyi teleportálgatására való, nem is tudom, miért rakták bele ezt a Summon effektet. Nyilván Sotha Silhez van köze, mert ugye ő babrált azokkal a Fabricant jószágokkal, dehát ő halott, úgyhogy én sem értem.
Előzmény: _ Liar _ (1119)
_ Liar _ Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1119
nem az a lényeg hogy mit csinál hanem az hogy NEM csinálja...
Előzmény: Zöld Ász Projekt (1118)
Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1118
Nekem nem. Miért, csak nem szeretnél olyan gagyi gépgyíkokat megidézni? :DD
Előzmény: Faust II (1117)
Faust II Creative Commons License 2004.12.22 0 0 1117

kérdés tribunalból:

 

belizar's mazed ring vagy hogy hívják működik nektek a summon fabrikant?????????

Akitlosz Creative Commons License 2004.12.16 0 0 1116

Megnéztem az oldalt.

 

Ez a mod Tribunalos, az meg nekem nem jó. Nincs olyanom.

 

http://www.mwmythicmods.com/telesphoros.htm#9

 

Itt is fent van a Sixth House 2.03.

 

 

Előzmény: Zöld Ász Projekt (1115)
Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2004.12.15 0 0 1115
Naszóval:
- Illuminate Order: http://www.hiredgoons.net/MWFiles/
- Sixth House: http://www.euro-rpg.com/index.php?section=plugin&code=05&id=4261
de ez utóbbi most nem működik, pedig én innen szedtem le!
Előzmény: Akitlosz (1113)
Zöld Ász Projekt Creative Commons License 2004.12.15 0 0 1114
Mind a kettő egy nem hivatalos kiegészítő, az Illuminated Order, illetve a Sixth House by Endrek.
Sajnos nincs meg a cím, ahonnan le lehet őket tölteni, de ha felkeltette az érdeklődésedet, keress rá, vagy nézz szét a Morrowind HQ-ról elérhető fórumon.
Előzmény: Akitlosz (1113)
Akitlosz Creative Commons License 2004.12.15 0 0 1113

A Morrowindhq oldalán egy karakterről azt írják, hogy a

Sixt House és az

Illuminated Orders tagja.

 

Leírja, hogy lehet az Illuminated Ordershez csatlakozni és liché válni.

 

Az alap Morrowindben is lehet, vagy ez valami bővítés?

 

A Sixt Househoz hogy lehet csatlakozni?

Ezt nem találtam leírva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!