Keresés

Részletes keresés

Luxi MFP Creative Commons License 2002.01.24 0 0 97
Hátha valaki nem ismeri...

vivafika.area51.hu

endre73 Creative Commons License 2002.01.24 0 0 96
"Ne alltassuk magunkat, ha valoban igenyunk van a showbizniszre, meg az osszes ilyen marhasagra, akkor legalabb ne alszentkedjunk es ne koveteljuk meg azt, hogy tiszteljesen is." (angyalhentes)

Az én szememben itt elsődlegesen nem a sóbizniszről van szó, hanem alapvető emberi normákról. Mint mindenki, én is szoktam káromkodni, még ha stílusában össze sem vethető az én szitkozódásom az inkriminált műsorvezetőkével. Így tehát - még ha a stílussal nem is tudok azonosulni - elfogadom, hogy az ember a nagy hajtásban, idegfeszültségben odakanyarít egyet-egyet. Amit azonban Balázs (és helyenként a mértéktartó, megfontolt moderátor szerepében oly szívesen tetszelgő Filip) művel, azt nem lehet a Filip által is felemlegetett feszített tempó számlájára írni. Ezek egy a pubertáskorban járó éretlen kamasz szintjét idézik. Az ember persze mindig maradjon egy kicsit gyerek, ez tény, de ha felelős pozícióban vagyok, nagy nyilvánosság előtt jelenek meg minden nap, esetleg a mai fiatalság felnéz rám, szeret, akkor tudjak már ennek megfelelően viselkedni... Ha valaki nem nőtt fel ehhez a feladathoz, akkor az vagy saját maga vegye ezt észre, és lépjen (le) ennek megfelelően, vagy a környezete hozza a tudomására!
Szerintem nem a néző az álszent, ha megnézi azt, amivel az éppen aktuális adó eteti, hanem a műsorvezető az, aki belemosolyog az arcunkba, és aztán jót röhög valami ízléstelen poénon, amit persze a nézők kárára sütött el. Az nem humor, attól nem lesz senki sem "nagyfiú", ha trágár stílusban nyilatkozik meg másokról. De ez a fajta álszentség még mindig megbocsátható, nem igazán káros (amíg nem kóros), hiszen - mint arra itt már többen is utaltak - mindannyiunkkal előfordul, hogy valakit a hátunk közepébe kívánunk.
Ami káros, az az, hogy visszaélnek a helyzetükkel, azzal, hogy a média magas lováról beszélhetnek velünk, megalázhatnak, kigúnyolhatnak. Ez már nem csak álszentség, nem csak éretlenség, ez már gerinctelenség - és ez már megbocsáthatatlan. Menjen el, teszem azt, kukásnak, és ott senkinek sem fog szemet szúrni, ha időnként füttyent egyet egy csinos hölgyemény láttán, vagy esetleg csípős megjegyzést ereszt el arra vonatkozóan, hogy milyen módon tudná elképzelni az illetővel a testi gyönyörök hajkurászását. Persze a példa nem jó, mert még egy átlagkukásnak sem engedi meg az erkölcsi tartása, hogy megszégyenítsen embereket, csak mert épp neki úgy tartja kedve...
Nem akarok erkölcsi prédikációt tartani, de a médiának, a sóbiznisznek óriási a felelőssége, az ilyen nyikhajokba meg nem ártana beleverni, hogy vagy alázattal csinálja a munkáját, hogy megfeleljen ennek a nagy kihívásnak, vagy mehet...

Előzmény: angyalhentes (89)
bundee Creative Commons License 2002.01.24 0 0 95
a virtualis plafon leszakadt, ha nem tunt volna fel :)
Előzmény: angyalhentes (93)
hm238423 Creative Commons License 2002.01.24 0 0 94
Ki vagy k@cs@g?
Kabbeafa@szomat...
:-))
Mennek a z+ba dolgozni.
befernek?
Előzmény: GIO77 (90)
angyalhentes Creative Commons License 2002.01.24 0 0 93
Nem tartom elfogadhatonak, de ne legyunk azert ennyire alszentek azert, mert leszakad a virtualis plafon.
Előzmény: bundee (91)
bundee Creative Commons License 2002.01.24 0 0 92
megis hozzaszolok

miaz az uplink?

