Keresés

Részletes keresés

dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 386
az, hogy milyen céllal hoztad létre egydolog. hogy közbe hogy alakul az meg egy másik. én nem akarom, hogy mindenki idepiszkítson:), úgyhogy eldöntöttem, csinálok egy topikot. úgyis behal.:)))
Előzmény: anilla (384)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 385
Miért én csináltam szőke fiú?
Csak gondolkodtam rajta!:-)))
Eddig 1 topicot csináltam azt is a Fotex-en, és azt is csak azért, mert aki akarta, nem tudta megcsinálni, mert nem volt meg a 20 hozzászólása.
Írni sem írtam bele csak a nyítóba!
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (383)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 384
Pedig pont a kétszavasainknak hoztam létre!:)
Az már más tészta, hogy késobb itt alakult vonzalmunk szép terebélyessé:))
m.
Előzmény: dzsu-li (382)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 383
ájjá le, én még sose csinátam topikot!:)))
na?
Előzmény: gyingyi (381)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 382
szegmentáljuk-e a magunkat szófosás-ügyileg-e vagy se. ez a kérdés.
mert bizony ez se szófosásra született. csak úgy mondom. :)
Előzmény: anilla (380)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 381
Még kettő, három, négy?
Ne már!!!!:-)))
Bár én is gondoltam, hogy csinálok egy olyat, hogy: Topik csak nekem
Leírtam volna a nyitóban, hogy megkérek Mindenkit, hogy ha lehet hagyjanak itt magamba beszélgetni!:-))))
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (379)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 380
Milyen topikra gondolsz, Dzsu?
m.v.
Előzmény: dzsu-li (379)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 379
nem dógozom már, de mégis azon munkálkodom, ez a nő aki itt van megnelássa!:)))
sehogy se vagyok jó, hijába:)
csináljak egy topikot vagy felesleges?
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 378
Reméjjük. Mindegy mit, csak lökjed. Ha dógozol, akkor a kisablakba nyomass bármit a klaviról...:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (376)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 377
Lassú vagy, mint Trabant a csúcsforgalomban!:-)))
Gyingyi
Előzmény: dzsu-li (376)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 376
én meg tök beégek itten a szófosás-nemtudományommal. szerintetek fejlődőképes vagyok?:)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 375
Na most jól lebuktam!
Gyingyi
Előzmény: anilla (374)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 374
Sot, mingyá az is kiderül, hogy Dzs. és anilla a másod-, ill. harmadnicked, és ezért tudsz velük olyan jót szófosni!:)
m.v.
Előzmény: gyingyi (373)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 373
Miért, miből gondolod, hogy nem nő?:-)))
Gyingyi
Előzmény: anilla (372)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 372
Ez jó, bevallom, amikor a Bkfc topikra találtam, rövid ideig aszittem, Gyingyi no! O az elsok között volt, aki kedvesen fogadott anno!:))
Ahh, sötétség fejedelme......igy jobb lesz?:))
m.v.
Előzmény: gyingyi (368)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 371
ha lehet választani, inkább sötétebb színekben indulnék.
Előzmény: anilla (369)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 370
mondd, kis copfos, hol van a mamád?:)))
gyere, azt tőcsük együtt az éjszakát.
na, hogy is van ez?
Előzmény: gyingyi (368)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 369
Nem, dehogyis, vág az eszed, mint a beretva!
De ha fijú vagy, szoke hapsi is lehetsz!:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (367)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 368
Jó csávok vagytok, ha egy ilyen bomba nő mint én vagyok hiányzik!:-)))
Gyingyi
Előzmény: anilla (366)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 367
tekintve, hogy szőkeségem max átvitt értelemben értelmezhető, ezen most megrökönyödtem. :)
szia gyingyi!
Előzmény: anilla (364)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 366
Igenigen!:))
m.
Előzmény: gyingyi (365)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.26 0 0 365
Hiányoztam?
Gyingyi
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 364
Mire gondolsz, szoke szépségem?:))
m.v.
Előzmény: dzsu-li (363)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 363
nem tudom, jön-e megint gyingyi. ha újra más szelek fújnak, lehet, hogy hanyagol majd minket. :)
Előzmény: anilla (362)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 362
Naon jóno!:) Nem is majmi!:)
Nekem meg szájmenésem.:) Már csak Gyingyi hiányzik, hogy kórusban szajkózza, milyen jó nok is vagyunk... (vagy fijúk?:))
m.v.
Előzmény: dzsu-li (361)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 361
ott, hogy jónő vagyok-e:)))))
a fene se emlékszik, de asszem elég kiapadhatatlan a téma, úgyhogy vágj a közepibe:)
(asszem most tényleg szófosásom van:))
Előzmény: anilla (360)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 360
Legalább DJ Bill is megnyugszik ma:)
Hol tartottunk az udvarlásban?:)
Előzmény: dzsu-li (359)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 359
gyerünk, gyerünk:))))
Előzmény: anilla (358)
anilla Creative Commons License 2002.02.26 0 0 358
Nem baj, majd megvigasztaljuk egymást:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (357)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.26 0 0 357
áh, nálamnál jobban biztos nem vagy elhanyagolva:)))
Előzmény: anilla (356)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!