Keresés

Részletes keresés

Dante001 Creative Commons License 2015.02.25 0 1 5801

PS mesterek! Lesz valaki olyan perverz hogy valamelyik képen hegeszt a kocsira egy uj Credo pofát? Egy Econell 12 félét:)

 

 

nemeza Creative Commons License 2015.01.17 0 0 5800

Szuper! :)

Egyébként érdekes lenne kipróbálni - ezt az eredeti felállást.

Előzmény: eMPet (5799)
eMPet Creative Commons License 2015.01.17 0 0 5799

Boldog új évet! :-)

 

 

BvZ Creative Commons License 2014.04.15 0 2 5798

   

Előzmény: BvZ (5797)
BvZ Creative Commons License 2014.04.13 0 2 5797

"F94", kicsit újragondolva. :)

   

eMPet Creative Commons License 2014.04.08 0 0 5796

Friss termés Drezdából:

nemeza Creative Commons License 2014.04.07 0 0 5795

:)

Szerintem az F91 vagy mi is egy katasztrófa.

Előzmény: RMCR (5794)
RMCR Creative Commons License 2014.04.07 0 0 5794

F95-szerű képződmény

vipera6 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 5793

Unalmamba csináltam. (hbweb.hu)

 

   

 

Ez meg saját, pista Izraelbe költözött :)

 

Előzmény: Public Transport (5792)
Public Transport Creative Commons License 2014.01.08 0 0 5792

Ragasztott üvegezéssel C83 homlok-hátfallal még jól is nézne ki. :D

Előzmény: Peti817172M (5791)
Peti817172M Creative Commons License 2014.01.07 0 0 5791

Ugyan nem Photoshop, de akár az is lehetne:

 

Dante001 Creative Commons License 2013.11.26 0 0 5790

Köszi!

Előzmény: RMCR (5789)
RMCR Creative Commons License 2013.11.25 0 0 5789

5 perc alatt ennyit sikerült összehozni:

 

 

 

Dante001 Creative Commons License 2013.11.25 0 0 5788

Aha.

Előzmény: RMCR (5786)
nemeza Creative Commons License 2013.11.25 0 0 5787

Szerintem igen. Engem is érdekelne :)

Előzmény: RMCR (5786)
RMCR Creative Commons License 2013.11.25 0 0 5786

22 colos kerékre gondolsz?

Előzmény: Dante001 (5785)
Dante001 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 5785

Econellből is tudnál csinálni ilyen verziót? :)

Előzmény: RMCR (5739)
Public Transport Creative Commons License 2013.11.12 0 0 5784

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=713270688704713&set=a.454623971236054.103237.453610241337427&type=1&theater
Ikarus 405 a 219-es járat "színeiben"

Peti817172M Creative Commons License 2013.10.19 0 0 5783

A BS1-Margit van az alagút felől, a BS2-Gellért az alagúttól távolabb. Viszont érdekes, hogy találtam olyan képet, amin a Gellért a BS1.

Előzmény: Peti817172M (5782)
Peti817172M Creative Commons License 2013.10.19 0 0 5782

A pályaszámok egész pontosan BS1 és BS2

Előzmény: Peti817172M (5781)
Peti817172M Creative Commons License 2013.10.19 0 0 5781

Nem rossz. A siklóhoz annyit, hogy a kocsiknak Gellért és Margit a nevük, és van pályaszámuk is (1 és 2)

Előzmény: Szakadáskapcsoló (5776)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.17 0 0 5780

hű, ez állati jó :)

Előzmény: BvZ (5764)
Public Transport Creative Commons License 2013.10.16 0 0 5779

Ez pofás. :D

Előzmény: Szakadáskapcsoló (5776)
Gödény Creative Commons License 2013.07.26 0 0 5778

Sajnos  jpg .

Ha felteszed gif-ben, berakom a képernyõkímélõbe.

Előzmény: vipera6 (5775)
nemeza Creative Commons License 2013.07.14 0 0 5777
Szakadáskapcsoló Creative Commons License 2013.06.04 0 2 5776

Alacsonypadlós Várbínó:

 

 

És ha már Vár... Ganz Sikló:

 

Előzmény: vipera6 (5775)
vipera6 Creative Commons License 2013.06.04 0 0 5775

Várvillamos :D /hbweb.hu/

 

nemeza Creative Commons License 2013.04.28 0 0 5774

Korrekt!

 

El tudnék képzelni egy montázst / rajzot S91 az új IK trolik dizájnjával ötvözve. :)

Előzmény: kristoof (5772)
Scatty29 Creative Commons License 2013.04.28 0 0 5773
kristoof Creative Commons License 2013.03.22 0 0 5772

Régen jártam itt! Legyen ez, most így hirtelen! :-D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!