Előzmény: GIO77 (90)
bundee Creative Commons License 2002.01.24 0 0 91
szerinted az elfogadhatonak tunik, hogy egy kozszereplo abszolut seggfej legyen, es ne is tisztelje a nezoket? nem muszaly tv-zni, lehet mast is csinalni, es akkor nem kell majd utalni a tvnezoket, hogy a seggfejsegert kell a penzt leakasztani...

egyebkent a latott videokbol ugy tunt, hogy balazs gyerek vitte a primet, philip meg a szepen kialakitott bolcs, okos imidzsbol eleg rendesen kiesett...

a tobbiek csak sajat magukbol csinaltak inkabb hulyet

ahh, eleg is volt ebbol, nem akarok tobbet hozzaszolni

balazs meg egy fasz, aki vegkepp bebizonyitotta, hogy semmi keresnivaloja a kepernyon, megha a hulyesege egy sajatos varazst is teremt meg sajat maga korul

Előzmény: angyalhentes (89)
GIO77 Creative Commons License 2002.01.24 0 0 90
Sziasztok. Egy kérdésem lenne. Ki volt az a jóképességű kolléga, aki kirakta az internetre a bakikazettákat? Ha esetleg már nem is dolgozik a cégnél, mindenesetre azt tudhatta volna, hogy komoly probléma lesz belőle. Mindenesetre azt sikerült elérnie, hogy mind a studióban, mind pedig az uplinkben újabb szigorításokat fognak bevezetni emiatt. Gratulálok, tényleg milyen jó poén volt!!!!!!!
angyalhentes Creative Commons License 2002.01.24 0 0 89
Tisztelet, hoho...

Jo poen. Tegye fel a kezet mindenki, aki mindig megadta a kello tiszteletet minden fonokenek/ugyfelenek/megrendelojenek. Ugye, hogy senki? Ne alltassuk magunkat, ha valoban igenyunk van a showbizniszre, meg az osszes ilyen marhasagra, akkor legalabb ne alszentkedjunk es ne koveteljuk meg azt, hogy tiszteljesen is.

(Amugy pedig szerintem a viva+-tol ki kene rugni mindenkit, meg az indextol is, es a parlamentbol is es a burger kingekbol is egytol egyig es a plazakbol es az ujsagoktol es aaa...kozteri illemhelyekbol es a mozikbol es a ... fuj, ezek szemetek mind, robbasszunk atomot :))

Előzmény: bundee (86)
apupi Creative Commons License 2002.01.24 0 0 88
Balázs egy nagy formátumú riporter. Pl. Déri János a lába nyomába sem ér(t). Szerénysége példaértékű. Ékesen beszéli a magyart. Ezért szeretjük Őt. (ezek után még jobban...)
angyalhentes Creative Commons License 2002.01.24 0 0 87
Baromsag ez az erv. Nem lennek programozo, ha nem kuldhetnem el a hulyebb ugyfeleket a fenebe munka kozben...

Persze ez nem jogosit fel engem se arra, hogy barkit szivassak, attol en meg tisztesseggel megcsinalom a munkam a legjobb tudasom szerint.

Előzmény: lock (38)
bundee Creative Commons License 2002.01.24 0 0 86
"Szerintetek egy musorvezetonek imadnia kell a nezoit? "

nemart a valodi nepszerusegert, de legalabb a TISZTELETET illik megadni...

bundee

Előzmény: - KeeF - (85)
- KeeF - Creative Commons License 2002.01.24 0 0 85
Szerintetek egy musorvezetonek imadnia kell a nezoit? szerintem eleg ha jo musort csinal, vagy legalabbis az emberek egy reszenek tetszik.

es ha kozben ruhelli amit csinal? aar egy mas dolog. jelen esetben szerintem nem az a gaz, hogy ilyenek, hanem hogy ez kikerult a nyilvanossag ele.

Előzmény: BahnScorper (76)
rodgecc Creative Commons License 2002.01.24 0 0 84
nem tudom mit paraztok :)

szerintem ez volt a valaha legjobb Z+ osszeallitas

best of Z+ :)))))

balazs rulz (kiveve a dagadtgecis videot, az szemet)

csak annyi bizonyosodt be hogy ok is emberek , ki ilyen ki olyan.. mit kell ebbol akkora ugyet csinalni..

lock Creative Commons License 2002.01.24 0 0 83
Igen, ez a legjobb szó a VIVAplusz gárdájára.
Gerinctelenek. :(
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.24 0 0 82
"Ez ma Magyarország, 2002"
Még néhány, ehhez hasonló sommás megjegyzés?
Te beszélsz itt sértődöttségről, meg felháborodásról, mikor pár hozzászólással ezelőtt épp Te kiabáltál kígyót-békát holmi "zsidózás"-ra hivatkozva (ami mellesleg épp nem az volt)?
Amiről írsz, azt pedig senki nem mondta. Én is káromkodom, najó, mondjuk nem olyan folyékonyan és válogatatlanul, más is, ennek ellenkezőjét _senki_ nem állította.
Szánalom, igen, az igaz, szánalom azt látni, hogy "a való dolgok" szerint mindig akad valaki, ai a selejtet védi, aki szerint az ilyen rothadás jó és tapsolni való. Szórakozz csak ezeken, jobb dolgod sose legyen.
Előzmény: bluebadboy (74)
bundee Creative Commons License 2002.01.24 0 0 81
hameg a VJ-k aztmondjak, hogy csak igy birjak ki, hogy mindig vigyorogni kell, akkor 2havonta csereljek az egesz bandat, es kesz

a tv nem a musorvezetoktol nepszeru, ezek mar nem azok az idok, barmikor johet egy uj balazs

bundee Creative Commons License 2002.01.24 0 0 80
itt nem a karomkodasrol volt szo...

emlekszem mekkorat rohogtem, amikor egyszer a @tv2-n hirtelen leagtak egy film veget, es bevagtak a hirados gyereket, azmeg megszolalt, hogy "kurvaeletbe, van meg 3 masodperc"

de ha valaki szantszandekkal elhatarozza hogy direkt fog megalazni valakit, vagy bemondja a kameraba, hogy bazmeg, budos kurvak, egy ujjal sem nyulnek hozzajuk, aztan odamegy vigyorogni, hogy sziasztok...

na, itt vannak a fo gondok

az a felhaborito, hogy kimondjak a dolgokat, de nem az ember "szemebe"... philip miert nem mondta meg valamelyik musorban hogy mennyire utalja ezt az egesz szart meg a sok hulye kerdest?

annak idejen volt az a pasi, aki most valami mikulaskommandoban van, a fasirt regi musorvezetoje - na, az mindig mindenkinek a szemebe mondta...

az egesz banda egy gerinctelen kocsog horda

_sech0 Creative Commons License 2002.01.24 0 0 79
Olykor jobb nem tudni bizonyos dolgokrol, tudom ez struccpolitika, de a mit nem tudunk az nem faj.

hm238423 Creative Commons License 2002.01.24 0 0 78
Ha nem lattam volna a dagadtgeci cimu remekmuvet akkor ertenem amit irsz... Szarok ra, hogy karomkodnak, barmok, de az mar sok volt...
Remelem neked is...
Előzmény: SATURNEMBRYO (75)
BahnScorper Creative Commons License 2002.01.24 0 0 77
Mit szólnátok, ha az összes privát beszélgetéseteket valaki eljuttatná ahhoz a személyhez, aki negatívan szerepel a mondanivalótokban.

Látod Saturn kolléga, ezért jó ha megválogatja az ember néha a szavait, legalább a kamera előtt, mert itt ugye a szó sem száll el...

Előzmény: SATURNEMBRYO (75)
BahnScorper Creative Commons License 2002.01.24 0 0 76
Mindent a maga helyén és a maga idejében! Én beismerem magamról, hogy bizony sokszor nem az irodalmi nyelvet beszélem, és nem mindig a legjobb a modorom... de - igaz, nemcsak emiatt - nem is állok kamera elé, vagy ha mégis (eddig erre csak egy példa volt, az is német szakmai (vasútról szóló) műsorban), akkor megválogatom, hogy mit és hogyan mondok. Néhol juthat hely a trágár beszédnek a képernyőn, de az nem egy olyan jellegű csatorna és műsor sajátja, mint ezé. Lehet, hogy egy Fábrynál vagy egy hetihetesnél nem akad ki ezen annyira az ember - már ha nem utasítja el teljes egészében a trágár beszédet - de a viva- azért mégse erről szól, nem? Ha valaki így áll hozzá a munkájához - és most nemcsak a médáról van szó, hanem bármiről - hogy utálja és ilyen szélsőségesen nyilvánul meg róla sokszor, annak el kéne gondolkoznia azon, hogy tulajdonképpen miért is csinálja, amit csinál...

ja és még annyit, hogy úgy látszik találó az, amit még vagy 2 éve aggattak rá erre a csatornára, hogy baZ+...

Előzmény: bluebadboy (74)
SATURNEMBRYO Creative Commons License 2002.01.24 0 0 75
Hát nem tudom. Jártatok ti már TV stúdióban, filmfelvételen? Elég nagy hagyománya van arrafelé a káromkodásnak, sértegetéseknek, de ezeket senki sem veszi komolyan, olyan ideglevezető gyakorlat. Mellesleg mindenki szokott káromkodni, ti is, úgyhogy ez elég nagy állszentség, ahogy itt elítélitek a dolgot. Az persze más, hogy TV-be nyílvánosan ilyet azért mégsem, csakhogy ezek nem élőbe mentek, hanem egy szűk társaság témáját képezték, és a dologban inkább az a szemét aki nyílvánosságra hozta a felvételeket. Ez a nagy geciség.
Én is kimondom a haveromnak nyíltan, hogy az a rothadó homeless már megint itt bűzölög a buszon, vagy hogy néz már ki ez a hülyegyerek, meg hogy utálom már azt a szarszemétláda főnökömet, meg hogy az a köcsög buzigyerek Kozsó - és ugyanúgy ti is kimondjátok ezeket - vagy ti angyalok vagytok? Menjetek már...
Mit szólnátok, ha az összes privát beszélgetéseteket valaki eljuttatná ahhoz a személyhez, aki negatívan szerepel a mondanivalótokban.

Szóval nem mintha védeni próbálnám a vivásokat, mert alig nézem a csatornát, meg nem az én műfajom, de azért megértem, hogy fárasztó lehet, mindig fülig szájjal mosolyogni az interjúalany pofájába és játszani a kedvest a Kozsónak, Padödőnek, ugri-bugri tiniband-nek, anyámfaszának. Gondolom ők is emberből vannak, aztán néha ki kell engedni a gőzt, a sok görcsölés után.

bluebadboy Creative Commons License 2002.01.24 0 0 74
Erről és a másik - a témáról szóló - topikról is az a véleményem, hogy nagyon lelohasztó, hogy ilyen vélemények jelennek meg. Szánalmas látni ezt a sértődöttésget, felháborodást. Sótlanságról, képmutatásról, merevségről, pózolásról, természetellenességről, a való dolgok figyelembe nem vételéről tettek tanulságot nagyon sokan. Ez ma Magyarország, 2002. Mint a Csisztu-sztorinál, csak ott más volt a bibi. Mindenki azon csámcsogott, hogy egy nő meg egy férfi tud kefélni. Szánalmas volt. És ez is az. Jé, káromkodnak, jé baromkodnak, jé gyalázkodnak, jé aláznak. A kva annyukat az ijeneknek, mi soha nem csináltunk ijet.
bluebadboy Creative Commons License 2002.01.24 0 0 73
nem lehet, hogy az is túlkapás volt? lehet, hogy CSE-t már akkor sem bírták arrafelé, és csak ki akarták tenni. az pedig élő adásban volt ráadásul.
Előzmény: Perillustris (67)
Speedbor Creative Commons License 2002.01.24 0 0 72
Szerintem Balázs megérdemelné, hogy kitiltsák a tévéből, és Filippen is nagyot csalodtam, Lilu-t mindig is szőkének tartotam,más kommentárt nem nagyon fűznék a dolghoz.
Egyébként, meg szerintem nem akkora szám (botrány) mint amekkorát csinálnak belőle, ilyesmi mindenütt előfordul, akár le is adják, lásd "bazdmeg" a tévé kettőn.
bundee Creative Commons License 2002.01.24 0 0 71
gondolom, az emberek tobbsege azert nezi a zenetv-ket, mert van rajtuk zene, idonkent riport kedvenc bandaval...

az is termeszetes, hogy a tv elott ulo emberek idonkent fikazzak azt, akit a tv-ben latnak - nem kell feltetlenul szeretni es tisztelni mindenkit, lehet feluletes az ember

de hogy ezt a tv-ben csinalja, na az mar sok...

bundee

ui.: ha jofej balazs letamadna az utcan egy megallora, asszem lezuznam az arcat egy idore
ui2.: meginkabb remelem, hogy balazs megkapja a maga extra megallojat, egy orias media-stop-tabla kepeben...

_sech0 Creative Commons License 2002.01.24 0 0 70
nekem is csaszar ugy ugrott be nenki "annyi" lett sztem nekuk de legalbbis nehanyuknak is "annyi" lesz
KimDirector Creative Commons License 2002.01.24 0 0 69
Arra vagyok kíváncsi, hogy lesz-e bármiféle felelősségrevonás. Gondoljatok csak vissza Császár Elődkére, aki benarkózva halálra gázolt egy rendőrt, majd a sajtó kizárásával tartott tárgyaláson 1,5 év felfügesztettet kapott. Egy olyan átlagember, mint te vagy én, ugyanezért valószínűleg tíz évet ült volna. Lehet, hogy ezeknek a kis taknyoknak is apuci vagy anyuci olyan helyen ül, hogy nem lesz semmi az egészből.

Arra viszont jó ez az egész, hogy a fiatalok rádöbbennek, kik is azok a "jó fejek", akikért annyira odavoltak idáig.

csiby Creative Commons License 2002.01.24 0 0 68
ha te ezen röhögsz csak, mondjuk a dagadtgeci összeállításon, akkor kívánom neked hogy egyszer valaki porig alázzon csak azért mert pl. van fejed meg két lábon jársz. Aztán akkor röhöghetnél magadon. Ha ezek a felvételek kellemes perceket szereztek neked, értékes életet élhetsz /a műsorvezetőkkel egyetemben/.
Előzmény: bluebadboy (64)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!